دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدهی به چین

رئیس جمهور reëlection کمپین منتشر کرده است یک تبلیغ, حمله شکارچی بایدن اتصال به یک بانک چینی اما مغلوب ساختن پ

توسط NEWS-SINGLE در 6 اردیبهشت 1399
The Presidents relection campaign has released an ad attacking Hunter Bidens connection to a Chinese bank but Trump has...
رئیس جمهور reëlection کمپین منتشر کرده است یک تبلیغ, حمله شکارچی بایدن اتصال به یک بانک چینی اما مغلوب ساختن پیشی جستن است از سود سرمایه گذاری چین ، عکس توسط توماس پیتر / گتی

در اوایل این هفته سمت راست متمایل مفسر والتر راسل مید منتشر شده یک ستون در وال استریت ژورنال با این استدلال که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بهترین شانس بودن reëlected در ماه نوامبر به اجرا در برابر چین است. "با اقتصاد در قتلگاه و همه گیر ravaging کشور ساخت این انتخابات یک همه پرسی در چین است که شاید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تنها فرصتی برای گسترش خود در کاخ سفید تصدی ژانویه گذشته 2021," مید نوشت. این استراتژی را قادر می سازد مغلوب ساختن پیشی جستن به بهره برداری coronavirus مربوط به بی اعتمادی چین مید اضافه شده و این امر ایجاد مشکلات برای دموکرات ها که شامل بلکه فراتر از هانتر بایدن کسب و کار روابط به پادشاهی میانه. مقدار زیادی "از دیگر ارشد دموکرات را ساخته اند پول (در چین) پشتیبانی از تجارت و سیاست است که به دور بیش از حد و بدون برگزاری پکن پاسخگو و یا ستایش دولت چین در راه است که می تواند دردناک مشاهده در مبارزات انتخاباتی آگهی امروز" مید گفت.

ستون صدا بدبینانه اما آن را نمی آمد از هیچ جا. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر منتشر شد آگهی برجسته هانتر بایدن اتصال به یک بانک چینی و تهمت و گفت: هفته گذشته که اگر جو بایدن انتخاب شد کشورهای خارجی مانند چین و مکزیک خواهد "خود" او است. روز پنجشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo معنادار سرزنش چین برای جهانی COVID-19 مرگ و میر. در مصاحبه با فاکس نیوز' Sean Hannity, او گفت:, "چین باعث مقدار زیادی از درد از دست دادن زندگی و در حال حاضر یک چالش بزرگ برای اقتصاد جهانی و اقتصاد آمریکا و همچنین با به اشتراک گذاری اطلاعات آنها تا به حال" در مورد ویروس. سناتور تام پنبه یک جمهوری خواه از آرکانزاس و دیرین چین شاهین به نام بزرگ نظامی تجمع در شرق آسیا است. "حزب کمونیست چین سعی خواهد کرد برای بهره برداری از جهان را ضعف در پی یک ویروس آن انداخته" پنبه ادعا کرد که در روز پنج شنبه. "ما نمی توانیم اجازه می دهد آن را به موفقیت است."

با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر رو به رشد و جدید نظر سنجی نشان دادن او انتهایی بایدن در چندین کلید میدان نبرد متحده است که مطمئن شوید که برای دیدن بیشتر از این انحرافات. اما اتخاذ یک چین استراتژی مبارزات انتخاباتی نیز در حال حاضر تعدادی از مشکلات برای مغلوب ساختن پیشی جستن شروع با این واقعیت است که هانتر بایدن را مشارکت سرمایه گذاری نیست و تنها کسب و کار آمریکا که دریافت کمک های مالی از اشخاص. در سال 2012 بانک مرکزی چین یک بانک تجاری متعلق به دولت چین ارائه بیش از دویست میلیون دلار وام به نیویورک ساختمان اداری که تهمت co-صاحب سیاسی روز جمعه گزارش داد. وام خواهد آمد دلیل در سال 2022 "در وسط چه چیزی می تواند برگ برنده دوم عبارت" به موقع مقاله اشاره کرد.

ساختمان در سوال 1290 خیابان های آمریکا, است که در واقع بین غرب پنجاه-اولین و غرب پنجاه و دوم-خیابان. اکثر صاحب ساختمان است Vornado Realty Trust یک شرکت املاک و مستغلات است که اجرا شده توسط veteran توسعه دهنده استیون راث. در سال 2007 این سازمان نسبت ناروا به دست آورد و یک سی درصد سهام خود در خیابان ششم ساختمان و همچنین در جداگانه Vornado توسعه در سان فرانسیسکو. با همه ظاهر Vornado سهام شده است یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن موفق ترین سرمایه گذاری و بانک مرکزی چین نقش مهمی در موفقیت آن است. "بدهی ناشی از $950 میلیون refinancing معامله در سال 2012 که بانک مرکزی چین در چیپ $211 میلیون" سیاسی مقاله گفت. "Vornado فدرال مالی آشکار آن را نشان می دهد و دیگر صاحب 1290 خیابان آمریکا—تهمت—هنوز هم مدیون از سال 2012 مقابله."

تا مطمئن شوید که وجود دارد این است که هیچ پیشنهاد در سیاسی داستان که بانک چینی عرضه شده این مبلغ زیادی پول به طور خاص به کاری به نفع با مغلوب ساختن پیشی جستن. او تا به حال به طور رسمی وارد سیاست در سال 2012 و موسسه نیز در شرکت دیگر آمریکایی املاک و مستغلات معاملات در حدود همان زمان. با توجه به یک گزارش وال استریت ژورنال از سال 2013 بانک مرکزی چین بود "در حال حاضر یکی از بزرگترین وام دهندگان خارجی به تجاری املاک و مستغلات در ایالات متحده کمک مالی پرستیژ خواص." این مجله داستان گفت که بانک چینی تمدید 2012 وام به Vornado قصد به بسته بندی آن را به اوراق قرضه وام مسکن که در آن پس از آن می تواند فروش به دیگر سرمایه گذاران در سود است.

اما این واقعیت باقی می ماند که مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق خود سی درصد سهام خود در ساختمان در ششم خیابان اتحاد سود شخصا از بزرگ سرمایه گذاری چین است که هنوز هم در جای خود. سیاسی مقاله در ارتباط به یک پرونده از Vornado به کمیسیون بورس و اوراق بهادار که نشان می دهد که نه صد و پنجاه میلیون دلار وام حمل سالانه عملکرد 3.34 درصد و قرار است در ماه نوامبر سال 2022. "قطعا وجود دارد مشروع سوالات که مطرح شده توسط هانتر بایدن اقدامات" رابرت مگوایر پژوهش مدیر برای شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن گفت: Politico. "آنها حتی در همان ورزشگاه به عنوان تضاد منافع سوالات مطرح شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: رابطه با شرکت خود را."

آیا تهمت کسب و کار دریافت وام بیشتر از دولتی به بانک های چینی—یا دیگر سرمایه گذاران نسبت به دولت های خارجی—ناشناخته است چون تهمت حاضر به انتشار خود را تکمیل اظهارنامه مالیاتی و دیگر سوابق مالی. از "افشای مالی قانون نیاز نیست او را به افشای هر گونه وام کسب و کار او شخصا تضمین شده" والتر Shaub سابق رئیس دفتر دولت اخلاق که به ایجاد استاندارد برای مجریه در توییتر نوشت در روز جمعه. "پس چه کسی می داند چه کسی به او مدیون پول ؟ من به شما بگویم که: این وام دهندگان که باید او را در چنگال خود را."

ما نمی دانیم که مغلوب ساختن پیشی جستن-شرکت های خانوادگی که انجام کسب و کار با اشخاص در موارد دیگر بیش از حد. در سال 2017, یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک گلف رفت و آمد مکرر در دبی, استخدام شرکت های چینی برای انجام ساخت و ساز مک کلاچی گزارش شده است. و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در کاخ سفید دولت چین صادر کرده است متعدد علائم تجاری به Ivanka Trump کسب و کار.

نسبت به اندازه دو صد و یازده میلیون دلار وام در سال 2012 این معاملات جزئی بودند اما آنها تایید این حقیقت ضروری است که مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود شعارهای شرکت کنندگان و ذینفع از سیستم اقتصادی جهانی که او را مقصر می داند برای برش از طبقه متوسط آمریکایی است. چینی ها سرمایه گذاری های مالی است که تا پایان بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن ساختمان های اداری و مشابه تحولات بالا آینه ها تصویر از کسری تجاری است که هزینه های ایالات متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از مناطق به ویژه میلیون ها شغل. ایالات متحده می فرستد و پول در سراسر اقیانوس آرام را به پرداخت برای محصولات تولید شده در چین پس از آن چین با استفاده از تعداد زیادی از این پول به دلار را گرانتر به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و بخش های دیگر و خرید اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده.

تهمت نمی خواهد ساکن در هر یک از این طول مبارزات انتخاباتی ، اما دفعه بعد او به ارمغان می آورد تا هانتر بایدن و یا شروع نرده علیه دولت چین کسی باید از او بخواهید در مورد بدهی خود را به چین است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب