فراموش فیلم هنوز هم نیاز Multiplexes?

Coronavirus ناشی از تعطیلی سینما تا به اغراق و شتاب تغییر از تئاتر به صورت آنلاین منتشر شده بود که در حال حاضر

توسط NEWS-SINGLE در 4 تیر 1399
Now Showing frames are displayed without movie posters.
Coronavirus ناشی از تعطیلی سینما تا به اغراق و شتاب تغییر از تئاتر به صورت آنلاین منتشر شده بود که در حال حاضر در راه.عکس توسط داستین اتاق / بلومبرگ / گتی

هفته گذشته فیلم-تئاتر زنجیره ای است که در حال برنامه ریزی برای بازگشایی خود multiplexes در ماه جولای به درام خود را ساخت: "ماسک جنگ." این یک نبرد مبارزه در مطبوعات و بیش از رسانه های اجتماعی—و زنجیر چشم. آدم آرن به C. E. O. AMC اعلام کرد روز پنج شنبه در انواع مختلفکه بسیاری از آن تئاتر بازگشایی درهای خود را (در انتظار جولای 24th انتشار "مولان" و جولای 31st انتشار "شعار"), کارکنان, همه خواهد بود نیاز به پوشیدن ماسک. برای علاقمندان به سینما از سوی دیگر ماسک خواهد بود اختیاری چون آرون گفت: "ما نمی خواهیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی." سخنان باعث واکنش شدید در رسانه های اجتماعی و در روز جمعه آرن تغییر ذهن خود را با صدور بیانیه ای اعلام کرد که بینندگان خواهد بود نیاز به پوشیدن ماسک ، ریگال زنجیره ای که قصد دارد به بازگشایی در جولای 10th, تا به حال در اصل punted مورد نیاز برای هر دو کارکنان و مراجعان به قوانین محلی اما پس از AMC شیفت همچنین تغییر سیاست خود نیاز به پوشیدن ماسک توسط کارکنان و بینندگان به طور یکسان. Cinemark نمی خواهد نیاز به بینندگان به پوشیدن ماسک. هیچ یک از سه زنجیر خواهد شد در نظر گرفتن مشتریان درجه حرارت در درب مگر اینکه محلی دستورالعمل دستور آن است.

وجود دارد ساخته شده است در استثنا برای این ماسک سیاست (ضمنی با AMC صریح با Regal): مشتریان اجازه خواهد داشت به آنها را حذف کنید در حالی که خوردن و نوشیدن که برای بسیاری از بینندگان به معنی مقدار از زمان. حتی برای غیر خواران وجود دارد این پرسش که چگونه این سیاست به اجرا گذاشته خواهد شد هنگامی که چراغ ها خاموش و فیلم begin -- پتانسیل دستور العمل برای درگیری بین بینندگان و تئاتر کارکنان و برای این موضوع بین اعضای مخاطبان خود را دارند. در پایان علاقمندان به سینما را برای خود تصمیم بگیرند چه خطرات می خواهید آنها را برای دیدن "مولان" و "شعار" زمانی که این فیلم به تازگی منتشر شده, و یا اینکه آیا به نگه کردن به صورت اجتناب ناپذیر جریان خروجی پایین خط. وحشتناک چشم انداز است که بازگشایی تئاتر باعث خواهد شد و یا کمک به علت دیگری سنبله در COVID-19 عفونت; صرف امکان ممکن است به اندازه کافی بینندگان مکث به ارائه اقتصاد این reopenings مشکوک.

اقتصادی آسیب وارده بر کسانی که در کسب و کار فیلم—چه در تئاتر در تولید و یا در دفاتر—شده است میآوریم. تنها چیزی که بدتر خواهد بود موج جدیدی از بیماری ها و مرگ و میر ناشی از شتابزده بازگشت و طبق معمول قناری در معدن هستند حداقل پرداخت شده و حداقل محافظت کارکنان—کسانی که کار شیفت پشت, نقدی, ثبت نام و یا در یک امتیازی ایستاده و یا هل دادن یک جارو یا در حال حاضر آماده به خوب بکار بردن سایر تجهیزات بهداشت برای ضد عفونی کردن سالن تئاتر بین نشان می دهد. فیلم و بازیگران و خدمه محافظت شده توسط اتحادیه های بسیاری در این صنعت شغل یقه سفید می تواند همچنان به کار از خانه. تئاتر کارکنان نه شکل حفاظت و بسیاری خواهد شد که هیچ چاره ای جز به بازگشت به کار و خطرات.

آنچه در سه ماه گذشته از نسبی سلول و در نتیجه تغییر از تئاتر به انتشار آنلاین—ثابت شده است که سینما به خصوص multiplexes به سختی ماده در حال حاضر. گسترده shutdown تنها اغراق آمیز و شتاب تغییر که در حال حاضر اتفاق می افتد. ترین فیلم در انتشار محدود هرگز در گذشته یک تعداد انگشت شماری از صفحه نمایش در شهرهای بزرگ و یا کالج شهرهای چند که انجام این کار (مانند "انگل" و "پرتره یک خانم در آتش") را برای ده ها تن که به سرعت ناپدید می شوند پس از یک تعطیلات آخر هفته و یا در هفته, هرگز دوباره دیده می شود—تا زمانی که آنها به نوبه خود در جریان است. کمتر و کمتر شجاعانه فرانسه کارگردان تئاتر و بسیاری که دیده می شود در کمتر و کمتر صفحه نمایش—اغلب فقط یک هفته در نیویورک است. بسیاری از بهترین فیلم هرگز داخل یک روش multiplex. بیشتر چه, بسیاری از جوانان به ندرت به خارج از شهرهای بزرگ; برخی از آنها هرگز از نیویورک تا زمانی که آنها در حال جریان و دیگران هرگز بازی در تئاتر در همه. تعداد فیلم خوب که به خوبی از نظر مالی در اکران است به شدت پایین: در سال گذشته آنها شامل "ما" "کمی" و "جدا نشده سنگهای" "Ad Astra" و "ریچارد Jewell." اما بهترین فیلم سال "در ایرلندی ها" بود که Netflix تولید شده بود و تنها اسمی تئاتر آزاد است.

آن را سخت به استدلال می کنند برای هنری اهمیت تئاتر آزاد که توسط و بزرگ آن موفقیت مالی پایدار است و به طور عمده ترین غیرشخصی کار است که هالیوود را ارائه کرده است, شرکت کنترل و تحت سلطه franchises. چه چیزی بیشتر, کیفیت بسیار که در قرعه کشی تعداد زیادی از بینندگان را به تئاتر—آب مقطر توسط استودیو مدیران به اصطلاح "تئاتری"—در حال برخلاف اعتقاد بسیاری از آنچه را اصلی ترین و پیشرفته در سینمای مدرن است که ارائه تجربه صمیمی ابعاد هستند که حتی بهتر مناسب برای مشاهده در خصوصی نزدیک به کامپیوتر یا صفحه تلویزیون نسبت به کاورنو فضاهای تئاتر. (که به عنوان واقعی از "ایرلندی" به عنوان "پرتره یک خانم در آتش است.") هنر فیلم تعلق دارد و نه تنها برای فیلمسازان پرداختن به جمعیت بلکه به کسانی که آدرس مخاطبان ، تاریخ سینما, تلاش برای, هنری, نزدیکی, شده است خنثی و یا خفه دیدنی عنصر خم که تئاتر منتشر نفع.

این مستند و امکان تئاتر بسته شدن پایین به زودی پس از باز کردن (و یا جذب اندک مخاطبان) فقط شتاب یک فرایند است که در راه سال: تغییر بینندگان به جریان. از اواسط ماه مارس آنلاین منتشر شده از برجسته فیلم به عنوان "هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه" "چهارده" "این Whistlers," "شرلی" و "خود و مال شما"—به علاوه Netflix انتشار "دا 5 Bloods"—گرفته اند محل تئاتر منتشر شده است. در مورد دن Sallitt را درام "چهارده" آن را انجام داده است تا با مشخص موفقیت بیش از آنچه که می شده اند به احتمال زیاد در تئاتر: در ششمین هفته از انتشار آن در دسترس از طریق نود تئاتر در مجازی انتشار. آینده دیجیتال منتشر شده از "11th سبز" و "تیتو" (فیلم های که ممکن است به احتمال زیاد برای دیدن داخل سینما به طور منظم در هفته منتشر شده) نشان می دهد که در تابستان با کاهش استودیو منتشر, منتقدان این شانس را برای تنظیم آنتن به سمت فیلم هایی که تحت شرایط معمول خواهد بود را تحت الشعاع قرار داده به طور گسترده ای توسط ballyhooed آنهایی که منتشر شد در هزاران صفحه نمایش—و که به دلیل مشاهده صفحه اصلی در حال حاضر به عنوان به طور گسترده ای در دسترس است.

برخی از این نادیده گرفته کلاسیک—مانند بیل دوک "کشتن طبقه"—که بهره مندی از زمانی که کشف فیلم ها در یک سطح میدان بازی های آنلاین در دسترس با استودیو جدید محصولات. Shuttering از تئاتر تاکید کرد روند احیاء و تناقض محوری است یکی از جنبه های عمومی مشاهده به جلو یعنی مجموعه خانه. همانطور که من نوشت: در ماه آوریل آنچه که من از دست بیشتر در مورد تئاتر نیست و حضور فیلم های جدید, آیا در multiplexes یا هنر خانه; این الهامی برنامه نویسی در مجموعه خانه با تشکر از عمق دانش سعی و کوشش و از خود گذشتگی از خود برنامه نویسان. تنها مهم ترین رویداد رخ می دهد دیجیتال در انتشار پس از coronavirus مثلا انتشار در ماه مه در معیار کانال یک گروه از فیلم تحت موضوع "به من بگویید: زنان فیلمسازان زنان داستان" شامل آثار عمدتا از نوزده-هفتاد و هشتاد در مستند, مقاله و metafictional اشکال. در عین حال این نسخه مشتق شده از یک سری سرپرستی نلی Killian در Metrograph در سال 2018 است. این یک نوع خلاق گزینش یک آرشیوی هنری و شور و شوق است که حداقل به طور موقت در حالی که مجموعه خانه ها در نگه باید انجام شده توسط جریان خدمات خود را. (برای این موضوع من فکر می کنم آن را تنها یک ماده از زمان قبل از معیار کانال می شود یک محل جدید برای هنر خانه منتشر شده است.)

در حال حاضر شجاعانه و اصلی فیلم تولید شده و یا منتشر شده توسط Netflix (مانند "The Irishman," "Atlantics," "سوزاندن نیشکر" و "ازدواج" داستان) تا به حال تنها اسمی تئاتر منتشر شده قبل از تبدیل شدن به در دسترس برای جریان و نبود پناه, "Da 5 Bloods" را دنبال همان الگوی به ظاهر شدن در تئاتر برای یک زمان کوتاه قبل از انداختن در جریان پلت فرم. اما چنین جبهه لود تئاتر منتشر شده و در حال انجام تشریفات—راه های زیر آکادمی دیرینه قوانین که افسار واجد شرایط بودن به تئاتر منتشر شده است. (این قوانین شده اند شل اجازه می دهد تا فیلم ظاهر دیجیتالی—اما تنها اگر یک اکران برنامه ریزی شده بود.) این قوانین که به دنبال آن بسیاری از منتقدان گروه و همچنین توسط ویراستاران اختصاص نظرات در خدمت بالاتر از همه برای حفاظت از multiplexes. آنها چیزی برای انجام با اینکه یک فیلم شایسته به بررسی و یا نباشد. فیلم نیست یک قاعده یک محل و یا یک مجموعه ای از نهادهای; آنها یک ایده زیبایی. بازگشایی تئاتر در خطر بالقوه برای کارکنان و علاقمندان به سینما است یک لحظه خوبی به نظر هر دو لذت ارائه شده و فشارهای اعمال شده توسط این صنعت تاکید بر مکان مشاهده و آنچه کاهش نقش سینما ممکن است نگه دارید برای آینده این هنر است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب