DeSean Jackson نقطه کور و معدن

ایده های سیاه و سفید آمریکایی را تجربه می کند به طور خودکار ما را حساس به تعصب در برابر گروه های دیگر.

توسط NEWS-SINGLE در 23 تیر 1399
گتی / اطلس

مانند DeSean Jackson, the Philadelphia Eagles گیرنده گسترده ای که محکوم را برای ارسال جعلی آدولف هیتلر قول خود Instagram خوراک در هفته گذشته من تا به حال یک بیمار-توصیه هیتلر لحظه.

در سال 2008 من کلی مقاله نویس برای ESPN.com پوشش نهایی NBA سری بین لس آنجلس لیکرز و بوستون سلتیکز. به عنوان بازی 5 من نوشت: یک قطعه در مورد چگونه آن را به من غمگین به عنوان یک مادام العمر دیترویت پیستونز فن برای دیدن که سلتیکز دیگر به عنوان به طور گسترده ای منفور آنها به عنوان یک بار شده بود. تلاش به خنده و غریب من درو بر خاطرات من از پیستون نیاز به ضرب و شتم سلتیکز قبل از برنده شدن خود را برای اولین بار مسابقات قهرمانی NBA در سال 1989. من به پایان رسید تا نوشتن "ریشه برای سلتیکز مانند گفت: هیتلر یک قربانی است."

بیش از یک دهه بعد من هنوز انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که من در مورد آن فکر می کنم. نه تنها تا به حال من به شدت توهین سلتیکز' فن پایه, اما من تا به حال ساخته شده است یک شوخی در مورد رهبران نازی که هماهنگ با قتل عام 6 میلیون یهودی مردم است. من البته آگاه از هولوکاست, اما من تا به حال داده شده کمی به فکر احساسات جامعه یهودی به دلیل رک و پوست کنده نبود خود من است. هنگامی که دیگران با اشاره به کوردلی از نظر من من میگردند. من عذرخواهی کرد و نوشت: در کل یک ستون برای درخواست بخشش. ای اس پی ان به حالت تعلیق من برای یک هفته یک مجازات که من سزاوار.

مانند جکسون, من سیاه و سفید. و تا به حال هر کسی که ساخته شده یک تبصره trivializing برده داری من می خواهم که خشم. من یاد گرفتم که فقط به خاطر من آگاه هستم از تخریب ناشی از نژاد پرستی این بدان معنا نیست که من به صورت خودکار حساس به انواع دیگر نژادپرستی و یا در این مورد یهودی ستیزی. مردم سیاه و سفید بیش از حد قادر هستند که از نظر فرهنگی متکبر.

که من به ارمغان می آورد به جکسون. در Instagram که 33 ساله رفت و خیلی بیشتر به زشت خاک از سبک نظر در مورد هیتلر. او نوشته شده یک تصویر از یک پاساژ به دروغ منسوب به هیتلر اعلام کرد که یهودیان "را باج خواهی امریکا است. [آنها] را گرفتن و آمریکا طرح خود برای سلطه بر جهان کار نخواهد کرد اگر سیاهان می دانم که آنها چه کسانی بودند." گذشت که نسبت داده شده به نویسندگان مختلف—در ادامه می گویند که "سیاهان واقعی بنی اسرائیل."

شاید جکسون فکر کردم بخشی از این خواهد بود و الهام بخش برای جامعه است. اما گذشت بود ضد سامی صرف نظر از نویسنده آن. و چرا جکسون فکر می کنم که آن را از راه دور سازنده به قرار دادن هیتلر از همه مردم به گفتگو در مورد نژادی توانمندسازی? پس از همه, هیتلر منفور مردم سیاه و سفید بیش از حد.

در پست های دیگر در اطراف همان زمان Jackson مشترک نقل قول از سخنرانی های ساخته شده توسط این ملت از اسلام و رهبر لوئیس فرخ در چهارم جولای آخر هفته. سخنرانی عمدتا بر محور خشونت پلیس این coronavirus سیاه توانمندی و اعتماد به نفس. اما با فرخ را طولانی ننگین رکورد ستیزی Jackson—که به مراتب از تنهایی در میان آمریکایی های سیاه و سفید خود را برای حمایت از فرخ—آیا می شود جای تعجب نیست که مردم در حال حاضر سوال احساسات واقعی خود را نسبت به یهودیان.

جکسون پس از آن عذرخواهی علنی و خصوصی به Philadelphia Eagles صاحب جفری Lurie, مدیر کل Howie Roseman و سر مربی داگ Pederson اما که ممکن است به اندازه کافی به او یدکی از حالت تعلیق و یا حتی قطع شده است.

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد با جکسون حقیقت مایه تاسف است که برخی از آمریکایی ها نشان داده اند خاصی فرهنگی blindspot در مورد یهودیان ، کلیشه ای و مضر استعارههای مورد یهودیان به طور گسترده ای پذیرفته شده در جامعه آمریکا. به عنوان یک بچه من شنیده بزرگان در خانواده من می گویند در حال عبور است که مردم یهودی مصرف می شد با پول و که آنها "متعلق به همه چیز است." بستگان من هرگز خواري در مورد این موضوع و هیچ چیز در مورد تن خود را نشان داد که آنها فکر می کردند هر چیزی به آنها گفته شد ضد سامی—نه که عدم آگاهی خواهد بود هر بهانه ای. این همچنین بدان معنا نیست که خانواده من و یا دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر یا کمتر ضد یهودی بیش از دیگران در امریکا, اما تجربه درد تبعیض و کلیشه نیست آنها را جلوگیری از گسترش مضر کلیشه ها در مورد یک گروه دیگر.

جکسون است که به دور از تنها سیاه برجسته ورزشکار و یا سرگرم کننده برای تقویت ضد سامی استعارههای در سال های اخیر است. در سال 2017 ضد افترا لیگ که نظارت بر اعمال نفرت ابراز نگرانی بیش از یک آهنگ است که در آن هنرمند هیپ هاپ Jay-Z و شوهر "قوم یهود خود همه اموال در امریکا است." در سال 2018 آتلانتا رپ 21 Savage آهنگ "ASMR" ایجاد یک طوفان زیرا او ای "ما اخذ شده است که یهودی پول است. همه چیز حلال است." ستاره بسکتبال LeBron James به اشتراک گذاشته شده است که شعر در یک Instagram پست که اضافه شده به بحث. بعد James ارائه شده تنها یک ولرم mea culpa. "در واقع من فکر کردم این یک تعریف," او گفت:.

در چند روز گذشته جکسون توهین آمیز اجتماعی-رسانه های پست دریافت نکرده جهانی مخالفت که آنها شایستگی. هم تیمی خود را مالک جکسون و سابق NBA بازیکن Stephen Jackson در دفاع از او. در زمانی که وجود دارد این است که قابل فهم تمرکز بر چگونه سیاه آمریکایی ها تحمل فشار سیستمیک ظلم و ستم و خشونت پلیس برخی از مفسران بر این باورند که مردم می ترسند به ملامت جکسون به دلیل آن ممکن است صدمه دیده است ،

سیاه مردم را به مبارزه برای بشریت است و ربطی به جکسون, خطا, اما آنها باید با استفاده از خود را نژادی تجارب برای تقویت همدلی برای دیگران. حتی در خود عذرخواهی جکسون نشان داد کمی شناخت از آنچه که او می خواهم انجام می شود. "من بسیاری از چیزهایی که برای من فرستاده شده," عقاب گیرنده در بیانیه ای گفت. "من نفرت نسبت به هر کسی. من واقعا نمی دانستم آنچه در این پاساژ گفت. هیتلر باعث درد وحشتناک به مردم یهودی مانند درد آفریقایی-آمریکایی ها رنج برده اند. ما باید با هم مبارزه با یهودی ستیزی و نژاد پرستی. این یک اشتباه بود به این پست و من واقعا عذر خواهی برای ارسال آن و با عرض پوزش برای هر گونه صدمه دیده من ایجاد می شود."

عطش برای آزادی و برابری هرگز نمی تواند در هزینه از dehumanizing دیگر گروه های به حاشیه رانده شده—به خصوص در زمانی که جرایم ناشی از نفرت علیه یهودیان را افزایش داد. تعداد رکورد ضد سامی حوادث گزارش شده در سال گذشته است.

جکسون که بنا به گزارش رسیده به فیلادلفیا خاخام در تلاش برای تبدیل شدن به بیشتر آگاه است. جدید انگلستان میهن پرستان گیرنده گسترده جولیان ادلمن که یهودی شده و به همراه جکسون در بازدید از موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده و در موزه ملی تاریخ و فرهنگ در واشنگتن, d. C. Jackson در حال حاضر به ملاقات با یک زن 94 ساله از بازماندگان هولوکاست اما او نیز باید Edelman تا در دعوت خود را بیش از حد.

زمانی که من عذرخواهی به دوستان یهودی در مورد هیتلر مرجع آنها پشتیبانی خود را ارائه اما همچنین یک عقب افتاده در آموزش و پرورش چقدر خطرناک بازی گاه به گاه یهودی ستیزی می شود. کسانی که تماس های تلفنی من مجبور به رسمیت شناختن چگونه من تا به حال محور خود من تجربه بالاتر از دیگران که از درد آورند ،

خبر خوب برای جکسون است که برخی از آنها در حال حاضر به توصیف این حادثه به عنوان جهل به جای نفرت. بدون در نظر گرفتن جکسون در حال رفتن به مجبور به کار برای به دست آوردن اعتماد جامعه یهودی—و هر کس دیگری که می داند که هیتلر بد بود. فقط به خاطر او می گوید که او را ببخشید معنا نیست که آنها باید به این باور او است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن