آسان رپتورز برنده مجموعه های نجومی بالا برای پیروزی متوالی

که خیلی از بازی است که برای اطمینان حاصل کنید.آسان سیم به سیم پیروزی بسیار بد تیم – آنها نیاز به رایگان John C

توسط NEWS-SINGLE در 9 بهمن 1398

که خیلی از بازی است که برای اطمینان حاصل کنید.

آسان سیم به سیم پیروزی بسیار بد تیم – آنها نیاز به رایگان John Collins چرا که او بیش از حد خوب برای یادگیری هیچ چیز به جز چگونه به از دست دادن بازی ها -- و آن را در حال حاضر هشت نفر در یک ردیف به سمت خانه و نیک و کارکنان خود را در حال بسته شدن در گرفتن فوق العاده فوریه آخر هفته در شیکاگو است.

من مسلما بد ریاضی اگر بیابان پیروزی در کلیولند و دیترویت, کادر مربیگری تضمین شده است به در all-star game و که می تواند یک چیز بیشتر من باید برای مقابله با وجود دارد.

بنابراین به سرعت قرار دادن تا جشن از شب این وجود دارد:

-

سه اشاره گر

-

باید آماده شود

ما نمی دانیم که چه با Marc Gasol همه ما بعد از بازی "تنگی" در همان همسترینگ که باعث شد او را به دست 12 بازی و حدود یک ماه و پس از رپتورز همین حالا تمرین امروز قبل از بازگشت به عقب در کلیولند و دیترویت, ما به احتمال زیاد برای شنیدن هر چیزی تا شنبه صبح.

من هیچ ایده چقدر جدی است اما به نوعی برنامه های آینده – Cavs پیستون Bulls – چرا به او یک هفته استراحت کنید و بهتر است ؟

وجود دارد دو چیز را در نظر بگیرید اگر:

کریس بوچر می کند به نظر می رسد که انرژی بی حد و حصر باقی می ماند و آماده به بازی او تا به حال بازی دوم در چهار بازی انجام شد اما بوچر-مانند مسائل خود را در 13 دقیقه شب گذشته.

مثل این:

نکته دیگر این است:

من فکر نمی کنم بوچر یک NBA playoff مرد او را بیش از حد شل یا چیزی و تنگ پس از فصل بازی شما می خواهید کسی که توجه خاص به جزئیات – به خصوص در دفاع و چه کسی می تواند فکر می کنم بازی در جرم.

و اگر رپتورز نگران تکرار همسترینگ مسائل با Gasol شاید آنها فراموش نگاهی به برخی از frontcourt بیمه در برخی از کهنه که می تواند یک سوم بزرگ و بزرگتر حضور فیزیکی اگر آنها به آن نیاز دارید بعد ؟

نه کسی که هزینه رفتن به آنها را بسیار و شاید آنها صبر کنید برای خریداری فصل اما یک حیله گر بزرگ مطمئن شوید که در مفید آمده است.

-

به خوبی انجام می شود در سراسر

وجود دارد اندازه گیری حزن انگیز به شب پال بازیگران توسط Kobe Bryant مرگ نیست و در عین حال رفته اگر چه در نهایت همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی به دلیل این است که چه چیزهایی را.

به هر حال رپتورز بود اول کار eulogizing او.

قبل از بازی ویدئو و 24 ثانیه لحظه سکوت با یک شمارش معکوس به عنوان آن رفت – بودند کلاس اول.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

یکی از من بیشتر دوست داشتم هر چند آنها بود تغییر رنگ اعداد در رتبه بندی از سفید به لیکرز بنفش زمانی که شاهین رو به 81 امتیاز در اواخر سه ماهه سوم.

آن ظریف اما من دوست دارم ظریف و همانطور که اشاره کردم در این بازی سریع بیش از برنامه ریزی شده بود به آن را انجام دهد اگر هر دو تیم رو به 8 یا 24 یا 81.

دو گذشت با هیچ یک به دو و فرد VanVleet ساخته شده سه برای تورنتو پرش به بیش از 81; آن را خوب از شاهین به یک سطل بنابراین بازی ops مردم می تواند آنان ادای احترام.

-

Heckuva شروع

OG Anunoby نمی پایان با بیشترین تعداد و او را ترک زود به شانه اش نگاه کرد اما او به یکی از بهترین شروع فصل است.

در نه و یا تا دقیقه او را تنها سبد بازی اما کاملا مجازات بیش همسان کم مایل به قرمز در این پست مسدود و سه عکس یکی خاموش کار خود را برای یک بازی.

برای اولین بار فوق العاده ای بود رد یک Trae جوان گام به عقب سه نقطه تلاش و اگر OG می توانید به طور مداوم به آنها که نوع دفاعی تلاش خود را توهین آمیز و انفعال می شود بسیار کمتر از یک موضوع است.

مانند Gasol, ما به احتمال زیاد برای شنیدن هر چیزی در مورد او شانه تا فردا اما بعد از بازی او به سرعت ریختن کیسه یخ او در آن بعد از بیش از حد طولانی نیست در حالی که برای.

-

اوه آره بیشتر به دیروز و همه ستاره ذخایر.

البته من به معنای Devin بوکر نه ترجمه در all-star چیز. حدس من رو خراب کرد.

-

خوب هیچ تمرین امروز, بنابراین من قصد دارم به قرص نان کمی سعی کنید برای شروع در یک مقدار زیادی از کار من رو به فردا و البته نگاه همه فوق العاده پرسش های شما در حال رفتن به ارسال های من راه را برای آخر هفته کیسه مراسلات پستی.

انجام این کار با کلیک کردن بر روی askdoug@thestar.ca و گفت: سلام.

-

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

آیا شما فکر می کنم رپتورز می توانید نگه دارید تا حرکت به نیمه دوم فصل ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب