چرا نخبگان d. C. مدرسه خصوصی دریافت یک وام کسب و کار کوچک?

آموزش و پرورش در زمان رکورد بیکاری و جدید وخیم چشم انداز برای کسب و کارهای کوچک $40,000 در سال سیدول دوستا

توسط NEWS-SINGLE در 20 اردیبهشت 1399
بروکس کرافت / Corbis از طریق گتی

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بود نه دیوانه; او نا امید شده بود. چند تا از این کشور ثروتمند مدارس خصوصی—از جمله سنت اندرو اسقفی در مریلند که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می فرستد او جوانترین پسر و برنت وود در لس آنجلس که حداقل دو نفر از Mnuchin کودکان شرکت کنند—تا به حال دریافت وام های اختصاص داده شده برای کسب و کارهای کوچک به حفظ پرداخت کارکنان خود را در طول coronavirus بحران است. در توییتر Mnuchin آرام chided مدارس; آنها را مجبور به بازگشت بودجه به او پیشنهاد کرد اما آنها باید.

در پاسخ به این موسسات آمد تا با لیستی از دلایل آنها نخواهد بود بازگشت پول. دلیل اصلی بود به اندازه کافی ساده است: مدارس واجد شرایط برای وام و آنها نیاز به پرداخت کارگران خود را مانند هر کسب و کار دیگر. اما هیئت سیدول دوستان مدرسه خصوصی hyper-انتخابی alma mater از اوباما و کلینتون کودکان در واشنگتن استدلال که باید آن را حفظ 5 میلیون دلار آن دریافت شده برای یک دلیل متفاوت: "هیئت مدیره تعیین می شود که پذیرش وام مناسب بود و به طور کامل سازگار با آن امانتی مسئولیت به عنوان به خوبی به عنوان ما لرزنده ارزش است." چه لرزنده ارزش باید با گرفتن وام در نظر گرفته شده برای مبارزه کسب و کارهای کوچک ؟

در حالی که Quakerism این دین وجود داشته است برای بیش از سه قرن از عبارت "لرزنده ارزش" شده است در اطراف برای چند دهه گذشته استفان Angell استاد لرزنده مطالعات در Earlham College در ایندیانا به من گفت. ارزش—و یا شهادت به عنوان آنها نامیده می شوند در داخل ایمان—جوش پایین به ادویه جات ترشی جات: سادگی و صلح و یکپارچگی جامعه برابری و پاسداشت. هر یک از ادویه جات ترشی جات حمل وزن های مختلف و تحت شرایط مختلف. برای مثال در قرن 18 جان Woolman است که تا حد زیادی مسئول کویکر به عنوان یک سازمان ایستاده در برابر برده داری استفاده برابری برای توجیه لغو. Woolman همچنین نوشت: یک جزوه به نام یک درخواست برای فقرا که استدلال می کنند که جوامع ثروتمندترین افراد و سازمان ها تا به حال یک وظیفه برای به اشتراک گذاشتن ثروت خود را آزادانه تر.

این اعلام ارزش نشان می دهد که سیدول با تمام ثروت خود را باید نه تنها بازگشت بودجه, اما همچنین کمک به نهادهای عمومی که در حال تلاش برای باقی می ماند مالی پایدار در میان همه گیر. بخش قابل توجهی از کویکر استدلال می کنند که جدا لرزنده مدارس حتی نباید وجود داشته باشد, David Harrington وات داگلاس و دوروتی Steere استاد لرزنده مطالعات در Haverford کالج به من گفت. سیدول دوستان هزینه بیش از $40,000 یک سال و کمتر از 25 درصد از دانش آموزان خود را برای دریافت کمک های مالی از مدرسه به این معنی که خانواده های ثروتمند هستند تا حد زیادی قادر به تحمل هزینه کامل شهریه. نمی خواهد که ثروت می تواند بهتر در جای دیگر به کارگردانی?

برخی از کویکر استدلال می کنند که پول می رود که به فرقه خود را محدود مدارس باید به مبارزه مدارس دولتی به جای. در فیلادلفیا به قدیمی ترین مدرسه لرزنده در جهان, مکان عمومی, مدارس صورت 1 میلیارد دلار بودجه سوراخ بیش از پنج سال آینده. "آن را نمی خواهد در همه برای ساخت یک استدلال که سیدول دوستان باید قبول کمک های مالی بر اساس برابری" وات به من گفت.

اما لرزنده ارزش را می توان قابل ملاحظه ای انعطاف پذیر است. روز دوشنبه سیدول مقامات ارسال یک ایمیل به دانشگاه و جامعه آن را تصدیق مالی خود اتصال: مدرسه گرفته بود در $64.4 میلیون دلار بدهی—11 میلیون دلار بیش از آن $53.4 میلیون موقوفه. یکی خشمگین آلوم استفان Batzell که از مدرسه فارغ التحصیل شد و در سال 1967 گفت واشنگتن پست او نا امید شده بود که مدرسه گرفته شده بود در خیلی بدهی. "سیدول رو در جهان مادی مانند بسیاری از مدارس انجام دهد."

نظارت می تواند به معنای مالی مراقبت—تضمین این که یک موسسه رشد به آینده است. یکپارچگی می تواند به معنای مراقب باشید که افراط در اعتبار. مسئولیت مالی, در واقع ممکن است اولیه ادویه, Paul Anderson, یک استاد از کتاب مقدس و لرزنده مطالعات دانشگاه جورج فاکس در دانشگاه اورگان به من گفت در یک ایمیل. او توضیح داد: داستان یوسف سرخ بود که به زندان اصلاح طلب الیزابت فرای, شناخته شده به عنوان "فرشته زندانها." سرخ شد و طرد او لرزنده جلسه در سال 1828 زمانی که خود بانک W. S. سرخ & Sons, ورشکسته شد.

سیدول واقع در یکی از ثروتمندترین مناطق واشنگتن قادر به دریافت سالم تزریق بودجه که بسیاری از کسب و کار که به شدت مورد نیاز آن شد. با وجود دور جدیدی از محرک پولی از دولت فدرال که شامل 60 میلیارد دلار برای اقلیت و محروم جوامع مختلف در طول تاریخ افراد محروم و کسب و کار هنوز هم بسته است.

جان Woolman را جنگ صلیبی علیه برده داری را به دست آورد کشش آن را بدون پشتوانه مالی زیرک لرزنده بازرگانان Angell به من گفت. سیدول می تواند استدلال می کنند که در آن زمان پول به پایبندی به آن امانتی مسئولیت. اما اگر سیدول مقامات نگران شده بودند لرزنده ارزش که سوار Woolman باید آنها نشده اند بیشتر نگران آن ارزش مالی برای شروع با—و نه گرفته شده و بنابراین مقدار بدهی ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب