مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او هیچ قصد داشتن بولتون کتاب خواندن با صدای بلند به او

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—Donald J. Trump است "به هیچ وجه قصد ندارند" داشتن جان بولتون کتاب خواندن با صدای ب

توسط NEWS-SINGLE در 7 بهمن 1398

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—Donald J. Trump است "به هیچ وجه قصد ندارند" داشتن جان بولتون کتاب خواندن با صدای بلند به او تهمت تایید کرد روز دوشنبه.

صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دختر, Ivanka Trump, تا به حال به دست آمده پیش نویس یک مقاله از بولتون کتاب و تا به حال ارائه شده به آن را بخوانید با صدای بلند به او "مانند او با همه دیگر کتاب" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

"او می خواند کتاب به من به آرامی متوقف می شود و هنگامی که یک کلمه به من بگویید آنچه در آن به معنی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "اما من به او گفتم که بولتون کتاب آخرین کتاب در جهان است که من می خواستم بشنوم."

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که Ivanka قبلا خوانده شده با صدای بلند برای او کتاب دیگر که او لذت می برد مانند "یک هشدار" توسط ناشناس است.

"آن مرد ناشناس به بدترین نویسنده," او گفت:. "پس از Ivanka خواندن ده صفحه که تلخه به من می گفت که پرتاب این کتاب در سراسر اتاق او انجام داد."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می شنود "بسیاری از کتاب های" یک هفته است که گاهی اوقات خود را son-in-law, Jared کوشنر, سکس با Ivanka خواندن آنها با صدای بلند به او.

"من لذت بردم از شنیدن Sean Hannity کتاب و Laura Ingraham کتاب های" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "اما جان بولتون ، لطفا. که آخرین کتاب من می خواهم به شنیدن این که Ivanka و جارد پهلو من در شب."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن