جهت به افسانه خانه سنجی

عکس توسط Stefano اخگر / شاتراگر شما به دنبال افسانه مکان سنجی از olde سپس شما آمده اند به نقطه سمت راست. اما ب

توسط NEWS-SINGLE در 9 تیر 1399
People behind curtains while they vote
عکس توسط Stefano اخگر / شاتر

اگر شما به دنبال افسانه مکان سنجی از olde سپس شما آمده اند به نقطه سمت راست. اما بدانید این! افسانه ای از خانه های نظرسنجی ها تنها می تواند وارد شده توسط ناب از قلب و نیت. بسیاری از آنها به دنبال آن تنها به عدم وجود روح برای ادامه. به دنبال این چیستان و سرنخ و شما باید پیدا کنید از دست این کاخ از دموکراسی است.

شما آماده ؟

اولا حل این معما را به حرکت به مرحله بعدی از تو طلب: یک تصویر ارزش هزار کلمه و حق رای. پاسخ به این, و شما ممکن است باز کردن اولین توقف از تو سفر.

اگر شما جواب داد: "شناسایی عکس" و سپس شما می تواند درست باشد. آيا اين سند ؟ سپس مراحل زیر را دنبال کنید.

شما باید از خداوند طلب از یک دژ گروه از وسایل نقلیه موتوری. چه هنگامی که در محل كه در حال حاضر توقیف شده است کاهش می یابد به یک پراکنده در چند دور و گسترده پخش شده و برای این تو سفر ممکن است طولانی و پرهزینه است. در آن شما باید برای دیدار با افسانه ای و ترشرویی بوروکرات اما مراقب باشید—او تنها می تواند نزدیک بین نهم و هفدهم ساعت ارائه شده او بود نه وعده غذایی وعده غذایی ظهر خود را و یا لذت بردن از روز خود را به استراحت. آیا شما قادر به مقاومت در برابر این آزمون را پرداخت مورد نیاز سکه شما باید کشف اولین کلید های افسانه عکس-کارت شناسایی. اما آنچه از forewarned! هزاران نفر شده اند هدایت می شود به جنون در این تلاش و بوروکرات كه نه وقت و نه صبر برای تو shite.

آيا آنچه به دست آمده کلیدی هویت? پر زرق و برق در حال حاضر شما ممکن است پیشرفت به مرحله بعدی تو سفر, اما تنها اگر شما می توانید پاسخ به این پرسش سه:

تو اجرا گرفتار محلی دادرس?

از تو شکست خورده به تو پرداخت بدهی در زمان مقرر?

دوست تو زندگی می کنند در یک حوزه است که پشتیبانی از ستمکار خانم هیلاری از خانه کلینتون ؟

اگر فرض شود که پاسخ به هر یک از این پس تو سفر به پایان می رسد در اینجا. اما اگر نه شادی! برای بعد بر تو تلاش شما بروید.

تنها کسانی که خداوند خود تو واگن باید مجاز به سفر جاده ای به محل رای. دوک خداوند حکم داد که حمل و نقل-های اجرا می شود گرفتار پادشاه قانون است. اگر شما نمی شما باید با پای پیاده و یا با آب دهان مردم حمل می آید که تنها در سه ماهه اول از ساعت و تنها قبل از غروب آفتاب.

آيا شما از آن ساخته شده این دور ؟ تبریک! آنچه هست در خانه وارد شده از نظر سنجی اما تو سفر است هنوز رتبهدهی نشده است -- شما باید ثابت کند که شما شایسته است را وارد کنید.

داوطلبان از حزب بزرگ قدیمی كه اعزام شده است تا مطمئن شویم که تنها کسانی که اثبات می تواند نشان دهد که آنها اقامت در این حوزه ممکن است در داخل. سوال را برای آنها ممکن است مسلح است.

شما باید صبر کنید در خط با کسانی که خداوند این زیارت و این خط ممکن است کشش تا آنجا که چشم می توانید ببینید برای چند کارکنان باقی مانده از خانه های نظرسنجی خداوند کمی وقت و نه آگاهی از دستگاه های رای گیری و تعداد بسیار کمی از این دستگاه ها عملکرد. اما ترس نه کمتر خوش شانس از زائران ممکن است ترک قبل از مصاحبه برگه های رای خود را به بازگشت به خود زحمت!

آیا شما قادر به ارائه کارکنان با اثبات هویت شما باید تایید کنید که یه آيا شده پاکسازی از لیست کارشناسی ارشد. در صورتی که آنچه گذشت, آنچه ممکن است به تنظیم یک شکایت با تو شورای محلی اما ذهن ye—دفتر بسته است و می توانید اما تنها چند تماس تلفنی در یک زمان. بنابراین اگر این مورد تو تلاش endeth اینجا.

شادی خسته دهقان اگر شما گرفتن گذشته پژمرده دروازه بان و سپس شما ممکن است casteth تو رای گیری برای یک نامزد تو انتخاب.

اما شنیدن ye این—سوابق تو رای گیری نگه داشته و نه محلی بایگان و ممکن است تعداد به دلایل تصمیم maester از نظر سنجی. بر این اساس در حالی که تو رای گیری ممکن است نشان دهنده اراده توده ها برنده باید تنها بود تصمیم گرفت اگر او declareth پیروزی در بیشتر پرجمعیت استان.

تبریک خسته رای دهندگان ye هست این دور و هست بازیگران در یک رای گیری. در حال حاضر عجله آنچه به تو زحمت که تو استاد كه تنها داده شده یه یک ساعت و دو كه در حال حاضر گذشته است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب