آیا مبارزه با خستگی

خانواده یکنواختی ممکن است یکی از سخت ترین چیزهایی که در مورد زندگی در مستند اما آن را به upsides. جون

توسط NEWS-SINGLE در 20 اردیبهشت 1399
جوناس Bendiksen / مگنوم

"من قطعا احساس خستگی می گوید:" دانا عطاری که شده است در انزوا با او نامزد و در کالیفرنیا برای, خوب, در مورد زمانی که بقیه از ما شده اند پناه در محل به تنهایی و یا با ما شرکای خود و یا بچه ها و یا هم اتاقی و یا حیوانات. دوست من اما کارین اریکسون که به تنهایی زندگی می کند در شهر نیویورک به تازگی اشاره به خودش به عنوان "جدا عمه" از کبوتر تودرتو در پنجره. آن بوده است به اندازه کافی طولانی است که زمان شروع به احساس الاستیک و پرندگان وحشی تبدیل شده اند و بسیاری از ما تجربه کرده اند چه دانا توصیف به عنوان "ناراحتی از مواجهه بیش از حد از خودم."

آن را مشترک و در عین حال تکان دهنده تناقض که دوره ما طبقه بندی به عنوان "جالب تایمز" به طور معمول شامل بسیاری از روز کسل کننده است. حتی در ضخامت از جنگ جهانی دوم کهنه پل Fussell می نویسد: سربازان آموخته است که برای پر کردن وقت آزاد خود را با چرت زدن چون "خواب بلعیدم خستگی." به عنوان آخرالزمانی به خود ما عصر گاهی اوقات ممکن است به نظر می رسد آن را نیز تا حد زیادی تعریف شده توسط استاتیک اطراف خطوط طولانی و به خصوص برای غیر ضروری کارگران و کودکان و نوجوانان کم سابقه بدون ساختار زمان. در یک نظرسنجی منتشر شده در ایتالیا در پایان ماه مارس پس از مردم شده بود پناه در محل برای حدود یک ماه مردم به نام خستگی به عنوان یکی از سخت ترین جنبه های خود را طولانی انزوا دوم تنها به فقدان آزادی است.

این رتبه بندی را حس می کند به من. خستگی فوق العاده ناراحت کننده است. معمولا با تجربه به عنوان سندرم بی قراری و خستگی چیزی است که مردم را به رفتن به طول های بزرگ برای جلوگیری از—در یک مطالعه بسیاری از افراد تصمیم به خود اداره شوک الکتریکی به جای نشستن به تنهایی با افکار خود را به مدت شش تا 15 دقیقه. در این حس خستگی یک نیروی محرکه است که چگونه محققان افتراق آن از افسردگی است.

مردم آنقدر انگیزه برای جلوگیری از خستگی است که آنها اغلب تاسف کلید های میانبر برای انجام این کار است. در این موسیقی مرد هارولد تپه منفی یک کل شهر فقط توسط حیله گر است که خستگی منجر شود آن شهروندان پسران به بازی استخر و از آنجا سر پایین شیب لغزنده به مشروب و consorting با "اسکارلت زنان است." بی قرار در خود به انزوا شما ممکن است یک شبیه مسیر به سمت عادات بد: خوردن تنقلات شما گرسنه هستید برای تلفن خود را بررسی کنید 800 بار نوشیدن بیش از حد (یک ساعت یک مبارک در واقع یک نیروی دریایی اختراع به ملوانان یک استراحت از یکنواختی زندگی در دریا) انتخاب و در نهایت پست در مورد آن همه آنلاین شاید مجموعه به Tyga و کورتیس روچ را به شدت جاذب قرنطینه سرود "بی حوصله در خانه."

اگر شما انجام داده اند هر یک از این چیزها در طول دوره انزوای اجتماعی, من می خواهم شرط بندی شما حداقل تا به حال برای مقابله با کسی که. Arlene صوت که افزایش هفت بچه در بروکلین به من گفت که او تا به حال به تازگی ممنوعیت کف بازی چرخان پس از آن تفویض به یک مسابقه کشتی بین او را به هم بزنید-crazy پسر. "انرژی خود را," او گفت: "در یک هزار نفر است."

خستگی اسپرز مردم را به انجام کارهای احمقانهای چون این باعث می شود آنها خارش به انجام چیزی غیر از آنچه که آنها در واقع در این لحظه چه که کار از خانه و یا رفتن به مدرسه در خانه و یا ورزش در خانه و یا ... خوب ما هستید خانه زیادی این روزها. از جمله خارش است که چه چیزی باعث خستگی بسیار دشوار است. همچنین آنچه که باعث می شود آن را بزرگ.

خستگی برای ما اتفاق می افتد به یک دلیل. خلق و خوی است که به شدت وابسته به احساس به دام افتاده در یک بن بست کار در جامعه ما برقرار نمی کنند و یا حتی فقط یک پیش فرض گفتگو—بنابراین ما تجربه آن را در دستور انزوا حس می کند. خستگی را "خارش" است که چگونه مغز ما هشدار ما را به این واقعیت است که ما از دست این حس حتی به طور موقت از بودن شخصیت ما در زندگی خود. "خستگی عاطفی است, سیگنال که باعث می شود مردم بسیار آگاه است که در وضعیت فعلی خود را عدم وجود هدف" این روانشناس اجتماعی Wijnand ون تیلبورگ به من گفت که من مصاحبه او را برای من کتاب در مورد خستگی. "این احساس آزار دهنده است که در واقع پیچیده سیستم هشدار یک نوع درونی (و رایگان!) مربی زندگی بهره برداری ما بر روی شانه را نشان می دهد که ما ممکن است می خواهید به تغییر چیزی."

متاسفانه ما همیشه نمی توانید بهبود وضعیت حق دور. پیدا کردن یک کار جدید و یا یک دوست جدید طول می کشد زمان و تلاش; وقتی که می آید به پناه در محل اقامت قرار داده است اخلاقی ضروری است حتی زمانی که آن را احساس نمی کند خوب است. به علاوه دستیابی به هر نوع تغییر زندگی واقعی تقریبا همیشه شامل جنبه های خارج از کنترل ما که آیا ما در حال انتظار برای پاسخ ایمیل و یا در انتظار یک رکود است. به دنبال یک تعمیر سریع در نوعی از انحراف آسان تر است و حداقل به طور موقت رضایت بخش است. هیچ چیز ذاتا اشتباه است با این—گاهی اوقات شما باید برای منفجر کردن بخار از طریق گفتن یک قسمت از تراس خانه (من انتخاب خستگی, درمان, جالب اینجاست که, به عنوان نشان داده است با عنوان "خوردن خسته کننده"). اما خستگی در خدمت هدف خود را تنها زمانی که ما نمی بلافاصله سرکوب آن زمانی که ما را ضرب و شتم به دیدن جایی که به ذهن ما می رود هنگامی که آن را در تلاش برای فرار از احساس.

سرگردان ذهن می تواند انجام بسیاری از چیزهای. شما ممکن است یک ایده برای ایجاد; Oliver جونز, a 10-year-old در کانزاس سیتی گفت: من در مورد قرنطینه با مضمون هیئت مدیره بازی او ابداع کرده بود—"این نوع مانند زندگی," او گفت: "به جز این فقط چیزهای اتفاق می افتد که در خانه است." شما ممکن است یک تحقق در مورد که در آن شما می خواهید برای رفتن در زندگی حرفه ای خود را و یا تصمیم به ارتباط مجدد با یک دوست قدیمی. و یا شما ممکن است در نهایت پشت سر هم فرآیند له له زدن و پیروزی را از طریق بلوک های روانی است که نگه داشتن شما را از درگیر شدن در کار در دست. وقتی که می آید به نوشتن به عنوان مثال, F. Scott Fitzgerald ادعا کرد "شما رو به رفتن و یا گذشته و یا از طریق خستگی که از طریق یک فیلتر قبل از روشن محصول پدیدار می شود."

یا شاید cooped و slaphappy شما تازه شادی در مقادیر شناخته شده. حداکثر سنت جان و پارکر عادل هم اتاقی زندگی می کنند که در بروکلین را توسعه داده اند یک سری از شخصیت های آنها افت را در طول روز از جمله "مرد که می تواند هر موضوع داده شده به یک بد ایستاده برداشت." و خواهر مادلین Catanzarite در شمال ایندیانا پیوند با بچه های بیش متقابل دوست ندارم مجبور گر چه هنر. "ما سعی قلب به نوار درب—هر کس در محله انجام آن بود" او به من گفت. "بنابراین ما در حال ساخت این پیش فرض قلب و دختران علاقه از دست رفته بسیار سریع و من فکر می کنم ما همه نا امید. سپس پسرم گفت: "این شبیه ته.'" آنها به پایان رسید تا داشتن خیلی خوب بعد از ظهر مداخله ته به درب جلو با هم.

این چیزی که در مورد خستگی—شما می توانید فقط آن را طرد با یک پروژه هنر و صنعت و یا تلویزیون نشان می دهد به دلیل آن بود که هرگز در مورد عدم فعالیت در وهله اول. به عنوان مادر من می خواهم به من بگویید که من شکایت در مورد بی حوصله بودن به عنوان یک بچه همیشه چیزی وجود دارد که برای تمیز کردن. به لرزش احساس ما باید برای مقابله با این ناراحتی رو خودمان را در جهت پیدا کردن چیزهایی است که در واقع ما درگیر است. خستگی یک فرصت برای رشد از طریق گرفتن را خودتان بهتر می دانید, برای دیدن جنبه های جدید از چهره پیر و باید با کمال تعجب میبینیم توسط هر دری سخنی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب