هر کس از من متنفر است

عکس توسط Stefano Cavoretto / Alamyاوه, هر کس کاملا از من متنفر است. همه از جمله من پزشک متخصص اطفال غریبه در P

توسط NEWS-SINGLE در 11 مرداد 1399
Back of person at the beach.
عکس توسط Stefano Cavoretto / Alamy

اوه, هر کس کاملا از من متنفر است. همه از جمله من پزشک متخصص اطفال غریبه در Panera که به من گفت من به "هاله" و هر کس دیگری که تا به حال وجود داشته فکر می کند من بدترین انسان همیشه—من فقط آن را می دانم.

کاملا هر فرد بر روی زمین است متنفر بودم من از آنجایی که من یک پسر بچه کوچولو. در حالی که بسیاری اندکی بیابان موضوع پدر و مادر خود را' عشق من مطرح شد با تمسخر آشکار. پدر من مشغول به کار ساعت های طولانی در یک استرس بالا بالا پرداخت کار فقط او می تواند به جلوگیری از صرف زمان در مجاورت. مادر من ابراز تنفر من به درجه ای که او حاضر به حتی breast-feed me بعد چهارم تولد. آنها در نهایت ثبت نام من در بهترین مدارس, به طوری که من می توانند یاد بگیرند به منفور بهترین معلمان. این سال به عنوان یک دوست نداشتند پسر بچه اندکی ضخیم پوست من برای نفرت آمده است.

ضمنا من معتقدم که یکی از دلایل نفرت مردم من است که من با مراجعه به کودکان به عنوان "لحظهای بیابان." من آرزو می کنم من می تواند همه چیز را تغییر دهید در مورد خودم اما در خصوص این.

من می دانم که مردم برای پیدا کردن آن بدتر به گوش کسی با تمام افتخار در جهان دائما اصرار دارند که "هر کس متنفر" او. فقط تصور کنید چقدر آزار دهنده تر از آن است که برای من یک شخص در واقع متنفر توسط هر کس که phonies تظاهر آنها آنهایی که همه متنفر است. من شرط می بندم این همان phonies با "دوستان" پرتاب عجیب و فوق العاده سرگرم کننده حزب در هر ماه که در آن همه آنها آویزان است. هر کس تنها نشسته در اطراف این احزاب و لیست های مختلف چیزهایی که از آنها نفرت درباره من. من هرگز به این دعوت حزب من تصور زیرا افرادی که پرتاب خیالی احزاب نیز نفرت من.

من یک بار دیدم Tom Hanks, مهربانترین مرد در جهان, و او به من گفت که او هرگز دیده می شود یک فرد بیشتر punchable یا مکروه از من. او نگفت این شفاهی اما نه با چشم. چه باور نکردنی بازیگر.

درمانگر من به من می گوید من در خود من و که آن را "در واقع نوع خودخواه" به فرض که هر کس به صرف اوقات فراغت خود را به فکر کردن در مورد من. من می خواهم به باور او, اما من می دانم که او از من متنفر است ، چرا دیگری او را لغو جلسه ما برای هفته آخر ماه دسامبر ؟

به طور جدی فکر می کنم از یک فرد است. یک فرد در ذهن ؟ درست است—میشل اوباما از من متنفر است و او را دوست دارد همه. در حال حاضر فکر می کنم از شخص دیگری. ما در حال حاضر تاسیس که تام هنکس از من متنفر است. چرا شما می خواهم فکر می کنم کسی که من در حال حاضر به ارمغان آورد ؟ شما فقط یک فرد معمولی که از من متنفر است به طور مداوم در تلاش برای پاک کردن نمک در من تام هنکس به شکل زخم.

من سرسخت ترین متنفر بندر خیلی خشم برای من است که آنها سعی می کنید برای gaslight من به باور آنها در واقع مثل من. آنها می گویند چیزهایی مانند "به طور جدی ؟ من از شما خواسته به بهترین مرد در عروسی من" و یا "توقف گفتن غریبه ما بد بودند پدر و مادر!" من کاملا نمی دانند که تا چه حد از این متنفر تحقیر برای من اما باید با آن زندگی می کنند هر روز.

هیچ کس از من متنفر است بیش از من نامزد امیلی. نفرت او را طول می کشد به شکل ترحم که منجر او را به رفتن در تعطیلات با من صرف تنبل روزهای یکشنبه و شریک شدن در رابطه جنسی با من. او می گوید: من "ادم سفیه و احمق" فکر می کنم که کسی که فقط توافق به صرف بقیه عمر خود را با من صادقانه از من متنفر است. ببینید من راست از طریق بازی ، اگر او نمی کند نفرت من: پس چرا او هرگز موافق به تماشای ساعت بر ساعت از شکست در یوتیوب با من ؟ شما همیشه می توانید بگویید که کسی متنفر شما اگر فرد حاضر به انجام دقیق چیزی که شما می خواهید به انجام.

بله به اعتقاد من وقتی که من می گویند که من منفور ترین فرد در جهان است. اگر شما من را باور نمی, خوب, پس از آن من حدس می زنم آن را می آید به هیچ عنوان تعجب به یاد بگیرند که شما از آنها بدم میاید من بیش از حد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن