هر کس فکر می کند آنها حق در مورد ماسک

سلامت چگونه coronavirus سفر از طریق هوا تبدیل به یکی از مهمترین و تفرقه بحث در این بیماری همه گیر. Vi

توسط NEWS-SINGLE در 13 فروردین 1399
Victor J. آبی / گتی

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان بسیاری از مردم در حال حاضر overthinking چیزهایی که آنها هرگز استفاده می شود به فکر می کنم در همه. شما می توانید بروید بیرون ؟ اگر شما در حال راه رفتن downwind از فرد دیگری است ؟ اگر شما گیر در انتظار در عبور و کسی وجود دارد ؟ اگر شما در حال رفتن برای اجرا و دیگر دونده است و به سمت شما و پیاده رو باریک است? ناگهان روزانه mundanities به نظر می رسد تقاضا استراتژی است.

خیلی از این سردرگمی ناشی از این انتقال مکالمه در اطراف این بیماری همه گیر. تا کنون رسمی خط شده است که کروناویروس جدید, SARS-CoV-2 می تواند منتقل می شود تنها از طریق تماس نزدیک با افراد آلوده یا سطوح آلوده. اما به تازگی اخبار و گزارش پیشنهاد کرده اند که coronavirus گسترش می تواند از طریق هوا. پس از 60 اعضای گروه کر در واشنگتن تمرین با هم 45 بیمار حتی اگر هیچ کس به نظر می رسید علامتی در آن زمان است. در حال حاضر افرادی که در حال حاضر احساس cooped نگران رفتن خارج. بسیاری از دولت های, دستورالعمل های مبهم و مشاوره پزشکی می توانید گل آلود مسائل بیشتر است. زمانی که نویسنده دبورا Copaken پایین آمد با COVID-19 علائم دکتر chided او را برای سوار دوچرخه خود را از طریق شهر نیویورک یک هفته قبل است. بیرون رفتن در این شهر نیست, امن, پزشک ضمنی با "بار ویروسی در همه جا."

برای روشن هر متخصص صحبت من با این قطعه به من گفت که آن را هنوز هم بیشتر امن به صرف زمان در خارج از منزل. اگر هر چیزی به آنها گفت: چنین پیشتاز باید تشویق شوند به خاطر از سلامت روان ما. فاصله و تهویه ماده و فضاهای باز ارائه مقدار زیادی از هر دو. فاصله سخت تر است برای حفظ در شلوغ شهرها مانند نیویورک اما نکته باقی می ماند که هر گونه خطر نهفته در تراکم مردم در برخی از ضخیم ویروسی دمه suffusing هوا.

که خبر خوبی است. این موضوع از رفتن به خارج است تنها ساده ترین و به راحتی حل و فصل بخشی از یک بزرگتر و بیشتر آزار دهنده مجموعه ای از پرسش و پاسخ:: آیا coronavirus سفر از طریق هوا ؟ اگر چنین است چگونه می توان فرار از آن ؟ باید همه ما با پوشیدن ماسک? جزئیات جدید ما بی خانمان زندگی می کند لولا در پاسخ. و پاسخ های پیچیده هستند.

جدید کروناویروس هوابرد?

اشتباه در بهداشت عمومی محافل کلمه هوابرد دارای ویژگی های معنی است که نه فقط "انجام شده از طریق هوا." هنگامی که مردم در حال آلوده با ویروس های تنفسی آنها منتشر می کنند ذرات ویروسی هر زمان که آنها صحبت تنفس و سرفه و یا عطسه. این ذرات در روکشی از globs ترشحات بزاق و آب. بزرگتر globs سقوط سریع تر از آنها تبخیر شود به طوری که آنها چلپ چلوپ کردن در این نزدیکی هست—این به طور سنتی به نام "قطرات است." کوچکتر globs تبخیر سریع تر از آنها می گیرند, ترک خشک کردن ویروس ها که معطل در هوا و رانش دوردست—اینها به نام "ذرات معلق در هوا." زمانی که محققان می گویند یک ویروس است که "هوابرد" مانند سرخک یا آبله مرغان آنها به این معنی است که آن حرکت می کند به عنوان ذرات معلق در هوا. زمانی که سازمان بهداشت جهانی تاکید میکند که جدید کروناویروس است "نه هوابرد" این ادعا که این ویروس به جای گسترش در درجه اول از طریق نزدیک-پاشش قطرات که یا زمین به طور مستقیم در چهره مردم و یا در حال انجام به چهره خود نشسته آلوده دست.

چنین پیام است "واقعا غیر مسئولانه" استدلال می کند همین میلتون متخصص در آئروسل انتقال در دانشگاه مریلند است. جامعه علمی نیست و حتی توافق در مورد اینکه آیا آئروسل انتقال مسائل برای آنفولانزا بنابراین "می گویند که پس از سه ماه ما با اطمینان می دانیم که این [جدید] ویروس نیست هوابرد است ... expletive حذف شده," او می گوید. میلتون و سایر کارشناسان که به مطالعه چگونه ویروس ها از طریق هوا حرکت می کند می گویند که تفاوت سنتی بین بزرگ, کوتاه محدوده قطرات کوچک و دوربرد ذرات معلق در هوا است و بر اساس علم منسوخ شده. لیدیا Bourouiba از دانشگاه MIT به عنوان مثال نشان داده است که exhalations, عطسه و سرفه از بند باز کردن چرخش, حرکت سریع ابرها از هر دو قطرات و ذرات معلق در هوا که در سفر چند متر دورتر از همسر مطالعات پیش بینی شده است. هر دو نوع از لکه همچنین توجه بیش تر فاصله: کسی که ایستاده در کنار یک فرد با COVID-19 تر است به احتمال زیاد پخش شده توسط قطرات و به استنشاق ذرات معلق در هوا.

اکنون پرسش این نیست که آیا coronavirus است "هوابرد" در tediously علمی راه کلمه تعریف شده است. به عنوان روزنامه نگار روشنک Khamsi قرار می دهد این ویروس است که "قطعا منتقله توسط هوا." بهتر است سوال: تا چه ویروس حرکت می کند ؟ و آن را با ثبات و متمرکز به اندازه کافی در پایان سفر خود به ضرر کسی سلامت ؟

یک تعداد انگشت شماری از مطالعات ارائه شده اولیه پاسخ. یک تیم از محققان لعنتی ویروس مملو از مایعات به یک استوانه دوار برای ایجاد ابری از ذرات معلق در هوا. آنها دریافتند که این ویروس باقی مانده است پایدار برای چندین ساعت است که در آن ابر بالا بردن نگرانی در مورد توانایی خود را برای باقی بماند در هوای محیط. اما محققان اشاره کرده اند که این مطالعه تجربی راه اندازی شد و مصنوعی است. آن را منعکس نمی کند "چه اتفاق می افتد زمانی که شما در حال قدم زدن در خیابان می گوید:" ساسکیا Popescu از دانشگاه جرج میسون که متخصص در کنترل عفونت و چه کسی درگیر نمی شد ، "این بیشتر شبیه به پزشکی روش های تهاجمی مانند لولهگذاری آن را اجرا خطر aerosolizing ویروس و منحصر به فرد هستند به مراقبت های بهداشتی محیط کار."

مطالعه دوم نشان می دهد که coronavirus می تواند به هوا منتشر شده و در کمتر دراماتیک راه. جاشوا Santarpia و همکارانش در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا در بر داشت اثری از coronavirus را RNA—آن مواد ژنتیکی در اتاق اشغال شده توسط مجموع 13 COVID-19 بيمار بسیاری از آنها تا به حال فقط علائم خفیف. RNA در مکان های بارز مانند ریل تخت و توالت بلکه در سخت تر برای رسیدن به نقاط مانند تهویه توری های پنجره فضایی و طبقه زیر تخت. RNA حتی درنگ در هوا; با استفاده از هوا-نمونه تیم شناسایی RNA ویروسی شناور بیش از شش فوت دور از بیماران و حتی در راهروها فقط در خارج از بيماران ،

این لزوما دلیلی برای زنگ. پیدا کردن RNA ویروسی مثل پیدا کردن یک اثر انگشت در صحنه جرم—مقصر بود و هنگامی که وجود دارد اما ممکن است طولانی رفته است. تا کنون نبراسکا تیم موفق به شناسایی live عفونی ویروس در هوا نمونه. Santarpia به من گفت که آزمایشات بیشتر در راه هستند و نتایج به زودی منتشر خواهد شد.

اگر نبراسکا تیم می کند پیدا کردن ذرات عفونی این امر به این معنی است که حتی خفیف علامتی مردم می تواند به اخراج SARS-CoV-2 به هوا که این ویروس می تواند سفر حداقل طول یک اتاق بیمارستان—ادعای پشتیبانی توسط تعداد کمی از مطالعات دیگر. حتی آن را تضمین نمی کند خطر است. هستند کسانی که دور كردن ذرات ویروس متمرکز به اندازه کافی برای آلوده کردن فرد دیگری در همان اتاق ؟ چگونه بسیاری از ویروس ذرات آن را حتی برای راه اندازی یک عفونت است ؟ تا چه ویروس سفر در فضاهای باز و یا در دیگر داخل تنظیمات ؟ این برنامه حرکات تحت تاثیر این دوره از همه گیر?

این سوال بدون پاسخ است. به کسانی که پاسخ "شما می خواهم به افشای حیوانات به مقادیر متفاوت از برنامه ویروس ها را ببینید اگر آنها آلوده و مربوط به آن به اقدامات ویروس [در مکان هایی] که در آن مردم در حال آلوده می گوید:" لایحه Hanage متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد. "این نوع از مسائل مردم کار می کنند اما هیچ کس در حال رفتن به پیدا کردن برای لحظه ای."

آن را امن برای رفتن خارج ؟

حتی اگر coronavirus ذرات می توانید از طریق هوا حرکت می کند آنها هنوز هم منتشر بیش از فاصله. "مردم تصور این ابرها از ویروس های رومینگ از طریق خیابان های آینده پس از آنها, اما خطر [عفونت] بالاتر است اگر شما در حال نزدیک شدن به منبع می گوید:" Linsey Marr که مطالعات هوابرد انتقال بيماري در ویرجینیا. "خارج بزرگ است زمانی که شما در یک پارک شلوغ."

در ماه فوریه دانشمندان در ووهان چین—که در آن شیوع کروناویروس سرچشمه—نمونه برداری هوا در مناطق عمومی و نشان داد که این ویروس بود یا غیر قابل کشف یا پیدا در غلظت های پایین است. تنها استثنا بودند دو شلوغ سایت, یک در مقابل یک فروشگاه و دیگر در کنار یک بیمارستان است. حتی پس از آن هر یک متر مکعب از هوا موجود کمتر از یک دوجین ویروس ذرات. (هیچ کس نمی داند عفونی دوز SARS-CoV-2—است که تعداد ذرات مورد نیاز برای شروع یک عفونت—اما اصلی ویروس سارس در سال 2003 یک مطالعه تخمین زده می شود در جایی بین 43 و 280.)

این ذرات ممکن است حتی شده اند عفونی. "من فکر می کنم ما پیدا خواهید کرد که مانند بسیاری از ویروس های دیگر [SARS-CoV-2] نیست به خصوص پایدار تحت شرایط مانند نور خورشید یا دمای گرم" Santarpia گفت. "آیا در جمع گروه های خارج اما رفتن برای راه رفتن و یا نشستن در ایوان خود را در یک روز آفتابی هنوز هم ایده های بزرگ است."

شما می توانید کراوات خود را در گره بازی کردن سناریوهای مختلف است که ممکن است ایجاد خطر در خارج از منزل اما Marr توصیه می کند یک روش ساده. "زمانی که من در حال حاضر من تصور است که هر کس سیگار کشیدن و من انتخاب مسیر به حداقل قرار گرفتن در معرض دود" او به من گفت. در صورتی که من از او پرسید که آن غیر منطقی به نفس خود را نگه دارید زمانی که فرد دیگری پیاده گذشته شما و شما لازم نیست که فضای کافی برای حرکت در دور? "این غیر منطقی; من که خودم را," او گفت:. "من نمی دانم اگر آن را می سازد تفاوت اما در تئوری آن می تواند. آن را مانند زمانی که شما راه رفتن را از طریق یک سیگار plume."

داخل نظرات کارشناسان شروع به انشعاب. در نظر بگیرید برای مثال در فروشگاه مواد غذایی—یکی از آخرین بقایای زندگی عمومی است. وجود دارد Santarpia است به مراتب بیشتر در مورد دست زدن به سطوح مشترک از تنفس مشترک هوایی و او باعث می شود مطمئن شوید که به بهداشتی کردن دست های خود را قبل از او برگ. Marr گفت که او تلاش می کند برای رفتن به زمانی که آن را کمتر شلوغ اگر چه بدیهی است که سخت تر در یک شهر بزرگ است. Bourouiba بهترین توصیه این است که همیشه فاصله زیادی از مردم دیگر که ممکن است او اضافه می کند که این تعهد در فروشگاه های خود را برای بهبود تهویه و یا محدود کردن تعدادی از مشتریان همزمان. فروشگاه ها نیز باید تدبیر راه های حفاظت از افراد در معرض بیشترین خطر: صندوقداران و کارگران زیر قفسه.

پس از آن وجود دارد به اشتراک گذاشته فضاهای مانند راهروها و راه پله و آسانسور در ساختمان های آپارتمانی. آسانسور مطرح بالاترین خطر Bourouiba به من گفت از آنجا که آنها محصور جعبه با محدود کردن جریان هوا. برای راه پله و راهروها او حمایت عام رویکرد: "اگر شما از شنیدن همسایه ها رفتن و با وجود 10 نفر در راهرو در حال حاضر شاید صبر کنید و بعد برو."

به صورت به هم پیوسته فضاهای داخلی مانند آپارتمان ها که سهم تهویه: "من نمی خواهم به دمدمی مزاجی مردم را درباره سیستم های تهویه [تا جایی که] آنها پوشش خود را از دریچه" Marr گفت. "فقط باز کردن ویندوز." Bourouiba به توافق رسیدند. حساب ممکن است تغییر اگر شما در یک طبقه اول واحد در کنار خیابان به شدت قاچاق, اما به طور کلی "من می خواهم مردم را تشویق به باز کردن پنجره های خود را و ایجاد پیش نویس یک یا دو بار در روز است."

آپارتمان زندگی "است و نه صفر-خطر اما آن نسبتا کم خطر و مردم نباید در مستند به نقطه ای که آنها هرگز به هوای تازه" Bourouiba گفت. بزرگترین خطر دست زدن به سطوح آلوده مانند دستگیره های درب و صفحه کلید—را می توان با کف صابون و یا ضد عفونی کننده دست. تا آنجا که به هوا می رود "احتمال یک هوابرد گسترش وضعیت که در آن وجود دارد کسی در آپارتمان کنار شما و با شما در راه رفتن با آپارتمان خود را و شما را به نحوی انتخاب کنید تا یک آئروسل و مریض—به نظر می رسد واقعا به من" Santarpia گفت. "اگر شما می دانید که شما در یک فضای مشترک, دنبال, اجتماعی-فاصله دستورالعمل های تمیز کردن دست های خود را کنید و سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را."

اگر مردم هیچ چاره ای جز به یک ریسک فضا مانند یک آسانسور یا مواد غذایی-فروشگاه خط, آخرین رفت و آمد مکرر ممکن است به پوشیدن ماسک. اما این موضوع تبدیل شده است بیشتر تفرقه یکی از همه.

من باید یک ماسک?

برای مراقبت های بهداشتی کارگران پاسخ این است که بدیهی است که بله. اما کدام ماسک? سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هر دو دولت است که پزشکان و پرستاران می توانند با استفاده از پایه فولاد ماسک در هنگام درمان COVID-19 بیماران تعویض به پیشرفته تر N95 ماسک اگر آنها در حال انجام روش های که ممکن است ایجاد ذرات معلق در هوا. اما چنین توصیه فرض کنیم که این ویروس نیست و به طور کلی هوابرد. به دلیل آن که ممکن است مراقبت های بهداشتی کارگران باید گمراه در کنار احتیاط با پوشیدن N95s و با استفاده از حتی بهتر ماسک برای خطرناک تر از روش استدلال لیزا Brousseau از دانشگاه ایلینوی در شیکاگو است. همه این تجهیزات در تامین کوتاه مدت اما مراقبت های بهداشتی کارگران حداقل سزاوار به دانستن آنچه که ایده آل اقدامات هستند.

برای هر کس دیگری بحث است و حتی سختتر است. برای این که CDC و بسیاری عمومی-بهداشت حرفه ای توصیه کرده اند که مردم نیازی به پوشیدن ماسک صورت مگر اینکه آنها COVID-19 یا مراقبت از کسی که. در همان زمان این کارشناسان اشاره کرده اند که مراقبت های بهداشتی کارگران در نیاز مبرم به ماسک های که در حال اجرا هستند به دلیل تیره و تار زنجیره تامین و فزاینده بیمار اعداد. در فوریه 29, U. s. جراح عمومی, جروم, Adams, توییتی, "جدی مردم - توقف خرید ماسک! آنها نه موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!"

اگر ماسک محدود و حفظ آنها را برای افرادی که به آنها نیاز دارید بیشتر حس می کند. اما این پیام از دست داده بود در میان گیج کننده ادعا می کنند که ماسک به نحوی محافظت از مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند اما بی فایده برای هر کس دیگری. در هفته های اخیر که تنش نهفته است آمد به جوش. نظر قطعات, اخبار و مقالات علمی را خواست کشورهای غربی برای استفاده از ماسک ها به طور گسترده ای تقلید عنوان مثال تعیین شده توسط کشورهای شرق آسیا. ماسک الزامی برای هر کسی که وارد یک سوپر مارکت در اتریش و هر کسی ترک خانه های خود را در جمهوری چک و اسلواکی. در آمریکا CDC گزارش شده است که به فکر یک تغییر در هدایت و بسیاری عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان در حال حاضر چرخد. "من رفتم با بهداشت عمومی پیام در آغاز: مردم نیازی, ماسک" Marr گفت. "اما من تغییر به دلیل نصب شواهدی وجود دارد که آن را به نظر می رسد برای پخش از طریق هوا."

اگر ویروس است که سفر از طریق هوا و سپس آن را به نظر می رسد بصری که ماسک خواهد آن را مسدود کنید. اما شواهد برای این است که در همه جا به ویژه برای فولاد ماسک که شایع تر از N95 ماسک و نمی که به شکل یک مهر و موم تنگ با چهره. چند مطالعات گذشته نشان داده است که در صورت ماسک می تواند به کاهش خطر ابتلا به آنفولانزا مانند عفونت آهسته آنفولانزا انتقال در خانواده ها و حتی کاهش گسترش سارس به ویژه هنگامی که در ترکیب با شستن دست و دستکش. دیگر مطالعات بیشتر مبهم پیدا کردن که ماسک ارائه هیچ سود های کوچک, مزایای, و یا منافع تنها در رابطه با اقدامات مانند شستن دست. "جریان هوا به شرح زیر مسیر کمترین مقاومت و اگر آن را نمی خواهد را وارد کنید از طریق مش, آن را می توانید در آمده از طرف" Bourouiba گفت. "وجود دارد هیچ مدرکی نشان می دهد که [یی] محافظ در برابر کوچکترین قطرات است."

هنوز هم وجود دارد یک مورد خوب برای ماسک حتی اگر آنها نمی تواند متوقف کردن ویروس ها از در آنها می تواند به توقف ویروس ها از خارج. "من کمی بی اعتنا از ماسک, اما من به دنبال آنها در راه اشتباه" هاروارد لایحه Hanage به من گفت. "شما با پوشیدن آنها خود را متوقف آلوده شدن اما برای متوقف کردن شخص دیگری آلوده شدن." این ممکن است به خصوص مهم برای SARS-CoV-2 که می تواند گسترش بدون بلافاصله باعث علائم. اگر مردم عفونی قبل از آنها سقوط بیمار و سپس هر کس باید پوشیدن ماسک "در هنگام بیرون رفتن در ملاء عام, در یک اضافی اجتماعی و تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس را می گوید:" توماس Inglesby از جان هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

برخی از مفسران استدلال کرده اند که کشورهایی که تا کنون موفق به مهار خود را COVID-19 شیوع بیماری باید به طور گسترده ای مورد استفاده در ماسک. اما این رابطه نیست به عنوان کامل به عنوان ممکن است به نظر رسد. چین حمایت از استفاده از ماسک در اوایل و هنوز هم در تلاش برای مهار این بیماری است. ژاپن با استفاده از ماسک به طور گسترده ای است اما در حال حاضر شاهد یک چشم انداز مثبت در موارد. سنگاپور مادی و معنوی آنها را برای مراقبت های بهداشتی کارگران اما هنوز مسطح منحنی از عفونت. بسیاری از موفق ماسک-با استفاده از کشورها با تکیه بر اقدامات دیگر مانند آزمایش های گسترده و اجتماعی فاصله و بسیاری از آنها آماده برای این بیماری همه گیر به دلیل خود را قبل از اجرا با شیوع بیماری سارس در سال 2003.

در آسیا, ماسک نیست فقط سپر. آنها همچنین نمادها. آنها تاکید مدنی تفکر و وجدان و چنین نمادها ممکن است مهم در دیگر نقاط جهان بیش از حد. اگر به طور گسترده ای استفاده می شود, ماسک می تواند سیگنال است که جامعه با در نظر گرفتن همه گیر تهدید جدی است. آنها ممکن است کاهش انگ foisted در افراد بیمار که دیگر احساس شرمندگی یا خاص برای پوشیدن یک. آنها می تواند ارائه اطمینان به مردم که اصلا امتیاز از منزوی خود را در خانه و باید همچنان به کار در فضاهای عمومی. "من کارکنان را نیز ذکر شده است که با داشتن یک ماسک به یاد آنها نیست به لمس صورت خود و یا قرار دادن یک قلم را در دهان خود" Bourouiba اشاره کرد.

یا ماسک می تواند اثر مخالف است. هر زمان که Santarpia می بیند کسی با پوشیدن ماسک در مکان های که فرد به طور مداوم دست زدن به آن futzing با آن و کشیدن آن را به پاک کردن دهان خود را. "ماسک واقعا ناراحت کننده هستند و هیچ یک از آنها را می پوشد را به درستی" او گفت:. "به جای اینکه محافظ شما قرار داده ایم چیزی بر روی صورت خود است که باعث می شود شما می خواهید به لمس صورت خود را بیشتر و یا به خارج از ماسک که عفونی است. شما ایجاد کرده اید یک خطر برای خودتان که در سمت راست صورت خود را."

بسیاری از بهداشت عمومی کارشناسان ابراز مشابه شکایت خود را بر اساس تجربه شخصی است. اما آن را سخت برای پیدا کردن مطالعات نشان می دهد که تازه کار ماسک-کاربران لمس چهره خود را بیشتر یا این که چنین رفتاری را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت. اگر مردم سوء استفاده از ماسک, چرا که نه آموزش آنها ؟ تعداد بی شماری از فیلم ها و الگوهای رفتاری ساخته شده اند به مردم نشان می دهد چگونه برای شستن دست های خود را به درستی و که در حال حاضر دارای یک ویدئو آموزشی در مورد استفاده از ماسک است.

این بحث تا حدودی مسئله در حال حاضر به دلیل وجود دارد به سادگی کافی نیست ماسک برای حرفه ای پزشکی, اجازه دهید به تنهایی هر کس دیگری. مهم نیست که نظرات خود را در گسترده ماسک-پوشیدن هر کس من صحبت کرد با این ماده موافقت کردند که مراقبت های بهداشتی کارگران باید طاس تخته نرد در هر موجود ماسک های پزشکی. این ممکن است به خوبی می شود به همین دلیل عمومی-مقامات بهداشت بوده است به طوری میلی به توصیه ماسک-پوشیدن به طور گسترده تر: Hoarders در حال حاضر شروع به اگزوز رو به کاهش منابع. حتی پس از "سیاست نباید ساخته شده به جای کمبود عرضه" Bourouiba گفت. "باید آن را ایجاد انگیزه برای تولید است که عرضه است."

در این میان شهروندان (و متاسفانه بسیاری از کارگران بهداشت و درمان) را به انجام با MacGyvering خود را جایگزین. چند مطالعات نشان می دهد که در خانه پارچه ماسک ها کمتر موثر از پزشکی مناسب آنهایی هستند اما هنوز هم بهتر از هیچ چیز است. در یک آزمایش یک فولاد ماسک فیلتر 96 درصد از ذرات ویروسی از درجه یک چای حوله مسدود شده 83 درصد و یک تی شرت پنبه مسدود شده 69 درصد است. به طور کلی مواد ضخیم تر هستند و بهتر از تینر آنهایی که Marr گفت و تنگ مناسب در سراسر چهره مهم است. اگر مردم استفاده موقت ماسک آنها باید به طور کامل شستشو آنها را پس از آن. و بیشتر از همه آنها باید به یاد داشته باشید که ماسک های خانگی به طور کامل محافظ. آنها در آخرین خندق اندازه گیری برای استفاده در موقعیت های اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. "آن را مانند 'من با پوشیدن [یک ماسک] و در حال حاضر من می توانید به همه'" Bourouiba گفت. "این یک راه برای فراموش اجتماعی فاصله."

ماسک بحث به قدری شدید است زیرا هر دو ریسک و عدم اطمینان در سطح بسیار بالا است. "ما در حال تلاش برای ساخت هواپیما در حالی که ما در حال پرواز آن" Hanage گفت. "ما نیاز به تصمیم گیری با بسیار عظیم عواقب در صورت عدم وجود داده ها امن. آن را یک کابوس برای شما میانگین محتاط عمومی-بهداشت حرفه ای."

Coronavirus همه گیر است نقل مکان کرد تا به سرعت که سال از تغییر اجتماعی و علمی بحث فشرده شده اند را به یک ماده از ماه. علمی مناقشات سیاسی در حال اطلاع رسانی ملی و سیاست است. دیرینه دستورالعمل تعویض دنده هستند. در روز یک آزمایش که انجام می شود در یک اتاق بیمارستان می تواند بر چگونگی احساس مردم در مورد هوا بسیار در اطراف آنها و آنچه آنها را انتخاب کنید برای پوشیدن در چهره خود را. ماسک نماد بله اما نه فقط از وجدان بودن. آنها همچنین سمبل جهان است که در حال تغییر است بنابراین به سرعت در یک زمان به یک نفس است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب