دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد شکسته

ایده های در زمان دیگری در شرایط مختلف وجود دارد شاید اتاق به ترحم مانند یک فرد است. لئون نیل / گتی

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
لئون نیل / گتی

تیاو آشکار ترین پاسخ از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با Fox News Channel کریس والاس در پاسخ به این سخت ترین سوال مطرح شده توسط والاس اما به ساده ترین.

در پایان این مصاحبه والاس خواسته تهمت چگونه او را از توجه خود را سال به عنوان رئيس جمهور.

"من فکر می کنم من بسیار ناعادلانه درمان" مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. "از قبل از اینکه من حتی برنده من بود تحت بررسی توسط یک دسته از سارقان و کلاهبرداران. آن را غیر قانونی بررسی است."

زمانی که والاس قطع تلاش برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تمرکز بر دستاوردهای مثبت از ریاست جمهوری خود—"آنچه در مورد قطعات خوب آقا؟"—مغلوب ساختن پیشی جستن خار سوال, گذشته, پاسخ, "روسیه روسیه روسیه است." رئیس جمهور سپس در مورد شکایت فلین تحقیقات روسیه "جعل" به "مولر کلاهبرداری" و recusal خود را پس از آن–دادستان کل جف جلسات. ("در حال حاضر احساس خوبی دارم چرا که او از دست داده به شدت در ایالت آلاباما" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد اولین سناتور به تایید او در جمهوری 2016 اولیه است.)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک روانی شکسته, تلخ و عمیقا ناراضی ، او بسیار داغی نارضایتی او مانند یک زندانی از اصحاب که حتی بیشتر خیرخواه سوال از مصاحبه—چه خوب قطعات خود را در انتخابات ریاست جمهوری می خواهم شما را به خاطر دارید ؟ —باعث gusher از نارضایتی است.

اما رئیس جمهور هنوز هم نیست انجام می شود. "خط پایین در اینجا است," او گفت:. "من بسیار ناعادلانه درمان می شود و من نمی گویم که به عنوان پارانوئید. من بسیار شده است—همه آن را می گوید. آن خواهد بود جالب برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. اما وجود دارد فوق العاده ای شواهد در حال حاضر به عنوان به چگونه ناعادلانه درمان من بود. رئیس جمهور اوباما و بایدن جاسوسی در مبارزات انتخاباتی. آن را هرگز در تاریخ اتفاق افتاده است. اگر راه دیگری در اطراف مردم خواهد بود و در زندان به مدت 50 سال در حال حاضر."

فقط در مورد او تلخی بود که از طریق به وضوح به اندازه کافی رئیس جمهور افزود: این: "خواهد بود که Comey خواهد بود که برنان خواهد بود که همه از این—دو عاشقان Strzok و صفحه آنها خواهد بود در زندان در حال حاضر برای سال های بسیاری ، آنها خواهد بود و در زندان بود و شروع کردم دو سال پیش و در آنها می شود وجود دارد برای 50 سال. واقعیت این است که آنها به طور غیر قانونی جاسوسی در مبارزات انتخاباتی. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد. با وجود این که من بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ در سه سال و نیم."

با آن مصاحبه به پایان رسید.

چنین وضع در تقریبا هر کس دیگری—یک معلم مالیات حسابدار, مدیر عامل شرکت یک راننده تاکسی به یک واقعیت تلویزیون ستاره—باعث تاسف خواهد بود به اندازه کافی. پس از همه افرادی که عقده روحی مورد ستم فقط ساده ناخوشایند به اطراف: همیشه ناسپاس, short-tempered, خود جذب, هرگز در صلح هرگز در حالت استراحت است.

اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست یک معلم, یک حسابدار مالیاتی یا (دیگر) یک واقعیت تلویزیون ستاره; او موجب از دفتر او نگه می دارد در اختیار داشتن قدرت بی بدیل. این واقعیت است که او عاری از هر گونه احساسات اخلاقی یا تحسین ویژگی های انسان—خود-نظم و انضباط و محبت و همدلی و مسئولیت و شجاعت و صداقت و وفاداری به احتیاط و اعتدال تمایل برای عدالت—معنی او هیچ داخلی اخلاقی بررسی; سوال این است که کار درست را انجام دهید ؟ هرگز وارد ذهن خود را. به عنوان یک نتیجه او نه تنها پرستاران نارضایتی او; او عمل می کند بر روی آنها. او زندگی می کند به انتقام دقیق به مخالفان خود رنج می برند به تحمیل درد در کسانی که نمی خم قبل از او. حتی سابق جنگ قهرمانان که فوت کرده اند نمی تواند فرار از غضب او.

بنابراین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد کینه جو که او نیز اتفاق می افتد به فرمانده کل قوا و رئیس قوه مجریه که شامل وزارت دادگستری و هیچ کس در اطراف رئیس جمهور خواهد شد که ایستادن را به او. او به احاطه خود را با lapdogs.

بut مشکل می کند پایان ندارد وجود دارد. در یک مدت تهمت به شکل حزب جمهوری خواه از طریق و از طریق خود dispositional مشخصات ناشر در ایران است که به عنوان بزرگ به عنوان هر یک در تاریخ مدرن از جمله رونالد ریگان.

من می گویم که به عنوان یک کسی که عمیقا به شکل توسط ریگان و ریاست جمهوری خود را. اولین کار من در دولت مشغول به کار بود برای دولت ریگان زمانی که من در 20s. محافظه کار جنبش در 1980s اگر چه به سختی و بی عیب و نقص بود که فکری جدی و سیاسی خوش بینانه است. و ریگان خودش بود از شخصی نجابت فضل و کلاس. در حالی که اغلب هدف حملات تند و زننده او نگهداری قابل ملاحظه ای خیریه از نظر سیاسی خود را دشمنان. "به یاد داشته باشید ما هیچ دشمنان تنها مخالفان" سابق ایندیانا فرماندار میچ Daniels که کار را برای ریگان به نقل از او به عنوان هشدار کارکنان خود را.

در وداع آدرس به ملت ریگان ارائه یک خاطره انگیز شرح امریکا است. "من از صحبت های درخشان شهرستان تمام زندگی سیاسی, اما من نمی دانم اگر من تا به حال کاملا ابلاغ آنچه من تو را دیدم وقتی که من آن را گفت:" او گفت:. "اما در ذهن من این بود بلند, افتخار شهر ساخته شده بر روی صخره ها قوی تر از اقیانوس باد جاروب خدا با برکت و پرتکاپو با مردم از همه نوع زندگی در هماهنگی و صلح; یک شهر با بنادر آزاد که hummed با تجارت و خلاقیت است. و اگر تا به حال به شهر دیوار و دیوار به حال درب و درب باز بود به هر کسی که با اراده و قلب را از اینجا دریافت کنید. این که چگونه من آن را دیدم و آن را هنوز هم."

یک شهر بلند و افتخار آن مردم زندگی در هماهنگی و صلح احاطه شده توسط دیوارهای با درهای باز که رونالد ریگان تصویر از امریکا و رونالد ریگان جمهوری خواه ،

زمانی که ریگان درگذشت در سال 2004 نویس محافظه کار جورج خواهد نوشت یک حرکت ادای احترام به دوست خود گفت: از آمریکا 40 جمهور "او سفر های دور تا به حال یک زمان بزرگ تمام راه و شادی مسری بود." ریگان تا به حال یک "استعداد برای شادی" با توجه به خواهد شد. و او اضافه شده این است: "ریگان در انتخابات ریاست جمهوری نقش ساخته شده واضح ارزش ویژه اميد و دوستی است که به انسجام و پویایی به این قاره ملت است."

وجود دارد قطعا زشت عناصر در آمریکا حق در طول ریگان در انتخابات ریاست جمهوری و ریگان خود را بدون نقص است. اما به عنوان رئیس جمهور او مجموعه ای از تن و تن شد خوش بینی courtliness و ظرافت joie د vivre.

او ریزآب توسط crudest و بیرحمانه ترین مرد همیشه به رئیس جمهور شود. اما فقط این نیست. یکی از حواس در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ شادی, بدون, لذت, بدون خنده. تمام این احساسات است که او رانندگی منفی هستند. چیزی است که وجود دارد منفور در مورد تهمت, بله, اما نیز وجود دارد چیزی کاملا غمگین در مورد مرد. او یک روح آسیب دیده.

در زمان دیگری در شرایط مختلف وجود دارد شاید اتاق به ترحم مانند یک فرد است. اما در حال حاضر بهترین کار این است که برای ترحم به صبر کنید. چیزهای دیگری وجود دارد که برای حضور در. آمریکا در چهره یکی بزرگ و از نظر اخلاقی کار فوری بالاتر از همه دیگران در حال حاضر و نوامبر: به انجام همه چیز را در قدرت خود را به حذف از ریاست جمهوری خود pitying مرد است که بسیار مخربی ملت و حتی نمی مراقبت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن