اورژانس دروازه بان پروتکل بحث در شیر برای NHL GMs جلسه

هنگامی که 42 سال Zamboni راننده وارد شده به عنوان یک اورژانس goaltender و برنده NHL بازی آن را تبدیل به یکی از

توسط NEWS-SINGLE در 11 اسفند 1398

هنگامی که 42 سال Zamboni راننده وارد شده به عنوان یک اورژانس goaltender و برنده NHL بازی آن را تبدیل به یکی از بهترین داستان ها در ورزش است.

اما دیوید Ayres رفتن از تمرین با تورنتو افرا برگها به بازی در برابر آنها را در ضخامت از یک مسابقه حذفی نیز تولید می شود بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد باید در آن موارد نادر. بنابراین اضطراری دروازه بان پروتکل قابل توجهی خواهد بود موضوع گفتگو که به طور کلی مدیران باز سالانه خود را در نشست روز دوشنبه در بوکا راتون فلوریدا.

"این شد یک طوفان کامل" دالاس ستاره GM جیم Nill گفت. "شما هرگز فکر می کنم آن را به رسیدن به نقطه که در آن شما دریافت می کنید دو بچه صدمه دیده است, اما آن اتفاق می افتد ... آن چیزی است که اتفاق می افتد یک بار در هر 20 سال ؟ آن است که یک داستان بزرگ? این چیزی است که ما باید به بحث در مورد."

Ayres است به کار گرفته شده توسط افرا برگها و با این نسخهها کار به عنوان مدیر عملیات در سابق افرا برگ باغ در تورنتو است. او سال است که به یکی از این سازمان در تماس تمرین goalies و حتی حمایت خود را بالا جزئی لیگ سهامداران در طول یک بازی.

با وجود رفتن در کارولینای آبی و سفید ماسک و تجهیزات Ayres متوقف هشت نفر از 10 عکس او رو برای کمک به طوفان ضرب و شتم Maple Leafs. از آنجا که نتیجه Pittsburgh Penguins GM جیم رادرفورد فکر نمی کنم خیلی در مورد این چیز عجیب و غریب از این وضعیت است.

"من حدس می زنم اگر نتیجه این بازی تا به حال رفته ام دیگر راه من قرار داده ایم بیشتر فکر به آن" رادرفورد گفت. "آنچه در حال حاضر در جریان است که هر کس صحبت کردن در مورد اگر چه بسیاری از آنچه ifs. ما می توانیم بحث در محافل مورد چه ifs و همه چیز. من اصلا مسئله با آنچه فقط صورت گرفت. اما مثل همیشه من باز به گوش دادن به همه افکار و آنچه در همه این ایده ها هستند."

این قانون در حال حاضر از هر عرصه ساخت اورژانس دروازه بان در دسترس برای بازی با ریشه از 2015 حادثه در فلوریدا که تقریبا باعث دستیار مربی برای قرار دادن بر روی پد و بازی. به دلیل اضطراری دروازه بان شده و مورد نیاز برای بازی دو بار Ayres و اسکات پرورش برای شیکاگو در سال 2018 — مدیران و مقامات ممکن است پیدا کردن این پروتکل فعلی بهتر از مدرسه مفهوم ساخت یک اسکیت باز در net.

"ما گفت: این ناعادلانه به مرد بر روی یخ را به رفتن در آن وجود دارد" St. Louis Blues GM داگ آرمسترانگ گفت. "این هیچ معنی ندارد. بنابراین در حال حاضر ما گفت: بیایید ببینید اگر کسی از محلی است که می تواند در net. آن را دشوار است برای پیدا کردن 31 A-plus goalies که رفتن به 41 بازی های خانگی در سال است. همیشه وجود دارد راه هایی را امتحان کنید و ببینید اگر ما می توانیم آن را بهبود بخشد."

آرمسترانگ گفت که او نمی تواند به نفع هزینه حمل یک سوم دروازه بان تمام فصل, که همچنین می تواند غیر عملی است. یک امکان تماس برای هر تیم به یک کارمند تمام وقت در خانه و در جاده ها آماده به خدمت در هدف صورت نیاز.

"آیا شما رفتن به پیدا کردن یک مرد که بیش از حد بد نیست از یک دروازه بان است که می تواند هر روز تمرین و کار در بخش بازاریابی و یا هر کجا که او کار کند؟" Nill گفت. "او به سفر با این تیم تمام وقت. ما در آن حالات. با همه چیز وجود دارد CBA مسائل درگیر وجود دارد قوانین کار درگیر هستند بنابراین فقط چیزهای مختلف است که شما باید برای چک کردن جعبه شما می توانید قبل از تصمیم گیری چه باید بکنید."

معاون کمیسر لایحه دالی گفت: NHL به کار با بازیکنان ارتباط در چانه زنی جمعی نگرانی مانند تعیین که شمارش به عنوان یک بازیکن. کسانی که عوارض آن را آسان بدون تعمیر با شاید هیچ راه حل کامل.

"بدیهی است که ما می خواهیم چه چیزی بهترین را برای بازی و ما می خواهیم به مطمئن شوید که افراد نیست با قرار دادن خود در معرض خطر با بازی هدف در یک لیگ ملی هاکی بازی" دالی گفت. "بدیهی است که چیزی است که ما را برای ادامه کار از طریق."

برخی از موضوعات دیگر است که می تواند آمد تا زمانی که GMs دیدار دوشنبه-جمعه:

  • برخی از آفساید بررسی بحث چرا که یک بازیکن اسکیت ممکن است در ساخت آن معلوم نیست و حتی در پخش. مربی چالش ها را پس از یک قانون تغییر ساخت ناموفق چالش مجازات, اما این بیشتر در مورد مقامات گرفتن آن را حق.

"آفساید حکومت من فکر می کنم در حال رفتن به مورد بحث دوباره به جایی که فقط شکستن هواپیما آن را کمی ساده تر به مشخصات آن را در این ویدئو" رادرفورد گفت. "این همیشه سخت برای صف نگهدار بدون در نظر گرفتن راهی که ما این کار را به خاطر همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد."

  • چند فصل به ترکیبی شکر و تخم مرغ رادرفورد نگران است وجود دارد بیش از حد بسیاری از شکر و تخم مرغ توقف زیرا بازیکنان اسکیت بازگشت آهسته تر برای دریافت تماس از صف نگهدار.

"این به من نظر می رسد که ما در حال حاضر بیشتر icings از لازم است که در آن یک پسر عقب رفتن برای یک جن ممکن است به نوبه خود مخالف راه که در آن او می کردم جن و یا او ممکن است فقط بازی بازیکن مخالف در خط آبی زمانی که او می کردم جن," او گفت:. "من باید برای پیدا کردن اگر دیگر GMs احساس به همان شیوه اما اگر ما شاید سفت که کمی."

  • کمیسر گری Bettman گفت: به تازگی NHL نیست برنامه ریزی برای ایجاد تغییرات رادیکال به خود حذفی فرمت مانند NBA است و با توجه به. اما با دو تا از سه تیم برتر در لیگ — بوستون و Tampa Bay — بازی در همان بخش فعلی بخشی فرمت کسانی که در تیم های بالقوه رو خاموش در دور دوم ممکن است دوباره سؤال شود.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"ما در 1 به 8 (در هر کنفرانس) و وجود اختلاف در سفر و بنابراین ما رفت و به این فرمت" آرمسترانگ گفت. "وجود دارد رفتن به جوانب مثبت و منفی هر تصمیم گیری ساخته شده است. من درک منطق صحبت کردن در مورد 1 به 8 اما آن را آسان به بحث در کنفرانس شرق. این یک مشکل بحث در کنفرانس غرب."

  • در عرصه پزشکی کار می کرد هنگامی که بلوز defenceman جی Bouwmeester سقوط بر روی نیمکت در اوایل این ماه با یک رویداد قلبی. به دلیل موفقیت آن پروتکل در شرایط مربوط به Jiri فیشر غنی Peverly و Bouwmeester آن منطقه ای است که نیاز به توجه فوری اما ادامه خواهد داد به نگاه برای دیدن آنچه که می تواند بهتر باشد.

"این چیزی است که من فکر می کنم هر کسی که به نظر می رسد و می گوید:" خوب, این است که, کامل,' دلیل آن را مانند یک چیز مهم" آرمسترانگ گفت. "این چیزی است که فقط ماندن و راکد. ما همیشه سعی کنید به تکامل را به مطمئن شوید که بازیکن ایمنی و طرفداران ایمنی است که در خط مقدم از بازی ما است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im