Duterte را قبرستان

یادداشت سردبیر: این فیلم شامل برخی از تصاویر گرافیکی. در طول مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری فیلیپین

توسط NEWS-SINGLE در 10 بهمن 1398

یادداشت سردبیر: این فیلم شامل برخی از تصاویر گرافیکی.

در طول مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری فیلیپین در سال 2016 رودریگو Duterte زد بر روی پلت فرم از یک "امان" جنگ با مواد مخدر است که وعده داده شده برای پاکسازی این کشور از مواد مخدر مربوط به خشونت است. یک بار در دفتر Duterte تشویق vigilante جوخه های مرگ پلیس و نیروهای وظیفه به ارتکاب قتل های فراقضایی مشکوک به مواد مخدر و فروشندگان. در ماه اول نزدیک به 600 نفر کشته شدند با مصونیت از مجازات.

در حال حاضر Duterte گذشت نقطه نیمه راه از شش سال ریاست جمهوری و سرکوب به مراتب بیش از. مرگ و میر افزایش یافته است به 12,000 اگر چه غیر رسمی تخمین زده بالاتر هستند. شهری فقیر در حال هدف اصلی این قتل; هر فرد جوان در یک shantytown دیده می شود به عنوان یک مشکوک به مواد مخدر معتاد. پلیس به طور معمول اجرای غیر مسلح مظنون و اغلب کارخانه شواهد. شهروندان به طور تصادفی ترور همسایه. بسیاری از اجساد قربانیان در بر داشت در پیاده رو غرق در خون است.

که این بدن گرفته شده است که این موضوع از آندرس نخل Olesen و سیمون Gottschau کوتاه, مستند, مانیل بالا. در Pasay City, گورستان عمومی جدید قبر پیچیده است که ساخته شده برای دیدار با نیازهای در حال افزایش بدن تعداد این فیلم با تمرکز بر جوان مراقبان که زندگی و کار در محل. این زمین صفر از جنگ مواد مخدر; ساکن gravediggers فقیر هستند و آنها در ترس زندگی می کنند پایان دادن به قربانی بعد از تصادفی کشتن.

"در گورستان ما در بر داشت میکرو-جهان از جایی که لایه دیگری از جنگ با مواد مخدر می تواند گفته شود" Olesen به من گفت. "ما در بر داشت پوچی در ساخت و ساز از یک دولت-بودجه دفن پیچیده [که در آن] مراقبان خود می ترسند از پایان دادن به در گورهای آنها در ساختمان است."

در حالی که فیلمبرداری حضور همه جانبه از مرگ نامطلوب بود به مدیران. "باز کردن صحنه در سردخانه بود و چیزی است که شما واقعا نمی تواند آماده سازی خود را برای از قبل" Gottschau به من گفت.

در مانیل یکی از مکان های سخت ترین ضربه از سرکوب Olesen و Gottschau صحبت با شهروندان که علنا از آن حمایت کرد. یک 2019 بررسی نشان داد که 82 درصد از بزرگسالان فیلیپینی راضی بودند با دولت مبارزه با مواد مخدر.

"از همان ابتدا آن را برای ما روشن است که این بیشتر یک جنگ فقیر از هر چیز دیگری" گفت: Olesen. "این نابود اتحاد سیاسی اثر سفت Duterte گرفتن در قدرت است."

"آنچه که ما شاهد" او ادامه داد: "به نظر می رسید هیچ متفاوت از بیگانه تاکتیک های قرن 20 توتالیتر دیکتاتورها بازسازی در قرن 21 طرح. سیاست تقسیم افراد بین یک 'آنها' در مقابل 'ما' در حال افزایش در سراسر جهان است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب