آنچه به عنوان خوانده شده و جریان: قابل توجه از چاپ کتاب است که با الهام از "42nd Street"

در سال 1933 فیلم 42nd Street" است که بر اساس برادفورد طناب رمان با همین نام می خواند که کمتر مانند داستانی از

توسط NEWS-SINGLE در 18 اردیبهشت 1399
A still from 42nd Street. Image shot 1933.
در سال 1933 فیلم 42nd Street" است که بر اساس برادفورد طناب رمان با همین نام می خواند که کمتر مانند داستانی از مثل یک فیلم مستند در مورد نیویورک تئاتر مردم است.عکس توسط رونالد اعطای بایگانی / Alamy

"42nd Street" نجات نوع موسیقی که انجام شده بود به مرگ در روزهای اولیه از صحبت کردن تصاویر. با سه دیدنی تولید اعداد فیلم اسیر اولین گلدهی کامل از Busby Berkeley را هندسی و نمادین و خوفناک و وابسته به عشق شهوانی, تخیل. اما برای بخش عمده ای از فیلم "42nd Street" نمایشی کمدی از پشت صحنه زندگی chronicling ساخت موسیقی برادوی به نام "بانوی زیبا." "42nd Street" که منتشر شد در سال 1933 یک افسردگی داستان است که در آن یک جفت از تولید جونز و بری به نحوی دریافت پول به استخدام رویایی مدیر جولیان مارش (وارنر باکستر) به مرحله خود را نشان می دهد. با کمک یک رقص مدیر به نام Andy Lee (George E. سنگ) او مونتاژ کر است که ویژگی های ساده جوان تازه وارد و بالا پرواز شیر رقصنده پگی Sawyer (یاقوت کیلر). وقتی برادوی گراند خانم دوروتی براک (Bebe دانیلز) که قرار است به سر بازیگران parejo استراحت مچ پا شب قبل از باز کردن پگی است کنده از کر و محوری به نقش سرب و پیروزی (به عنوان دیده می شود در برکلی اعداد) علائم نشان می دهد به عنوان یک ضربه.

این اسکریپت توسط Rian جیمز و جیمز سیمور بر اساس یک رمان برادفورد طناب منتشر شده در سال 1932 و از چاپ. آن است که ظاهرا هرگز تجدید چاپ: من تصادفا ارزان کپی در رشته سه سال پیش اما دیگر نسخه فروش در eBay برای چهار صد و نود و نه دلار و بیشتر. (این هم آنلاین.) من هرگز می خواهم به عنوان خوانده شده من کپی تا همین اواخر که TCM اعلام کرد daylong شیر-dance series, on May 11th, که در این فیلم برجسته است. (این فیلم همچنین جریان در انواع خدمات.) هر چند این رمان satisfyingly رسم و صفحه-turningly suspenseful, طناب را حس نثر محدوده از بی دست و پا به بنفش و حس خود را از روانشناسی ساده است و از نظر بافت و قدرت تجزیه و تحلیل در حال توقف. با اینحال این کتاب جذاب است چرا که آن را می خواند و کمتر مانند یک رمان از مانند یک فیلم مستند در مورد زندگی از نیویورک تئاتر مردم و بالاتر از همه در مورد نکات شخصیت و رفتارهای سیاست است که به ساخت یک نشان می دهد. در هشیاری از آن حوادث و انواع آن فراوان گفت و گو آن را به ارمغان می آورد عصر و محیط به زندگی در راه است که هیچ فیلم من تا کنون دیده اید و هیچ غیرداستانی حساب من تا کنون خوانده شده است انجام می شود; این حلقه صحت نیروی مشاهده مستقيم و گفتگو.

در رمان پگی یک تازه وارد ساخت او début اما او نه ساده به عنوان او در فیلم: طناب او را به عنوان یک جدید, انگلستان, دختر وزیر معقول و اصولی که بر خلاف شخصیت های فیلم—نیست خیلی از رقصنده اما دارای یک درجه از بی تکلف طبیعی عزت و کشت که متمایز از اجرا از آب پز سخت "hoofers" رقص در کنار او در گروه کر. (او نیز مصمم و قاطعانه پشت صحنه, بزرگ, نمایشی, اثر, در راه است که فیلم گوزن ها-در-این-چراغهای جلو بی گناه هرگز است.) طناب است کاملا حساس به سرنوشت زنان جوان مانند پگی تلاش برای ایجاد راه خود را در تئاتر. او به تصویر می کشد گاه به گاه pawings و شهوت پرست سخنان و گرگ سوت به آن زنان هستند و زنان تحت فشار به جنس نر مدیران و تولید کنندگان به عنوان یک پیش نیاز—اما هیچ تضمینی وجود ندارد—برای تبلیغات. او همچنین با آگاهی از این نقش حمایت که انتظار می رود برای بازی در خصوصی به عنوان یک کمدی صحنه مقایسه پگی خرما با تحسین: Pat—در این فیلم یک بازیگر جدی و محترم آقایی که پایین بر روی شانس خود را, اما در اینجا به ندرت بازیگران straggler و شیک پوش, خود توصیف "مرد"—فریم های با شکوه و مجلل در آرزوی سفر اروپایی و برازنده اوقات فراغت است. تری خشن-صحبت کردن و در عین حال tender-hearted, رقاص, کالبدشکافی تولید و بازیکنان خود را در درشت اما فهیم شرایط است. پگی گفت و گو در هر دو توالی در ضمن به کاهش است "بله پت" و "بله تری."

رقص, مدیر, موسیقی, Andy Lee, سریال philanderer که معمولا اهداف زنان در استخدام و پگی هشدار داده است در مورد او توسط دو زن که جانبازان از کر و کسی که رفتار و برخورد او (خود زمزمه شبکه بسیار مهم است شکل از همبستگی). یکی از آنها را توصیه می کند که آن را بی خطر به قبول دعوت خود را به ناهار و نه شام: "'اما نمی توانید یک دختر به خوردن شام با یک مرد بدون تبدیل شدن به غیر اخلاقی است؟' پگی نپرسید. "او احتمالا می تواند اما آن را به ارزش این مشکل به خاطر هیچ کس را باور خواهد کرد ، "(در همان صحنه دیگر را تجربه کر عضو می گوید پگی "من همیشه با دیدن سایه سقط جنین حلق آویز بیش از هر نیم تنه من پین به تورم آغوش.") بعد یک بازیگر از اندی فتوحات:

"من می شنوم پیر لیلی Lowbottom اندی لی دوست دختر, فرار با هیوز در حالی که برای."

"آره ؟ وقتی که بود؟"

"حدود پنج سقط جنین پیش."

هنوز اندی ارائه شده است به عنوان یک رقم قابل توجه از پارادوکس—ماهرانه و اصلی رقص مدیر با وجود خام راه بود که قبلا مشهور به عنوان "احتمالا بزرگترین رقصنده سیاه در حال تولید" در "گتو" است که در پایین سمت شرق). یک صحنه از اندی نشان دادن رقص نشان می دهد discerningly فرهنگی تخصیص بود که در هسته های آمریکایی محبوب تئاتر در آن زمان به عنوان "او شبیه سازی آهسته نوشتن رقص هارلم negro"—همراه با ضمنی و مدارا که حیله گر تقلید شامل. "این دولا دولا راه رفتن ، gaucherie از Negro تکثیر شد به کمال است. هر حرکت بدن و بازوها یکی از یک سری از جزئیات ساخته شده است که رقص یک شاهکار است."

در رمان تولید "بانوی زیبا" هستند آبه سبز و سی فریدمن که "سامی" هویت طناب sneers در سراسر. جولیان مارش های "بانوی زیبا" مدیر یک رابطه جنسی خشن-صحبت کردن در آمریکا به عنوان در فیلم اما آکسفورد aesthete—نیز درگیر شاعرانه با یک عضو از شرکت: بیلی Lawler ها "نوجوانان" منجر شود. این رمان نشان می دهد که او نقش خود را تنها به دلیل رابطه اش با مارش او نگه می دارد در چنگال وابسته به عشق شهوانی, شور و, به عنوان یک نتیجه است که قادر به دستکاری به شلیک دیگر جوان, همجنس باز, در این شرکت است. (این رابطه و مختصر که شامل صحنه های دیگر بازیگر جک وینسلو که آشکارا همجنسگرا و توصیف خود را در مستی بازیگران حزب به عنوان "بزرگ زرق و برق دار, اردوگاه" داده اند رمان جایی در میان آثار متعددی از آمریکایی همجنس ادبی.)

بخشی از درخواست تجدید نظر از این فیلم اقتباسی از "42nd Street" است که تاکید آن بر افسردگی به دلیل موانع تامین مالی "بانوی زیبا" و فقر که تلاش بازیگران و پایدار. طناب را "42nd Street," اما, یک رمان تاریخی—آن را نه در دوران رکود اما در خروش بیست (ظاهرا در حدود سال 1926 یا 1927) زمانی که بازار سهام شد و هنوز هم یک راه آسان پول و "اسکات فیتزجرالد" عنوان کرد دب اصغر از زندگی بالا. در عین حال آن را یک رمان از فقر گسترده اقتصادی ناامیدی را در فضای بازیگران—در یک زمان بیش از همه رفاه. این رمان شخصیت های زنده از payday در برای دیدار با اخراج بين مباحث و ترس مداوم از اخراج و تحت اللفظی گرسنگی; نگه داشتن مواد غذایی بر روی میز است و هیچ استعاره اما تحت اللفظی و نگرانی ثابت—و بسیاری از بازیگران جوان زندگی در مجتمع مسکونی هتل ها در میدان تایمز در منطقه با هیچ آشپزخانه برای تمام وعده های غذایی خود را. یک جفت از بازیگران جوان و هم اتاقی, Terry Neill و هری Towne باید هفتاد و پنج سنت در بین آنها است. "من بیمار o' Automat," تری می گوید. "خوب فرض کنید ما سقوط ریتز" هری پاسخ می دهد.

"42nd Street" نیز یک رمان ممنوعیت; آن را به تصویر می کشد که شهر غرق در الکل از کیفیت مشکوک با بطری و بطری های حمل و نقل با مصونیت از مجازات speakeasies فراوان و به عنوان یک نتیجه, گانگستر نه تنها تکثیر اما حملاتی به احترام جامعه است. این رمان پر از زبانه دار مجموعه ای از صفات ثانویه مانند کهنه vaudevillians دنی و دیزی مورن که واگرا حرفه ای سرنوشت علت مشکل در ازدواج خود را تجربه کر اعضای ان لوول و فلو پری ترد چشم خصوصی که در استخدام یکی از پت مشتریان به دنبال او و یک جوان شکنج رقصنده به نام پولی بلر و استبدادی مرحله مادر که دسیسه بازی نقش عمده ای در طرح. نیز وجود دارد جذاب یک نگاه اجمالی برخی از شهرستان های مختلف تنظیمات اجتماعی مانند یک فانتزی کلوپ شبانه که در آن متکبر جوان کالج پسر با اعتماد به بودجه پست به کارکنان و درمان گروه کر دختران فانتزی, شام, انتظار, رابطه جنسی در تبادل و داد و بیداد کن سرزندگی از bohemians' تجمعات در روستای گرینویچ.

و در عین حال بسیار مهم داستان این رمان در دنیای تئاتر, آجیل و پیچ و مهره از تمرینات و stagings کشت هنری عنصر توسط بسیاری از شخصیت های که به کمک آن و سخت-بینی عملی wiles که در آن هر دو خواسته ها و منابع. بسیار شده است که بخش بین واریته—که در آن بازیگران در سفر به کشور در مسیرهای از پیش تعیین شده و انجام امور روزمره خود سه یا چهار بار در روز—و به اصطلاح تولید یعنی برادوی که در آن یک شرکت باقی می ماند قرار داده و بازیگران به جای خود بحث دنبال اسکریپت و مرحله جهت انجام صرف هشت بار در هفته و در جایی که بیشتر پرستیژ همراه با خطر بیشتر: اگر یک بازی فلیپ فلاپ, بازیگران است که به احتمال زیاد برای رفتن بیکار برای بقیه تئاتر فصل است. (طناب نیز ارائه می دهد قابل توجه مشاهدات در مورد طبایع متفاوت از بازیگران در این دو زمینه است.)

طناب رمان پر خوشمزه و پر زرق و برق تئاتری زبان عامیانه (شروع با "چرخ چرخ" برای مثال کر) و مزین با نام مناسب است که نیاز به هیچ پانوشت; اما خواندن در این سن از گوگل, کتاب, است با این وجود بهتر است بدون آنها به دلیل سوراخ خرگوش باز در دنبال نام ارائه می دهد که خواننده یک لحظه درس در تئاتر تاریخ است. تاپیک یوسف Leblang بنیانگذار اولین برش-نرخ بلیط کارگزاری پیشرو از TKTSو گیلاس خواهر بودند که معروف بد است. امید وجود دارد Hampton, یک ملکه زیبایی تبدیل شده و Georgie قیمت که به یک جشن مرحله حرفه ای در ارتفاع آن بیش از یک اختلاف قرارداد. این کتاب بسیاری از شهوت پرست حوادث آن بیش از همه خلوص مورد به شدت وحشی در تلاش برای لخت معاش همچنین ارائه یک درس در bowdlerizations و sentimentalizations که هالیوود سهام در تجارت یک چشم انداز وسیع جمعی propagandization است که ظهور صنعت فیلم در مورد آورده از طریق سانسور و همچنین محض مزدور رانندگی به ادم سادهلوح و زود باور مخاطبان به صندلی. هنرمندی که هالیوود مطرح است که با شکوه و غیر قابل انکار و بیان از طریق سبک در چهره عظیم محدودیت و محرومیت ممکن است آن محصول بزرگترین. این Busby Berkeley روال با شورش خود را از نمادگرایی و شایع خشونت را در انتزاعی چه درام نمی تواند آن را هیچ جای تعجب است که آن را در زمان coteries از cinephiles به تشخیص این هنر در استودیو فیلم. (این رمان را ایده آل و اساس یک بسته-پایان سریال—آن را باید شامل همه چیز است که در کتاب و بسیاری از چیزهایی که نیست.)

من شده اند قادر به کشف مقدار در مورد طناب علاوه بر این واقعیت است که او در بوستون در سال 1905 درگذشت Wollaston ماساچوست در سال 1966 و به نظر می رسد او به هنرهای نمایشی چیزی از تخصص: رمان خود "مرحله مادر" (1933) و "رفتن به رقص خود" (1934) و همچنین پشت صحنه داستان نیز به فیلم به زودی پس از آن. بر اساس یک بررسی توسط Beatrice شرمن در این زماناز سال 1934 دوم رمان

برادفورد طناب زندگی و تنفس می کند و خود را به نوشتن در فضای کسب و کار نشان دادن. او در سفر واریته مدارهای رقصید حرفه ای منحصر به فرد در باشگاه شب و هنوز هم کمتر از 30 سهام stagestruck جوانی را مسمومیت با تئاتر. او برادوی تند تند از hoofers بازیگران و تولید کنندگان پایین پت.

که من فقط می توانید اضافه کردن: و چگونه!tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب