شیوع این حقیقت آشکار از جوامع آنها ضربه

ایده های یک ملت در پاسخ به فاجعه صحبت می کند به نقاط قوت خود را—و به آن اختلالات. Marzio Toniolo / ا

توسط NEWS-SINGLE در 12 اسفند 1398
Marzio Toniolo / ایسنا

بولونیا, ایتالیا—من نشسته در وسط این گرفـتار دو ساعت رانندگی از Lombardian شهرها شده اند که قرنطینه. در این لحظه دقیق در زمان بولونیا تولید کرده است یک بروز coronavirus. یک یا دو نفر با این بیماری منتقل شده اند به بیمارستان اینجا را از دیگر مناطق است اما هیچ کس در اطراف من و یا هر نقطه در نزدیکی من بیمار است. در عین حال در دانشگاه آمریکایی که در آن من به عنوان سخنران مهمان ما صحبت می کنند.

شاید دلیل این است که ما نمی دانم به چه فکر کنم: بسیاری از ما هرگز دست و پنجه نرم سریع-حرکت, بیماری علاج ناپذیر حتی یکی است که بسیار کشنده است. ما نمی به اندازه کافی به یاد داشته باشید آنفلوآنزای اسپانیایی. ما تبدیل شده اند استفاده می شود به این ایده است که همیشه وجود دارد واکسن یا دارو که آزمایش شده اند. در حال حاضر ما گفته شده در آموزش, اطلاعیه ها, در نشانه ها در ایمیل—برای شستن دست ما احتیاط که احساس می کند نه کافی و نه اطمینان بخش است. در ضمن دانشگاه بولونیا, قدیمی ترین نهاد علمی در اروپا بسته شده است. موزه ها بسته هستند. مسابقات فوتبال و همایش لغو شد. قرون وسطی خیابان شاهد به مقدار زیادی از گذشته شیوع سیاه مرگ کشته شدن نیمی از شهر در سال 1348—در حال به طرز عجیبی خالی به مردم و توجه به هشدارها و در خانه بمانند. حدود نیمی از همکاران من فکر می کنم این اقدامات ناخالص افراطی. نیم دیگر ترس است که آنها به اندازه کافی نمی رویم.

بخشی از مشکل این است که خطر دیده نمی شود: "یک طاعون ندارد ابعاد انسانی تا مردم به خود بگویید که آن را غیر واقعی است که آن را به یک خواب بد است که به پایان خواهد رسید" آلبرت کامو نوشت: در طاعون. این البته بسیار توصیف وضعیت کنونی: بسیاری از مردم نمی توانند تحمل این ایده که چیزی نامرئی می توانید برنامه های خود را. منتشر شده در سال 1947 طاعون شده است که اغلب به عنوان خوانده شده تمثيل یک کتاب است که واقعا در مورد اشغال فرانسه می گویند و یا وضعیت بشر است. اما آن را نیز بسیار کتاب خوب در مورد آفت و در مورد مردم چگونه واکنش نشان می دهند به آنها—یک کل دسته از رفتار انسانی است که ما را فراموش کرده اند.

در این رمان بخشی از قرنطینه شهر "ادامه داد: با کسب و کار با ساخت ترتیبات برای سفر و برگزاری نظرات. چرا باید به آنها فکر طاعون که نفی آینده نفی سفر و بحث?" خود را مدرن معادل در شهر میلان در حال حاضر راه اندازی یک #Milanononsiferma – "میلان متوقف نمی شود"—برچسب کمپین. شهرهای دیگر را دنبال کرد. رسانه های اجتماعی پر است از صاحبان کسب و کار و مدیران هتل افشاگری دولت به صورت غیر ضروری و احتیاطی.

اما نامرئی نیز ایجاد عدم اطمینان و عدم قطعیت می توان دستکاری به طوری که آن را در خدمت دیگر به پایان می رسد. یکی از کامو شخصیت های یک کشیش برای مثال با استفاده از طاعون به افزایش گله خود را: او خود می گوید جماعت است که این بیماری همه گیر است که راه خدا از مجازات کافران. در مدرن ایتالیا اولین کسی که به دنبال به دستکاری اضطراب ایجاد شده توسط coronavirus شد Matteo Salvini ایتالیایی راست رهبر که بلافاصله به نام برای دولت به تعطیل مرزهای این کشور توقف همه جلسات عمومی و نگه داشتن مردم در خانه.

Salvini بدون شک باید فشرده این نقطه دورتر آن را آغاز کرده است و تقریبا بلافاصله به نتیجه معکوس. این ویروس برای اولین بار ظاهر شد در لومباردی و ونتو, دو ایتالیایی استان که خود را حزب لیگ شمال قوی است. زمانی که Salvini متوجه شدم که خاموش شدن را تحمیل بدترین آسیب های اقتصادی وجود او روشن به یک استدلال: یک دولت را به "دفاع ایتالیا و ایتالیایی ها" از پناهندگان آفریقایی. هیچ شواهدی وجود ندارد که پناهندگان آفریقایی در حال حمل این ویروس اما هنوز هم ارتباط بین خارجی ها ناخالصی و بیماری بسیار قدیمی است یکی است. مارین لوپن در فرانسه راست رهبر است, نیز نامیده می شود در فرانسه به تعطیل مرز با ایتالیا هر چند که بیش از حد مزخرف از آنجا که این موارد به نظر می رسد بیشتر از جاهای دیگر نیز هست.

من با توجه به پرواز به لندن در چند روز شده اند و با دقت به تماشای انگلیسی جناح راست شایعات به اندازه سطح خود را از هیستری. تا کنون شده است نسبتا کم آنها پریشان نخست وزیر بوریس جانسون نامزدی به دوست دختر خود حامله—که بدان معنی است که این هواپیما ادامه خواهد پرواز. هنگامی که آنها تمرکز بر روی ویروس من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت به تماس ها مسدود کردن تمام تماس ها با ایتالیا, و من مطمئن هستم که این تلخیص وابسته به دولت بریتانیا به آنها توجه.

اما هر کس نمی خواهد رفتار بد. کامو داستان نیز قهرمانان هر چند این نیست مرتب کردن بر اساس از قهرمانان در بر داشت در بسیاری دیگر از رمان. به جای قهرمانان هستند پزشکان داوطلب که به آنها کمک کند و حتی یک کارمند موسیو بزرگ که به دنبال مقابله با طاعون با ثبت آن اندازه گیری آن و پیگیری آنچه اتفاق افتاده است: "این ناچیز و خود effacing قهرمان که تا به حال هیچ چیز به توصیه او اما کمی خوبی در قلب او و ظاهرا مسخره ایده آل است. این امر می تواند به حقیقت آن با توجه به مجموع دو و دو چهار." Grand دکتر Rieux و چند نفر دیگر سعی کنید به استفاده از علم شفافیت و دقت برای مهار و کنترل این بیماری و برای نجات به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است بدون دادن به هیستری یا ناامیدی: "این ممکن است به نظر می رسد یک ایده مضحک اما تنها راه برای مبارزه با طاعون است با نجابت است."

این نوع از مردم خواهد شد که این قهرمانان در عصر ما بیش از حد. دانشمندان و بهداشت عمومی دانشمندان که بلافاصله با قرار دادن اطلاعات در مورد اعداد و موارد; از تیم های تحقیقاتی که بلافاصله شروع به کار بر روی واکسن; پرستاران و پزشکان که بلافاصله تصمیم به باقی می ماند در داخل قرنطینه مناطق به عنوان بسیاری را در ایتالیا و همچنین در ووهان چین. همه کارهای خود را درست و آنها را همیشه موافق با یکی دیگر: به هیچ وجه دقیق برای تعیین قرنطينه و لغو محتاط هستند و هستند که بی دلیل و با توجه به پتانسیل اثرات اقتصادی از یک سو و میل واقعی به سرعت گسترش این بیماری همه گیر از سوی دیگر است. در ایتالیا وجود دارد در حال حاضر چند مکان مناقشات سیاسی بین virologists که تخمین های مختلف چگونه بد این بیماری خواهد بود.

اما حداقل آنها باید منافع عمومی در قلب است. در اینجا یک قاعده کلی برای استفاده در هفته های آینده: قاضی سیاستمداران چقدر و چگونه به وضوح آنها تسلیم به افرادی که به مجموع دو و دو چهار. آنچه شما می خواهید اطلاعات دقیق است نه سیاسی اطلاعات است. و بیشتر بهتر است. پس از چهار سال از شنوایی است که در سخنان یک سیاستمدار "ما تا به حال به اندازه کافی از کارشناسان" این لحظه ای که ارزش تخصص ناگهان تبدیل به کریستال روشن است. ناگهان حقایق مهم است.

شیوع مانند بلایای طبیعی باید یک راه آشکار حقایق اساسی در مورد جوامع آنها تاثیر است. چینی ها در حال حاضر به پرداخت قیمت بالا برای secretiveness از سیستم خود و بالا-پایین اداری فرهنگ است که رهبری بسیاری در ابتدا برای پنهان کردن این بیماری است. در مقابل یکی از دلایلی است که ایتالیایی ها نیست وحشت بیشتر است که آنها اعتماد به نفس در سلامت سیستم و در واقع این سیستم در معنای وسیع تر کلمه با وجود Salvini و دروغ مبارزات. ایتالیا در حال حاضر تست شده بسیاری از هزاران نفر از مردم برای ویروس—تست رایگان است البته—که یکی از دلایل که چرا این شماره ها بسیار بالاتر از هر جای دیگری. مردم این را می دانند و تکرار آن به یک دیگر گاهی اوقات به شوخی در مورد آن ("ما ایتالیایی ها بیش از حد صادقانه") اما از آن است که یک منبع غرور و افتخار است. چند نفر دیگر در اروپا تا کنون در حال آزمایش است که به طور گسترده ای. و البته ایالات متحده انجام نمی دهد هر چیزی از مرتب کردن بر اساس.

در آمریکا من می ترسم ما ممکن است یاد بگیرند که نه ما بهداشت عمومی سیستم و نه ما "نظام" به طور گسترده تر درک ایجاد احساس اعتماد. حتی اگر ما بالاترین تکنولوژی سیستم مراقبت های بهداشتی در جهان حتی اگر ما بهترین جراحان و بهترین تجهیزات ما ایجاد نکرده بهداشت عمومی فرهنگ است که باعث اعتماد به نفس. سیستم بیمارستان شده است مقایسه کردن به استخوان; وجود ظرفیت اضافی و هر کس آن را می داند. اگر مردم مجبور به پرداخت به آزمایش می شود و سپس ممکن است بسیاری از رد. اگر مردم را به قرنطینه می شود و آنها ممکن است فرار کنند.

بدتر به جای به دنبال توقف تئوری های توطئه است که دولت ما خواهد آنها را ایجاد کنید. رئیس جمهور در حال حاضر به نام coronavirus یک "جعل" و زیاده روی در انواع مختلف تفکر جادویی. در یک سخنرانی در مورد کوروناویروس مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که "آن را به ناپدید می شوند. یک روز -- آن را مانند یک معجزه آن را ناپدید می شوند"; که "شما می دانید, آن را بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود"; که "ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد هیچ کس نمی داند." اگر مردم توجه ما خواهد بود قادر به شمارش هزینه است که نادرستی و تفکر جادویی و اندازه گیری آن در تعداد مرگ و میر در گسترش بیماری در تعداد افرادی که چشم پوشی از قرنطينه و یا اقدامات احتیاطی.

هر چند که این بدترین نوع بیماری قابل تصور, آن را خوب است که ما در حال یادگیری این چیزها در حال حاضر به دلیل coronavirus ممکن است تبدیل به فقط یک خشک اجرا شود. آتش سوزی تر به نظر می رسد کشنده در حال حاضر از آنجا که بیشتر افراد در مناطقی زندگی می کنند که نزدیک به جنگل که اغلب سوختگی; بسیاری از بیماری های جدید نیز در نتیجه انسان گسترش در سراسر این سیاره است. مانند سارس و یا ابولا coronavirus به نظر می رسد یکی دیگر از بیماری است که شروع به پریدن کرد از قلمرو حیوانات به انسان و سپس سفر به سرعت به دلیل قطار و ماشین و هواپیما و مردم خوشه بندی در مکان های عمومی.

به عنوان دیوید Quammen نوشت: در سرريز: حیوانات عفونت و آینده بشر پاندمیاین بیماری ما را به یاد "پیر داروینی حقیقت (تاریکترین از حقایق شناخته شده و مداوم را فراموش کرده اید) که بشریت این است که یک نوع از حیوانات جدایی ناپذیری در ارتباط با دیگر حیوانات: در اصل و تبار در بیماری و در سلامت." حتی زمانی که این نوع از ویروس ها عقب رفتن و یا ناپدید می شوند آنها لزوما از بین برود. آنها می توانند جهش آنها بندر می تواند خود را در دیگر حیوانات و آنها می توانند مجددا.

که بیش از حد پیش بینی شده بود توسط کامو را دکتر Rieux. او می دانست که "باسیل طاعون هرگز نمی میرد و یا از بین می رود خوب است که آن را می توانید دروغ خفته برای سال ها و سال ها در مبلمان و کتانی سینه; که آن bides زمان خود را در اتاق خواب زیرزمینهای تنه و قفسه; و این که شاید روزی خواهد آمد که برای زهر و روشنگر از مردان آن خواهد rouse آن موش دوباره و ارسال آنها را به جلو به مرگ در شهر مبارک." ما ممکن است شانس این زمان, اما ما باید از فرصت استفاده کرده و خودمان را آماده ذهنی و همچنین پزشکی برای این بیماری همه گیر است که می آید—و بعد برای یکی از پس از آن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب