در سراسر کشور تظاهرات سیاستمداران توسل به "خارج همزن" استعاره

تقسیم تظاهرکنندگان به interlopers و مسالمت آمیز معترضان preëmpts یک سوال کلیدی: چرا شما انتظار می رود تظاهرات

توسط NEWS-SINGLE در 13 خرداد 1399
Demonstrators march along an interstate highway in Minneapolis.
تقسیم تظاهرکنندگان به interlopers و مسالمت آمیز معترضان preëmpts یک سوال کلیدی: چرا شما انتظار می رود تظاهرات در برابر وزارت امور خارجه-تحریم نژادپرستانه قتل به طور کامل صلح آمیز?عکس توسط Julio کورتز / AP

سه بسیار متفاوت سیاستمداران ساخته شده کاملا مشابه اظهارات روز شنبه در پاسخ به اعتراضات فوران در سراسر کشور در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. یعقوب فری دموکراتیک شهردار مینیاپولیس مقصر تخریب در شهرستان خود را بر روی افرادی که "نه مینیاپولیس ساکنان" (او بعد راه می رفت در این بیانیه به عقب). جدید شهردار نیویورک, بیل د Blasio, گفت که او تا به حال شنیده ام از رهبران جامعه "چگونه رنجش آنها شد که مردم در آینده در بسیاری از موارد از خارج از جامعه و ایجاد منفی و خشونت است که نه نماینده جامعه خود را." و ویلیام Barr, U. s. دادستان کل را تهدید به تعقیب هر کسی که عبور خطوط دولت "به تحریک و یا شرکت در خشونت آمیز اعتراض کنند." رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در توییت خود برداشت در هر دو فری را و بر اظهارات صدور تهدیدات.

مشترک فرض این دیدگاه این است که مردم حق ندارند به عمل سیاسی در یک محله شهرستان و یا دولت است که خود را نمی. این است فریبنده. نیویورکی مثل من برای مثال یک سهم در زندگی ما کل شهر و رفتار ما کل نیروی پلیس. مردم را به اعتراض در خود محله درب بعدی و یا دو ساعت دوچرخه سواری دور از خانه. دلایل بسیاری وجود دارد که به حرکت را از طریق شهرستان: برای شرکت در یک عمل همراه با دوستان زندگی می کنند که در یک محله; برای پیدا کردن یک ویژه شلوغ و یا به خصوص خالی فضای عمومی; به آدرس کسی که به طور مستقیم—شهر مقامات پلیس برنج یا مردم که رنج می برند بیشتر در معرض از دست پلیس. همان درست است برای کشور: ساکنان ایالات متحده منافعی دارند و می گویند در پلیس رژیم وجود دارد که در سراسر کشور ما است.

ما در حال حاضر دیده می شود—و مطمئنا دیدن بیشتر—گزارش واقعی تحریک در خیابان مینیاپولیس و دیگر شهرستانها. تحریک انگل در بدن از اعتراض: آنها همیشه وجود دارد خواهد بود. اما این همه خشونت و کشتار در خارج انجام تردستی. تقسیم معترضان به دو دسته interlopers از یک سو و معترضان مسالمت آمیز در دیگر—delegitimizes برخی از معترضان eliding حضور خود و اعمال خود. همچنین preëmpts یک سوال کلیدی: چرا شما انتظار می رود تظاهرات در برابر وزارت امور خارجه-تحریم نژادپرستانه قتل به طور کامل صلح آمیز?

The outsider-به-خطر استعاره شده است به خصوص قوی در ماه های اخیر از بیماری همه گیر کوروناویروس که غیر خودی شده اند به تصویر کشیده شده به عنوان بردار از سرایت. اما ترس و سرزنش از درک غیر خودی است که یکی از عمیق ترین سیاسی ، آن سوار اخراج از فعالان رادیکال در اوایل قرن بیستم این denaturalization و تبعید مکزیکی-آمریکایی ها در نوزده-سی سالگی به توقیف ژاپنی-آمریکایی در نوزده-چهل سالگی به مک کارتی جادوگر شکار از پنجاه ضد اسلام خشونت از دو دهه گذشته ، این داستان ساخته شده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است یک داستان است که تقویت منیفولد توسط خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. آن است که مرکب داستان است که به ارمغان می آورد با هم دو دموکراتیک شهرداران که استفاده می شود شناخته شده به عنوان ترقی خواهان و مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی دادستان کل.

در اواخر شب در کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه de Blasio توجیه اقدامات از افسران پلیس که ضرب و شتم معترضان و حتی سوار وسایل نقلیه خود را به جمعیت تظاهر کنندگان توضیح در اثر است که آن را غیر خودی " گسل. "واضح است که یک عنصر مختلف را به بازی در اینجا است که در حال تلاش برای صدمه زدن به ماموران پلیس و تلاش برای صدمه زدن به وسایل نقلیه خود را," او گفت:. "اگر یک افسر پلیس است که در این وضعیت آنها را به خارج شدن از این وضعیت است." این است که هر چند داشتن اعلام معترضان حضور نامشروع شهردار ساخته شده خود را در بدن خود رسیده است. بدن است که در محل اشتباه در زمان اشتباه او به نظر می رسید برای گفتن می تواند در معرض خشونت پلیس. که خط از تفکر است که دقیقا آنچه آورده بود مردم به خیابان ها در وهله اول.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن