حتی جسورانه بایدن تنها تا کنون

ایده های این بیماری همه گیر است گسترش جاه طلبی های خود را—نه فقط به اندازه کافی برای به چالش کشیدن پنتاگون

توسط NEWS-SINGLE در 1 خرداد 1399
BRITTAINY نیومن / نیویورک تایمز / Redux

روز یکشنبه الکساندر برنز از نیویورک تایمز گزارش داد که جو بایدن است "به دنبال بزرگ ایده های دموکراتیک." با کنگره و متحدان سابق معاون رئیس جمهور است "مسابقه به جمع آوری جدید حاکم دستور کار" است که "دور جسورانه از هر چیز حزب استقرار در آغوش دارد قبل از." به عنوان نمونه هایی از این "نمایی بزرگتر" را در دستور کار خود سوختگی اشاره مکالمات این بایدن کمپین است که با داشتن حدود عظیم سرمایه گذاری های جدید در آثار عمومی و اقتصاد سبز فشار به گسترش مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودک و قوی تر کار حمایت و نیازهای جدید است که شرکت های بزرگ به اشتراک گذاری ثروت خود را با کارگران خود را. مقاله درنگ بیش از بحث های دموکراتیک در سیاست محافل مورد اساسی جهانی درآمد فدرال شغل تضمین تجدید نظر مالیاتی و تلاش برای بازسازی امریکا تولید پایه.

در عین حال در بیش از 2000 واژه از آن ارائه جزئیات در مورد سیاست خارجی در همه. به طور مشابه, گابریل Debenedetti از New York magazine به تازگی توصیف بایدن قصد دارد برای ریاست جمهوری "بلند پروازانه تر از FDR است" اما تا حد زیادی اجتناب امور بین المللی.

این حذفیات گفتن. در حالی که COVID-19 همه گیر و نیاز به برنده شدن بیش از برنی ساندرز رای دهندگان را تحت فشار قرار دادند بایدن کمپین را در آغوش بلند پروازانه تر داخلی را در دستور کار کمی شواهد نشان می دهد که presumptive دموکراتیک نامزد در حال انجام هر چیزی قابل مقایسه در امور بین المللی. که حیف چرا که آمریکا در رابطه با جهان نیاز دراماتیک بازنگری بیش از حد.

هفته گذشته بایدن و ساندرز مبارزات پرده برداری از شش "وحدت نیروهای وظیفه" به تجمع دموکرات ها در اطراف یک دستور کار است که ادغام بایدن را incrementalist غرایز با ساندرز را دگرگون تر هستند. نیروهای وظیفه—که شامل نام های بزرگ مانند اسکندریه Ocasio-کورتز, جان کری و سابق دادستان کل اریک هولدر—پوشش تغییر آب و هوا جنایی-عدالت اصلاحات, اقتصاد, آموزش و پرورش, بهداشت, مراقبت های بهداشتی و مهاجرت. سیاست خارجی را در لیست.

این بایدن کمپین می کند که سیاست خارجی گروه های کاری بسیاری از آنها را. آنها را به زیر شاخه ها: دفاع, هوش, شرق میانه, و غیره. دموکراتیک-سیاست خارجی خودی به من گفت که این پانل شامل صدها wonks که تولید reams اعم از اسناد و مدارک که در حال ارسال به بالا بایدن مشاوران مانند آنتونی بلینکن جولین اسمیت و تام Donilon. اما گروه های کاری اصلا خوب بکار بردن قدرت زیادی; یکی از سابق اوباما-دولت رسمی مشخص می شود آنها را به من به عنوان "پنجره پانسمان." و از آنجا که هویت این افراد ریاست آنها راز آنها سخت تر برای نفوذ از وحدت نیروهای وظیفه تاسیس در سیاست داخلی. "این واقعیت است که آنها نمی باید یک سیاست خارجی گروه کاری به معنی طرفداران در حال پریدن را از طریق hoops به کشف کردن که به صحبت کردن" یکی از مترقی سیاست خارجی فعال به من گفت. "این باعث می شود آن را سخت تر و بیشتر به چالش کشیدن برای برقراری ارتباط با مبارزه است." (این فعال و سابق اوباما-دولت رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت این موضوع است.)

این مقایسه پنهان کاری ممکن است کمتر از یک نگرانی در حال بایدن گذاشته یک مطلب خاص سیاست خارجی دستور کار است. اما در مقایسه با عمده رقبای اصلی او شده است مبهم است. نگاهی به بودجه دفاعی. طول اولیه الیزابت وارن پیشنهاد برش نظامی هزینه های $800 میلیارد بیش از 10 سال است. ساندرز پیشنهاد برش آن توسط 1.2 تریلیون دلار بیش از 12 سال است. بایدن برنامه های در حال مات تر. یک فوریه 2019 سیاسی بررسی شناسایی او به عنوان یکی از نامزدها که می خواستم به "افزایش بودجه دفاعی." در ماه نوامبر در مقابل او گفته نظامی بار "ما می تواند به حفظ یک دفاع قوی و حفاظت از ایمنی و امنیت کمتر است." خواندن اندرونه این موسسه بروکینگز توماس رایت پیشنهاد در اقیانوس اطلس در ماه مارس در حالی که "دفاع-کاهش بودجه ممکن است" در یک بایدن دولت "اولویت در حال اصلاح و نوسازی نظامی به منعکس کننده فن آوری های جدید و تعمیر نظامی-روابط است."

به عبارت دیگر بایدن نیست برنامه ریزی به صرف مقدار سرمایه سیاسی برای کوچک شدن پنتاگون. استیون مایلز, مدیر اجرایی, مترقی, گروه حمایت از پیروزی بدون جنگ به من گفت که او نگران است که یک بایدن دولت ممکن است در آغوش اصل "برابری" است که در آن—به دست آوردن حمایت از حزب جمهوری خواه در کنگره—"سرمایه گذاری داخلی مانند مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و زیرساخت باید همسان دلار برای دلار با پول بیشتر برای پنتاگون بودجه پف کرده." Laicie Heeley سابق تحلیلگر با این بودجه برای امور خارجی و دفاعی برنامه در Stimson مرکز پیش بینی شده به من "وقتی که می آید به دفاع بایدن در انتخابات ریاست جمهوری است که به احتمال زیاد به نگاه بسیار شبیه اوباما در انتخابات ریاست جمهوری و این که رفتن به نگاه نه چندان متفاوت از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری زمانی که شما واقعا در اعداد است."

این بیماری همه گیر که در حال حاضر به کشته شدن حدود 30 بار به عنوان بسیاری از آمریکایی ها به عنوان 9/11—ارائه می دهد بایدن فرصتی برای گریز از پارامترهای ایجاد شده توسط پیشینیان خود را. به عنوان امنیت ملی و تحلیلگران Joseph Cirincione و ویلیام Hartung به تازگی اشاره کرد در جهت منافع ملیایالات متحده صرف $740 میلیارد سال در ارتش و 11 میلیارد دلار در جهانی بهداشت عمومی. بیمارستان بالا و پایین رفتن بر لبه ورشکستگی در حالی که پنتاگون صرف در مورد $500 میلیون سال در راهپیمایی باند.

بایدن می تواند با استفاده از این رنگ پریده اختلاف برای به چالش کشیدن این دیدگاه که هزینه های نظامی تنها می تواند کمرنگ در لبه. یک راه برای انجام این کار است و خواستار آن است که پنتاگون عبور از ممیزی چیزی—به عنوان Fareed Zakaria به تازگی اشاره کرد—آن را هرگز انجام می شود. دیگری است به شدت به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای افزایش در هزینه های سلاح های هسته ای. یک سوم این است که به تماس برای لغو 2001 و 2002 کنگره قطعنامه که باید با توجه به سه رئیس جمهور قدرت به جنگ برای نزدیک به دو دهه است. او در وب سایت خود بایدن می گوید او را "برای همیشه پایان جنگ است." اما مگر او به پایان می رسد پایه و اساس قانونی که بر اساس آن کسانی که در جنگ برای همیشه لطفا برای استراحت ایالات متحده است که به احتمال زیاد به ادامه اعزام نیروهای ویژه به راه اندازی حملات هواپیماهای بدون سرنشین با حداقل نظارت کنگره.

به جای به چالش کشیدن پنتاگون آسمان بالا بودجه بایدن بالاترین-پروفایل سیاست خارجی تاخت و تاز پس از عقد نامزدی حزب دموکرات شده است سعی کنید به خارج شاهین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چین است. در آوریل بایدن کمپین زد یک آگهی پر شوم تصاویر از سربازان چینی که متهم به تهمت داشتن "بیش از نورد چینی." نرم افزار-بایدن فوق العاده PAC متهم به رئيس جمهور از "آشکار رضایت به چین است." به مغلوب ساختن پیشی جستن حق در چین ممکن است اعتصاب بایدن را به عنوان مشاوران زیرک راه برای خنثی کردن روحانی در خط حمله. اما آن را استمرار جنگ سرد روایت است که شاهین در حال حاضر با استفاده از برای حفظ عظیم هزینه های دفاعی.

انگیزه به خارج شاهین مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین باعث می شود آن را سخت تر برای بایدن به گسترش تعهد آمریکا به سازمان بهداشت جهانی که در آن رئیس جمهور و متحدان او را تمسخر به عنوان یک ابزار از پکن است. او در وب سایت خود بایدن پیشنهاد بیشتر همکاری های بین المللی در برابر COVID-19. مبارزات انتخاباتی خود در حال صرف انرژی به مراتب بیشتری هجوم چین از دفاع از که—در نتیجه کمک به ایجاد یک فضای سیاسی است که باعث می شود چنین همکاری سخت تر است. این مثال دیگری از بایدن امتناع را در سیاست خارجی آنچه که او به نظر می رسد آماده به کار در سیاست داخلی: استفاده از همه گیر به اساسا تغییر شکل سیاسی آمریکا بحث است.

فقط به خاطر بایدن نیست تخمگذار از یک تحول سیاست خارجی چشم انداز معنا نیست که او نمی تواند بهبود قابل توجهی بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بلینکن جیک سالیوان و کالین Kahl که در خدمت به عنوان بایدن ملی-مشاوران امنیت در حالی که او معاون رئیس جمهور باقی می ماند و با نفوذ در حال حاضر به طور گسترده ای به عنوان متفکر توانا و مناسب و معقول.

مشکل این است که بایدن سیاسی تیم به نظر می رسد متقاعد شده است که در حالی که مبارزات انتخاباتی در بلند پروازانه مترقی داخلی دستور کار را افزایش میدهد انتخابات چشم انداز مبارزه در بلند پروازانه پیشرو بین المللی در دستور کار می تواند او را در معرض تهمت را jingoistic حملات. به عنوان یک نتیجه, بایدن این است که عدم استفاده از این بیماری همه گیر را به نفع خود یک دستور برای یک کاملا متفاوت در سیاست خارجی. با توجه به آنچه که دموکرات ها آموخته اند که باید در ماه های اخیر—مورد نیاز برای آزاد کردن پول برای مبارزه با نزدیک به افسردگی و از جان گذشته نیاز به بهبود همکاری های بین المللی قبل از همه گیر بعدی بازدید—آن را یک شکست امد و شد زیاد است که ممکن است آنها را برای مدت زمان طولانی برای آمدن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب