هر روز پدر و مادر راهنمایی

تصویر توسط Luci GutiérrezFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.م

توسط NEWS-SINGLE در 31 اردیبهشت 1399
looking under bed
تصویر توسط Luci Gutiérrez

ما تمام شده وجود دارد. دندان براق, p.j.'s هستند و blankie در محل است. شما tiptoeing از مهد کودک هنگامی که به طور ناگهانی شما را بشنود, "مامان و وجود دارد یک هیولا زیر تخت من!" شما آه. به نظر می رسد که قسمت جدید از "لیسانس" در حال رفتن به باید صبر کنید. :( خوش شانس برای شما کارشناسان ما در حال به چالش!

طبیعی است برای فرزند من به ترس از هیولا ؟ بله. اگر هر چیزی, آن شواهد سالم تخیل.

چگونه می توانم متقاعد کردن فرزند من وجود دارد هیچ چیز مانند هیولا ؟ صبور باشید. با پنج فرزند شما باید درک کنند که هیولا او را از ترس واقعی نیستند.

اگر هیولا او را از ترس ها واقعی است ؟ متاسفانه این در حال تبدیل شدن بیشتر رایج پس از هیولا بزرگ قیام رخ داده است که در اوایل این سال است. همیشه از موجودات از تبار تاریکی محل حضور خود را بر روی زمین تبدیل شده است اجتناب ناپذیر جنبه ای از زندگی روزمره ما. اگر فرزند خود را از ترس واقعی در زندگی واقعی هیولا مانند Gorgog از بین برنده یا Ctharga خوار از روح به او توضیح می دهد که اگر چه کسانی که هیولا هستند و بدیهی است که واقعی احتمال آنها را حمله به خود است و تنها در حد متوسط.

من باید محدود کردن فرزند من رسانه ها دسترسی داشته باشید ؟ اکثر پدر و مادر موافق عاقلانه برای محافظت کودکان و نوجوانان از ترسناک محتوا. اما کارشناسان هشدار می دهند که ممکن است بیهوده سعی کنید برای جلوگیری از آنها را از دیدن هیولا در دسترس نباشد. پس از همه آنها در صفحه 1 از بار هر روز معمولا قابل توجه مطرح شوم. پاسخ کوتاه: سعی کنید بهترین خود را.

اگر فرزند من است که با داشتن کابوس ؟ دوباره این طبیعی است. استثنا این است که اگر فرزند شما شده است "" مشخص شده توسط یک هیولا است که با استفاده از رویاهای خود را به تلاش برای تشکیل یک پیمان با او. از فرزندتان بخواهید برای جزئیات بیشتر در مورد کابوس. آیا هیولا آدرس او توسط Christian name? او خواسته به "ثبت نام خود را در کتاب"? اگر جواب این است نه او اطمینان آن را فقط یک رویا بود احتمالا.

من باید اجازه دهید کودک من استفاده از یک شب-نور ؟ شب-نور ممکن است به نظر می رسد مفید است اما کارشناسان هشدار می دهند آنها می تواند انجام بیش از آسیب خوب. حتی یک نور کوچک می تواند مختل کودک ریتم شبانه روزی و خدمت به عنوان یک گاو-چشم برای Gauntwings که نمی شنوند و یا بو و شکار طعمه خود را تنها با استفاده از خود hyperdeveloped حس بینایی. تنها راه برای فرار از Gauntwings است که به زندگی در تاریکی.

فرزند من نیز ترس از تخلیه. این است که عادی است ؟ من می خواهم به فرض شما به معنای تخلیه Ga و آن را عادی برای او به ترس از آن است. پس از همه, آن را به یک پورتال چرخش در آسمان که به نظر می رسد مثل یک جیغ ، آن را پنجاه بار بزرگتر از خورشید است. هیچ کس نمی داند از کجا آمده است و یا با آنچه در آن است. این وحشتناک است.

وقتی فرزندم ناراحت می شود در مورد هیولا, شوهرم باعث می شود جوک سعی کنید به او را تشجیع کردن. او مشکل بدتر ؟ شوهر شما احتمالا یک هیولا. مواد مخدر او را در شام و زمانی که او را ناخودآگاه نوار بدن او برهنه. اگر او شده است "husked" او را به علامت Corthar در قفسه سینه خود (دیدن لینک). اگر او تا به علامت قطع سر خود را.

چه مدت طول خواهد این مرحله گذشته است ؟ کارشناسان معتقدند که سن هیولا فقط گرفتن آغاز شده است. هیچ پایانی در چشم. این "طبیعی است."

اگر چه من احساس غرق ؟ ضرب و شتم نیست خودتان را در مورد آن. در این مدرن خالی از سکنه جهان طبیعی است گاهی اوقات احساس می کنید تاکید کرد. سعی کنید به حک کردن برخی از "من" است. شاید آن را به یک لیوان شراب در حمام در حالی که دختر خود را ساعت کارتون آموزشی. شاید این کامل بطری جین بر روی پشت بام در حالی که شما فریاد هیولا به "فقط کشتن من در حال حاضر." این مهم است برای مدیریت اضطراب خود را. در غیر این صورت شما ممکن است در نهایت "مدل سازی" عصبی رفتار برای کودک خود را که می تواند او را به تجربه استرس خود را. یا شاید شما فقط باید مستقیم با او.

شما چه معنی است ؟ شاید هنگامی که کودک شما می پرسد اگر چیزی را اشتباه او حقیقت را بگویید: "بله. چیزی بسیار اشتباه است. هیولا در حال تلاش برای کشتن ما و جهان به عنوان ما آن را می دانم است."

آیا شما گفت من فقط باید بدهد ؟ شما می تواند به شما بدهد. یا شما می توانید مبارزه با.

آنچه شما در مورد صحبت کردن ؟ من صحبت کردن در مورد در نظر گرفتن کسانی که هیولا حرومزاده پایین.

اوه. نیست که غیر ممکن است ؟ شاید. اما آن را به ارزش یک شات ؟ آیا بهتر نیست از فقط نشسته وجود دارد در حال انتظار برای مرگ ؟

من نمی توانم! شما می توانید.

من می ترسم! من می دانم. اما شما قوی تر از شما فکر می کنم. شما می توانید انجام این کار.

چگونه ؟ تحقیقات هیولا. یادگیری نقاط ضعف خود را. ذخایر سلاح. تقویت بدن و ذهن خود را.

و پس از آن چه ؟ هنگامی که لحظه ای می آید نگاه فرزند خود را در چشم. به او بگویید که مخاطرات بالا هستند اما شما نمی دادن. به او بگویید که شما را به انجام هر کاری شما می توانید برای محافظت از او و حتی اگر آن را ممکن است شما موفق شما در حال رفتن به مبارزه برای او با همه چیز شما کردم. به او بگویید: "اگر این هیولا فکر می کنم که آنها می تواند دمار از روزگارمان درآورد با خانواده من بدون من تیراندازی به آنها را برای اولین بار در, گاییدن, چهره, آنها نیاز به دریافت خود را motherfucking سران مورد بررسی قرار گرفت." سازمان دیده بان قدرت بازگشت به کودک خود را به عنوان او می بیند شما به هیچ وجه داغ در اطراف. گوش دادن با غرور و افتخار او به عنوان تعهد به مبارزه با هیولا ها توسط سمت خود را. نگاه از پنجره به بیرون خیره کردن هیولا با هم. جرات آنها را به خانواده خود را. جرات آنها را به مردم شما را دوست دارم. کودک خود را با دست. بازوی او را به دندان. به او بگویید که شما او را دوست دارم. باز کردن درب. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب