حتی متنوع ترین بازیگران نمیتوانند کار پیدا کنند

فرهنگ "ما فقط نوع در یک جناح و یک نماز در حال حاضر." این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن هر بخشی

توسط NEWS-SINGLE در 9 فروردین 1399
این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن هر بخشی از اقتصاد, اما بازیگران به ویژه در پرداخت یک هزینه گزاف مالی و خلاقانه.لورن اوبراین / اطلس

قبل از coronavirus همه گیر ضربه لورن اوبراین بود دستکاری سه شغل: او یک دوربین بازیگر; کمدین و مجری در Westside, کمدی, تئاتر در سانتا مونیکا کالیفرنیا; و همراه با نوازنده شوهر, مت, تجارت, صاحب حوادث کوچک-رزرو و کسب و کار. هر سه او به من گفت با آه از طریق تلفن در این هفته "فرو ریخت و در همان زمان" زمانی که کالیفرنیا با صدور ایالت دستور به پناهگاه در محل. کار از خانه نیست قابل اجرا هنگامی که خدمه نمی تواند برای جمع آوری شاخه های تئاتر بسته و حوادث لغو در droves.

زن و شوهر مواجه خود واقعیت جدید به سرعت: آنها به کاهش هزینه های خود را خواسته به تاخیر پرداخت در کارت های اعتباری خود را و برنامه ریزی برای صحبت با صاحبخانه خود. "ما از یک مشکل بحث به اشک ناجور به" خوب چه کنیم پس؟'" او گفت:, و اضافه کرد که آنها هم پدر و مادر 3-پسر ساله. "ما فقط نوع در یک جناح و یک نماز در حال حاضر."

این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن هر بخشی از اقتصاد اما وقتی که می آید به صنعت سرگرمی, بازیگران, به طور خاص در حال پرداخت قیمت گزاف مالی و خلاقانه. این حرفه همواره با اوضاع مالی اما امروز اقدام جامعه مشغول به کار بود در یک چشم انداز شکوفایی. تعدادی از برنامه های تلویزیونی پخش هر سال رسید به یک اوج جدید در سال 2019 با تشکر از جریان خدمات و تولیدات به معنای فرصت های بیشتر به بازیگران. خلبان فصل—به طور سنتی یک ماه-کشش طولانی از ژانویه تا آوریل زمانی که بازیگران گله به لس آنجلس را به استماع جدید نشان می دهد—به تازگی بدل به یک سال-فرایند طولانی است. و بین خالق متمرکز crowdfunding سایت های مانند Patreon و اجتماعی-رسانه, سیستم عامل اجرا شده بود پیدا کردن بیشتر و بیشتر رسانه ها برای بیان هنر خود را.

در عین حال حتی برای متنوع ترین بازیگران این بیماری همه گیر است و قطع جریان درآمد آنها نیاز به پرداخت صورتحساب: خدمات صنایع و مهمان نوازی را به وقفه و کسانی که سمت مباحث خارج از آن دسته سنتی—مانند در آموزش برنامه ریزی رویداد و یا stand-up comedy—نمی تواند به کار برود. دیوید Sedgwick, یک بازیگر است که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک معلم و راهنمای تور در استودیو یونیورسال در لس آنجلس به من گفت که هر سه از منابع درآمد "یک شبه از بین رفت." "من کار و زندگی شده است کاملا مختل," او نوشت: به من یک ایمیل در این هفته است.

چندین سازمان اختصاص داده شده به بازیگران رفاهی باید در تنظیم بودجه اضطراری پس از وقوع. اما بالا بردن پول ممکن است به اثبات می شود یک چالش است. تام ویولا, مدیر اجرایی برادوی مراقبت/سهام مبارزه با ایدز است که راه اندازی اورژانس-صندوق کمک به من گفت که آن را به امید جمع آوری 2 میلیون دلار. "ما خوشبین هستیم," او نوشت: از طریق ایمیل. "در اوایل این هفته ما هیجان زده به اعلام $1 میلیون تطبیق کمک مالی از بیش از 20 برادوی تولید. اما آن را به بسیاری از دوستداران تئاتر حفاری را به قلب خود و کیف پول خود را—در حال حاضر تلاش ما برای رسیدن به این هدف است." چه چیزی بیشتر پول مطرح شده از طریق این وجوه ممکن است "اسمی" در بهترین حالت اوبراین گفت: وقتی که می آید به ماه از بیکاری است.

Brittany Curran, که شده است به جستجو برای او فرفره بعدی از این سری که در آن او اولویتی Syfy را جادوگرانبود لغو شد در اوایل ماه مارس گفت: من از طریق ایمیل است که همه گیر است "تشدید" کار خود را-جستجو اضطراب. "اکثر بازیگران نیست ستاره," او نوشت: "نمی میلیونرهای با به اندازه کافی پول پس انداز به آب و طوفان است."

بازیگران, از این رو به دنبال موقت گیگابایت—و برای بسیاری از جمله اوبراین اینترنت آنها را فراهم می کند. او و شوهرش شروع یک کانال یوتیوب به نام خودرو حلزون + lollistops در آن زندگی می کنند جریان کلاس های موسیقی در راستای کودکان هر روز صبح روز هفته هر دو به عنوان یک راه برای نگه داشتن فرزند خود را اشغال کردند و به عنوان یک راه برای سرگرم کردن خانواده ها نیز بی قرار کودکان نو پا در خانه است. با هر آپلود اوبراین تشویق بینندگان به اهدای 5 دلار به او Venmo حساب اما می گوید او می داند اگر مخاطب او بود و او و خانواده اش نمی تواند پول یدکی. "اگر مردم در همان وضعیت که ما در مورد آن نگران نباشید," او می گوید. "فقط لحن در نگه داشتن بچه خود را مشغول است."

آنها نه تنها آنهایی که مهاجرت آنلاین در حالی که از کار. "وجود دارد یک مقدار شدید, همکاری," ویولا مشاهده شده است. "بازیگران نوازندگان نویسندگان و دیگر معماران و طراحان با استفاده از Facebook, Instagram, زوم کنفرانس و دیگر روشهای خلاق برای ساخت جوامع آنلاین است." همه نوازندگان با من صحبت کرد متوجه افزایش فعالیت های اینترنتی نیز هست. "I don't love فشار به نوشتن King Learاما به عنوان کسی که ایجاد شده است خود من محتوای برای مدت زمان طولانی آن جالب است برای دیدن همه حتی بازیگرانی که معمولا در تلویزیون نشان می دهد به طور ناگهانی می خواهید خود را به چیزهای" بازیگر اشلی Clements نوشت: من در توییتر پیام مستقیم. (Clements در درجه اول تولید و ستاره در محتوای وب سایت در حالی که مکمل کار خود را با تجاری گیگابایت است.) "من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از پادکست ها vlog-سبک یک فرد را نشان می دهد و آهنگ و قرنطینه کوتاه آمدن از این زمان به عنوان بازیگران سعی می کنید به ماندن عاقل."

در واقع coronavirus محتوا تبدیل شده خود را subgenre داده می شود که چگونه همه گیر آمده است برای تسلط بر سرفصل ها و مکالمات. تاپیک اشتها عمومی-اطلاعیه های خدمات برای تفسیر—و حتی به صورت طنز. تس Paras, یک بازیگر است که ستاره در آمازون فقط اضافه کردن سحر و جادو, مونتاژ یک صف از عملکرد دوستان برای یک ویدیو حقه بازی ویروسی A-لیستر آواز خواندن همراه به جان لنون "تصور" بازنویسی متن ترانه برای جلب توجه و محکوم—به شعارهای نژادپرستانه در اطراف coronavirus. "من فکر می کنم رسانه های اجتماعی تبدیل شده است و حتی زنده محل در حال حاضر" او نوشت: من از طریق توییتر. "ما در حال انجام بیت به ارتباط با یکدیگر و سرکوب جمعی ما اضطراب. صادقانه قادر به خنده می کند!"

Rebekka جانسون یک کمدین و بازیگران عضو در Netflix, درام, تب و تاب بودنکه متوقف تولید در فصل چهارم آن پس از شیوع همچنین کار بر روی ساخت coronavirus محتوا. او قصد دارد به همکاری از راه دور با دوستان صنعت به آمده تا با یک اسکریپت مورد اجتماعی فاصله است که آنها می توانند هر شلیک در خانه و قطعه با هم به یک کمدی PSA او را پست در Instagram. "من حدس می زنم ما فقط تلاش هنوز هم خلاق بود اما خوب بیشتر," او توضیح داد که از طریق تلفن. نه هر کس فرو بردن به COVID-19–خاص خلق جانسون اضافه شده در یک ایمیل: او متوجه شده است که بسیاری از بازیگران مانند اوبراین آغاز کرده اند میزبانی کلاس های آنلاین در موضوعاتی مانند موسیقی تریک و صدای بیش از حد کار برای کمک به پرداخت صورتحساب.

هنوز هم نه همه محتوای آنلاین برابر خلق شده است. هجوم ستارههای بر روی همان سیستم عامل تهدید به تحت الشعاع قرار دادن این بازیگران نقاشی و دور از توجه ارزشمند آنها نیاز به پول در اوردن کار خود را. "این نوع از سخت به رقابت هنگامی که شما می دانید [که خواننده گروه کلدپلی] کریس مارتین می خواهد برای قرار دادن در یک کنسرت" اوبراین اشاره کرد. "این است که واقعا شسته و رفته [است که هر کس ورود] اما پس از آن وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدا و آن سخت است به ایستادگی کردن."

و ایستاده خواهد بود که کلید به برخورد با بالقوه طولانی پیامدهای اجتماعی فاصله. بازیگران استفاده می شود برای پایدار اسلامپ بین مباحث و صنعت اضطراری-کمک به بودجه و دولت-نهاد امداد بسته های کمک خواهد کرد که در کوتاه مدت. اما جانسون که در حال پرداخت به مدت دو هفته از کار در حالی که تولید متوقف شده است در تب و تاب بودن, پیش بینی تورم از مبارزات بودجه برای بازیگران مثل خودش اگر همه گیر ثابت می شود مخل برای بیش از حد طولانی است. "به عنوان یک بازیگر این جشن یا قحطی," او گفت:. "پس از این زمان بود که من که قرار بود به پول قادر به حفظ برای که دوره طولانی از زمان هنگامی که شما مرتب کردن بر اساس بدانند چه کار بعدی خود را است. من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و این که ناشناخته و بسیار ترسناک است."

Sedgwick هم گفت: او را "با احتیاط خوش بینانه" در مورد آینده مالی برای هم بودن. او بیمه بیکاری—بازیگران ممکن است واجد شرایط را از طریق اتحادیه های کارگری مانند SAG-AFTRA, بسته دولت خود را—اما "این نوع از وضعیت بالقوه به یک نقطه اوج" او توضیح داد. "من گوگل 'قانون ورشکستگی در کالیفرنیا بیش از یک بار." و کوران گفت: او را "ذخیره به اندازه کافی پول نمی شود نگران برای کمی در حالی که" اما ترس است که اگر تولیدات نمی رزومه در زمان او را فاقد شرایط لازم برای Screen Actors Guild سلامت-بیمه برنامه که بستگی به بازیگران در هدف قرار دادن یک حداقل دستمزد در هر سال است. بازیگران نیاز به امتحانات ابتدائی به آن را به بعد از "جشن" را به عنوان جانسون قرار داده و آن را; و بدون آنها به خود را ایجاد کنید ،

در آن حس coronavirus همه گیر نشده متوقف هالیوود; آن را فقط مجبور صنعت به آمار قابل تامل است. خدمه را متوقف کرده اند جمع آوری, استودیو, دروازه بسته, قرمز, فرش, نشستن, نعوظ کشیده و انتشار تقویم رها شده است در بی نظمی. اما حتی اگر ترافیک کاهش پیدا کرده است و در مجموعه و مراحل هنر ندارد به: Curran گفت: او خواهید بود تیراندازی "کمترین بودجه کم فیلم کوتاه" خانه و حیاط. و اوبراین در بالا ایجاد روزانه طرح درس برای خودرو حلزون + lollistops را شروع کنید در یک gestating پروژه. "من صحبت شده است برای سه سال در مورد نوشتن یک فرد نشان می دهد," او گفت:. "پوشش نقره ای است و من هم به نوشتن در حال حاضر." در دیگر کلمات ؟ نشان می دهد بر روی بروید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب