دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خالی کمپین تجمع در تولسا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صورتحساب خود را Tulsa, اوکلاهما, تجمع به عنوان یک کمپین راه اندازی, ظاهرا امید بر

توسط NEWS-SINGLE در 1 تیر 1399
President Donald Trump on stage at a rally
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صورتحساب خود را Tulsa, اوکلاهما, تجمع به عنوان یک کمپین راه اندازی, ظاهرا امید برای تنظیم مجدد در لحظه ای که خود را در نظرسنجی شماره ها انداخت.عکس توسط اوان Vucci / AP / شاتر

در برخی از راه, چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی گویند در شنبه شب در Tulsa, اوکلاهما در تظاهراتی که در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگ خود را پس از همه گیر بازگشت به مبارزات انتخاباتی مسائل بیش از آنچه که او انجام داد. در بیش از نود دقیقه روی صحنه نیست یک اشاره از قتل جورج فلوید. یکی نیست اشاره ای به قتل Breonna تیلور. به سختی یک اشاره از صد و نوزده هزار آمریکایی کشته شده توسط COVID-19 یا از ده ها میلیون نفر از پرتاب از کار رو نامشخص آتی برای خود و خانواده خود را. این رئیس جمهور است که تنها چند هفته پیش ظاهرا با توجه به یک سخنرانی بزرگ در مسابقه و وحدت است. در عوض در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را خنک بیست دقیقه در تجربه خود را از قدم زدن در یک لغزنده و شیب دار پس از تحویل فارغ التحصیلی سخنرانی خود در وست پوینت در آخر هفته گذشته. او همچنین bragged در مورد بازار سهام; به نام COVID-19 "کونگ آنفولانزا"; متهم کرد نماینده Ilhan Omar که متولد سومالی مایل به نوبه خود آمریکا را به یک کشور شکست خورده "فقط مانند کشور از جایی که او آمد" و گفت که او دستور یک افسر نظامی در طول مذاکرات با بوئینگ برای قرار دادن هر چیزی "در نوشتن" از آنجا که او می خواست به طور بالقوه جست و خیز کردن در پرداخت چند دلار سفارش-لغو هزینه های جدید در نیروی هوایی یک هواپیما.

یک بهار از درد است فقط به پایان رسید در امریکا; در اولین شب از تابستان مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو ثابت ناتوان از پرداختن به درد و اعتراف کرد که او به آن کمک. از لحظه ای که COVID-19 ظهور مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام بهترین خود را برای تطهیر این بیماری است. "من می خواهم اعداد به جایی که آنها هستند او گفت:" در ماه مارس—احساسات است که سپس تبدیل به سیاست های دولت. اخیرا تهمت تبدیل شده است تثبیت شده در عجیب و غریب, دایره بحث در مورد تست. "اگر ما نمی انجام هر گونه تست ما که تعداد بسیار کمی از موارد," او گفت: ممکن است یک ادعای به عنوان پوچ آن را به عنوان inarguable. در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان همه چیز یک گام بیشتر به ما گفتن لاف زدن—واقعا—که او می خواهم دلسرد مقامات دولتی از تلاش برای به دست آوردن یک تصویر کامل از شیوع بیماری است. "من گفت:, من به مردم, 'آهسته تست کردن لطفا," او گفت:. در عرض چند دقیقه مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران در تلاش بودند به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر گفت: رئیس جمهور شده بود "شوخی کرده است."

که ما یک رئیس جمهور است که اولویت انکار واقعیت عمومی است-سلامت فاجعه است. اما آنچه او حتی می خواهم هواداران خود را به دور از این اعتراف? تجمعات انتخاباتی نقش ویژه ای در مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی و سیاست است. این وقایع که در آن افسانه اتصال خود را به پایگاه خود متولد شد. خبرنگاران کاخ سفید اغلب به ما بگویید که مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران فکر می کنم از این وقایع به عنوان ریاست جمهوری تقویت روحیه: زمانی که همه چیز دشوار تهمت می توانید منفجر کردن یک کمی بخار و لذت بردن از تملق گوی هزاران نفر از طرفداران چادری در کالا تحمل نام او. اما شنبه رویداد که قرار بود به یک نمایش بزرگ از کشور تندرست با جذب یک ظرفیت جمعیت به داخل سالن آرنا شد لجستیکی کابوس برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. عمومی-مقامات بهداشتی در تولسا التماس جمهور برای برگزاری این رویداد و مبارزات هر چند آن را نمی نیاز به استفاده از ماسک های ساخته شده شرکت کنندگان نشانه سلامت چشم پوشی به منظور امن بلیط. در روز شنبه خبر رسید که یک و نیم دوجین کمپین کارکنان شاغل در سازماندهی این تجمع تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

این تجمع در اصل برای جمعه برنامه ریزی شده بود که Juneteenth تعطیلات که یادبود پایان برده داری در امریکا است. در سال 1921, تولسا, سایت سیاه و سفید وال استریت کشتار که در آن سفید ساکنان این شهر کشته و صدها نفر از آنها سیاه همسایه است. میراث آن رویداد همچنان به اطلاع رسانی و ارتباط بین این شهر ساکنان سیاه و پلیس. پس از اعتراض در مورد تاریخ این تجمع تهمت بود مجبور به حرکت این رویداد یک روز. این جمعیت که در روز شنبه به سختی می تواند پر کردن حتی کمتر از نیمی از نوزده هزار صندلی B. O. K. مرکز. جداگانه رویداد در فضای باز که در آن تهمت بود میله میله برای صحبت شد اوراق برای عدم وجود مخاطب است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سعی در سرزنش رسانه ها و مخالفان دولت برای ترساندن مردم, اما تظاهرات در تولسا در شنبه کوچک بودند. ("ما تا به حال برخی از مردم خیلی بد خارج" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل سخنرانی خود—اکو از راه او پس از توصیف سفید-supremacist راهپیمایان در Charlottesville, Virginia به عنوان "بسیار خوب مردم است.") ضمن اینکه نوجوانان در Infinite بودند ادعا می کنند که آنها می خواهم به کمک به زانو این رویداد با ساخت هزاران نفر از فانتوم بلیط درخواست آنلاین—خارج-چرخش یک رئیس جمهور ساخته شده است که چرخش سیاسی به رئیس خود را استراتژی است. وجود دارد فقط هیچ فرار از بحران های به هم پیوسته رو به کشور در حال حاضر حتی در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی. چشم پوشی یا نه قرمز "را در امریکا بزرگ دوباره" کلاه مجبور به رقابت با آبی و سیاه و ماسک صورت.

بیش از همه اثر این رویداد برای نشان دادن یک کمپین و یک نامزد در تلاش برای کشف کردن چه چیزی را می گویند. "ما به آمریکایی بزرگ دوباره—دوباره!" مایک پنس گفت: در پایان سخنان مقدماتی خود را. "نگه داشتن امریکا بزرگ" شعار که تهمت کار کرده بود تا برای او reëlection پیشنهاد به نظر می رسد اوراق. مغلوب ساختن پیشی جستن برای ثبت reëlection روز او افتتاح شد در سال 2017—خود را حاکم بر سبک یکی از دائمی مبارزه و او هرگز متوقف در حال اجرا برای رئیس جمهور—و در عین حال او صورتحساب شنبه سخنرانی به عنوان یک نوع از راه اندازی مبارزات انتخاباتی. "ما شروع کمپین ما ما شروع کمپین ما," او گفت:. واضح است که او امیدوار بود برای یک نوع تنظیم مجدد در یک لحظه خود را در نظرسنجی شماره cratering.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن آیا صحبت از coronavirus او صحبت کرد و از آن نه به عنوان یک بیماری (یک موضوع است که همیشه unnerves او) و نه به عنوان یک فاجعه اقتصادی برای بسیاری از, اما به عنوان یک نیروی است که او را دزدیدند از یک کلید کمپین صحبت کردن نقطه است. بدون قبل از همه گیر بیکاری اعداد به مشتری جلب او صحبت کرد و از قضات هزینه های نظامی, کاهش مالیات برای ثروتمندان و مقررات زدایی. او با اشاره به سختی خود را در دو وعده ها از سال 2016 ساختمان دیوار و تخلیه باتلاق—هر دو در حال حاضر یادآوری به عنوان بسیاری از آنچه او انجام نشده به عنوان آنچه که او است. او برخی از عکس های جو بایدن حمله به او را از سمت چپ در یک نفس ("امریکا باید در سخنرانی های نژادی و عدالت از جو بایدن") و از سمت راست در ("بایدن بسیار مایل Trojan horse برای سوسیالیسم"). رئیس جمهور دیگر ممکن است چیزی برای کار با اینجا رو به یک نامزد با بایدن ثبت پشتوانه "سخت در جرم" قانون در سنا در زمانی که مردم در خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. اما مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور است که سه سال پیش تشویق افسران پلیس به مردم آنها بازداشت. او رئیس جمهور که سه هفته پیش در توئیتر خود نوشت: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

در تولسا تهمت به نظر می رسید به لذت بردن از خود. او انجام شده بود بازوی خود را فلپ و struts و کوچک-mouthed, فریاد مانند آن تابستان 2016. (او حتی در زمان برخی از عکس های هیلاری کلینتون.) اما از چند ماه گذشته ساخته شده اند محدودیت های خود را بیشتر قابل رویت تر از همیشه. او شده است قادر به فریاد کردن یک ویروس و یا به تظاهرات گوه موضوع است. آنچه را مغلوب ساختن پیشی جستن قادر به مبارزات انتخاباتی در ماه های آینده ؟ عموم طرفه با مردم نشان در خیابان. نظرسنجی ها نشان می دهد که تعدادی زیادی از آمریکایی ها بر این باورند که نژاد پرستی یک مشکل عمده در کشور است. این یک تغییر است. و به عنوان آن را به عنوان یک دستاورد از زندگی ماده حرکت آن را نیز ممکن است به چیزی برای انجام با ویژه, مکان عمومی, سوء استفاده, که این مرد در کاخ سفید به راه انداخته است این پنج سال گذشته, در, مردم, مسلمانان, لاتین تبارها و آسیایی-آمریکایی است. (نه به ذکر است زنان معلول و همجنسگرا و ترانس مردم است. این فهرست طولانی است.) در ضمن در روز شنبه حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید دادن به سخنرانی خود مردم بودند و به اشتراک گذاری کلیپ ها در رسانه های اجتماعی از MAGA-چادری طرفداران در مخاطبان خمیازه کشیدن به عنوان رئیس جمهور خود لرزاند ،tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب