انجام تظاهرات و حتی کار می کند ؟

تکنولوژی آن را گاهی اوقات طول می کشد چند دهه به پیدا کردن. کیت Sterlin در یک توسعه قابل توجهی در می

توسط NEWS-SINGLE در 4 تیر 1399
کیت Sterlin

در یک توسعه قابل توجهی در میان همه گیر ایالات متحده نیز شاهد یکی از گسترده ترین پایدار امواج اعتراضی در دهه. آن بوده است مدت سه هفته و نزدیک به یک پنجم آمریکایی ها می گوید آنها برای شرکت در اعتراض های اخیر. مانند بسیاری دیگر از دانشگاهیان تحصیل تظاهرات و حرکات من اغلب خواسته اگر تظاهرات کار—به خصوص سوال مهم برای ادامه Black Lives Matter تظاهرات آنها مثل همه شلوغ حوادث مستلزم خطر اضافی در طول یک بیماری همه گیر. این همه انجام رساندن چیزی ؟ جواب این است: بله البته اعتراضات اما معمولا نه در راه و بازه زمانی که بسیاری از مردم فکر می کنم. تظاهرات گاهی اوقات شبیه شکست در کوتاه مدت اما بسیار از قدرت تظاهرات است در دراز مدت اثرات در هر دو معترضان خود و بقیه جامعه است.

در کوتاه مدت تظاهرات کار می کنند به حدی است که آنها می توانید ترساندن مقامات به تغییر رفتار خود. تظاهرات سیگنال: "ما ناراضی هستند و ما نمی خواهد قرار داده تا با همه چیز راه آنها هستند." اما برای آن به کار "ما نمی خواهد قرار داده تا با آن" بخشی است معتبر. امروزه تظاهرات بزرگ گاهی اوقات فقدان چنین اعتبار به ویژه به دلیل فن آوری های دیجیتال ساخته شده اند آنها را بسیار آسان تر به سازماندهی. هنگامی که آن را می تواند به عنوان کمی تا چند ماه یا حتی چند هفته برای رفتن از یک Facebook صفحه به میلیون ها نفر در خیابان به ما شاهد با زنان مارس در سال 2017, اعتراض لزوما این نوع از بیانیه آن را در گذشته زمانی که آنها بسیار سخت تر برای سازماندهی. در مقایسه تاریخی مارس در واشنگتن در سال 1963 در زمان بیش از 10 سال از یک ایده به اینکه سازمان با بسیاری از ماه اختصاص داده شده فقط به تدارکات و با بسیاری از موانع قبل و در طول. هنگامی که آن را که دشوار است برای انجام کاری فقط کشیدن ماه مارس خود را به عنوان یک علامت تعجب به کسانی که در قدرت در حالی که چیزی که آسان به سازماندهی است صرفا یک علامت سوال برای آینده: شاید به جایی خواهد رفت اما شاید آن را نمی خواهد. بیسار کم تلاش چیزهای ارتباط نمی معتبر تهدید. که چرا چیزهایی مانند نرم افزار است که آن را آسان برای مردم برای تماس با نمایندگان خود نمی زیادی برای کمک به هر کسی علت اگر یک عمل آسان است به انجام قانونگذاران همچنین می توانید به راحتی تشخیص دهد که آن را لزوما نشان دهنده یک تهدید برای انتخاب مجدد خود را. (در دفتر خود در گروه های بزرگ ، که هنوز هم نیش دلیل آن را نشان دهنده یک کار خیلی بیشتر).

در واقع چند دهه گذشته در ایالات متحده به ویژه بسیاری از بزرگ و گسترده در تظاهرات بدون مربوطه تغییر فوری. تعداد زیادی از مردم در راهپیمایی در سراسر کشور در اوایل سال 2003 به مخالفت قریب الوقوع حمله به عراق را جنگ و اشغال اقدام به هر حال در ماه مارس آن سال. جنبش اشغال در ایالات متحده شاهد راهپیمایی در 600 جوامع و 70 شهرهای بزرگ به سرعت و پس از آن جهانی شد اما نابرابری است و بدتر از آن. نه شماره و نه خیابان ها توسط خود wands سحر و جادو برای تغییر.

آنچه در مورد زمانی که معترضان انجام کارهایی است که دشوار است ؟ هنگامی که معترضان انجام اعمالی که خطر زندان هم مانند کاتولیک صلح طلبان که به شکست هسته ای-سلاح و امکانات به لام آنها را با خون و یا حتی مرگ مانند برگزاری راهپیمایی زمانی که یک دولت یا طرف مقابل باید آن را شلیک و کشتن ؟ به وضوح در معرض خطر اقدامات به خصوص اگر آنها الهام بخش توده مشارکت پتانسیل بیشتر در تاثیر خود را. در سال 1986 میلیون ها نفر از فیلیپینی اعتراض به تلاش های رئیس جمهور فردیناند مارکوس که می خواهم در قدرت به مدت 20 سال برای ادامه حکومت خود را از طریق خدشه دار کرد. آنها قطعا در معرض خطر بودن در چیزی که قبلا اتفاق افتاده است. این زمان گرچه مارکوس متوجه شدم او دیگر نمی تواند کنترل این کشور و فرار به جای.

جریان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به موج اعتراض است و قطعا در معرض خطر از طریق دو whammy همه گیر و پاسخ پلیس. پلیس این نهاد در حال اعتراض را به راه انداخته بسیار خشونت که در فقط سه هفته حداقل هشت نفر در حال حاضر از دست داده و بینایی به گلوله های لاستیکی. یکی توییتر موضوع اختصاص داده شده برای مستندسازی خشونت آمیز پلیس سوء رفتار است که در 600 مطالب و شمارش. و هیچ کس به نظر می رسد امن—و نه حتی یک 75 ساله قسم خورده peacenik که صرفا در راه یک خط از پلیس زمانی که او هل داد تا با خشونت که او سقوط کرد و ترک خورده جمجمه او است. تکان دهنده پلیس راه می رفت به او خون بر روی زمین است. پس از این فیلم بیرون آمد و به هتک حرمت و دو افسر پلیس که او را هل متوقف شد افسران همکار خود در فعال اورژانس-پاسخ تیم استعفا داد و به حمایت از همکاران خود را. به علاوه این بیماری همه گیر به این معنی است که معترضان که مارس در جمعیت چهره گاز اشک آور و خطر زندان و بازداشت در شلوغ تنظیمات در نظر گرفتن حتی بیشتر از خطرات از حد معمول.

حفظ چنین اعتراضات گسترده برای هفته تحت این شرایط دشوار است که هیچ شاهکار آسان و نشانه های وجود دارد که این اعتراضات در حال حاضر با داشتن اثرات فوری. در مینیاپولیس که در آن کشتن جورج فلوید بود که جرقه اولیه شهردار به نام برای فراگیر اصلاحات ساختاری شورای شهر تصویب یک قطعنامه به انحلال نیروی پلیس و جایگزین کردن آن با یک جامعه-رهبری و رئیس پلیس کشیده مذاکرات با اتحادیه پلیس. بسیاری از محلات دیگر شده اند با توجه به طرح های مشابه به مقیاس ادارات پلیس.

آیا معنی در معرض خطر و یا دشوار به pull-off تظاهرات می توانید همیشه کار برای ترساندن مقامات به اجرای تغییر دهید ؟ ما نمی توانیم فقط می گویند بله به این دلیل که مقامات باید گزینه دیگری برای دیدار با چنین اقدامات: آنها را حتی بالاتر-خطر از طریق سرکوب تا معترضان را.

متاسفانه سرکوب می کند. مهم نیست که چقدر شجاع معترضان ممکن است یک دولت اغلب خیلی بیشتر از ظرفیت به تحمیل هزینه های معمولی معترضان به مقاومت در برابر آنها. در طول بهار عربی در حدود یک سوم از شهروندان بحرین راهپیمایی کردند و در پایان ماه—شماره متناوب قابل مقایسه با بیش از 70 میلیون نفر از مردم در راهپیمایی, ایالات متحده است. به جای کمانش خود دولت در پاسخ با بازداشت گسترده شکنجه و اعدام و حتی نوجوانان در نهایت خاموش کردن خسته جمعیت. در مصر پس از کودتای نظامی در ژوئیه 2013, حداقل دهها هزار نفر از معترضان از جمله بسیاری از زنان و کودکان معترضان در Rab كردند مربع در قاهره به مخالفت با کودتا. در پاسخ ارتش و پلیس آتش گشودند گانینگ کردن حدود 1000 نفر در یک روز. جای تعجب نیست, تظاهرات عمدتا درگذشت و کشور شده است از آنجایی که حکومت ظالم دیکتاتوری نظامی. اینها تاریخی استثنا. در سال 1989 دولت چین به کشته شدن صدها نفر و یا توسط برخی تخمین می زند و حتی هزاران نفر از معترضان در میدان تیان آن من که در آن در حدود 1 میلیون نفر تا به حال مسالمت آمیز مونتاژ برای خرد کردن جنبش دموکراسی خواهی.

پس چرا مقامات همیشه چرخ ضامن دار تا سرکوب تا مردم را تا ؟ چرا که آنها گاهی اوقات در اعتراض به حرکات? کلید درک است که کلید درک درست در دراز مدت قدرت جنبش های اجتماعی. حرکات و اعتراضات قدرتمند هستند چرا که آنها تغییر ذهن مردم از جمله کسانی که ممکن است حتی نمی توان از شرکت در آنها و آنها را تغییر دهید و زندگی خود شرکت کنندگان است.

کیت sterlin

در دراز مدت تظاهرات کار به دلیل آنها می توانند تضعیف مهم ترین رکن قدرت: مشروعیت. مفسران اغلب توجه داشته باشید که یک دولت می تواند خود را تعریف انحصار خشونت یک مفهوم رفتن به فیلسوف توماس هابز و مدون توسط ماکس وبر جامعه شناس. اما کامل وبر نقل قول است که کمتر شناخته شده است. وبر در تعریف دولت خود را "انحصار استفاده مشروع از زور فیزیکی." کلمه مشروع است که به عنوان مهم به عنوان کلمات از نیروی فیزیکی ، به خصوص در دنیای مدرن است که انحصار خشونت چیزی نیست که خود استمرار. خشونت نیست فقط اتفاق می افتد; آن را به تصویب و فعال توسط مردم است. اتحاد جماهیر شوروی سقوط نمی کند چرا که آن را زد از مخازن به ارسال به شرق اروپا زمانی که مردم در آنجا شورش در اواخر 1980s. آن کاهش یافت و در بخش های بزرگ به دلیل آن فرار از مشروعیت و چون حاکمان شوروی از دست داده بود و میل به زندگی را در سیستم خود را. در مقایسه با دموکراسی های غربی خود سیستم نیست ارائه آزادی یا ثروت حتی به برندگان. اگر از دست دادن مشروعیت گسترده است و به اندازه کافی عمیق, ژنرال و پلیس که قرار است به تصویب خشونت و می تواند به نوبه خود در برابر حاکمان (و یا حداقل آنها را متوقف دفاع از منفور حاکم). زور و سرکوب می تواند به نگه داشتن همه چیز تحت کنترل در حالی که برای, اما آن را نیز باعث می شود چنین حکومت شکننده تر.

مشروعیت نه سرکوب است که شالوده قدرت انعطاف پذیر. یک جامعه بدون حکومت مشروع نمی خواهد عملکرد خوبی مردم را می توان وادار به پیروی از, اما آن را سخت تر به اجبار شور و شوق و شایستگی و خلاقیت از یک دلسرد مورد ضرب و شتم پایین مردم است. از دست دادن مشروعیت است که مهم ترین تهدید برای مقامات به ویژه در دموکراسی زیرا مقامات می توانید انجام دهید فقط خیلی برای مدت طولانی به نگه داشتن به قدرت تحت چنین شرایط است. شاید آنها می تواند باقی ماندن در قدرت دیگر در بخشی از طریق موانع مانند رای دهندگان سرکوب gerrymandering و افزایش قدرت نهادهای غیرمنتخب اما جامعه آنها نظارت خواهد شد و به ناچار کاهش خواهد شد و تا درک خود را در قدرت است.

در آن نور با تمرکز بر مشروعیت به عنوان قوی ترین منبع قدرت آن را می شود روشن است که زندگی مهم جنبش كاملا موفق بوده است در آن زندگی کوتاه. باید آن را اولین بار بود اشاره کرد: این جوان جنبش اما شروع این سال است. موج فعلی در معرض خطر تظاهرات یک تاج در یک حرکت است که می رود به سال 2012 به قتل Trayvon مارتین در فلوریدا و گسترش در سراسر کشور پس از تظاهرات در فرگوسن میسوری بیش 2014 قتل مایکل براون. درک مناسب خود را در بافت تاریخی و سیاه زندگی ماده تظاهرات دومین مدنی-جنبش حقوق بشر پس از جنگ امریکا و اندازه گیری است که نور آنها بیشتر و بیشتر موفق در مهم ترین متریک: آنها برای متقاعد کردن مردم از عدالت می شود ، در دراز مدت که از اهمیت عمیق.

تظاهرات هستند برای گرفتن توجه: آنها در حال تلاش برای به زور گفتگو در مورد موضوع آنها برجسته. خود را در خیابان ها نمی جادویی برگزاری هر قدرت خاص فراتر از توانایی خود را برای شروع مکالمه و قاب سوالات به صورت گسترده تر جامعه است. موفق تظاهرات هستند که برنده شدن در این گفتگو و در فریم از این موضوع و همه حساب و اقدامات Black Lives Matter معترضان موفق هستند. تا سال 2016 40 درصد از آمریکایی ها گزارش شده بود در حمایت از جنبش. در حال حاضر دو سوم انجام دهد (در مقایسه با تنها 31 درصد مخالف آن). به طور مشابه, نظرسنجی دیگری یافت می شود که 76 درصد از آمریکایی ها (و 71 درصد از مردم سفید) فکر نژاد پرستی بود "مشکل بزرگ" قابل توجه 26 درصد افزایش پس از 2015. برای اولین بار اکثریت کشور همچنین از بین بردن مؤتلفه مجسمه ها از اماکن عمومی 19 درصد تغییر پس از سال 2017, زمانی که 39 درصد بود. گفتگو برانگیخته توسط تظاهرات همچنین می توانید حرکت آنچه که اغلب به نام "اورتون پنجره"—چه به عنوان دیده می شود قابل قبول و منطقی در حوزه عمومی. در حال حاضر عمده روزنامه های در حال انتشار, op-eds, خواستار لغو و یا defunding پلیس در حالی که محافظه کاران در حال انتشار بسیاری از قطعات این استدلال که ما باید به جای تمرکز بر اصلاح پلیس و لغو خواهد بیش از حد. اصلاح پلیس به عنوان حداقل موقعیت محافظه کار است قابل توجه تغییر در Overton پنجره در فقط چند سال.

تظاهرات همچنین کار به دلیل آنها را تغییر دهید مخالفان خود را و تبدیل برخی از شرکت کنندگان گاه به گاه به مادام العمر فعالان که به نوبه خود تغییرات جامعه است. این امر به ویژه برجسته هنگامی که یک جنبش مخالفت با خشونت پلیس و سوء ملاقات با پلیس بیشتر خشونت و سوء رفتار. معترضان مسالمت آمیز در سراسر کشور را تحمل کرده اند گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و باطوم و این است که بدون شک بخشی از دلیل مردم در حال تغییر ذهن خود را. اگر پلیس این کار را انجام دهند به معترضان در روز روشن با دوربین در بسیاری دست چه چیز دیگری اتفاق می افتد به سیاه و سفید و یا دیگر آسیب پذیر جوامع زمانی که هیچ کس در اطراف به فیلم تعامل?

این می شود به دلیل نهایی که اعتراضات کار: اقدام جمعی است که تجربه زندگی در حال تغییر. در دریایی از مردم خواستار تغییرات مثبت اجتماعی توانمند سازی و هیجان انگیز. تظاهرات کار به دلیل آنها حفظ حرکات بیش از دراز مدت به عنوان شرکت کنندگان اوراق قرضه در اقدام جمعی است. در بورس این است که به نام "زندگینامه اثرات" و تحقیقات نشان می دهد که به عنوان یکی انتظار می رود جنبش مشارکت می تواند زندگی در حال تغییر برای بسیاری از. این "چپ جدید" تظاهرات در ایالات متحده در دهه 1960 ممکن است درگیر به عنوان کمی به عنوان 2 تا 4 درصد از جمعیت در مقایسه با آنهایی که در حال حاضر که شاید به عنوان بالا به عنوان 20 درصد است. در عین حال کسانی که اعتراضات تا به حال اثرات طولانی مدت در ایالات متحده آمریکا جامعه از طریق آن شرکت کنندگان اثرات مادام العمر.

کیت sterlin

Black Lives Matter تظاهرات نیز موفقیت در ایجاد یک نسل تغییر: Civiqs یک نظرسنجی آنلاین شرکت تحقیقات نشان داد که 65 درصد از افراد تحت 34 پشتیبانی برای زندگی مهم جنبش در حالی که فقط 19 درصد مخالف آن است. چنین نسلی شیفت مهم هستند نه فقط به خاطر اینکه افراد جوان هستند و آینده بلکه به دلیل تغییر فرهنگ نیز تاثیر می گذارد افرادی که مسن تر هستند و یا در موضع قدرت است. اندرو Breitbart بنیانگذار Breitbart اخبار دوبله پلت فرم برای alt-حق با مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژیک مشاور استیو Bannon, تا به حال یک بار معروف گفت که همه سیاست است که در پایین دست از فرهنگ است. هنگامی که باراک اوباما در آغاز دوره اول خود را, او تا به حال نه در حمایت از ازدواج همجنسگرایان اما حتی در آن افراد جوان بودند به طور گسترده در حمایت از گسترش چنین حقوق مدنی به افراد همجنسگرا. فقط این ماه بدون هیاهو, دیوان عالی ایالات متحده که در آن اکثریت قضات منصوب شد محافظه کار دولت رای به گسترش اشتغال حمایت به هویت جنسیتی و گرایش جنسی—در نتیجه از جمله تجاوز به حقوق در گسترده چتر حقوق مدنی برای کارگران تنها چند سال پس از آن حکومت را به ازدواج همجنسگرایان قانون زمین. هنگامی که فرهنگ شیفت بقیه می تواند باز کردن سرعت.

انجام تظاهرات کار می کند ؟ بله اما نه به سادگی از آنجا که برخی از افراد مارس در خیابان. تظاهرات کار به دلیل آنها توجه مستقیم به سمت بی عدالتی و می تواند به تغییر ذهن مردم آهسته اما عمیقا قدرتمند روند. تظاهرات کار به دلیل معترضان می تواند نشان از اهمیت اعتقاد به جامعه بزرگ و اجازه مقامات درک کنند که اقدامات آنها خواهد بود مخالف به خصوص اگر این معترضان مایل به گرفتن خطرات جدی برای خود ایجاد کند. تظاهرات کار می کنند چرا که آنها اغلب دروازه ورود به مواد مخدر در بین بازی گاه به گاه مشارکت و مادام العمر فعالیت. و گاهی تظاهرات کار چون برای آن لحظه این سوال در ذهن معترضان نیست که آیا آنها کار کوتاه مدت و یا دراز مدت است که آیا می تواند یکی از نشستن idly برای یک روز بیشتر, در حالی که یک قبر بی عدالتی آشکار. و شاید که قدرتمند ترین وسیله ای است که در اعتراض به کار می کند: هنگامی که علت چنان قدرتمند است که معترضان نمی محاسبه که آیا کار می کند یا نه اما احساس می کنم از نظر اخلاقی مجبور به نشان می دهد و محسوب می شود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب