اما _tenor در مورد مذاکرات جدید رمان <em>کشش ستاره</em>

کتاب "یک بیماری همه گیر است که یک روایت معدن طلا: این یو پی اس سهام برای اکثر روزمره تعامل بین شخصیت های چ

توسط NEWS-SINGLE در 24 اردیبهشت 1399
اندرو چانه / گتی / اطلس

یادداشت سردبیر: به عنوان خوانده شده "خون مالیات" جدید داستانی از Emma _tenor.

"خون مالیات" است گرفته شده از Emma _tenor در آینده رمان کشش ستاره ها (موجود در جولای 21). به مناسبت داستان انتشار در اقیانوس اطلس, اما و توماس Gebremedhin ارشد سردبیر در این مجله در مورد داستان بیش از ایمیل. آنها گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح.


توماس Gebremedhin: "خون مالیاتی" گرفته شده است از خود و آینده رمان کشش ستارهاست که در طول سال 1918 اسپانیایی-آنفولانزای همه گیر. شما نوشت: این رمان طولانی قبل از COVID-19 شروع به تسلط بر عناوین جهانی و داستان از آنجا گرفته شده است در غیر منتظره سنخیت ما با زمان حاضر است. چه آن را مانند شده است را برای شما به دوباره کتاب این چند هفته گذشته? وجود هر گونه صحنه های خاص که در زمان در معنای جدید?

اما _tenor: بله آن بوده است و نه وهم آور به بازخوانی متن به خصوص که من به اندازه کافی خوش شانس به یک ماما (در حال حاضر در قرنطینه) دامپزشک آن را برای نیروی کار-و-تحویل صحنه و اورژانس-پزشکی, دکتر, (کار پاره وقت از طریق این بیماری همه گیر) کپی آن را ویرایش کنید; بحث در مورد داستانی پزشکی مسائل با این دو خط مقدم سلامت کارگران در زمانی که مبارزه با یک ویروس نمی تواند واقعی تر است من با یک حس فوریت به حق آن را دریافت. نه فقط علائم و روش اما روانشناسی پرستاران و پزشکان در بار ناامید. با وجود وحشت از این لحظه من خودم را منعکس چگونه همه چیز بدتر شد و در سال 1918 زمانی که آنها واقعا تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها را مبارزه با خود میکروسکوپ نیست و در عین حال قدرتمند به اندازه کافی برای آنها را به منظور جداسازی و شناسایی ویروس آنفولانزا. دوز بالای آسپرین و بتنهايی اثبات سمی بنابراین بسیاری از پزشکان دستور داد ویسکی برای بیماران به جای این که چگونه بدوی درمان شد.

Gebremedhin: خود را 2014, رمان, قورباغه, موسیقی, می گیرد و در سال 1876 سان فرانسیسکو بود که در چنگال یک آبله بیماری همه گیر. چرا شما تصمیم به ساخت کشش ستاره ها در اطراف یکی دیگر از شیوع ویروسی?

_tenor: این صدا ممکن است و نه عاطفه می گویند اما یک بیماری همه گیر است که یک روایت معدن طلا: این یو پی اس سهام برای اکثر روزمره تعامل بین شخصیت های چون هر بوسه یک قمار است. همچنین ایجاد یک فضای قدرتمند از خزنده unlocalized ترس. من منبع سرایت یا یک قربانی بالقوه? چیزی است که اتفاق می افتد به من تقصیر من یا شخص دیگری یا هیچ کس یا همه ؟ در حال سیاستمداران رفتن به ما را نجات دهد و یا آنها را با استفاده از این لحظه به جاسوسی بر روی قربانی و یا آزار و اذیت ما و یا نوشتن ما را به عنوان وثیقه خسارت ؟ همچنین همه ما درخواست خودمان را بزرگ عاطفی و اخلاقی این سوال روز: چه کسی انجام می شود و آنچه را که من در معرض خطر ،

Gebremedhin: در خواندن کشش از ستارهمن زده شد و از فراوانی تاریخی, جزئیات. چگونه می توانم شما را در مورد تحقیق در مورد رمان خود را? آیا شما خودتان را نقاشی از زندگی واقعی حساب ؟

_tenor: تحقیقات من همه رمان های من بسیار به طور کامل تا حدودی به دلیل حافظه من خوب نیست به اندازه کافی برای نوشتن هر چیزی "از سر من." حتی زمانی که من با استفاده از یک پرواز به عنوان یک شخصیت من تا به حال به خواندن ده ها تن از وبلاگ ها در مورد چگونه آنها در واقع صرف کسانی که ساعت های طولانی در هوا. برای من رمان تاریخی پژوهش همیشه بیشتر گمان می کنم اما هنوز قانون من این است که اگر چیزی برای تلفن های موبایل مانند یک پاورقی—گیر در آموزش reader و یا اینکه جزئیات جالب—من آن را قطع. برای کشش از ستارهمن قادر به جلب منابع فوق العاده از مقالات روزنامه که ذکر عجیب و غریب جزئیات (مانند گفتن یک مقاله چاپ شده با صفحات خالی در هنگام قطع برق) به رفتند پزشکان خاطرات به مرگ عبارت از یک داوطلب پرستار که گفت این بود که بهترین هفته از زندگی خود را. بزرگ آنفولانزا شده است به عنوان اولین عکاسی مستند همه گیر و من ساخته شده است تا یک مجموعه عظیمی از عکس ها. البته من می خواهم به دریافت حسی جزئیات حق (جنگ نان با همه مشکوک خود را حجیم تشکیل دهنده) اما بالاتر از همه, روانشناسی کلیدی است; من را به تصرف خاص که "آرامش خود را حفظ و حمل در" تن.

Gebremedhin: آیا شما احساس می کنید بیشتر در خانه به نوشتن رمان تاریخی به جای چیزی در وجود دارد ؟ چه چالش های یک رمان تاریخی وجود دارد ؟

_tenor: من دوست دارم هر دو کار; من پیدا کردن آن را آسان تر به طنز در داستان های مجموعه در حال حاضر (گمان می کنم به دلیل طنز است تا بر اساس مشترک فرهنگی مراجع), اما آن را آسان تر برای ایجاد درام بالا در این مجموعه در گذشته (چرا که قبل از دولت رفاه یک اشتباه می تواند شما را کاملا به معنای واقعی کلمه در قطره قطره شدن). بله نیاز به تحقیق هر چیزی که کمی برای داستان های تاریخی می تواند خسته کننده. برخی از صبح به نظر می رسد مثل من نمی تواند از طریق یک تک جمله بدون پر کردن آن با پرس و جو در داخل پرانتز: [درست است؟] [بررسی قیمت] [تا به حال این اختراع شده است?] از سوی دیگر تنظیم یک رمان در گذشته افسانه defamiliarization دستگاه: آن را به شما اجازه می دهد ترکیب چیزهای بی انتها خواننده را به راحتی nod همراه با دوران-جزئیات خاص و نگرش است که ممکن است خواننده را بحال خود برگشتن. بنابراین آن را نگه می دارد هر دو نویسنده و خواننده بر روی انگشتان خود را.

Gebremedhin: "خون مالیاتی" حرکت یکپارچه بین جولیا—ما راوی—interior monologue و گفتگو با خانواده و دوستان است. در عین حال شما را مدیریت برای جلوگیری از استفاده از علامت نقل قول در سراسر. چرا داستان نیاز به این ساختار?

_tenor: به اندازه کافی عجیب, این اولین رمان که من انجام داده ام و بدون علامت نقل قول. (این یک مثال از این نوع از چیزی است که نویسندگان عرق بیش; خوانندگان به نظر می رسد فکر می کنم ما همیشه نگرانی در مورد سرنوشت شخصیت های ما در حالی که در واقع ما در حال بیدار شدن از خواب در شب رفتن "زمان گذشته یا در حال حاضر? باید من راوی بود نیمه علام?") من می دانم آنچه شما ممکن است تماس بدون نقل قول-علائم کورمک مک کارتی حالت—اگر واقعا قدمت آن به جویس اگر نه قبل از آن—می تواند madden برخی از خوانندگان. اما برای این رمان در مورد یک پرستار مشغول به کار کردن پاهای خود این احساس به من بسیار مهم به گفت و گو شنا در دریای اندیشه تقریبا به توهم اثر است. انجام بدون علامت نقل قول به معنی شما باید به علامت سخنرانی بیشتر با آن عطر و طعم بیش از حد. خواننده را به توجه بیشتر اگر آنها به ماندن گرا اما من رفت و من راه به ترک آنها را سر در گم به عنوان نیاز به رفتن بیش از یک صفحه به کار کردن که گفت: چه نه پشت سر هم حباب.

Gebremedhin: جولیا یک سرپرست. او توسط مردم احاطه بر دوش pasts خود. برادر او است نه یک کلمه گفت: پس از بازگشت او از جنگ; دوست Bridie است و هیچ وابستگی به خانواده اش و پس از آن وجود دارد زنان او را برای مراقبت در بخش زنان و زایمان. آیا اثرات خود را به طور مداوم مراقبت از دیگران است ؟ این است که یک جنبه اساسی از طبیعت یا این چه انتظار از جامعه که در آن او زندگی می کند ؟

_tenor: سوال خوبی است. بله, شما می توانید می گویند که جولیا قدرت نیست فقط اتفاق می افتد به یک پرستار; به عنوان یک مجرد Irishwoman turning 30 در سال 1918 او چند گزینه و پرستاری یکی از تنها قابل احترام هستند. اما جولیا قربانی; به عنوان یک بسیار با انگیزه پرستار که تخصصی در مامایی, او یک حس واقعی از حرفه مورد کمک به بیماران خود را (هر دو زنان و نوزادان) از طریق خطرناک ترین روز زندگی است. دوم این است که من رمان در مورد یک پرستار (بعد از این تعجب می کنم) و من نیز نوشته است در مورد کارگران جنسی (Slammerkin و قورباغه موسیقی); گمان می کنم این ur-شغل برای زنان قبل از دوران مدرن مدونا-فاحشه دوگانگی. کار بر روی نهایی ویرایشهای از کشش ستاره ها در طول coronavirus بحران باید بگویم خوشحالم که این رمان با تمرکز بر یکی از unglamorous کم پرداخت می شود, اما فوق العاده خواستار شغل که به عهده دارند برای صرفه جویی در زندگی بسیاری از در طول یک فاجعه جهانی. در سال 1918 در خصوص درمان پزشکان پیشنهاد می آنفولانزا بیماران تا چند و به طور کلی بی فایده آن به خوبی شناخته شده بود که "مناقصه ها و مزایده مراقبت توام با عشق" (عبارت قدمت آن به شکسپیر) ارائه شده توسط پرستاران بودند که خطر زندگی خود را تنها چیزی که به احتمال زیاد به شما را از طریق.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن