دموکرات ها در حال ناجور در مورد مایک بلومبرگ

درو Angerer / گتی

تصور کنید یک نامزد دموکرات که خود را یک سوسیالیست و نه حتی یک عضو از حزب.

حالا تصور کنید یک نامزد دموکرات که یک تاجر میلیاردر که صرف راه خود را به مشاجره.

این ممکن است زمان برای شروع آماده شدن برای ضرب وشتم.

برنی ساندرز قرار گرفته است برای رفت و برگشت آیووا و نیوهمشایر و نوادا—”اثر دومینو” نماینده Ilhan عمر از مینه سوتا پیش بینی شده در یک مبارزه انتخاباتی برای سناتور ورمونت در روز شنبه. دستیاران خود را بر این باورند که آنها قادر خواهید بود به را در شک و که “متنفر بسته خواهد شد تا زمانی که ما برنده” را به عنوان نماینده رشیدا Tlaib میشیگان قرار داده و آن را در شب جمعه در رویداد دیگری برای او به عنوان او به رهبری booing از هیلاری کلینتون ، آنها نه تنها اصرار دارند که ساندرز را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; آنها می گویند او می تواند تقلا انتخابات نقشه. آنها می گویند هر کس که فکر می کند او می تواند آسان مجموعه ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سقوط است برای امروزی قرمز-طعمه و گم شده ساندرز بالا favorability رتبه بندی در میان دموکرات ها.

“نخبگان که ناجور هستند 1 درصد” آری رابین-Havt یکی از ساندرز معاون کمپین مدیران به من گفت در بین canvassing متوقف می شود در آیووا هفته گذشته است. “من ممکن است یک استاد ریاضی اما 99 بزرگتر از 1 است.”

بیش از مایک بلومبرگ ستاد انتخاباتی و مشاوران و فقط به عنوان هیجان زده در مورد ساندرز افزایش است. این یک امید. در حال حاضر از آن طرح خود را. اگر بعد از چند هفته منجر به سقوط دیگر پیشرو در مبارزات—از همه مهمتر جو بایدن که در حال اجرا است کوتاه در پول اما اشغال مشابه ایدئولوژیک فضا به عنوان بلومبرگ—و ساندرز-الهام عجایب-آنها بر این باورند سابق شهر نیویورک شهردار خواهد بود که حزب نامزد. مانند بسیاری از دموکرات ها که حمایت نمی ساندرز آنان اولیه فرایند است که راه اندازی این حزب برای احتمال شکست.

“اگر ساندرز soars از طریق چهار مقدماتی و بایدن و [پیت Buttigieg] تلو تلو خوردن مایک ممکن است در نهایت به عنوان تنها چیزی که ایستاده بین برنی و نامزدی.” این که چگونه Bradley تاسک که موفق بلومبرگ در سال 2009 شهرداری کمپین و مشاوره ریاست جمهوری اجرا قرار داده و آن را به من در روز پنج شنبه. ساندرز ممکن است اجرای دور با آن اما “بخش زیادی از این حزب معتقد است که برنی نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن—و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن همه که مهم است.”

و بنابراین چشم انداز رقابت کنوانسیون—که در آن دموکرات ها ندارد, presumptive نامزد در آن زمان آنها را جمع آوری در میلواکی در اواسط ژوئیه—به احتمال زیاد بیشتر از همیشه.

حتی قبل از اینکه چند هفته گذشته از کنگره سنجی ساندرز دستیاران شمارش بر برنده شدن حدود 1500 نفر از نمایندگان از 1,990 آنها می خواهم نیاز به امن نامزدی. اصلی مسابقه است اغلب محرمانه دولت توسط دولت district-توسط-منطقه روند یک سیستم است که باعث می شود حتی در کالج انتخاباتی کارآمد به نظر می رسد. بلومبرگ این است که نصب یک سخت اجرا در نمایندگان خود را. شانس که هر نامزد را پاک می کند که 1,990 آستانه باریک می شود هر هفته مسابقه می رود.

و در اینجا است که سیاسی ریاضی و کمیته ملی حزب دموکرات قوانین گرفتن مهم است. اگر یک نامزد نیست برداشت در اولین انتخابات پس از آن superdelegates—حدود 750 مقامات منتخب حزب بزرگان و فعالان به رای دادن در دور دوم. ساندرز مشاوران بر این باورند که تنها شانس او را نامزد برنده اولین انتخابات. آنها شروع به استفاده از عبارت قابل کثرتو استدلال می کند که superdelegates باید به نامزدی برای هر کس در شود اما آنها عصبی که این اتفاق نمی افتد. بنابراین اگر چه آنها به دنبال له سناتور الیزابت وارن از ماساچوست آنها هنوز امید او می مانم در مسابقه طولانی به اندازه کافی برای برنده شدن برخی از نمایندگان خود را پس از آن رسما رها کردن به طوری که او می تواند یک معامله با سندرز و دستور او نمایندگان به او رای. (داوطلبان می توانند در حفظ و نگهداری از نمایندگان تنها اگر آنها رسما در رقابت باقی می ماند.)

لری کوهن یک ساندرز متحد اجرا می شود که یک گروه به نام انقلاب ما بوده است بی سر و صدا صحبت کردن در مورد یک فیوژن طرح برای سال, نگه داشتن در تماس با خانواده های شاغل که حمایت وارن. این تلاش ها کمک کرده و منجر به یک بیانیه مشترک از یک مجموعه از عمده مترقی گروه از جمله انقلاب ما و خانواده های شاغل, التماس برای همبستگی به خاطر “یک متحد کنوانسیون استراتژی است.” گفتگو در مورد استراتژی که در حال اتفاق می افتد نه در بین مبارزات به طور مستقیم هر چند ساندرز دستیاران نمی خواهم به پچ پچ در مورد حدس و گمان است. وارن طرح برای برنده شدن نامزدی به سر به کنوانسیون با یک نماینده رهبری خودش.

بایدن بخشی است که پیش بینی یک کمپین طولانی از racking تا نمایندگان هر چند چند به اعتقاد این آسان خواهد بود اگر او رنج می برد یک سری از اوایل ضرر و زیان است. سرخوردگی با بلومبرگ که کل مبارزات انتخاباتی مبتنی بر بایدن قرار است ضعف است که به شدت در سابق معاون رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی. “پاسخ به یک جمهوری خواه نیویورک میلیاردر است که قطعا نمی تواند یک کمی غنی تر جمهوریخواه نیویورک میلیاردر” یکی بایدن متحد گفت: من بیش از آخر هفته. “این خنده دار ما حتی باید بگویم که با صدای بلند.” دیگر دموکرات ها نیز آشکارا ناراحت کننده با بلومبرگ نامزدی. پس از یک مبارزه انتخاباتی در آیوا سیتی در روز شنبه بعد از ظهر وارن به نام بلومبرگ را خود بودجه پرش-زود-متحده رویکرد “خطرناک برای ما دموکراسی است.”

بلومبرگ تمرکز است که در واقع در 14 متحده است که رای دادن در مارس 3 شنبه. او در حال حاضر به شدت سرمایه گذاری در کشورهای پس از آن بیش از حد. او صرف صدها میلیون دلار در تبلیغات تلویزیون و بر روی زمین سازماندهی به سرعت نصب و راه اندازی یک عملیات. یکشنبه گذشته در میامی یک رویداد در یک کنیسه در حومه شامل یک جدول از دستیاران پرتاب تی شرت رایگان به مردم به عنوان آنها جات اطراف سینی از کوکی ها. یکی دیگر از رویداد در فضای هنری در Wynwood محله شامل شش قطعه باند و پیشخدمت برگزاری سینی قرمز و شراب سفید در فنجان. به بلومبرگ Borg جذب شده است ده ها تن از مبارزات کارکنان از شکست مبارزات. او احتمالا صرف بیشتر در مورد که بعد از ظهر در میامی و سپس برخی از این نامزدها صرف شده در کل مبارزات انتخاباتی. نزدیک به 1400 رای دهندگان نشان داد تا خود را در زمان مخروط رایگان سیب زمینی سرخ شده قرار داده و در یک کمپین را فشار دهید و با خوشحالی به بلومبرگ اطلاعات تماس خود را.

“ما نمی فکر می کنم در مورد این که در نظر گرفتن دور داشت. ما به دنبال در رای دهندگان که نیاز به بسیج در حال حاضر و همچنین در پاییز. ما به دنبال در وسیع ترین بخش از رای دهندگان دموکرات و چه می تواند متحد بزرگترین تکه از آن را در اطراف یک نامزد و یک پیام” کمپین دولت-مدیر عملیات دن Kanninen به من گفت در جمعه هل دادن در برابر گمانه زنی ها در مورد کنوانسیون به عنوان زودرس. او حاضر به شرکت در چندین تلاش من برای goad او را به در نظر گرفتن در ساندرز به طور خاص. “من فکر می کنم مایک بلومبرگ می توانید برنده این ائتلاف در هر دو اولیه و کلی به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و او تنها کاندیدایی است که می تواند آن را انجام دهد.”

در یک ماه تمام آستین ، توجه است که نامزدها و خبرنگاران پرداخت شده است به اوایل متحده خواهد شد که از بین می رود و بسیاری از نمایندگان هنوز هم می شود برای grabs. بلومبرگ تقریبا غیر قابل درک مقدار پول به اندازه کافی برای نگه داشتن تبلیغات و سازماندهی و racking تا نمایندگان برای ماه بدون دندانه در ثروت خود را. اگر این اتفاق تبدیل به یک نامزدی طولانی مبارزه او توانایی خود را مورد به superdelegates که این حزب در حال حاضر در پشت در مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن. و او با خوشحالی نوشتن چک به دولت احزاب و همه انواع دیگر گروههای دموکراتیک راه او در زمانی که او شهردار نیویورک (اگر چه آن خواهان او می خواست به نفع خود بیش از).

فکر می کنم در مورد هرج و مرج از یک رقابت کنوانسیون با نمایندگان دو سرعت در اطراف ساخت معاملات تعقیب توسط خبرنگاران که استناد شیکاگو سال 1968 در هر فرصت ممکن است.

انتخابات دوم خواهد بود یک “فاجعه” کوهن به من گفت. او به رهبری ساندرز-حمایت از تلاش های پس از انتخابات گذشته به خلاص شدن از شر superdelegates به طور کامل. ترک آنها را با هر نوع نقش سازش در بهترین فنی—ایده این بود که آنها می خواهم به یک عددی افزایش به هر کس که در حال حاضر رهبری در متعهد نمایندگان. این فکر که superdelegates می تواند هزینه ساندرز نامزدی است که به اندازه کافی ناراحت کننده برای هواداران خود. فکر می کردم که او می تواند به از دست دادن مردی که تعطیل اشغال وال استریت با یک مرده-از-شب حمله پلیس شده است و nonchalantly صرف راه خود را به روند دموکراتیک … این فقط بیش از حد.

“این تصور که 750 نفر بودند نه انتخاب به عنوان نمایندگان در حال رفتن به در آمده و پس از این کشور رای موافق و 18 ماه مبارزه و غول پیکر مقدار داوطلب زمان—آن را واقعا مهم برای ما اعتبار است که ما باید اول این رای گیری” کوهن به من گفت با این استدلال که یک رقابت کنوانسیون خواهد تضعیف این حزب توانایی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر بلومبرگ طرح به نامزدی از طریق هر تاکتیک اما برنده ترین نمایندگان و آینده پیش رو در دور اول “شرم بر آنها” کوهن گفت. “این باعث می شود مسخره از آن همه است.”

ساندرز و بلومبرگ هر نماد چیزی بسیار بزرگتر از خود را دارند. آنها هر وعده داده شده به حمایت احتمالی دموکرات نامزد—ساندرز اصرار دارد که چشم انداز دیگری تهمت پیروزی مهم تر از اختلاف های عقیدتی بین دموکرات ها و بلومبرگ متعهد به نگه داشتن خود را میلیارد دلار عملیات رفتن که آیا او برنده یا نه. اما بلومبرگ واقعا حفظ ثروت خود را پمپاژ برای کمک به انتخاب یک سوسیالیست به خصوص پس از از دست دادن در کنوانسیون? و خواهد ساندرز واقعا پشت یک میلیاردر متوسط که حزب خودی به او پرتاب نامزدی?

“وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از افرادی که در حال رفتن به بسیار ناراحت اگر آنها احساس می کنید مانند انتخابات به سرقت رفته بود از آنها را با یک دوز و کلک از شرکت انواع” جف ویور ساندرز بالا استراتژیست و به طور کلی قابل اعتماد ترین بازتابی از سناتور تفکر به من گفت چند هفته پیش.

مثل این نظرات من را به فکر می کنم از روز در فیلادلفیا در سال 2016 زمانی که هیلاری کلینتون رسما نامزد شده و ده ها تن از ساندرز حامیان تحصن اعتصاب. برخی از آنها برگزاری ساندرز نشانه. برخی قرار داده بود ساندرز کمپین برچسب بیش دهان خود را به نشان می دهد که آنها می خواهم ساکت است. بود که پس از ساندرز داده بود یک سخنرانی اصرار هواداران خود را برای متحد کردن پشت کلینتون. اما افرادی که در آنجا بودند که بعد از ظهر به من گفت که آنها احساس آنها تا به حال به نگه دارید تا مبارزه حتی بدون نامزد. به اندازه کافی ساندرز حامیان باقی مانده است بنابراین سرخورده که آنها در خانه مانده در روز انتخابات و یا رای برای جیل استین یا مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی برخی از کلینتون اختصاص داده شده به هواداران باید اذعان کرد بخش خصوصی است که آنها می تواند ناراحت کننده با بلومبرگ گرفتن نامزدی از Sanders. خطر شکستگی در درون حزب به نظر می رسد بسیار زیاد است.

فیل Levine, شهردار سابق ساحل میامی گفت: من پس از بلومبرگ رویداد در Wynwood که او نگران نیست در مورد یک blowup. هدف از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید ایجاد خود را وحدت او استدلال کرد و دموکرات ها باید واقع بینانه در مورد این واقعیت است که برگ برنده برنده در سال 2016. “چه باعث می شود ما فکر می کنم آنها می خواهم برای انتخاب یک سوسیالیست?”

“امیدوار کننده به صرف تریلیون ها دلار از پول مالیات دهندگان فقط برای خودتان انتخاب خرید یک انتخابات” تاسک از بلومبرگ مشاور به من گفت. “با استفاده از پول شما به دست آورده برای اجرای یک کمپین است که نیاز نیست و یا گرفتن پول از هر علاقه و ستایش است.”

البته شاید بایدن به پایان می رسد تا در یک موقعیت قوی تری یا وارن ریباند و یا Buttigieg قوی اجرا می شود. یا شاید اندرو یانگ یا تام Steyer دندانه دار کردن نمایندگان به اندازه کافی به بازی kingmaker خود را.

در حال حاضر دموکرات ها از حاشیه نگران هستند. اما به عنوان یک کارمند سابق برای یک نامزد دیگر در دموکراتیک مسابقه پیامک من خواهان باید با داشتن یک انفجار.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort hovarda