دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس برنده شدن-با-از دست دادن است در واقع از دست دادن

مشکل برای رئیس جمهور در حال حاضر این است که اگر چه او عمدی وارونگی واقعیت ممکن است کار به عنوان یک مکانیسم مقا

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399
Donald Trump speaks onstage.
مشکل برای رئیس جمهور در حال حاضر این است که اگر چه او عمدی وارونگی واقعیت ممکن است کار به عنوان یک مکانیسم مقابله ای آن است که به طور افراطی نامناسب به عنوان یک فرمول برای حکومت.عکس توسط Jabin Botsford / واشنگتن پست / گتی

به زودی پس از دیوان عالی کشور حکم صبح روز پنجشنبه در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای متوقف کردن یک دادستان منهتن از اخذ اظهارنامه مالیاتی خود را رئیس جمهور اظهار تاسف چه ناعادلانه تصمیم گیری شد. "دادگاه در گذشته داده اند 'گسترده احترام,' " او هنوز توییتی. "اما من نه!" او تصریح کرد: "این است که همه در یک, سیاسی, محاکمه," او گفت:. "منصفانه نیست به این ریاست جمهوری و یا دولت!" POTUS است که همیشه به عنوان یک whiny بازنده است.

او whinging هر چند نباید پنهان کردن این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن و در عین حال دوباره فرار کرده و به مبارزه با یکی دیگر از روز. در یک 7-2 حکم قضات از جمله دو مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب مجددا تاکید کردند این اصل که هیچ کس حتی رئیس جمهور بالاتر از قانون است. اما این تصمیم اجازه تهمت به ادامه مبارزه در دادگاه های پایین بیش از شرایط که تحت آن او باید مطابق حکم می کند که آن همه اما مسلم است که او نمی خواهد به نوبه خود بیش از اظهارنامه مالیاتی خود را قبل از این سقوط را در انتخابات ریاست جمهوری. او ممکن است lament "ریاست جمهوری آزار و اذیت" اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که یک بار دیگر موفق به جلوگیری از داشتن برای تولید اطلاعات خود را در مورد ناقص مالی قبل از مواجهه با رای دهندگان. از دست دادن فقط ممکن است یک شکل از پیروزی, بعد از همه. مطمئن شوید به اندازه کافی بود که دقیقا چه تهمت مشاوران را به ادعا. "این یک پیروزی برای رئیس جمهور" دولت مطبوعاتی, منشی, Kayleigh McEnany اعلام کرد از کاخ سفید تریبون. خواسته در مورد تهمت عصبانی توییت McEnany به سادگی رد کرد و آنها را به عنوان "عمومی" نظرات. "این یک پیروزی بزرگ" او افزود: قبل از همچنین گفت: اشتباه است که رئیس جمهور موافقت با مخالفان در مورد. "من می خواهم تاکید پیروزی در اینجا."

این کلاسیک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت doublespeak. واقعیت این است که هر چه Trumpians می گویند آن است. دادگاه عالی تصمیم گیری می تواند هر دو وحشتناکی ناعادلانه و یک پیروزی بزرگ. و چرا که نه ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است یک حرفه ای تبدیل خبر بد به خوب از بازنویسی ورشکستگی و طلاق و وعده unfulfilled به دیدنی دستاوردهای. پس از حزب جمهوری خواه از دست داد مجلس نمایندگان در سال 2018 تهمت به نام میان دوره ای-نتایج انتخابات یک "پیروزی بزرگ." پس از مشاوره ويژه رابرت مولر ارائه گزارش در 2019 مستند ده نمونه های مختلف که در آن رئیس جمهور که در انسداد عدالت مغلوب ساختن پیشی جستن در این گزارش به نام "کامل و در کل دفاع." اما مشکلات خود را در حال حاضر به نظر می رسد تا ستون و من فقط اشاره به این سوال که چه زمانی و چگونه او را در نهایت باید به نوبه خود بیش از اظهارنامه مالیاتی خود را. به عنوان coronavirus موج یک بار دیگر در سراسر آمریکا نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن حمایت بیشتر روز به روز. این هفته حزبی طبخ سیاسی گزارش صادر شده خود جولای کالج انتخاباتی رتبه بندی و تعیین می شود که در حال حاضر انتخابات ریاست جمهوری به نظر می رسد مانند یک "دموکراتیک سونامی." حتی قابل اعتماد pro-مغلوب ساختن پیشی جستن رای گیری آژانس راسموسن ثبت جمهور در کمترین تصویب سطح تصدی خود با فقط سی و نه درصد پشتیبانی می کند. جای تعجب نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است و ناله. او همیشه در مورد "من!" این سوال از لحظه ای این است: با آمریکایی ها درد و رنج را عمیقا از این بیماری همه گیر و همراه بحران اقتصادی و با یک انتخابات ملی برای تصمیم گیری سرنوشت خود را تنها یک صد و هفده روز دور می تواند برگ برنده کشش ترین حماسه قانون برنده شدن با از دست دادن هنوز ؟

در او سوزان کتاب جدید "بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد" مغلوب ساختن پیشی جستن زاده مریم تهمت به تصویر می کشد او را عمو دونالد به عنوان یک سوء استفاده و عاشق با شایع و تشخیص داده نشده "ضد اجتماعی اختلال شخصیت" و او را مقصر می داند بسیاری از خود آشکار نقص شخصیت پدر خود فرد یک "مخالف" که نکردن عشق از پسر خود را زمانی که او نیاز به آن را بیشتر به عنوان یک کودک کوچک است. آن را ممکن است به نظر می رسد متناقض—حتی فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن استاندارد—به ادعا می کنند در این دوره از چند ساعت که دیوان عالی کشور شده بود بسیار غیر منصفانه به او بود و نیز دست او را به یک پیروزی مهم. اما خواهر زاده خود را که دارای درجه دکتری در روانشناسی بالینی نشان می دهد که این مدت طولانی است که مغلوب ساختن پیشی جستن راه است. در اوایل نوزده-نود او اشاره می کند که کسب و کار خود در "به طور فزاینده ای مشکل جدی" و بانک ها بودند امتناع از گسترش او بیشتر اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن در بر داشت یک لیست طولانی از دیگران سرزنش می کنند. "هیچ چیز تا کنون عادلانه به او" او می نویسد. در همان زمان تهمت بود لطفا به پدرش با ادامه برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک موفقیت است. آینده رئیس جمهور خواستار ایلخانی را قبول نمی کند هر چیزی کمتر. در این کتاب به خصوص به نقطه نتيجهگيری مریم تهمت توصیف "سمی مثبت" است که او می گوید که خود را میراث خانوادگی است. رئیس جمهور به عبارت دیگر, است که به سادگی ناتوان از پذیرش خشن و یا ناخوشایند واقعیت است. او هیچ چاره ای جز به انکار آن. از دست دادن برنده است برای او. آن را به.

این نیز به شدت برگزار می شود از دیدگاه های مختلف Trumpologists خارج از خانواده اش که باید در تشخیص رئیس جمهور بیوگرافی سابقه طولانی بودن قادر به مقابله با واقعا منفی شرایط. "او در واقع دارای تعداد بسیار کمی از ابزار در کیت خود را. او را مجهز به سازش و یا تغییر جهت. در واقع او تنها می داند که چگونه به حرکت به جلو در مسیر او تعیین کرده است" یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن biographers, Michael D'Antonio به من گفت. "این است که چرا او را به دردسر با ورشکستگی راه برگشت به زمانی که او موفق به قبول که او بد مدیریت سازمان های پیچیده و نگهداری آن تلاش بود تا زمانی که او گرفتار و هلاک توسط وام دهندگان که حاضر او بیشتر اعتبار است." مانند مریم تهمت D'Antonio گفت: او معتقد بود که مغلوب ساختن پیشی جستن است ناتوان از پردازش خبر بد و برخورد با آن. "اجازه در بازخورد منفی است که تقریبا دردناک برای او. در واقع, آن را تقریبا به نظر می رسد به من مانند او یا نمی شنوند و یا واقعا نگه دارید در ذهن خود خبر بد که او باید دریافت و سپس اجازه دهید راهنمای او را در ساخت تنظیمات" D'Antonio به من گفت.

این مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر این است که اگر چه او عمدی وارونگی واقعیت ممکن است کار برای او به عنوان یک مکانیسم مقابله ای آن است که به طور افراطی نامناسب به عنوان یک فرمول برای حکومت به خصوص در بهداشت عمومی و بحران و زمانی که حقایق مهم و چرخش بی ربط است. Coronavirus همه گیر و رکود اقتصادی در حال نهایی خبر بد برای یک رئیس جمهور است که می تواند آن را تحمل نمی کند. روز چهارشنبه صدراعظم آلمان در سفر به بروکسل به صحبت می کنند به پارلمان اروپا—برای اولین بار او را در خارج از آلمان از زمان شروع این بیماری همه گیر. مثل همیشه او انجام نگرفته اما مایه می گیرد. "شما نمی توانید مبارزه با این بیماری همه گیر با دروغ و دروغ" او گفت:. در اینجا در واشنگتن که در آن گریم مارس از coronavirus است بی امان آن را صدا مانند یک پیام با هدف درست در این مرد در کاخ سفید است.

اما رئیس جمهور از دست دادن-است-برنده است به طور فزاینده ای inarguable مجموعه ای از حقایق به مبارزه با. ایالات متحده بارها و بارها تنظیم پرونده برای موارد جدید در روز های اخیر. سنبله های تیز و آن را گسترده است: از این تعداد در حال حاضر به رفتن در سی و سه متحده است. در برخی از این بیماری همه گیر در حال گسترش است در نرخ هشدار دهنده: افزایش سی و هشت درصد در موارد جدید در کالیفرنیا در این هفته بیست و هشت درصد در تگزاس بیست و پنج درصد در فلوریدا. با بیش از صد و سی هزار آمریکایی در حال حاضر مرده یک طرح جدید در این هفته نشان می دهد که بیش از دو صد هزار آمریکایی ها می میرند از coronavirus در ماه نوامبر. حتی یک گرافیک در مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه فاکس نیوز روز پنج شنبه ویرانگر بود. آن را نشان داد تعداد موارد مجموع مرگ و میر و موارد جدید. در زیر دو شماره بود عبارت "ترین در جهان است."

صبح روز پنجشنبه در مدت کوتاهی قبل از اینکه دیوان عالی کشور حکم تهمت مخالفت به عنوان او می کند, روزانه, که افزایش موارد صرفا نتیجه افزایش در تست. البته او محض تکرار این دروغ نیست آن را درست است. به عنوان بزرگ عصری برای کشور خودشان برخورد با وحشت پزشکان و بسته بندی I. C. U. s و سپیده به رسمیت شناختن است که در حال حاضر زمان برای بازگشایی میله و ناخن سالن ها و پارک های تفریحی, تهمت است, در روزهای اخیر ادعا کرد که "نود و نود درصد از موارد" خفیف هستند که ویروس است که هیچ معامله بزرگ است که درمان در حال آمدن است به زودی. این بهار او با موفقیت سیاسی پوشیدن ماسک. در این هفته او شروع یک کمپین جدید سیاسی به بازگشایی مدارس. او نه تنها اصرار داشت که آمریکا بازگشایی مدارس بدون در نظر گرفتن نگرانی ها در مورد ایمنی اما تهدید به خودداری از بودجه فدرال از آنها را مگر اینکه آنها این کار را.

این همان چیزی است که مرکل در مورد صحبت شد. مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او نه فقط coronavirus اشتباه است. آنها دروغ گفته. آنها گسترش دروغ. و آنها هنوز هم در حال انجام این کار است. شاید—اگر چه این نظرسنجی را منعکس نمی کند و با وجود تاریخچه نشان می دهد که در یک سال برای او بعید است—رئیس جمهور می بیند سیاسی با استفاده از این اطلاعات غلط مبارزه است. اما هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان برنده با از دست دادن علیه یک بیماری کشنده. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند به جلو و یک پیروزی در انتخابات. او در حال حاضر شده است با شکست این بیماری همه گیر. ما همه بازنده در حال حاضر.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب