اقتصادی Reality Bites وال استریت و تهمت

با مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی رتبه بندی تضعیف بهترین چیزی که او را برای رفتن او درک, اما, بی اساس است که او

توسط NEWS-SINGLE در 23 خرداد 1399
The New York Stock Exchange on May 8 2020 in New York City.
با مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی رتبه بندی تضعیف بهترین چیزی که او را برای رفتن او درک, اما, بی اساس است که او بهتر و مجهز تر از جو بایدن تا مطمئن شویم که یک بهبود اقتصادی.عکس توسط یوهانس Eisele / خبرگزاری فرانسه / گتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب عصبانی برای تلفن های موبایل در توییتر; گاهی اوقات او برای تلفن های موبایل آجیل. روز پنج شنبه صبح او صدا مثل یک مرد که به تازگی پدید آمده از مطب دکتر با یک گریم پیش آگهی است که او می تواند خود را به قبول. "فدرال رزرو اشتباه است بنابراین اغلب," او نوشت. "من این شماره همچنین, و را خیلی بهتر از آنها انجام دهد. ما باید یک کار بسیار خوب در سه ماهه سوم بزرگ در سه ماهه چهارم و یکی از بهترین های ما تا کنون در سال 2021. ما نیز به زودی واکسن و درمان/درمان است. که به نظر من. سازمان دیده بان!"

رئیس جمهور با اشاره به تغذیه هشدار در روز چهارشنبه است که اقتصاد را سال به بازیابی از رکود اقتصادی آغاز شد که در ماه مارس زمانی که ایالات متحده شروع به تحمیل اقتصادی آتن به دلیل coronavirus. پس از اتمام نشست دو روزه اعضای فدرال ریزرو اصلی سیاستگذاری کمیته منتشر شد مجموعه ای از پیش بینی است که نشان داد که آنها انتظار دارند نرخ بیکاری رسمی که طلب بخشایش نرخ واقعی و است که در حال حاضر 13.3 درصد به 9.3 درصد در پایان سال 2020 6.5 درصد در پایان سال 2021 و 5.5 درصد در پایان سال 2022. اخیرا در ماه فوریه این سال نرخ بیکاری بود و فقط 3.5 درصد است.

این پیش بینی های غم انگیز تنهایی می شده اند به اندازه کافی به irk مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آنها نیز همراه با برخی از بدبینی نظرات از جروم پاول رئیس بانک فدرال که نازل شده است و هدف از رئیس جمهور jibes. در یک کنفرانس مطبوعاتی پاول شناسایی نشانه هایی از "تثبیت و یا حتی متوسط ارتجاعی در برخی از بخش های اقتصاد است." اما او در ادامه گفت که "به خوبی به میلیون ها نفر" از مردم نمی خواهد شغل خود را به عقب و حتی پس از خاموش شدن ناگهانی و افزود: "این می تواند چند سال قبل از ما به عقب بر گردیم به آن دسته از مردم پیدا کردن شغل است."

برای یک روز حداقل وال استریت در زمان پاول کلمات به طور جدی تر از مغلوب ساختن پیشی جستن را. در روز پنج شنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با ریختن 1,861.2 امتیاز بسته شدن تقریبا هفت درصد است. با توجه به بازار سهام قابل توجه تجمع پس از مارس تا بزرگترین حرکت صعودی دیده می شود در یک دوره کوتاه—یکی پایین بعد معنا بسیار است. (در صبح روز جمعه داو بازگشت تا حدودی.) اما از منظر سیاسی و همچنین اقتصادی یکی از, آنچه مهم است این است که پاول هشدار همراه با اخبار که تعداد COVID-19 عفونت در حال افزایش است به شدت در چند کشور تضعیف شده است مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که اقتصاد آمریکا است مورد را "مانند یک کشتی موشک." این بود مشکوک ایده برای شروع با ، همیشه وجود دارد رفتن به یک وانت در اشتغال زمانی که ایالات متحده به پایان رسید خود را از خاموش شدن ناگهانی و کسب و کار به نام کارگر از furloughs. که اتفاق افتاده است زودتر از انتظار—و شاید زودتر از آن باید به عنوان ارقام جدید COVID-19 موارد در مکان هایی مانند آریزونا و تگزاس نشان می دهد. هفته گذشته زمانی که گزارش اشتغال ماه مه نشان داد payman افزایش 2.5 میلیون و تهمت استفاده فضانوردان تشبيه رئیس جمهور تصمیم به چشم پوشی از این واقعیت است که بیش از سی میلیون آمریکایی هنوز از کار و یا کار پاره وقت به دلایل اقتصادی. روز پنجشنبه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که یکی دیگر از 1.5 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

یکی دیگر از ضعف استدلال که اقتصاد خواهد آمد در خروش است آن کوته نظری. به لطف جهانی شدن اقتصادهای عمده تمایل به حرکت در پشت سر هم بیشتر از آنها استفاده می شود و COVID-19 همه گیر است "تحویل یک اقتصاد جهانی شوک بزرگی زیادی منجر به شیب رکود در بسیاری از کشورها" به عنوان بانک جهانی اشاره کرد و در یک تجزیه و تحلیل در هفته جاری منتشر شد. نگاه به آینده این بانک پیش بینی کرد که جهانی G. D. P. خواهد کاهش 5.2 درصد در سال 2020 خواهد بود که این "عمیق ترین رکود اقتصادی جهانی در هشت دهه با وجود بی سابقه ای در پشتیبانی از سیاست است." و در سراسر جهان در رکود خواهد بود و حتی عمیق تر "اگر آوردن این بیماری همه گیر را تحت کنترل در زمان طولانی تر از انتظار می رود و یا اگر استرس های مالی باعث آبشاری پیش فرض" این بانک هشدار داد.

این حزن انگیز و تحلیل شده است تکرار توسط سازمان همکاری اقتصادی و توسعه بین دولتی گروه تحقیقاتی مستقر در پاریس است. در آخرین تحلیل از اقتصاد جهان منتشر شد, در آغاز این هفته O. E. C. D. پیش بینی کرد که G. D. P. در منطقه یورو و بریتانیا را کاهش بیش از ده درصد در سال جاری است که تقریبا بدون سابقه; چین و هند و در عین حال می خواهد همچنین اقتصاد خود قرارداد برای اولین بار در سال های بسیاری است. لورنس, Boone, the O. E. C. D. اقتصاددان ارشد, بازی کردن هر گونه امید جهانی دوباره بجای اول برگشتن. "اکثر مردم از دیدن یک V-شکل بازیابی, اما ما فکر می کنم آن را به توقف در نیمه راه" بون گفت. "تا پایان سال 2021 از دست دادن درآمد بیش از هر رکود قبلی بیش از 100 سال گذشته در خارج از زمان جنگ با وخیم و طولانی مدت عواقب آن برای مردم و شرکت ها و دولت ها است."

مطمئن باشید که این صرفا یک پیش بینی و پیش بینی ساخته شده است که احمقها از بسیاری از اقتصاددانان برجسته. اما شما لازم نیست که به در تکیه اقتصاددانان یا پاول رئیس بانک فدرال به شما بگویم که همه چیز در حال بعید است به ضربه محکم و ناگهانی به حالت عادی بازگشت. فقط به اطراف نگاه کنید. روز شنبه, استارباکس اعلام کرد که نزدیک به چهار صد نفر از آن آمریکای شمالی کافی شاپ ها و باز کردن تعدادی از وانت-تنها مکان است. هواپیمایی آلاسکا گفت: آن را برش سه هزار شغل است. عمده زنجیره های هتل در شهرستانها در سراسر کشور در حال گسترش اخراج را تحت تاثیر قرار هزاران نفر از کارکنان خود را. در فلوریدا یکی از اولین متحده به بازگشایی گوگل تحرک داده ها نشان می دهد که بازدیدکننده داشته است به خرده فروشی و تفریح مکان هنوز هم پایین بیست و هشت درصد است. بیش از همه تصویر از یک اقتصاد اتوبوس به جای سرعت آن راه برگشت.

چه می کند این مفهوم را میرسانند سیاسی در چشم انداز? در اوایل این هفته به من اشاره کرد که با مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی رتبه بندی تضعیف بهترین چیزی که او را برای رفتن او درک, اما, بی اساس است که او بهتر و مجهز تر از جو بایدن تا مطمئن شویم که یک بهبود اقتصادی. چهل و هشت درصد از پاسخ دهندگان به آخرین وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی گفتند که آنها اعتماد تهمت بیش بایدن برای کاهش نرخ بیکاری در مقایسه با سی و پنج درصد که گفت: آنها اعتماد بایدن ، یک نظرسنجی جدید از اقتصاددان و YouGov اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در مسائل اقتصادی پنج امتیاز بالاتر از خود را بیش از همه تصویب امتیاز.

برداشت می تواند تغییر ، پس از هشدارها از پاول و دیگران در مورد احتمال مداوم توده بیکاری بیشتر ظریف سیاستمدار از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود به دنبال خلق و خوی انتظارات و اصرار کنگره به تصویب یکی دیگر از بسته محرک به سرعت. ظرافت نیست در طبیعت خود ، با خود پی در پی اقتصادی boosterism او بسته خود به خود موشک کشتی. اگر قوس از رگ سطح و یا بدتر هنوز, نقاط, بازگشت به زمین, وجود خواهد داشت تنها یک چیز باقی مانده برای او را به انجام: سرزنش پاول و یا چین و یا Anthony Fauci—کسی جز خودش را.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب