توسعه است که در برگزاری با هاکی صغیر لیگ توقف و یا لغو فصول به دلیل coronavirus

بزرگتر وجود دارد, همه چیز در جهان به نگرانی در مورد البته از اینکه یک بازیکن هاکی می شود پرداخت می شود و یا چگ

توسط NEWS-SINGLE در 27 اسفند 1398

بزرگتر وجود دارد, همه چیز در جهان به نگرانی در مورد البته از اینکه یک بازیکن هاکی می شود پرداخت می شود و یا چگونه یک جزئی-اتحادیه در حال توسعه است. مرگبار گسترش این رمان coronavirus به ارمغان آورده است فقط در مورد همه چیز متوقف به جهان تلاش می کند به "صاف منحنی" از میزان عفونت با بستن تجمع جمعی تا زمانی که 60 روز است.

و در حالی که NHL به نظر می رسد امیدوار بازگشت به عمل در اواسط ماه مارس وجود دارد هیچ گفتن چه خاموش انجام خواهد شد که به بازیکنان در سطوح پایین تر که فصل ممکن است بیش از.

این ECHL فصل لغو شده است. اهل رسما "مکث" مانند NHL اما اگر هاکی بالا minor league قطع بند ناف در این فصل آن را تعجب هیچ کس. هدف از نظر رشد و نمو هنوز است به بازی به عنوان بسیار هاکی به عنوان امکان پذیر است.

"بیشتر تکرار که یک بازیکن جوان می تواند داشته باشد بهتر است" گفت: لورنس Gilman, معاون مدیر کل از Toronto Maple Leafs که نظارت Marlies از اهل و نیوفاندلند Growlers از ECHL. "نمونه نهایی آن در حال پخش است بازی حذفی."

پیشرفت تیموتی Liljegren که در اولین بازی NHL در این فصل است گیلمن تبدیل به. Liljegren بخشی از Marlies' 2018 کلدر جام قهرمانی به عنوان یک تازه کار و یک مقدار بزرگتر نقش با این تیم در سال گذشته هنگامی که آن را به کنفرانس شرق نهایی.

"او بازی کرده بود هفت دور حذفی در دو سال است. آن را بسیار دشوار است به تکرار این که" گیلمن گفت. "که بهترین نوع توسعه هر جوان بازیکن هاکی می تواند داشته باشد."

برگها باقی می ماند امیدوار Marlies می تواند از سر گرفت. در حال حاضر آنها در حال درمان می شود دقیقا همان به عنوان NHL برادران.

"این Marlies در حال رفتن را از طریق همان پروتکل و دریافت دقیق همان درمان ... فراهم شده به ما NHL بازیکنان" گیلمن گفت. "آنها در حال دریافت همان تا به دقیقه به دقیقه اطلاعات است که سازمان ما است. آنها به طور منظم در ارتباط روزانه با اعضای کارکنان ما از جمله خود من.

"آنها در حال ... به خود منزوی خود-شده است. که می شود گفت آنها داده شده است به طور خاص طراحی شده رژیم های تمرین است که آنها می توانند انجام در خانه خود را به نگه داشتن آنها را در شکل. ما در حال ارائه وعده های غذایی برای بازیکنان که در حال تحویل به آنها را در شیوه ای امن و سالم. و مانند بقیه از ما, آنها در حال انتظار برای این بیماری همه گیر به امید فروکش می کند."

این Growlers نیست خیلی خوش شانس. دفاع از ECHL قهرمانان نگاه مانند آنها در حال رفتن به برای دیگر اجرا حذفی در سال دوم خود را در لیگ. که می توانست جاستین Tag شاید برگها' top چشم انداز با Growlers. 22 ساله بود 27 اهداف و 28 پاس گل در 57 بازی در rookie نرم افزار نجومی.

سابق OHL به ثمر رساند قهرمان — Tag رهبری OHL با 61 گل در 2018-19 — تا به حال ساخته شده است گام های بلندی در بهبود خود را در اسکیت.

"او کار فوق العاده سخت بر روی آن در طول دوره فصل" گیلمن گفت. "و در حالی که او قادر خواهید بود به در برخی از نقطه بازگشت در زمان است که از دست داد چرا که او را از خود جدا و وجود ندارد یخ در دسترس او برای رفتن به یک میدان یخ بازی. که مشکل ساز است.

"در حال حاضر من فکر نمی کنم آن را به طور دائم تحت تاثیر خود را توسعه. اما این یک مثال خوب است که یک بازیکن مثل این نمی تواند در این کار مهارت خاص تنظیم و آن را بهبود بخشد. این فقط زمان از دست رفته. او زمان از دست رفته در توانمند سن خود هاکی حرفه ای است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

اهل بازیکنان پرداخت می شود به عنوان ECHL بازیکنان با اهل قرارداد. اما ECHL بازیکنان را دیدم خود را پرداخت نهایی در آخر هفته. آنها نمی خواهند برای پرداخت نهایی سه هفته از فصل و یا برگشتی در هر یک توافق بین لیگ و بازیکنان حرفه ای هاکی' Association.

"هیچ چیز وجود دارد که مالکیت می توانید انجام دهید چرا که برای انجام این کار خواهد بود یک فیلترشکن از ECHL حقوق و دستمزد کلاه" گیلمن گفت.

Kevin McGran


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب