گوش دادن: $600 در هفته

فاصله اجتماعی یک صخره مالی در راه است در چند روز 30 میلیون آمریکایی را از دست بدهند 600 دلار افزایش

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399

در چند روز 30 میلیون آمریکایی را از دست بدهند 600 دلار افزایش بیمه بیکاری آنها وابسته در هر هفته. چه اتفاقی می افتد ؟

آنی خودشان تحریریه و نویسنده به مردم پولمی پیوندد به توضیح نیست. در اینجا گوش دهید:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: آنچه پرتگاه مالی?

آنی خودشان: زمانی که کنگره تصویب مراقبت در عمل آن را دو چیزهای واقعا مهم با بیکاری-بیمه سیستم. این بیشتر به برنامه دولت. هنگامی که شما به پرداخت مالیات از طریق کارفرمای شما پرداخت کمی بیمه بیکاری مالیات و افزایش آن می رود و سپس به استخر. دولت اداره آن وجوه است. بنابراین ایالات متحده باید طول و عرض جغرافیایی هر چند بی پایان طول و عرض جغرافیایی برای تنظیم میزان سود و تعداد هفته از بیکاری که شما می توانید دریافت خواهید کرد. سپس نیز وجود دارد که قوانین مربوط می شود که بیکاری. با مراقبت عمل کنگره ایجاد یک راه ویژه برای فرفره کارگران و سایر کارگران که به طور معمول نیستند تحت پوشش بیمه بیکاری برنامه به UI. و سپس آنها نیز اضافه شده واقعا بزرگ بهره مند شوند. 600 دلار در هفته برای دریافت کنندگان. است که مقدار زیادی از پول را به ویژه هنگامی که شما اضافه کردن آن را با نرمال UI بهره مند است که شما همچنین می خواهم گرفتن. که 600 دلار در هفته دست انداز در حال رفتن به منقضی [فدرال در ماه جولای 31st, اما در بسیاری از ایالت ها یا ژوئیه 25 یا 26]. 30 میلیون نفر را در یک برش پرداخت و آنها را بیشتر رها کردن فقط گرفتن دولت مقدار سود.

$600 سود بدان معنی است که اکثر مردم در واقع فقط پول به همان اندازه و یا حتی کمی بیشتر از آنها در کار خود را. در حال حاضر آنها را به پایین به ساخت در برخی موارد نیمی از آنجا که قبل از آنها بودند. این یک فاجعه برای خانواده هایی که واقعا به مبارزه برای قرار دادن غذا بر روی میز و به پرداخت اجاره. این هم واقعا چیز بد برای اقتصاد به طور کلی از آنجا که همه از آن صرف فقط رفتن به ناپدید می شوند.

ولز: بیایید شروع با که 600 دلار در هفته است. چگونه است که آن را کار ؟ آیا شما یک مثال از چه نوع ضربه که با داشتن?

خودشان: من به تن از مردم برای یک داستان در مورد این. یکی از افراد من با صحبت شد Bridgit. او در یک کنسرت عکاس و یک پرستار بچه و دو زن از کسانی که همه چیز فقط رفته در حال حاضر. غایب $600, او خواهد بود در زیر خط فقر. او می تواند در حدود 200 دلار در هفته در UI و این امر می تواند واقعا سخت است برای او. او شده است برای استفاده از تن از شغل و او گفت که او مایل به گرفتن تقریبا هر چیزی اما مردم واقعا استخدام.

ولز: چه شده است, این, اثر, از تمام این مردم که $600? اگر آن را می رود در پایان این هفته چه اتفاقی می افتد در سراسر کشور?

خودشان: به طور معمول درآمد اقدامات درآمد از تمام خانواده ها داده می شود در یک کشور و یا منطقه داده بسیار محکم در ارتباط با نرخ بیکاری از آنجا که شما لازم نیست پول اگر شما در حال کار کردن درست است ؟ آنچه کنگره انجام شد به طوری که مقدار پول آنها دادند آنقدر بزرگ بود که افزایش نرخ بیکاری از حدود چهار درصد به شرکت حدود پانزده درصد در سراسر کشور—و نه در نتیجه ضرر و زیان درآمد تقریبا برای تمام خانواده. که شگفت انگیز است.

ولز: این دقیقا کاری است که آنها در نظر گرفته شده به انجام ، آنها مانند همه این شغل در حال ناپدید شدن هستند و ما نیاز به مطمئن شوید که مردم نمی نزول به فقر و ناامنی.

خودشان: دقیقا. که در آن شما را ببینید ضرر و زیان درآمد و این مهم است که در افرادی که نبودند تحت پوشش که UI گسترش است. من نمی خواهم به آن را به نظر می رسد مانند آن را به معنای واقعی کلمه همه دلیل آن نبود و آن را هنوز هم بسیار تکه تکه برنامه. بسیاری از مردم هنوز هم در انتظار چک و یا آنها واجد شرایط نیست. اما به عنوان یک نکته کلی کنگره در واقع جایگزین تمام ضرر و زیان درآمد برای افرادی که تحت پوشش این و آنها واقعا به طور گسترده گسترش تعداد افرادی که تحت پوشش هستند. و حالا که رفتن دور.

ولز: آنچه اتفاق می افتد در روز جمعه?

جیمز Hamblin: که کلیف و کاترین.

خودشان: بنابراین کنگره ساخته شده این همه چیز موقت است. آنها تاریخ انقضا بر روی آن و تاریخ است که در پایان هفته. در حال حاضر حتی اگر کنگره هم تصویب چیزی متحده خواهد نیاز به تغییر برنامه خود سیستم به جای, که برای تغییر. ما در حال حاضر گذشته از نقطه ای که در آن ایالات متحده باید از این ظرفیت برای انجام این کار است. این دولت UI برنامه ها واقعا بودجه کافی است. این یک متمرکز کامپیوتر—این واقعا سیستم های زهوار در رفته و آنها را به صورت جداگانه اجرا شده توسط متحده است.

این است رفتن به دور. کنگره گفته است, و این است که جمهوری خواهان و دموکرات ها است که آنها نمی خواهند آن را به رها کردن به صفر اما آنها در حال مبارزه بر سر اینکه چگونه به همچنان به سود و چقدر به من بدهید. جمهوری خواهان نمی خواهند به کامل 600 دلار. وجود دارد رفتن به تفاوت بزرگ در کلان اقتصادی اثر با توجه به آنچه که آنها تصمیم به رها کردن سود به مقدار و چه مدت آنها را به تصمیم می گیرید.

Hamblin: آیا شما فکر می کنم که 600 دلار شده است به اندازه کافی برای تشویق مردم به ماندن در خانه ؟ یا باید آن را به یک مقدار متفاوت?

خودشان: به نظر می رسد درست است که 600 دلار بوده که اثر anecdotally. اما یکی از چیزهایی که من شنیده ام از بسیاری از مردم این بود که آنها احساس آنها واقعا پیام های مخلوط از دولت در مورد نحوه رسیدگی به آنها بیکاری است. جمهوری خواهان باید گفت که اقتصاد نیاز به راه اندازی مجدد و مردم نیاز به بازگشت به کار. اما بسیاری از فرمانداران یا شهرداران باید گفت, هیچ, هیچ, هیچ, شما نیاز به ماندن در خانه. ما هنوز این uncontained شیوع. ما می خواهیم شما را به امن ماندن در خانه.

من فکر می کنم که واقعا گیج کننده برای مردم است. من می دانم که افرادی که در حال تحصیل در رشته بهداشت عمومی در ابعاد اقتصادی پاسخ در اینجا چون من فکر می کنم آن را بصری و من فکر می کنم در زمان ما می دانیم که آیا $600 اجازه دهید مردم به ماندن در خانه در یک راه است که به کمک سرکوب ویروس. اما ما نداشته منسجم ملی پیام بیش از آنچه که مردم باید انجام دهد و چرا. من فکر می کنم که آن را واقعا ناراحت کننده برای خانواده ها.

Hamblin: این نوع از وضوح بسیار مهم است. شما در حال رفتن به این مقدار برای یک دوره معین و شما می دانید که شما در حال رفتن مراقبت گرفته شود. هنگامی که مردم در حال صحبت کردن در مورد این برنامه رفتن به جلو آنها صحبت کردن در مورد هر چیزی دراز مدت? و یا در حال رفتن به نگه داشتن انجام این چهل تکه پسوند?

خودشان: به نظر می رسد مانند ما فقط در حال رفتن به نگه داشتن انجام آمیخته پسوند. اما در حال حاضر وجود دارد طرح های پیشنهادی است که فقط می خواهد این را از کنگره دست به طور کامل. یک پیشنهاد این است که به کراوات پرداخت های اضافی است که از دولت فدرال در طول رکود به نرخ بیکاری است. بنابراین تا زمانی که نرخ بیکاری بالا است در منطقه خود را پرداخت خواهد, فقط بیا به صورت خودکار. وجود دارد یک اقتصاددان به نام کلودیا Sahm که توسعه داده است من فکر می کنم یکی از بهترین پیشنهادات برای این. در نسخه وجود دارد همچنین می تواند ماشه. به محض این که نرخ بیکاری شروع به بالا رفتن, حتی اگر آن را کاملا روشن ما در یک رکود اقتصادی هنوز بیمه بیکاری سیستم فقط می خواهد به گسترش این پرداخت اضافی می آیند و سپس آنها می تواند مخروطی پایین در یک نوع آهسته شیوه ای روشن به عنوان نرخ بیکاری کاهش یافته است. که کاملا معقول و به جاست. نیز وجود دارد که واقعا عالی پیشنهاد برای رفع این دولت از بیمه بیکاری توسط federalizing آن و داشتن وزارت کار اداره آن است. من فکر می کنم این یک ایده عالی است اما هیچ کس واقعا در مورد آن صحبت و جمهوری خواهان برای تمام انواع دلایل خواهد بود واقعا با آن مخالف است.

ما واقعا نمی مردم با یقین است. یکی از چیزهایی که من پیدا کردم زمانی که من در گزارش این قطعه بود که مردم احتکار پول زیرا آنها آنقدر مطمئن نیستید که آیا آن را برای رفتن به دور کامپیوتر است. چرا که این کار ضرر و زیان شده اند متمرکز میان دستمزد پایین آمریکایی, ما در حال صحبت کردن در مورد اصول اولیه. اجاره و غذا و مسکن. این است که جلوگیری از مردم را از لغزش به مواد فقر است.

ولز: آنچه اتفاق می افتد در هفته آینده زمانی که این افراد قادر به اجاره ؟ آنچه در آن است رفتن به نگاه مانند?

خودشان: آن را برای رفتن به بد. ما نمی دانیم که چقدر بد از آنجا که ما نمی دانیم چه مقدار از آنها را جایگزین 600 دلار و با چه سرعتی این اتفاق خواهد افتاد. اما من فکر می کنم شما ببینید یک اثر در مصرف از اصول اولیه واقعا سرعت: خرید گاز, خرید مواد غذایی, پرداخت قبض برق. بسیاری از مکان هنوز هم موجب جلوگیری از اخراج اما کسانی که در حال منقضی شدن و در برخی موارد آنها در حال اجرا. بسیاری از مکان ها را تحت فشار قرار دادند شرکت ابزار به انجام بسته آف در این دوره اما نه در همه جا و در برخی موارد کسانی که نه قابل اجرا.

من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از داستان از افرادی که تا پایان کشویی به فقر. کسانی که ریسک در اینجا. مقیاس چقدر از آن اتفاق می افتد—وسعت و عمق بدبختی—است تا به کنگره است. کنگره واقعا بافر کشور از بسیاری از بدترین اثرات رکود اقتصادی اما ما واقعا در حال رفتن به آن را احساس مانند یک رکود اقتصادی اگر این 600 دلار می رود و آنها را ارسال کنید اضافی تاثیر اقتصادی پرداخت و یا بیشتر انجام دهید برای نجات کسب و کار.

ولز: چه مقدار درست را به مردم ؟ چه چیزی شما فکر می کنم اتفاق می افتد باید برای به حداقل رساندن هرج و مرج اقتصادی حرکت رو به جلو ؟

خودشان: آنجا که وجود دارد هیچ حرکت نزولی به 600 $در آن است که آن را احتمالا داشتن برخی بسیار جزئی اثر در نظر دلسرد مردم را به بازگشت به کار که در غیر این صورت خواهد بود. که واقعی اما آن را احتمالا یک معامله بزرگ در حال حاضر. دیگر از آن, آن را فقط یک هزینه. و آن هزینه های زیادی است اما این زمان به نگرانی در مورد که هزینه. من نمی بینم هر دلیلی برای کاهش میزان سود. من واقعا نمی. من فکر نمی کنم وجود دارد هر راه که آنها در حال رفتن به گسترش 600 دلار پرداخت, اما من امیدوارم که آنها را هل دادن مقدار زیادی از پول را به خاطر آن یکی از تنها چیز خوب در اقتصاد در حال حاضر و این واقعا مهم است که آن را ادامه خواهد داد. من فکر می کنم آن است که نفرت انگیز و واقعا دلسرد کننده است که کنگره شناخته شده در مورد این صخره برای یک مدت زمان طولانی و آنها را انتخاب کرده ایم فقط به رانندگی خارج از آن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب