دموکرات ها نمی دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به لایحه بر

سیاست لذا باید یک لیست طولانی از نارضایتی در برابر دادستان کل بر, اما رئیس جمهور متحد در وزارت دادگستری اس

توسط NEWS-SINGLE در 5 تیر 1399
کوین Dietsch / استخر / خبرگزاری فرانسه / گتی

ثانیهouse دموکرات ها در حال حاضر استیضاح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر آنها در حال رفتن پس از انسان آنها تماس جدید خود را "دلال" وکیل کلی لایحه Barr.

بر این است که اثبات می شود یک لغزنده تر هدف از رئیس جمهور و هر دو از نظر جسمی و سیاسی است.

صبح امروز کمیته قضایی مجلس برگزار شد یک جلسه در اتهام "سیاسی" از وزارت دادگستری های هشدار دهنده whistleblower شهادت. آن همه چیز در مورد Barr—چگونه دادستان کل مداخله برای کاهش راجر سنگ رئیس جمهور دوست قدیمی "شکستن" در صدور حکم برای دروغ و دستور DOJ ضد تراست بخش به بررسی ماری جوانا شرکت های چون او را دوست ندارم خود را در صنعت.

"من معتقدم که ویلیام بر شمار بزرگترین تهدید در طول عمر من به ما حکومت قانون" شهادت دونالد Ayer سابق وزارت دادگستری رسمی که قبل Barr به عنوان معاون دادستان کل تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش در یک اعلامیه که نسبتا خوب خلاصه تا بعد از ظهر را رسیدگی است. "چرا که او باور ندارد در هسته آن اصل که هیچ کس بالاتر از قانون است."

Barr بود هیچ جا یافت می شود. غیبت او قبل از کنگره نظارت جلسات تبدیل به یک الگوی است که دموکرات ها حتی زحمت این بار به دعوت او. دادستان کل که در کار کمتر از یک سال و نیم حاضر به شهادت در سال گذشته در مورد او به طور گسترده ای مورد انتقاد دست زدن به مشاور ویژه رابرت مولر گزارش در نهایت هجوم یک خانه احضاریه به نظر می رسد قبل از قوه قضائیه کمیته. او موافقت کرده بود به نشان می دهد تا در اوایل این سال, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس به تعویق افتاد و ظاهر خود را. در حالی که دو نفر از کارکنان خود را گرفتند شهادت علیه او دیروز یک DOJ سخنگو اعلام کرد که بر حال پذیرش یک دعوت نامه به نظر می رسد قبل از قوه قضائیه کمیته در پایان ماه ژوئیه. در عین حال اگر گذشته یک راهنمای Barr برنامه ریزی شهادت یک ماه از هم اکنون هر چیزی است ،

در این میان دموکراتها لیست نارضایتی در برابر Barr همچنان به رشد روز به روز به نقطه ای که اگر آنها می خواستند او را به پاسخ همه آنها را, آنها می خواهم نیاز به یک weeklong شنیدن به آن را انجام دهد.

در شب جمعه—سه روز پس از دموکرات ها اعلام کرد خود را سیاسی شنوایی—Barr مجبور کردن آمریکا وکیل جفری برمن بود که نظارت بر تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان و همکاران به عنوان دادستان فدرال در منهتن. برمن در ابتدا حاضر به استعفا و تنها در سمت چپ این کار پس از بر توافق برای تعیین برمن معاون به جای تهمت متحد به عنوان اقدام آمریکا وکیل. صبح امروز یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکومت در Barr نفع در موضوع دیگری است که خشم دموکرات ها—وزارت دادگستری را به رها کردن آن موفق محاکمه مایکل فلین که زمانی مشاور امنیت ملی که التماس گناه به دروغ گفتن به اف بی آی است.

شکایت در مورد Barr شروع شد و در اولین هفته در زمانی که خود را با دقت مبهوت انتشار مولر گزارش تا به حال اثر خنثی سازی مواد منفجره. پس از آن و پس از مشاهده از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان دادستان کل اعمال خود را گسترده مشاهده از قدرت اجرایی خود برای دفاع از رئیس جمهور به جای مصالح و منافع ملت است. "من کجا روی Cohn?" مغلوب ساختن پیشی جستن است بلكه خواسته اند در ارجاع به خود-مرحوم سابق وکیل حقوقی pugilist که برش دندان های خود را برای سناتور جوزف مک کارتی. به عنوان دموکرات و تعداد فزاینده ای از جمهوری خواهان دیدن آن مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت او را در بر داشت در لایحه Barr.

"بیماری است که ما باید آدرس آقای Barr استفاده از وزارت دادگستری به عنوان یک سلاح برای به خدمت رئیس جمهور خرده خصوصی منافع" نماینده جری Nadler قوه قضاییه رئیس کمیته گفت: در ابتدا از امروز شنوایی. "سرطان است که ما باید ریشه خارج است و تصمیم خود را به جای رئیس جمهور را بالاتر از منافع آن مردم آمریکا."

کمیته شنیده از هارون Zelinsky که کناره گیری به عنوان یک سرب دادستان در سنگ صورت پس از وزارت دادگستری رهبری ارشد مداخله برای کاهش آن توصیه می شود حکم زندان برای رئیس جمهور متحد شده بودند به جرم دروغ گفتن به کنگره است. "من بارها و بارها گفته شده این بخش اعمال شد نه بر اساس قانون و یا حقایق بلکه ملاحظات سیاسی آقای سنگ را در روابط سیاسی و ترس از رئیس جمهور" Zelinksy گفت. و کمیته شنیده از جان الیاس یک DOJ دادستان که شهادت داد که گروه ضد تراست بخش متمایل به فشار از هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بر بررسی ماری جوانا صنعت و خودروسازان که می خواستم به رعایت استانداردهای زیست محیطی دولت در تلاش بود به شل.

یک دادستان کل سابق مایکل Mukasey دفاع Barr به عنوان اقدام بر اساس قانون و نه سیاسی. اما جمهوری خواهان در کمیته تا حد زیادی منحرف مکالمه در دسترس نباشد با استفاده از وقت خود را کمتر به دفاع از Barr نسبت به relitigate انتقادات خود را از دولت اوباما و ریشه های روسیه تحقیقات که منجر به مولر انتصاب به عنوان مشاور ویژه. "لایحه بر این است که انجام کار خداوند با تمیز کردن وزارت دادگستری پس از آن اتفاق نمی افتد دوباره" نماینده جیم اردن گفت.

سوال این است که loomed بیش از این جلسه این بود: که در آن نشانی از این همه رفتن جز به رای دهندگان در ماه نوامبر ؟ آمریکا در حال انجام نظارت دقیق بر اقدامات, اما این کشور همچنان مصرف می شود توسط یک بیماری همه گیر یک سقوط اقتصاد و reenergized جنبش برای عدالت نژادی.

"این است که مخرب ترین شهادت من تا کنون دیده اند" نماینده جیمی راسکین مریلند گفت: به وضوح در تلاش برای بالا بردن ضرورت لحظه ای—"دادستان کل ایالات متحده فساد حکومت قانون در تعقیب یک دستور کار سیاسی برای رئیس جمهور ایالات متحده است."

در عین حال آشکار درمان—استیضاح—در حال حاضر سعی شده است بر روی رئیس جمهور و خنثی توسط جمهوری خواهان مجلس سنا. Nadler هر چند حمایت از این حرکت در تئوری و گفت: در اوایل این هفته که در آن خواهد بود "اتلاف وقت" به تلاش برای سرنگونی بار توسط همان معنی است.

"ما نمی خواهد اجازه دهید این رفتار ایستاده است. دادستان کل بر پاسخگو خواهد بود" این رئیس اعلام این بعد از ظهر.

این صدا مانند یک وعده به عنوان بسیار به عنوان یک تهدید اما Nadler نمی گویند زمانی که او نمی گویند که چگونه. و دادستان کل, به طور معمول وجود ندارد آن را بشنود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب