گرفتار نمی تواند بدون گیاهان

در طول تابستان قرار ماندن گیاهان ارائه یک تعطیلات در یک برگ.تصویر توسط دن Salmieriزحمت با نادر فرانسوی آبی سیب

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
A person looking fondly at their herb garden.
در طول تابستان قرار ماندن گیاهان ارائه یک تعطیلات در یک برگ.تصویر توسط دن Salmieri

زحمت با نادر فرانسوی آبی سیب زمینی. هیچ یک از شما خواسته به رشد عظیم—دهد. اما اگر شما طبخ در تمام و در حال حاضر نداشته گلدان پلاستیکی مصرفی از ریحان یا چروکیده رزماری خود را سینک آشپزخانه و یا در مقابل خم شدن و شما یک باغبان. شما حتی ممکن است انسان بود.

که می تواند مقاومت در برابر تولید انبوه گلدان از گیاهان و چرا سعی می کنید ؟ برای یک زن و شوهر از پوند (یا دلار) در سوپرمارکت های محلی خود را یک اپرای کوچک ارزش سودا, امید, امکان, و غم انگیز مرگ زودرس می تواند مال شما. گیاهان ضروری برای پخت و پز به خصوص در طول تابستان از قرار دادن اقامت: آنها یک روز تعطیل در یک برگ. ریحان حمل و نقل خواهد شد شما را به ایتالیایی موزاییک سیمانی مرمر نما از رویاهای خود: Cinzano, درخت سرو, خوش تیپ مردان معاشقه meaninglessly. نعناع است شاد و خرم; آویشن و رزماری و خلیج به غذای روح است. جزئی travails از یک گشنیز گیاه بی وقفه جذب مینیاتوری آشپزخانه-سینک درام. تخت-برگ جعفری: من خوردن آن توسط تعداد انگشت شماری مانند یک سپاسگزار اسب.

ما در زندگی در عصر نهفته است; نه حتی ما باغبان, شجاع, خالص, عجیب و جذاب سیستم ایمنی هستند. در میان مهلک ترین مفهوم است که با تقسیم و repotting ما نهال های الیزابت عطار باغ ما خواهد بود. این غلط است. پس چه هستند جایگزین هایی برای کسانی از ما که تکیه بر ترک گناه? قلمه از مهربانی پدر بزرگ باستان آویشن و رزماری بوته ؟ غیر واقعی حتی با مرتب کردن بر اساس حق پدر بزرگ.

دانه کاتالوگ pornographically خطر ناک: آیا شما ترجیح می دهند خود را گشنیز هاردی پر و بذر-تولید وجود دارد ؟ ریحان خود را یونانی, مقدس, تایلندی, سیاه, آبی, یا آهک ؟ تصور معمولی ارائه دوستان خود sculpitیک ایتالیایی معطر; آبپاش تازه شنبلیله در یک کاری; یا tucking ناشی از تازه papalo در tacos خود را?

این است که نه به ذکر است این پیچیده, شادی آنلاین مهد کودک که در آن شما می توانید خرید خود را varietals به طور کامل رشد کرده است. من صرف ساعت های طولانی قانع کردن خودم که خرید یک دوجین ماهرانه رشد گونه های آویشن (دونه ولی زبان انگلیسی, کمانداران, طلا, نقره, ملکه, و غیره.) نه تنها معتبر است اما عملا وظیفه من به عنوان یک باغبان داده است که زنبور عسل عشق ورزیدن را ، من خودم را متقاعد که تنها سبز و زنجبیل و رزماری می توانید به من از طریق هفته پیش رو است. من خریداری قرمز روبین ریحان به دلیل آن را به اشتراک گذاشته یک نام با خانواده در سوم رمان; دورنگ شیسو چرا که در این سال به راستى خداوند عزیز لطفا من شیسو گیاه باید موفق می شوند. هر یک از انواع جدید brims با امید کاذب و خیالی شام. و آن این است که متاسفانه ژنتیکی ضعف: دختر من بود مجموعه در تمام خوشبوکننده—"من می خواهم نیزه فلفل و آناناس و شکلات"—قبل از نوجوانی و حتی کشف که همه آنها طعم همان می تواند درمان کند.

به عنوان تابستان عمیق تر و نیاز من برای قوی سلیقه آسان گرداند و چیزی به تمایل تشدید—من تراس پشت بام را از دست داده و صورت ظاهر از نجابت و شروع به نگاه مانند یک باغ طراحی شده توسط کودکان نو پا. در همه جا در حال تافتز از ریحان coaxed به زندگی از دانه و در حال حاضر خیلی با ارزش به واقع خوردن; ضعیف, کم خونی, تکه جعفری; خفته شوید دانه امتناع من را به اروپای شرقی لرزش که من رویا. نعناع قرار است به داد و بیداد, اما مال من هنوز به خزیدن بین گلدان; من آویشن هرگز زنده لندن زمستان. من تنها موفقیت واقعی هستند پونه که من را تشویق به گل برای زنبور عسل-فتنه انگیزی و سالمند اما سخت لیمو و گل شاه پسند که من شروع به معرفی به مراتب بیشتر دستور العمل های از شاید من باید.

زمانی که گیاه گیاهان در باغ من شکست من بازگشت به یک گیاه منبع که predates ما زنده خواهد ماند هر تیمارستان ما از بند باز کردن: علف های هرز. پس از خواندن صبر خاکستری زندگی-افزایش "عسل از علف هرز" من همیشه مشتاقانه برای چک کردن وحشی جست و خیز درختچه و glasswort اگر چه من زندگی می کنند در یک ملاحظه لندن, اتوبوس, مسیر, نمی, در یک قاطر ریختن در نخس. خوشبختانه برخی از گیاهان در دسترس هستند حتی در میان دور انداخته ماسک صورت. Glamorously تلخ جوان قاصدک برگ قاصدک officinaleهمه جا دارد. در بهار من می تواند اندک اندک خوردن واسابی نیش سیر خردل (Alliaria petiolata) در محلی هدجروس; سیر وحشی, the broad-leaved نوع (ramsons, Allium ursinum) همیشه سخت است برای پیدا کردن اما سه گوشه تره انواع (Allium triquetrum) تصرف هر دوچرخه-و-جعبه-پهن مقابل باغ. در حال حاضر در فصل تابستان اگر ما آن را بیشتر, که البته من همیشه وجود دارد amusingly mucilaginous برگ از شایع آهک درخت (Tilia x europaea)یا منداب-ish لگد از bittercress (Cardamine hirsuta). Noshing به عنوان یک پیاده روی با frisson امکان self-مسمومیت; دست کم گرفتن نیست سرگرم کننده علف هرز می تواند به ارمغان بیاورد.

همه گیاهان دارویی, اما, آشنا, مواد غذایی جالب تر; بهتر است هنوز هم آنها بهبود زندگی است. آنها وحشی, مواد غذایی و حتی سوپر مارکت ها نوع. آنها ارائه نزاع وسوسه و هیجان و تعقیب و گریز. آنها تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان آزادی است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de