النا Hontoria Tuerk در حمایت از کودکان توسعه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

این روانشناس بالینی النا Hontoria Tuerk در مورد بزرگترین تهدید برای سلامت روانی کودکان, چگونه معلمان را برای ت

توسط NEWS-SINGLE در 26 تیر 1399
A child playing with Legos
این روانشناس بالینی النا Hontoria Tuerk در مورد بزرگترین تهدید برای سلامت روانی کودکان, چگونه معلمان را برای تنظیم به آموزش کودکان و نوجوانان در طول یک بیماری همه گیر و راه هایی که والدین استرس تاثیر می گذارد کودکان و نوجوانان رشد.عکس توسط جیمز Veysey / شاتر

هفته گذشته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که مدارس دولتی باید به طور کامل بازگشایی در سقوط و تهدید به خودداری از بودجه فدرال اگر آنها موفق به انجام این کار. اما نه او و نه وزیر آموزش و پرورش, بتسی DeVos تا به ارائه راهنمایی در مورد چگونگی مدارس می توانند با خیال راحت سر کلاس درس آموزش در طول coronavirus بیماری همه گیر. در همین حال برخی از بزرگترین مدارس در کشور از جمله لس آنجلس و سن دیگو اعلام کرده اند که آنها تنها به برگزاری کلاس های آنلاین در حالی که شهر نیویورک و دیگر مناطق در حال برنامه ریزی در بخشی reopenings.

من به تازگی صحبت با تلفن با النا Hontoria Tuerk یک روانشناس بالینی در دانشگاه ویرجینیا است که دارای تخصص در کودک و خانواده درمانی. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد بزرگترین تهدید برای سلامت روانی کودکان, چگونه معلمان را برای تنظیم به آموزش کودکان و نوجوانان در طول یک بیماری همه گیر و راه هایی که والدین استرس تاثیر می گذارد کودکان و نوجوانان رشد.

من فقط می خواهم به تصریح برای خوانندگان است که ما در حال صحبت کردن در مورد اثرات هیچ تحصیل و یا کمتر تحصیل در کودکان است که این بدان معنا نیست که به نفع فقط فرستادن بچه ها به مدرسه و حتی اگر آن را نا امن است. این ویروس بسیار جدی است اما من نمی خواهم شما را به احساس می کنید مانند شما را به روشن است که با هر جواب.

اطمینان حاصل کنید. کاملا قابل درک است.

چه خواهد بود بزرگترین ترس اگر ما به پایان رسید تا از دست رفته در کل سال تحصیلی و چگونه آن را تغییر دهید زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد بچه های کوچکتر در مقابل بالا-دانش آموزان?

من فکر می کنم از چیزهایی که از نظر سیستم است که کودکان درگیر هستند—بنابراین نه فقط کودکان بلکه اثرات خود نظیر پویایی و به خصوص پدر و مادر. بنابراین نگرانی های من برای کودکان عمدتا باید با افزایش استرس والدگری و نوع انتخاب پدر و مادر داشتن را هنگامی که فرزندان خود را به خانه تمام وقت است. که منطقه یکی از نگرانی عمده است. و است که دارای اثرات قابل توجهی در کودکان عملکرد.

می تواند شما را توصیف آنچه پدر و مادر استرس اغلب مستلزم و منجر به?

اطمینان حاصل کنید. پدر و مادر قادر به دسترسی به خود را پشتیبانی از سیستم های سنتی به سیستم های پشتیبانی برای خانواده هایی که پدربزرگ و مادربزرگ و یا حمایت های دیگر—و همه آن چیزهایی که واقعا کمک به پدر و مادر در عمل نقش خود را بیشتر موثر است. آنها دریافت معافیت از فرزندان خود هستند و قادر به دسترسی به منابع و دریافت تقویت. بنابراین تمام کسانی که همه چیز گم شده و از زندگی خود باعث می شود آن را ایده آل برای آنها را به انجام بهترین خود را پدر و مادر و پاسخ راه های موثر و راه هایی که نشان می دهد کاهش احساسات و عواطف.

دیگر چه نگرانی دارید ؟

برای کودکان خردسال به ویژه در این فرصت برای توسعه نظیر مذاکره مهارت حل مسئله مهارت های اجتماعی مهارت های ما آنها را می خواهید به رشد در آن اوایل ابتدایی سال—عدم استفاده از این فرصت ها مایه تاسف است. و این است که می گویند که این مهارت نمی تواند بازیافت شود بعد, اما آنها بخش بزرگی از چرا بچه ها توسعه را به سالم اجتماعی انسان. همچنین تمام این خانه زندگی این است ایده آل برای کودکان و نوجوانان در مواجهه با اضطراب زیرا آنها با داشتن فرصت برای به چالش کشیدن خود و یا انجام کارهایی است که ممکن است تهدید آمیز است. بچه ها که بیشتر اجتماعی اضطراب قادر به واقعا اجتناب از تعاملات در حال حاضر و یا واقعا فقط تعامل الکترونیکی با همسالان.

و چه در مورد بچه های بزرگتر?

صحبت کردن با بچه های بزرگتر از فرصت های آنها از دست رفته واقعا بیشتر در مورد تمايز از زندگی خانوادگی و داشتن فرصت های بیشتر به خارج از خانه و داشتن فرصت های بیشتر به اطراف همان سن و همسالان و فراموش که سالم اکتشاف و ریسک پذیری که ما آنها را می خواهید به انجام به عنوان آنها راه اندازی به بزرگسالی است. بودن در همه زمان ها است ایده آل برای یک نوجوان است. [می خندد.]

داشتن شما شده است صحبت کردن به بچه ها برای چند ماه گذشته و آنچه را که آن تجربه شده بود ؟

بله من صحبت شده است به نوجوانان و پس از آن من نظارت بر مواردی که دانش آموزان در حال دیدن. و من فکر می کنم دوباره در میان بسیاری از بچه ها آنهایی هستند که مضطرب هستند و احساس بزرگ است زیرا آنها اجتناب از چیزهایی که آنها را مضطرب کند. شما در حال دیدن این الگوهای رفتاری در مورد این که یک درونگرا و برای برخی از این کودکان و نوجوانان آن است که در واقع سخت تر برای انجام کار بالینی با آنها به دلیل تولید مواجهه برای تولید اضطراب حوادث سخت تر است در حال حاضر. بنابراین به جای رفتن به یک بچه و صحبت کردن با آنها در زنگ تفریح این FaceTime یک بچه شما مرتب کردن بر اساس دانم و FaceTime گفتگو. اما این یک آزمایش است. این چیزی نیست که بچه ها به طور معمول انجام می شود به صورت اضطراب اجتماعی است.

و سپس با بچه های دیگر ما دیدن آن را از یک پدر و مادر از دیدگاه, از نظر میزان استرس آن را قرار می دهد در خانواده های شاغل. ممکن است استرس های مالی و یا که آنها لازم نیست که خود را در مراقبت از کودکان نیاز به ملاقات کرد. آن را بسیار سخت تر برای خانواده ها برای حفظ روال و استراتژی های موثر به طوری که آنها با استفاده از روش های تنبیهی برای مدیریت رفتار کودکان.

شما در حال صحبت کردن با پدر و مادر بیش از حد ؟

ما با کار کودکان و نوجوانان با اضطراب اما وقتی که می آید به مدیریت رفتار آن را تقریبا همیشه پدر و مادر به کارگردانی درمان به آنها کمک کند پاسخ به تمام انواع رفتارها.

پدر و مادر آگاه است که خود پدر و مادر رنج می برند? شما در مورد این آزمایش که در آن خسته مردم انجام بدتر در آزمون اما آن را درک نمی کنند. آن است که می خواهم ؟

آه ، پدر و مادر تاکید دارد و آنها در حال تلاش برای مدیریت نقش های متعدد. به طوری که آنها در حال حاضر در نقش معلم اردوگاه مشاور کارکنان برای کار خود را تمیز کردن خانه و پدر و مادر و این سطح از تعامل با بچه های خود را که آنها استفاده نمی شود و یا شده اند استفاده می شود در بسیاری از سال است. به طوری که آنها بسیار آگاه هستند آنها تاکید کرد. و آنچه را که واقعا مایل از پزشکان است که کمک به ایجاد ساختار و ایده های در مورد آنچه در زندگی می تواند مانند نگاه در حال حاضر به هر کس عملکرد نسبتا خوبی است.

شما احتمالا می تواند بگوید که من لازم نیست که بچه ها از آن سوال گنگ. اما به من بگویید چه چیزی می تواند به پزشکان انجام داده که این ویروس این است که آنچه در آن است ؟

من نمی دانم که شما در حال پرسیدن این سوال اما من شده فکر کردن در مورد آن بسیاری از سیاست از دیدگاه, چون من فکر می کنم کسانی هستند که نیازهای واقعی ما. یکی از چیزهایی که من شده اند برای استدلال به عنوان بخشی از بسته محرک است افزایش اعتبارات برای کودک-مراقبت-برنامه یارانه. دولت فدرال فراهم می کند کمک های مالی به کشورهای. بنابراین یکی از چیزهایی که من فکر می کنم نیاز به اتفاق می افتد در حال حاضر چون من شک مدارس را بازگشایی در حال گسترش است این کودک-مراقبت از یارانه به طوری که ما می توانید استفاده از آنها را برای صفحه اصلی بر اساس مراقبت زیرا گروه کودک-مراقبت از محیط بسیار عملی برای خانواده ها در حال حاضر پدر و مادر می ترسند برای هر دو فرزندان خود بلکه برای معشوق کارکنان. و ما نمی توانیم با استفاده از پدربزرگ و مادربزرگ بنابراین ما لازم نیست که محیط زیست طبیعی ما به طور معمول باید به تکیه در یک بحران. پس واقعا چه پدر و مادر نیاز به منظور قادر به عملکرد مالی و عاطفی, احتمالا, است, مراقبت از کودک در خانه است. بنابراین افرادی که می تواند به عنوان ارائه دهندگان خدمات و مراقبان و اساسا عمل به عنوان آموزگار.

بنابراین این کودک-مراقبت-برنامه یارانه می تواند گسترش یافته است. متحده در حال حاضر زیرساخت برای این کار و مواد آموزشی برای افرادی که می خواهید به ثبت نام به عنوان ارائه دهندگان خدمات و راه را برای پرداخت این وجوه است. بنابراین آنچه که ما واقعا نیاز به گسترش معیارهای واجد شرایط بودن به طوری که خانواده ها می توانند شناسایی یک ارائه دهنده است که آنها می خواهند در خانه و پس از آن که فرد می تواند عمل کند در این نقش است.

اگر بچه ها شروع به رفتن به مدرسه اما با احتیاط بیشتری مانند کلاس های کوچکتر و یا گروه و یا هر کس با پوشیدن یک ماسک آنچه که نگرانی خود را در مورد آنچه به این معنی خواهد بود که برای کودکان و نوجوانان حتی با مدرسه ؟

ما در قلمرو ناشناخته بنابراین من می تواند به شما طولی داده است. اما من می گویم که بچه ها به طور کلی انعطاف پذیر و سازگار و فقط در تجربه خود من به عنوان یک پدر و مادر در این تابستان انجام برخی از راه دور شنا-تیم چیزهایی که بچه ها لازم نیست که بزرگ آگاهی بدن زمانی که آنها جوان تر به طوری که آنها انجام خزش و نزدیک به یکدیگر است. اما بچه ها خلاق هستند و انجام, و بنابراین من نگران آنها را قادر به عملکرد و یا برای انطباق با این. من فکر می کنم مردم همه چیز شکل و آنها را انجام دهید. و من فکر می کنم که حتی اگر وجود دارد برخی از مهارت های توسعه است که بچه ها در حال گرفتن نظر از تماس با چشم و یا با توجه به حالات چهره با ماسک یا بودن در یک فاصله من هیچ دلیلی برای فکر می کنم آنها می توانند در بهبود این مهارت بعد و یا آنها را از طریق خانه خود زندگی است.

چه خواهد شد کمبود مدرسه معنی برای بچه ها که بی خانمان هستند و یا مواد غذایی ناامن به ویژه?

اگر شما بچه ها که منبع اصلی ثبات است که در محیط مدرسه و قابل پیش بینی است که ساختار و محیط و روابط آنها را در این محیط در نظر گرفتن که در دور—و من نمی خواهم به پرتاب فقط کلمه پس از سانحه در اطراف—بسیار مخرب و اضطراب-تولید. بنابراین هرگز به ذهن فقط نیازهای اساسی غذایی و مراقبت و پشتیبانی از آنها ممکن است دریافت کنید. این ایده از یک فقدان حس در خانه و یا فضای امن است ویرانگر برای کودکان و نوجوانان به خصوص اگر افراد دیگر آنها در اطراف تحت مقدار زیادی از استرس و یا در شرایط غیر قابل پیش بینی خود را. این بچه ها به حضور داشتند. اما راه ما به حضور آنها را به امن و به همین دلیل است که من بازگشت به چگونه ما می توانیم ارائه مراقبت و آموزش و پرورش در راه است که در دیدار بهداشت عمومی نیاز دارد اما نیز ارائه معنی دار کمک به خانواده ها است.

چگونه کودکان و نوجوانان شما را به صحبت در برخورد با زندگی را از طریق همه گیر کنار تحصیل با بسیاری از مرگ و درد ؟ چقدر اضطراب است که وجود دارد در مورد زندگی در این زمان ؟

یکی از مزیت های بزرگ ما باید از این تجربه است که آن را به یک تجربه مشترک بنابراین بر خلاف سایر اشکال آسیب زا تغییر در زندگی, این چیزی است که در آن کودک کاملا قطع از آنچه که مردم دیگر را تجربه کرده اند. بنابراین برای مثال اگر یک کودک تجربه های یک آتش سوزی در خانه خود را که چیزی است که اتفاق می افتد به هر کس. این چیزی است که بچه ها می توانید در مورد صحبت با یکی دیگر از آنها می تواند به اعتبار یکی دیگر از احساسات و آنها می توانند جمعی برای حمایت از چگونه به صرف وقت خود را.

چیزی که من فکر می کنم بچه ها از دست رفته خود است و این فرصت را به اطراف افراد خارج از خانواده خود را که ممکن است درک و آنها را در راه خود را از خانواده ندارد و همچنین به عنوان فرصت برای تفریح و سرگرمی. تمام که می شود بسیار محدود است سخت بر روی آنها. این بدیهی است که بسیار چالش برانگیز برای کودکان و نوجوانان. اما من فکر می کنم این واقعیت است که این چیزی است که همه ما در حال رفتن را از طریق واقعا می تواند آنها را به تجربه انعطاف پذیری است. آنها در حال رفتن را از طریق این اما همه ما در حال رفتن به انجام این کار با هم. من فکر می کنم که مزایای واقعی. این شکل از سختی زمانی که آن است که توسط یک جامعه واقعا می تواند به نفع بچه ها بود. آن را می سازد آنها را بخشی از یک زندگی مدنی است که آنها در واقع می تواند سازنده و مفید بخشی از. بنابراین من آن را نمی بینم که همه بد است. چیزی وجود دارد به اشتراک گذاشته سختی زمانی که آن را بیش از حد شدید است که در واقع می تواند کمک به بچه ها رشد می کنند.

وجود دارد برخی از خاص اثرات دراز مدت ما باید به دنبال اگر بچه ها را به تجربه این وضعیت موجود برای یک مدت زمان طولانی واقعا?

آن است که رفتن به نگاه بسیار متفاوت بسته به کودکان و نوجوانان' شرایط. وجود دارد در حال رفتن به برخی از خواهد شد که وفق دهند و شاید به از دست دادن برخی از مهارت های, اما شاید منظور توسعه برخی دیگر واقعا مهارت های مهم مانند توانایی خود را سرگرم و خلاق و با استفاده از تصورات خود را. و وجود دارد برخی از بچه ها که تحت باور نکردنی استرس خواهد شد که نشان می دهد اثر یک تجربه آسیب زا است. بنابراین هیچ راهی وجود دارد به بحث در این مورد در سطح جامعه. اما بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کودکان و نوجوانان است, اعتبار, این است که فوق العاده دشوار و غیر منتظره تجربه و کمک به آنها را درک راه برای انجام بهترین آنها می توانند در آن و نشان می دهد که چگونه آنها می توانند کمک به چیزهایی که رفتن بهتر است. من واقعا هستم تشویق پدر و مادر را به بچه های خود را بخشی از تیم است. اگر آنها را در کارهای اضافی چون همه فرشهای در حال حاضر که یک شخصیت بزرگ-ساختمان تجربه برای آنها داشته است. بنابراین من فکر می کنم در برخی از راه ما در زندگی یک کودک-فرهنگ متمرکز برای مدت طولانی است که در آن ما هستند بنابراین نگرانی در مورد آنچه که ما در حال دادن به بچه ها و اینکه آیا آنها در حال انجام به اندازه کافی فعالیت های است که من احساس می کنم برای برخی از ممتاز خانواده این فرصت را به عقب بروید و از آنها بخواهید در مورد توسعه شخصیت خود را و آنها را به کمک کردن در وضعیت های اضطراری است.

اگر شما می تواند به مشاوره ابتدایی-معلمان مدرسه که بچه ها را به عقب می آیند چه خواهد بود ؟

من فکر می کنم که اگر ما در واقع باید ماسک در زمانی که بچه ها رفتن به مدرسه وجود دارد برخی از تغییرات مربوطه به اهنگ صدا ما ممکن است می خواهم. به طوری که به معنی بیشتر اغراق آمیز زبان بدن و صدای رسا تر برای انتقال اطلاعات است که ممکن است از دست رفته قادر به دیدن کسی که در دهان یا چشم هست. و فقط مثل این است که خانه بود و تنظیم آن را به یک تنظیم برای این بچه ها باید در محیط مدرسه به خصوص یکی است که متفاوت است. معلمان مزایا و آنها می دانند که چگونه به مسئولیت رسیدگی به این راه بیشتر از من اما بچه ها نیاز به تنظیم و آن طول می کشد زمان و اعتبار تجربه خود را از همه چیز سخت بودن و متفاوت بودن و صبور بودن که با روند. کودکی است که از یک بازی طولانی. آن را در مورد ما انجام می دهند همه چیز کاملا در شش ماه آینده. آن است که در مورد ما ایجاد محیط برای آنها جایی که آنها رشد می تواند در دراز مدت در هر شرایطی که به نظر می رسد. ما باید برای ایجاد محیط زیست برای هر وضعیت ما در به کار است.

آیا بچه های خود را?

ده و هفت.

آنچه را که بزرگترین نقطه ضعفی به عنوان یک پدر و مادر در چهار ماه گذشته?

اوه, خدای من, بنابراین بسیاری از چیزها است.

لیست همه آنها را.

[می خندد.] فقط فکر بودن از خود من استرس در من چگونه پاسخ دادن به فرزندان من است. اگر من فکر می کنم چیزی از طریق و یا انجام کاری برای کار, و آنها به من چیزی بپرسید من پاسخ نمی خواهد به عنوان گرم به عنوان آن می تواند یا فقط مرتب کردن بر اساس از روح. و من فکر می کنم که می آید از بودن با بچه های خود را در همه زمان ها. مردم نیاز به استراحت. اما من فکر می کنم بیشتر از آن است که فقط نیاز به نظارت بر آنچه که روز خود را به نظر می رسد مانند و مطمئن شوید که آنها در حال گذراندن وقت خود را در راه است که مفید است برای توسعه است. پس از خارج شدن تلاش برای حفظ برخی از روال کارهای روزمره و ابزار و این نوع از مسائل به جای اجازه دادن به روز سقوط دور با الکترونیک و انجام نشده بسیار است. اما چند روز است که O. K., بیش از حد. پدر و مادر را به انجام آنچه آنها می توانند.


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب