دموکرات ها در خارج از کشور از جمله برنی ساندرز برادر بازیگران اصلی خود رای

لری ساندرز برادر برنی ساندرز و سخنگوی انگلستان حزب سبز رای دادند در دموکراتیک اولیه از آکسفورد انگلستان در روز

توسط NEWS-SINGLE در 14 اسفند 1398
Larry Sanders wears a sticker for Bernie and one that indicates he voted.
لری ساندرز برادر برنی ساندرز و سخنگوی انگلستان حزب سبز رای دادند در دموکراتیک اولیه از آکسفورد انگلستان در روز سه شنبه.عکس توسط پیتر تابستان / گتی

در حالی که آمریکا هنوز هم از خواب در صبح سهشنبه یک خط از رای دهندگان تشکیل شده در زیر سرما فارسی آسمان است. آنها شهروندان آمریکایی که تا به حال جمع آوری شده در آکسفورد را به بخشی در سه شنبه دموکراتیک اولیه که از طریق یک شعبه از حزب به نام حزب دموکرات در خارج از کشور گسترش در سراسر جهان است. این رأی در Rothermere موسسه آمریکایی بود که باز توسط بیل کلینتون در سال 2001 سی سال پس از او شاید نمی دم در این نزدیکی هست میخانه و چند سال قبل از یکی دیگر از Rhodes Scholars, پیت Buttigieg وارد برای مطالعات خود را. در 11 یک.M., رای گیری آغاز شد.

Daniela جونز, پرستار بازنشسته از Hampshire, برای اولین بار در خط. او تا به حال سفر چهل مایل به بازیگران رای خود در فرد است. جونز متولد مونیخ دختر یک مادر آلمانی و آمریکایی سرویسکار. با الهام از یکی از بستگان در آرکانزاس بود که با تکیه بر یک GoFundMe به پوشش هزینه های مراقبت های بهداشتی او رای گیری برای برنی ساندرز. "من همیشه رفته با برنی" او گفت:. "من می خواهم مردم بیش از وجود دارد که مشابه شبکه امنیت اجتماعی به چه چیزی ما را در اینجا." اگر چه جونز هرگز در ایالات متحده او متمرکز داخلی آمریکا مسائل و جزئیات کمی در مورد ساندرز سیاست خارجی. "من متمرکز در داخلی, سمت," او گفت:. "این رقت انگیز است. من نفرت را به دیدن آنها مانند آن است."

این بود که جونز برای بار دوم رای گیری در آکسفورد دانشگاه شهر است که در میان تعداد انگشت شماری از شهرستانها که در آن آمریکایی ها می تواند بازیگران رای اولیه است. (لندن دیگری است.) "من در مقابل این خط در سال 2016 به عنوان خوب," او گفت:. "من خیلی هیجان زده است چرا که این اولین بار من می تواند رای—اما پس از آن من اجازه لری ساندرز اول بروید. او به نظر نمی رسد به امروز در اینجا،" لری ساندرز برادر سناتور ورمونت است سخنگوی انگلستان حزب سبز و زندگی در آکسفورد برای سال. در سال 2016 زمانی که برنی ساندرز برنده بیش از دو سوم از آرای دموکرات ها در خارج از کشور جهانی ریاست جمهوری اولیه لری با حضور در کنوانسیون ملی دموکرات ها به عنوان یک نماینده. اگر ساندرز موفق به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در اروپا که در آن سیاست های مترقی مانند اجتماعی و درمانی هستند به خوبی دریافت لری ممکن است انجام این کار دوباره.

آمریکا در امور داخلی می توانید به عنوان بسیاری بین المللی و تاثیر آن در سیاست خارجی اما مانند بسیاری از آمریکایی و شهروندان کشورهای دیگر هستند و به طور معمول محدود سیاسی خود را ضربه. هنوز هم چند میلیون نفر از این افراد—emigrés کودکان از شهروندان و مردم متولد شده در ایالات متحده—می توانید بازیگران غیابی در انتخابات فدرال. بسیاری از آنها را می توانید انجام دهید حتی اگر مانند جونز, آنها هرگز زندگی در کشور است. حزب دموکرات اجازه می دهد تا هر فرد بالغ شهروند ایالات متحده به رای اولیه اجرا شده توسط دموکرات ها در خارج از کشور است که شمارش به عنوان یک دولت اما است که دادگاه رای دهندگان در سراسر جهان است. با حدود سه میلیون رای دهندگان بالقوه خارج از ایالات متحده در آن حوزه بزرگ و ناهماهنگ و می تواند وسیع و پتانسیل بکر آمده نوامبر. اگر چه در خارج از کشور, رای شهروندان در هر کشور در اتحادیه اروپا را تا سال 2016 حضور تنها هفت درصد است.

حدود یازده سی شارلوت Finegold یک دانش آموز در مسیر به یک سخنرانی قانون متوقف شده توسط موسسه آمریکایی به بازیگران خود رای برای الیزابت وارن. هر چند وارن به حال برنده یک نماینده از آیووا کمیته های پارلمانی Finegold که در نیمه راه از طریق یک کارشناسی ارشد در مطالعات مهاجرت باقی مانده متعهد به آرمان گرایی وارن سیاست های مهاجرتی است. او ثبت نام برای رای دادن در پنسیلوانیا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در سال 2016. "من فکر می کنم برنی بزرگ خواهد بود نامزد," او گفت:. "و من می توانم پشت سر او اگر این است که چگونه همه چیز به نوبه خود اما من ایستاده ام با این ایده به خصوص در حال حاضر که در یک اولیه شما برای رای دادن به فرد است که شما باور خواهد بود که بهترین رئیس جمهور امکان پذیر است."

دیگران بیشتر عمل گرا است. هدر Munro, یک, انسان شناسی, دکتری از, New Haven, کانکتیکات شده بود پس از اخبار به عنوان پیت Buttigieg و ctq کاهش یافته و خارج از مسابقه است. "با آنچه در گذشته بیست و چهار ساعت و با ناشناخته از آن همه من تصمیم به طور کامل تا زمانی که من نشستم در جدول امروز," او گفت:. Munro دوست وارن اما نگران بود در مورد شانس خود را. "در پایان, من رای دادند, جو بایدن," او گفت:. "به این دلیل که من ضربه به مانند سه نفر با پوشیدن برنی برچسب در راه است." او هم احتمالا رای برنی اگر او نامزدی شکست تهمت بود اولویت بالا. "اما من تصمیم گرفتم که من می خواهم و نه رای من به بایدن جمع آوری بیشتر نمایندگان," او گفت:. "این یک تاکتیکی رای دادن. و آن را به انجام بسیاری با من چگونه آفریقایی-آمریکایی دوستان احساس می کنم. من احساس می کنم کاملا به شدت که بایدن است گزینه ای بهتر از ساندرز."

بر خلاف هر گونه دیگر در شخص اولیه جهانی مسابقه اجرا می شود برای یک هفته. و بر خلاف اکثر رای دهندگان آمریکایی ها زندگی در خارج از کشور می توانید تصمیم بگیرید که آیا برای شرکت در اولیه در دولت خانه خود را و یا با دموکرات ها در خارج از کشور. (هیچ معادل جمهوریخواه مسابقه.) رای دهندگان که رأی گیری به عنوان بخشی از دموکرات ها در خارج از کشور کوچک اما outsized اثر است. برگه های جمع آوری شده از دموکرات ها در سراسر جهان—انگلستان و کانادا بزرگترین همکاران و سیزده متعهد نمایندگان انتخاب می شوند. از مجموع رای هستند اما حزب قوانین apportion نمایندگان بر اساس ترکیبی از جمعیت و قبلی کلی انتخابات مشارکت مردم است. در سال 2016 وجود دارد و دو هزار و پانصد رای هر نماینده برای حزب دموکرات در خارج از کشور; برای کالیفرنیا نمایندگان که تعداد نزدیک به یازده هزار نفر است. با توجه به این هر رای, بازیگران در خارج از کشور یک جایزه است. سیزده نمایندگان در خطر هستند و بخش کوچکی از هزار و نه صد و نود و یک متعهد نمایندگان است که یک نامزد نیاز به پیروزی آشکار, اما, به عنوان زمین تنگ است و شانس که ساندرز و یا هر کس دیگری را برنده اکثریت منقبض شده هر نماینده می شمارد.

در طول صبح یک داوطلب با پوشیدن یک تی شرت آبی خواندن "مقاومت در برابر, ادامه, طلب کردن" ایستاده بود در خارج از چک کردن که رای دهندگان بالقوه در حال حاضر بازیگران انتخابات در یک ایالت دیگر. ناتاشا Baranow و چارلی Tompkin در حال حاضر فکر آن را از طریق. آنها خواهد بود رفتن به خانه به ورمونت یک بار Baranow یک جغرافیا, دانش آموز, پایان رسید, کارشناسی ارشد, پایان نامه; Tompkin اجرا می شود که یک مارینا در دریاچه چاپلین نیاز به بازگشت در زمان برای قایقرانی فصل است. "ما کمی اشتباه در نحوه رای گیری در خارج از کشور واقعا کار" Baranow به من گفت: "اما پس از آن در یک تجمع ما متوجه است که ما می تواند رای در فرد است که بسیار مناسب برای ما است." طرفدار سبز قرارداد جدید او تا به حال رای برای Sanders. تا به حال Tompkin برای آنها مراقبت های بهداشتی و دانشجو-بدهی بزرگ از loomed. "این به پایان رسید تا بودن خیلی بیشتر استراتژیک برای ما به هر حال," او گفت:. "من فکر می کنم که ورمونت است که در کیسه برای او خیلی برای ما به بازیگران ما رای با دموکرات ها در خارج از کشور ساخته شده خیلی بیشتر حس کنند."

در ظهر لری ساندرز وارد, دنبال, انگلیسی, خبرنگاران. یک داوطلب در ثبت نام جدول پرسید که آیا او یک عضو از حزب دموکرات در خارج از کشور. "من پیوست و چند سال پیش" ساندرز گفت. پس از رای گیری او مطرح شده با یک مدل صندوق های رای و سپس بیرون رفت و به صحبت با برادرش هواداران بودند که نشسته اند در اطراف یک کمپین جدول لادن با آگهی ها و پوستر. چند وارن هواداران برگزار شد تا نشانه های مطلب "وارن یک طرح برای آن" و "باقی بماند, بماند, باقی بماند." در نزدیکی مینی پرچم آمریکا fluttered. قرمز و آبی بالن منعکس در یک نسیم سرد.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب