دنی Hamlin برنده سوم دیتونا 500 در پایان عکس

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا.—سال جدید یکی دیگر از دنی Hamlin پیروزی در دیتونا 500.و Joe Gibbs هنوز تیم به ضرب و

توسط NEWS-SINGLE در 29 بهمن 1398

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا.—سال جدید یکی دیگر از دنی Hamlin پیروزی در دیتونا 500.

و Joe Gibbs هنوز تیم به ضرب و شتم در نسکار.

Hamlin برنده سومین دیتونا 500 روز دوشنبه اول شدن راننده پس از استرلینگ مارلین در سال 1995 به پیروزی "بزرگ آمریکایی نژاد" در فصل متوالی. پیروزی خود را در سال گذشته یک 1-2-3 رفت و برگشت برای Joe Gibbs Racing و لگد کردن یک yearlong شرکت جشن است که در آن گیبس رانندگان موفق به کسب یک رکورد 19 نژادها و جام قهرمانی.

پست صحنه مسابقه در سال جاری تا حدودی رام را از نگرانی برای Ryan Newman که غرق شد و به عنوان رهبر و عبور از خط پایان با اتومبیل خود در پشت بام خود را فرا گرفته و در شعله های آتش.

Hamlin پیوست شش سالن از شهرت رانندگان به عنوان برندگان سه یا بیشتر دیتونا 500s. او گره خورده است دیل Jarrett — که به JGR اول آن دیتونا 500 برنده در سال 1993 — جف گوردون و بابی Allison. Hamlin مسیرهای Cale Yarborough چهار برد و رکورد هفت توسط Richard Petty.

این پیروزی پس از فقط دوم باران تعویق در 62 سال از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جفت از پرچم قرمز توقف و دو overtimes. به عنوان او رفت و درب به درب با رایان Blaney برای پایان — 0.014 حاشیه پیروزی دوم نزدیک در مسابقه تاریخ — نیومن در زمان سوار وحشی در طول مسیر زمانی که او سقوط کرد و در تلاش برای نگه داشتن بر روی منجر شود.

نیومن را شرط نمی شد بلافاصله به عنوان شناخته شده ایمنی کارگران نورد ماشین خود را به عقب بر روی چرخ های آن را قبل از او برداشته شد. نیومن گرفته شده بود توسط آمبولانس به بیمارستان.

این ساخته شده است برای حزن انگیز پیروزی لین.

"من فکر می کنم ما را برای اعطا گاهی اوقات چقدر امن ماشین ها و شماره یک ما در حال دعا برای رایان" Hamlin گفت.

دونده تا Blaney گفت: راه دامان نهایی را تکان داد, با نیومن صعودی پیش از Hamlin که Blaney قفل شده در پشت نیومن در یک حرکت از نام تجاری اتحاد برای فورد است.

"ما تحت فشار قرار دادند نیومن وجود دارد به رهبری و پس از آن ما یک فشار از 11 ... من متعهد شد فقط به هل دادن او را به نفع خود و داشتن یک فورد آن برنده و ضربه گیر قلاب اشتباه است. آن را بد نگاه," او گفت:.

Hamlin تا به حال هشت فورد رانندگان صف پشت سر او به عنوان رهبر دوم وقت اضافه در ضربات پنالتی بدون یک همکار تویوتا راننده در مجاورت به او کمک کند. آن را اجازه نیومن به گذشته او منجر شود اما تداوم در بسته منجر به نیومن را سخت به نوبه خود حق را به دیوار و به دنبال آن چند رول و ترمز در سراسر خط پایان.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب