دریک در پاسخ به همه گیر در یک پیشبینی دریک راه

فرهنگ رپر با خط تیره نسخه ی نمایشی در حمام—یک دسته از آهنگ ها در نظر گرفتن آسایش در یک ضد اجتماعی وضع موجو

توسط NEWS-SINGLE در 16 اردیبهشت 1399
برای شنیدن دریک بگویید آن ثبت است به یک بیماری همه گیر امداد اندازه گیری.جمهوری سوابق

زندگی به عنوان ما آن را می دانم به پایان رسیده است و قتل اورلئانز دست درازی. اما حداقل یک چیز از قدیم بدون تغییر باقی می ماند: فراوانی دریک محتوا. پس از چکه کردن آهنگ ها در یک سرعت ثابت از اواخر سال گذشته پرکار 33 ساله تورنتو رپ تعجب-کاهش 14-آهنگ خط تیره نسخه ی نمایشی نوار جمعه گذشته است. به عنوان دریک صوتی بسته های نرم افزاری اند و معتاد به انجام, آهنگ های جدید بلافاصله گیرند بالا اسلات جهانی نمودار جریان تائید صدای خود را به عنوان مناسب نه تنها برای کاباره ها بلکه برای نشستن بی سر و صدا در خانه.

برای شنیدن دریک بگویید آن ثبت است به یک بیماری همه گیر امداد اندازه گیری. "جالب آن زمان برای همه ما به عنوان نوازندگان به شکل از چگونه این کار می کند و آنچه مردم نیاز به او گفت: Lil Wayne به رادیو نشان می دهد. "و من فقط احساس قدردانی مردم شاید یک بدن چیزی برای گوش دادن به, به عنوان فقط یک آهنگ جدا." او قطعا در مورد این که معلوم نیست چه نقش ما بیان نوازندگان باید بازی در حال حاضر. برخی از ستاره های موسیقی پاپ را با تاخیر آلبوم های خود را و دیگران را با عجله آنها را. Beyoncé همیشه یک pacesetter به نظر می رسد که آمار در این ایده است که مردمی مانند خودش باید انتخاب کنید عکس های خود را نکنید و آنها را به حساب. او در نگه داشتن آرام در قرنطینه به جز بشردوستانه تلاش—اما پس از آن او فرستاده اینترنت به یک سقوط توسط remixing مگان تو کیک گوشت گاو را "وحشی" با helpings فیلم با مضمون raps.

دریک اما یک هنرمند است از ثبات و نه تعجب. جدید خود را "نسخه ی نمایشی نوار" مجموعه ای از آهنگ های جدید و آنهایی که قبلا به بیرون درز آنلاین, واقعا نشان دهنده اقامت-در-دوره استراتژی است. او یک عادت طولانی از قرار دادن غیر-آلبوم آلبوم خود tentpole منتشر شده بعد از آن او گفت که می خواهد در این تابستان. تیره و خطوط نسخه ی نمایشی نوار یکی از patchier تلاش, اما آن را به انجام میرساند همان اهداف قبلی خود عکاسی کار می کند. آن را نگه می دارد صدای او در زمانه. آن burnishes اعتبار خود را به عنوان یک رپر و نه به عنوان یک ستاره پاپ. و آن را تایید می کند به جای پیچیده هر کسی را به مدت طولانی مفاهیم مورد این هنرمند فرهنگ خود و یا بار خود را.

اگر این نسخه در واقع یک بحران بسته مراقبت از آن نوع که پر از کوکی ها. قبلی آلبوم عقربشکست تجاری سوابق با riotously شاد تک آهنگ و یک روایت در مورد دست و پنجه نرم با برنامه ریزی نشده بودن. خط تیره نسخه ی نمایشی در حمام , در مقابل روند عبوس یدکی و بی ادب. باز ضرب و شتم در "جیب عمیق," برای تلفن های موبایل مانند چیزی از یک Earl Sweatshirt آلبوم است که می گویند آن را برای تلفن های موبایل مانند یک روح رکورد تغذیه به دفع زباله است. "من دیده ام چلپ چلوپ کردن آمار برف در زمانی که خون یخ" او raps, به عنوان اگر او بودند کورمک مک کارتی. زمانی که گروه کر به همراه می آید, آن را فقط دریک bellowing به یک پرتگاه.

اظهارات سختی همیشه حلقه کمی نادرست از یک پسر برای همیشه همراه با ژاکت گره. اما دریک نگه می دارد glowering زیرا او می داند که overdetermined مردانگی می تواند به پوشش به سود حماقت. فقط نگاه کنید که چگونه بسیاری عفونی لحظه از آلبوم بیا از نوازندگان مهمان اقدام بیهوده و بیمعنی در حالی که دریک feigns جدیت. در "درد 1993" دریک رد برچسب "شیرین" به عنوان Playboi Carti زمین صدای خود را به تق و لق ثبت نام از انیمیشن sidekicks. این roiling "D4L" ویژگی های آینده تریلینگ بسیار خنده دار پرنده/تلفن صدا ساخته شده است که شوخ با تکرار helpfully منحرف از دریک clunker خطوط پانچ در مورد حریص ، برای "از فلوریدا با عشق" تولید کننده MexikoDro میآورند ضرب و شتم که برای تلفن های موبایل مانند آن ایجاد شده بود در یک Bop It و آن را الهام بخش Drake به آمار اب زیر کاه-هوشمند توقف-شروع به جریان.

پس از آن وجود دارد "دهنی, اسلاید" ترش شیرینی که آمار شماره 1 پس از اولین آن. دریک به نظر می رسد به سفارش Infinite-طعمه choreography و پس از آن از عقب وجود دارد اما صدا از آهنگ در slaphappy حالت Gen Z رسانه های اجتماعی. Synths به یاد بیاورید '80s صابون; ملودی یک گنگستر را زیر لب سخن گفتن; "یک رقص اما واقعا در برخی از خیابان گه" او اطمینان داد هر کسی cringing. مهم ترین جزء است که واقعا تصویری که در حال حاضر کلاسیک قرنطینه فرهنگ است. دریک پوشد ماسک و سرگردان او پرسش برانگیزی تزئین عمارت همه به تنهایی. شما به معنای مربوط به جداسازی بلکه طمع استخر سرپوشیده.

البته ترکیبی از تنهایی و پیروزی در تعریف بسیاری از دریک تجدید نظر در طول سال است. او کمک کرد تا منجر اواخر 2010s به نوبه خود به homebody پاپ که در حال حاضر در میان اجتماعی فاصله احساس می کند بطور غیر عادی و مرموز prescient. در خط تیره نسخه ی نمایشی و روحاو را در خود بیشتر پرشور در هنگام برقراری ارتباط است که افراد دیگر فقط ارزش حلق آویز کردن با. "ضرر و زیان" است تاول اخراج یک دوست بد. "شیکاگو آزاد" انزال توضیح می دهد که روند معاملاتي که دریک corrals شرکای جنسی. در "خواسته" او می آید frustratingly نزدیک به خود آگاهی در مورد خود و زن ستیزی توسط marveling در این ایده که زنان او را می خواهد خود را. وقتی او می پرسد: "چگونه شما را دیده ام بسیاری از سواحل ؟" او بازیافت زشت کلیشه از خود گذشته بازدید: negging زنانی که رشد بدون او. اما هی او همچنین به مردم یک خط استفاده می کنند می تواند به شرم خود را قرنطینه-شکستن Instagram دوستان است.

وجود دارد برخی از تلاش در تکامل برای دریک صدا در اینجا, اما آنها مقدار به او رقص در جنبش های فرهنگی—مته دوده Infinite—در همان شیوه ای که او انجام داده قبل از. "سی و سه سال من داد که به بازی ... پانصد هفته های من پر کردن نمودار با من درد" او raps در "زمانی که به می گویند که" حسابداری از راه سخاوت خود را به جهان است ظاهرا رفته تلافی یا عمل متقابل. آنچه که او به نظر می رسد به این باور است که انجام آنچه او انجام داده و همیشه در این زمینه از این تلخ و خسته کننده بحران است به اندازه کافی برای اطمینان از ادامه سلطنت. او ممکن است درست در مورد آن در حال حاضر. اما به عنوان شوک از این بیماری همه گیر در ادامه به کسل کننده به یک وحشت از هر دری سخنی, عینک خوشنودی از راحت ممکن است توقف ظاهری خیلی امن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب