Director's Cut

تصویر توسط Ricardo توماس; منبع عکس توسط Angelo Giampiccolo / EyeEm / گتیاین داستان اولین بار در این تابستان فل

توسط NEWS-SINGLE در 19 تیر 1399
Cut outs of a profile of a man looking out in the darkness.
تصویر توسط Ricardo توماس; منبع عکس توسط Angelo Giampiccolo / EyeEm / گتی

این داستان اولین بار در این تابستان فلش آنلاین داستان سریال. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما فلش داستان از سال های گذشته در اینجا.

برای Jess.

Maček Smolansky یک فیلمساز کارآفرین و فیلسوف. اما بالاتر از همه او یک کمال گرا. بود که چرا هیچ کس به خصوص زمانی که او اعلام کرد که فیلم جدید خود "زندگی" خواهد بود شات در دوربین های سه و خواهد متناظر با, لحظه به لحظه برای یک انسان در طول عمر است. فیلمبرداری آغاز شد و با تولد Mateusz Krotoczowski فیلم درونگرا شخصیت به طول انجامید و هفتاد و سه سال است. در مجموعه ای از صحنه نهایی که در آن Mateusz آویزان خود را در زیرزمین خانه خود را بعد از اینکه تشخیص داده اواخر مرحله سرطان پروستات کل خدمه گریستم. حتی soundman را ناامید shushing می تواند در جلوگیری از اشک.

پس از تولید در زمان یک صد و چهارده سال. Maček درگذشت سن چند ماه پس از آن آغاز شده است. صدا-ویرایش ادامه داد: یکی دیگر از نود و شش سال و هنوز هم زمانی که این فیلم منتشر شد وجود داشت چند شکایت در رسانه های اجتماعی است که آن را با عجله و sloppily انجام می شود.

همه پیشرو منتقدان فیلم دعوت شدند که هنوز و چند بلیط ارائه شده به مردم فروخته شد در بازار سیاه با قیمت های گزاف. این فیلم به عنوان وعده داده شده بود که هفتاد و سه سال ، هنگامی که بسته شدن اعتبارات نورد و چراغ ها در ushers در بر داشت که به غیر از یک نمایشگر تمام مخاطبان مرده بود. بسیاری از آنها دادن خیلی خوب بوی گند. در میان تمام پوسیدگی اجساد نشسته تنها بازمانده بیننده و ریزش مو و گریه مانند یک کودک. وقتی که اشک های خود را در نهایت متوقف شد سقوط او محو چشمان او ایستاده بود و راه می رفت به آرامی تا راهرو.

این پیری مرد پسر معروف منتقد فیلم که تا به حال حتی شناخته شده است که او باردار بود که او نشستم به تماشای فیلم. او متولد هشت ماه به غربالگری و رشد در تاریکی سینما transfixed توسط صفحه نمایش. زمانی که او باز درب و پا به خیابان او کور شد توسط خورشید است. ده ها تن از خبرنگاران انتظار خارج از تئاتر محوری میکروفن در او و از او پرسید که چه او از این فیلم است. "فیلم" او stammered به او چشم در نور خورشید. همه همراه او می خواهم فکر می کردم این بود زندگی.

(ترجمه از زبان عبری توسط جسیکا کوهن.)tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب