Diggs " علاوه بر برجسته اسکناس های بزرگ خارج از فصل مسافت

بوفالو n. y.—نا امید صورتحساب' سقوط یک ملت وحشی-کارت حذفی از دست دادن در هوستون مدیر کل براندون Beane باز خارج

توسط NEWS-SINGLE در 29 اسفند 1398

بوفالو n. y.—نا امید صورتحساب' سقوط یک ملت وحشی-کارت حذفی از دست دادن در هوستون مدیر کل براندون Beane باز خارج از فصل نشان می دهد بوفالو نبود یک بازیکن از یک تیم بهتر است.

Beane حمایت کردن احساسات که با ساخت یک سری از اضافات — برجسته با توافق به دست آوردن گیرنده Stefon Diggs در تجارت با مینه سوتا — که منجر به شروع NFL امضای دوره چهارشنبه.

قوانین لیگ تیم مانع از اعلام کسب بازیکنانی که گرفته اند و نه فیزیکی. و بازیکنان در حال حاضر محروم از بازدید از امکانات تیم تا 31 ماه مارس به عنوان یک نتیجه از جدید کروناویروس.

که متوقف نمی صورتحساب از ارسال گزارش های رسانه های قبلی از این تیم خریداری در وب سایت خود.

Diggs شد کلید علاوه بر این در یک تجارت است که در آن بوفالو داد تا چهار پیش نویس میدارد از جمله خود دور اول انتخاب (22nd کلی) این سال است.

پویا سال پنجم گیرنده فراهم می کند جاش آلن-led جرم اولیه عمیق تهدید شده است که قبلا از دست رفته و یک گروه می پیوندد از تاسیس گیرنده های گرد با کول بیسلی و جان براون.

با پیش بینی مبلغ 75 میلیون دلار (ایالات متحده) در حقوق و دستمزد-کلاه ورود به فضای جدید NFL در سال Beane متوقف نمی وجود دارد در جلوگيري از نیازهای مختلف در دفاع اجازه داده است که سوم-بدترین متری در NFL فصل گذشته و کمترین در سال 2018 است.

بیشتر قابل توجه شده بودند دفاعی مقابله با ورنون ساقی پایان دفاعی ماریو ادیسون و linebacker A. J. کلاین. ساقی و ادیسون جبران بوفالو از دست دادن دفاعی مقابله با اردن فیلیپس و دفاعی پایان Shaq لاوسون به آژانس. کلاین می ایستد به جای لورنزو الکساندر که قبلا اعلام شده او در حال پایان دادن به کار خود را.

ارسال شده رایگان Beane به هدف بهترین استعداد بیش از موضعی باید در استفاده از بوفالو هفت باقی مانده میدارد در پیش نویس در ماه آینده. صورت حساب در حال حاضر باز کردن پیش نویس با 54 انتخاب.

در میان بوفالو را بیشتر فشار نیاز است که در حال اجرا بازگشت به تکمیل Devin Singletary که بیش از شروع کار در rookie فصل سال گذشته است.

قبل از دستیابی به Diggs, Buffalo انتظار بود به استفاده از یکی از آن دو پیش نویس میدارد در انتخاب گیرنده از آنچه که پیش بینی می شود یک استخر عمیق از چشم انداز.

به جای امید برای یک چشم انداز برای توسعه Beane در زمان محاسبه معرض خطر ابتلا به یک استعداد در Diggs که در حال ورود به ششمین فصل NFL.

26 ساله است و در صدر 1,000 متری دریافت هر یک از دو سال گذشته و رتبه چهارم در NFL فصل گذشته به طور متوسط در 17.9 متری در گرفتن.

به طور کلی Diggs 365 جلب برای 4,623 متری و 30 touchdowns ارائه صورتحساب با سه گیرنده با 28 یا بیشتر TDs. قبلا تنها هفت بازیکن را به ثمر رساند 28 یا بیشتر touchdowns دریافت در تیم تاریخ است.

Diggs می پیوندد یک جرم است که رتبه 26 در NFL در حیاط گذشت و به ثمر رساند 21 یا امتیاز بیشتر فقط شش بار.

او علاوه بر این اماکن بیشتر تاکید بر آلن نیاز به ادامه نشانه هایی از توسعه ورود به فصل سوم خود را. هر چند آلن 52.8 تکمیل درصد در سال گذشته افزایش شش امتیاز خود rookie فصل او هنوز هم رتبه 32 در NFL.

آلن تناقض بود به خصوص آشکار در یک 22-19 اضافه کاری حذفی از دست دادن به هوستون که در آن صورتحساب حیف و میل یک 16-0 در سه ماهه سوم منجر شود. آلن به پایان رسید و تکمیل 11 نهایی 26 عبور برای 133 متری با یک اشتباه از دست.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

آلن نمایش داده می شود شور و هیجان خود را در استقبال از گیرنده دوشنبه با ارسال یک توجه داشته باشید در حساب توییتر خود را که بخوانید: "بله Digg?"

Diggs در پاسخ نوشته: "اجازه می دهد تا آن را دریافت کند."

او چهار سال و حدود 47.5 میلیون باقی مانده در قرارداد فعلی خود را.

یک سوال این است که آیا Diggs می توانید نگه دارید ناکامی خود را در زیر یک مربی در شان McDermott که مطالبات بازیکنان پایبند به تیم اول ذهنیت است.

در مینه سوتا Diggs بیش از یک بار یورش برده و در اطراف حاشیه پس از شکست حمله در اختیار داشتن. او همچنین رشد بی تاب بیش از نقش خود در ارتکاب جرم است که همچنین با تکیه بر گیرنده آدم Thielen و در حال اجرا پشت Dalvin طبخ.

پس از یک dispiriting شکست در شیکاگو در سال 2019 که در سمت چپ وایکینگ ها در 2-2, Diggs قلم دو روز از فعالیت های تیم از نا امیدی و جلب بیش از $200,000 در جریمه.

پس از بازگشت او تولید برخی از بهترین اجراهای خود را حرفه ای و کمک به وایکینگ ها بازگشت به پلی آف و پیروزی در نیواورلئان در وحشی-کارت دور.

یک مخرج مشترک شامل بسیاری از بوفالو دیگر اضافات در حال بازیکنان اتصالات به کارولینای که در آن McDermott قبلا به عنوان Panthers دفاعی هماهنگ.

ادیسون که در صدر نه کیسه در هر یک از خود گذشته چهار فصل کلاین و ساقی همه بازی تحت McDermott. آنها همچنین آشنا با اندازه خوب کار می کرد که در Panthers' دفتر جبهه قبل از مصرف بیش در بوفالو در سال 2017.

صورتحساب را اعلام امضای cornerback جاش نورمن به یک قرارداد یک ساله. نورمن خود را صرف چهار فصل NFL در کارولینای.

بوفالو همچنین توافق به امضای دفاعی مقابله با Quinton, Jefferson, linebacker و ویژه-تیم منظم تایلر Matakevich و در حال اجرا بازگشت جونز تایوان.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب