هجوم تهمت بحث-رادیو ستاره نگه داشتن کمرنگ جلوه دادن COVID-19

ایده های رئیس جمهور belatedly اذعان چگونه وخیم تهدید است اما بسیاری از توانمندسازها در جناح راست رسانه ها

توسط NEWS-SINGLE در 18 فروردین 1399
اندرو بیلبائو /AP

اخبار اصلی توصیف از جناح راست رسانه ای رویکرد به COVID-19 به طور معمول چیزی شبیه به این: در ابتدا برجسته محافظه کاران در تلویزیون و رادیو به عنوان تهدید; تنها زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود اذعان کرد که coronavirus بود به احتمال زیاد برای کشتن تعداد زیادی از آمریکایی ها خود را توانمندسازها در رادیو فردا و رادیو بحث معکوس ،

در مارس 31, the New York Times , کمک, به نظر نویسنده Kara Swisher تأکید کرد که فاکس نیوز به حال "گود خطرناک اطلاعات غلط در مورد ویروس در اوایل روز از بحران" بود و تنها به تازگی بدست "بسیار جدی تر در گزارش خود در coronavirus همانطور که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن." در آوریل 1, این بار خبرنگار جرمی پیترز توصیف اولیه "انکار در میان بسیاری از آقای تهمت پیروان" در مطبوعات در مورد جدیت COVID-19 تهدید به دنبال یک "تیز محوری" به تصدیق آن شدت اما "سرزنش دشمنان آشنا در حزب دموکرات و اخبار رسانه ها" برای نابودی این ویروس به ارمغان آورده است.

به عنوان محکم به عنوان جمله حساب های آنها نیز بیش از حد سخاوتمندانه. آنها به تصویر کشیدن جناح راست رسانه کتمان حقیقت از coronavirus خطر به عنوان یک چیزی از گذشته. این طوری نیست. برخی از با نفوذ ترین مفسران محافظه کار در تلویزیون و رادیو—Rush Limbaugh, Laura Ingraham, Mark Levin و گلن بک—هنوز هم بی اهمیت جلوه دادن خطر ناشی از COVID-19. قابل توجه آنها رد تخصص علمی حتی زمانی که آن را تایید و تهمت خود را.

نه هر کس که در رسانه های محافظه کار است سوال coronavirus تهدید. در اوایل ماه مارس Tucker Carlson گفت: مخاطبان خود را که "مردم به شما اعتماد مردم شما احتمالا رای دادند" بودند و "به حداقل رساندن آنچه که به وضوح یک مشکل بسیار جدی است." خود فاکس نیوز همکار Sean Hannity که ممکن است یکی از صاحب نظران آنها کارلسون مورب انتقاد, متوقف شد, پخش کردن COVID-19 تهدید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را.

اما کارلسون و Hannity به نظر می رسد استثنا. در آوریل 2—چهار روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن البته تغییر و تمدید اجتماعی-فاصله مورد نیاز تا پایان مارس—Limbaugh با استناد به یک مقاله در مجله تماشاگر, پیشنهاد که "کروناویروس است که ذکر شده به عنوان علت مرگ برای بسیاری از مردم که در حال مرگ هستند به دلیل آن است." روز بعد او ادعا که مدل نشان می دهد صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها می میرند از ویروس "فقط به عنوان بد و فقط به عنوان قابل اعتماد به عنوان تغییرات آب و هوا،" او در ادامه به متهم کردن رسانه های جریان اصلی از "hyping بزرگ [بالقوه] مرگ عوارض" را به عنوان آنها در سال 1991 "هنگامی که به آنها هشدار داد: "همه این کیسه های بدن [این] نظامی ایالات متحده بود میخوام [نیاز] از آنجا که ارتش آمریکا تا به حال هیچ راه به ضرب و شتم صدام حسین" در جنگ خلیج فارس. Limbaugh را مفهوم روشن بود: همانطور که جنگ خلیج فارس در زمان کمتری آمریکا زندگی می کند از بسیاری از مفسران پیش بینی COVID-19 خواهد بیش از حد.

Ingraham که به شرح زیر Hannity در 10 p. m. در فاکس نیوز است میفروخت مشابه خط. در توییتر در مارس 31, او یک ستون توسط ویلیام بنت و ست Leibsohn که پیشنهاد و میر ناشی از COVID-19 خواهد ثابت کند "بسیار کوچکتر از ما نرخ سالانه از مصرف بیش از حد مواد مخدر و میر—46,802—یا مرگ و میر سالانه ناشی از وسایل نقلیه موتوری تصادفات 33,654" و خواست آمریکایی ها به "اصلاح حس نسبت است." در 2 آوریل او به نقل از یک مقاله در بریتانیا تلگرافکه اعلام کرد که در ایتالیا "تنها 12 درصد از مرگ گواهینامه نشان داده اند مستقیم علیت از coronavirus." به عبارت دیگر ایتالیایی ها نیست مرگ در تعداد زیادی از این ویروس بعد از همه. که همان روز Ingraham ترویج مصاحبه با یک استاد دانشگاه استنفورد که ادعا کرده است که "پیش بینی مرگ و میر" از COVID-19 "می تواند موجه بود سفارشات از قدر بیش از حد بالا است."

برجسته دیگر مفسران محافظه کار هستند کم اهمیت جلوه دادن coronavirus تهدید در بسیار به همان شیوه. در تاریخ 2 آوریل لوین—چهارم-ترین-محبوب, رادیو, نشان می دهد بحث میزبان در امریکا پس از Limbaugh Hannity و Dave Ramsey, با توجه به سخن گفتن.com—متهم به "چپ ساختگی رسانه" از "خواستار انطباق با افراطی ترین مرگ و میر پیش بینی." در آوریل 3, او ارائه "چشم انداز" با به tweeting در مورد یک نمودار نشان می دهد که COVID-19 کشته بود که مردم کمتر از ابولا MERS سارس یا آنفولانزای خوکی. در مارس 2, Glenn Beck—کشور پنجم-ترین-محبوب, رادیو, نشان می دهد بحث میزبان—هشدار داد که ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فعالان ایجاد کرده بود virus مدل که "wildly نادرست" و "همیشه تحریف به زیادی تعداد زیادی" از COVID مرگ و میر. روز قبل در مارس 1, بک پیروان توییتر خود گفت که "coronavirus نیست امریکا خطرناک ترین ویروس...که رسانه های جریان اصلی!"

دولت اجتماعی فاصله مورد نیاز این نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن از سخن گفتن اصرار به احتمال زیاد بیشتر و مضر تر از ویروس خود را. "ده میلیون نفر شغل خود را از دست" راش Limbaugh اعلام کرد در 2 آوریل. "این به اندازه کافی برای افرادی مانند بیل گیتس. که به اندازه کافی برای افرادی که می خواهید به ساقه پایین تمام کشور است." بیش از آخر هفته هر دو Laura Ingraham و مارک لوین گردش یک Federalist مقاله با عنوان "چرا شدید اجتماعی فاصله در واقع ممکن است در نتیجه بیشتر Coronavirus مرگ و میر." در آوریل 1, Glenn Beck خواست سیاستگذاران به "شروع به قرار دادن سخت خرما در برخی از این [اجتماعی فاصله] به دلیل اقدامات ما باید به عقب بر گردیم به کار...مجبور رکود اقتصادی نیست یک قمار است که من برای امضا."

Limbaugh Ingraham, لوین و بک نیست انتقاد تهمت شخصا برای اذعان به شدت همه گیر. اما نه آنها در دادن اعتبار به تازگی وخیم برآورد COVID-19 تهدید. به این دلیل ممکن است که آنها باید مشوق های مختلف از او. محافظه کار talkers پاسخ به محافظه کارانه خود مخاطب است که با توجه به نظر سنجی باقی مانده است بیشتر شک و تردید نسبت به دموکرات ها از دولت محدودیت در حرکت است. مغلوب ساختن پیشی جستن باید نگران افکار عمومی به عنوان یک کل است که به شدت به نفع دولت تحمیل اجتماعی فاصله. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به کنار گذاشتن او هدف از بازگشایی این کشور توسط, عید پاک, با توجه به پیتر بیکر و مگی Haberman از بارآمد و پس از "مشاوران سیاسی توصیف برای او نظرسنجی نشان داد که اکثریت رای دهندگان ترجیح داده به نگه داشتن مهار اقدامات صورت گرفته بیش از فرستادن مردم به کار در موعد مقرر."

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین باید تعادل خود را همیشگی ظن کارشناسان دولت در برابر این واقعیت است که آمریکایی ها اعتماد آن دسته از کارشناسان در خصوص موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci—به مراتب بیشتر از آنها اعتماد او را در جنگ علیه COVID-19. برای مغلوب ساختن پیشی جستن به رد توصیه های خود را به طور کامل ممکن است به او صدمه دیده است به خصوص با دموکرات ها و مستقل است که کمک به افزایش محبوبیت او امتیاز از ویروس آمار آمریکا در سواحل.

Conservative talk radio, در مقابل ساخته شده است بی اعتمادی از کارشناسان. جناح چپ populists حمله نخبگان اقتصادی; جناح راست populists حمله فرهنگی نخبگان به خصوص کسانی که ترقی خواهان احترام. در سال های اخیر به عنوان ترقی خواهان باید دفاع و پشتیبانی اجماع علمی است که تغییر آب و هوا به شمار خطر بسیاری از محافظه کاران آمده اند برای دیدن دانشمندان به عنوان یکی دیگر از مجموعه ای از snobs با استفاده از این روکش از تجربه و تخصص به تحمیل آن ایدئولوژی لیبرال در کشور است. یک 2019 مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی نشان داد در حالی که اکثریت زیادی از دموکرات ها بر این باور بودند که دانشمندان بودند بهتر از افراد دیگر "در ساخت سیاست خوب تصمیم گیری در مورد تصمیم گیری های علمی," اکثریت بزرگی از جمهوریخواهان مخالف.

طی هفته گذشته این پوپولیستی بی اعتمادی علمی کارشناسان عجین بحث محافظه کار رادیو را کمرنگ جلوه دادن از COVID-19 تهدید. "این" کارشناسان "به طور معمول اشتباه در مسائل بزرگ و کوچک—در پوشیدن ماسک بر قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی...ویروس مدلسازی و درمان" Ingraham توییتی در آوریل 3. "تا زمانی که کارشناسان موضوع حکم به یاد داشته باشید خود را اغلب دیدنی رکورد شکست." در آوریل 1, بک سیاستمداران خواست "برای جلوگیری تکیه بر ناقص مدل سازی داده ها به این تصمیم" و به جای "گوش دادن به مردم در جوامع محلی." در 5 آوریل لوین هشدار داد که "رسانه ها" کارشناسان " و دموکرات ها در حال تلاش برای آن را غیر ممکن است برای رئیس جمهور حتی در نظر منطقی گزینه های برای باز کردن بخش هایی از اقتصاد است." در آوریل 3, Ingraham اعلام کرد "این" کارشناسان " نیست قادر به فکر کردن فراتر از این ویروس به یک و حتی بدتر از مرگ مارپیچی تحت تاثیر قرار میلیون ها زندگی در اینجا و خارج از کشور."

این بی اعتمادی علمی ایجاد کمک می کند تا توضیح دهد که چرا Limbaugh لوین و Ingraham—همراه با Tucker Carlson و Sean Hannity—همه دفاع و پشتیبانی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پادزهر برای COVID-19. Fauci است گفت که او نمی تواند تایید کنید که این دارو موثر و امن است. اما برای محافظه کارانه سخن گفتن چشم انداز است که آمریکایی ها بدون نخبگان اعتبار را کشف درمان است که فراموش علمی نخبگان بخشی از آنچه می سازد هیدروکسی کلروکین بنابراین فریبنده. "من فکر نمی کنم شما نیاز به 12 سال از اقامت و یا هر" اعلام Limbaugh در مارس 3 بخش با عنوان "دکتر Fauci طرف با بوروکراسی بیش از هیدروکسی کلروکین امید است."

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از برجسته ترین نخبگان محافظه کار بخش شرکت بیش از coronavirus تهدید اختلاف بین آنها نشان دهنده یک آزمایش جذاب از تعصب در مقابل ایدئولوژی. Limbaugh Ingraham, لوین و بک در حال تلاش برای تعادل وفاداری خود را به ناروا خود را با بی اعتمادی از credentialed کارشناسان به ویژه کسانی که تکریم توسط رسانه های جریان اصلی. که تا کنون آنها تا حد زیادی انتخاب دومی نشان می دهد که لیبرال ها ممکن است غلو مغلوب ساختن پیشی جستن را تحت تاثیر قرار. حتی زمانی که او با اکراه می پذیرد یک اجماع علمی برخی از بزرگترین محافظه کار, بلندگوهای, در امریکا هنوز هم نمی خواهد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب