ادوین Encarnacion خرد بالتیمور روح جوی خفاش ها پاک شده یک Buckner لحظه: کتاب گزیده ای

کانادا Baseball Hall of Famer باب الیوت صرف سه دهه پوشش Blue Jays قبل از بازنشستگی در سال 2016 و دریافت بیس با

توسط NEWS-SINGLE در 8 اردیبهشت 1399

کانادا Baseball Hall of Famer باب الیوت صرف سه دهه پوشش Blue Jays قبل از بازنشستگی در سال 2016 و دریافت بیس بال نوشتن بالاترین افتخار J. G. Taylor Spink جایزه در سال 2012. در این گزیده ای از کتاب جدید خود — "اگر این دیوارها می تواند بحث: داستان از Toronto Blue Jays ستاره شرق, قفل اتاق و جعبه مطبوعات" — الیوت ارائه می دهد خود را چرخش در برخی از پست های نجومی برجسته:

نمره بود و حتی به بن بست رسیده در 2-2 بین Baltimore Orioles و تورنتو بلو جیز در هشتم باز یافته در اکتبر 4, 2016. گاهی نشستن در مطبوعات جعبه شما — و یا نویسنده در کنار شما — یک احساس قریب الوقوع عجله از آنچه که مورد اتفاق می افتد بعدی نوع احساس است که باعث می شود شما می خواهید جعبه مطبوعات تا به حال شرط بندی ویندوز مانند مسیر مسابقه است. این می تواند یک مشت زن رو به سطح متوسط مسکن یک strikeout پادشاه رو نهم hitter وظیفه یا San Francisco Giants مدیر گرد و خاکی بیکر خواستار بازگشت اهل Ortiz قبل از او در سمت چپ تپه را به او بدهد "بازی توپ" به عنوان Anaheim Angels ستاره شرق فریاد زد در طول سال 2002 جهان سری.

این بار ما نیز می دانستم که آنچه در حال اتفاق است. ما می دانستیم که جیز آبی خواهد پیشبرد به لیگ آمریکا بخش سری برای دومین سال متوالی. ما نمی دانیم که چگونه آنها را به نفع خود ما نمی دانیم که کشیدن در این بازی برنده, اجرا, اما ما می دانستند.

ما حتی به گفته برخی از افراد در مطبوعات جعبه آن را تنها یک موضوع از زمان. برای اولین بار ما شاهد یک بالتیمور نویسنده بیرون آمدن از مردان حمام پوشیدن لباس های قدیمی و حمل لباس خود را در لباس یک آویز. پس از آن ما شاهد دیگری که تا به حال به تغییر لباس های قدیمی. چرا توپ کاتبان تغییر لباس ؟ بنابراین خود را خوب لباس نمی تواند آغشته به شامپاین. قدیمی duds مورد نیاز در راستای راه رفتن به یک شامپاین پر از باشگاه وانجمن. در واقع آنها قرار داده خفاش ها دور قبل از نهایی کردن.

من و شما نمی ممکن است این باور در jinxes موفق باشید/بد شانس پیشگویی اما بیس بال خدایان قطعا انجام دهید. همان بیس بال خدایان که می خواهید برای دیدن encores خوزه باتیستا و بت تلنگر نمی شد تحت تاثیر قرار با نویسندگان تغییر به لباس در پیش بینی از یک, شامپاین spritzing.

Ezequiel کاررا جدا کردن کریس Tillman به نمره مایکل ساندرز که تا به حال دو برابر شده مقید بازی در 2-2 در پایین پنجم. و در پایین 11th زمین باز یافته کاررا چراغ خاموش زده و در برابر برایان Duensing. سپس سه بار مدیر سال باک Showalter تبدیل به Ubaldo Jimenez. دوون تراویس خاص به سمت چپ 1-1 زمین از Jimenez و شتافت تا سوم زمانی که جاش دونالدسون آمار زمین برای اولین بار به صورت یک خط-تک درایو به سمت چپ. سپس ادوین Encarnacion آمار زمین برای اولین بار عمیق به سمت چپ برای پیاده روی کردن هومر. این تیم شده بود و حتی پس از پنجم زمین باز یافته و سپس در پنج Jimenez زمین آن را بیش از.

  • Baltimore writers had already changed into old clothes — they didn’t want their good ones ruined in a champagne celebration in the Orioles’ clubhouse — when Edwin Encarnacion hit a walk-off homer in the 11th inning of a game that sent the Blue Jays, not the O’s, to the 2016 American League Division Series.
  • The cover of Bob Elliott's new book, “If These Walls Could Talk.”

بازی به پایان رسید در 11:33 بعد از ظهر — چهار دقیقه زودتر از جو کارتر در سال 1993 راه اندازی زمان علیه میچ ویلیامز به برنده سری جهانی. بنابراین جیز طرفداران تا به حال دیده می شود — در آخرین پنج پست-فصل ها — دو قدم آف یکی آمده-از-پشت بمب زمانی که تورنتو پایین بود به نهایی آن هفت ناشران و بت تلنگر. لیست walk-off homers در winner-take-all post-فصل بازی است یکی کوتاه: Aaron Boone, لایحه Mazeroski کریس Chambliss و Encarnacion.

بالای 11th دیدم Francisco Liriano مجموعه را آرام در. نیمه پایین باز با حسابی چپی Duensing — نه ژاک Britton کامل 47-از -47 در فرصت های صرفه جویی — قابل توجه Carrera. در آمد Jimenez — نه Britton و پس از آن برای اولین بار-و-سوم وضعیت. Encarnacion آمار زمین برای اولین بار به سمت چپ-زمینه صندلی و محل رفت و آجیل. آرام مشت زن که صحبت می کند آرام مطرح اسلحه خود را در هوا و تور پایگاه.

تنها چیزی که بدتر برای آرام شده اند که اگر توپ به حال پاک حق-زمینه حصار و فرود در Britton دستکش. آرام' ایده آل نزدیک تر گرم تا سه بار و سالم بود. "من دوست داشتم این کار که دارن (o'day) می تواند انجام دهد" Showalter گفت. "من دوست داشتم این کار که براد (واحد) می تواند انجام دهد. من دوست داشتم این کار که Mychal (مسلمات) می تواند انجام دهد. من دوست داشتم این کار که Duensing می تواند انجام دهد. هیچ کس نمی شده است تبادل برای ما بهتر از Ubaldo هم وجود دارد بسیاری از راه های مختلف به آن نگاه کنید."

Showalter بود Encarnacion راه می رفت عمدا در نهم (پس از دونالدسون دو) و سپس Brach زده از باتیستا و فرار با بازنشستگی راسل مارتین در دو بازی. پس از دونالدسون تنها او می توانست راه می رفت Encarnacion و تا به حال Jimenez صورت باتیستا بود که 3-برای-38 برابر سابق Colorado Rockies استارت.

به جای آن ساخته شده برای یک زمستان طولانی در بالتیمور — بسیار شبیه جیز آبی' زمستان سال 1991. Cito گاستون رفت و با مایک Timlin در 10 دور در SkyDome و مایک Pagliarulo, آمار, از خود راضی هومر برای پیروزی. Duane Ward, جیز' نزدیک در آن زمان به دلیل تام هنکه بود, آینده, آسیب, هرگز انداخت زمین به عنوان دوقلوها مینه سوتا در زمان 2-1 منجر شود. آنها برنده این دو بازی بعدی برای پیشبرد به جهان سری.

این بدترین بار در آبی جیز زمین. این بهترین زمان است. آن بود و پس از آن برخی از همه در کمتر از یک ساعت. جیز شده بودند 55,762 نوبت در 39 سال سابقه از جمله پست-فصل هنگامی که آنها شروع به 55,763 در چهار شنبه rd اکتبر 14 در هفتمین دور پنجم و تصمیم گیری بازی 2015 لیگ آمریکا بخش سری برابر رنجرز تگزاس. نمره 2-2.

این یک شش-از دور شبیه هیچ دیگر است. جیز به نظر می رسد مجموعه ای برای از دست دادن یک بازی حذف برای نخستین بار تصمیم گرفت با اقدامی که صورت گرفت صدها بار در هر شب و تقریبا همیشه می رود نشده. فکر می کنم برای یک ثانیه چند بار شما را دیده اند برجسته باتیستا سه-اجرای بازی برنده و تلنگر ... و اندیشیدن اگر تعیین کننده نهایی در بازی 5 — خود را در حافظه ماندگار — بود گیر راسل مارتین بی دست و پا تلنگر به تپه که آمار شین سو چو در دست به عنوان رهبری اجرا به ثمر رساند. می تواند از آن شده است این شهر لایحه Buckner لحظه ؟

آیا این رتبه جایی در نزدیکی تورنتو افرا برگها از دست دادن به Wayne Gretzky و لس آنجلس کینگز در سال 1993 یا جیز' بحران در Motown در سال 1987. در بهار سال 2016 چهار بازیکن به طور مستقل به عقب نگاه کرد به توصیف مناقشه اجرا به عنوان "شاید بدترین لحظه در تورنتو ورزشی تاریخ" را پوشش می دهد که برخی از زمین. نه همه وجود دارد برای بوچ Wynegar بازی-بستن هومر در نهم و لوید Moseby خطا در بازی 159 از سال 1985 فصل یا جیم Sundberg سه گانه در نمایشگاه ورزشگاه در سال 1985 ALCS. و Maple Leafs شده اند در انتظار برای رژه از سال 1967.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

و سپس در نیمه پایین سه رنجرز خطاها و misplay دیدم جیز حتی نمره با دو در و دو. سپس باتیستا رفت و بوم رفت و تلنگر و شهر و کشور رفت.

جو کارتر برنده جهانی در سال 1993 سری. کارتر هومر برای اولین بار یک تیم از پشت به برنده سری جهانی در پایین نهم. بالای نهم? بخش مجموعه ای فیلادلفیا فیلیز 1-2-3 در هفت زمین. سال قبل رابی Alomar بسته تا نزدیک Dennis این و خیالی خود را تپانچه شلیک به جیز ستاره شرق در بازی 4 ALCS در اوکلند.

اما ورود ما به یاد داشته باشید تا به حال بسیار, درام, ناامیدی و عصبانیت و خشم به دنبال چنین هیجان و شادی خالص به عنوان هفتمین دور از بازی 5.

این گزیده ای از "اگر این دیوارها می تواند بحث: Toronto Blue Jays" توسط باب الیوت است که تجدید چاپ با اجازه از پیروزی کتاب. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش یک کپی لطفا triumphbooks.com/WallsBlueJays.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن