F1 قرار می دهد برخی از کارکنان در کردند, execs را پرداخت کاهش

لندن — با نزدیک به نیمی از فصل در حال حاضر تغییر توسط coronavirus همه گیر فرمول یک گفت: آن را کردند نیمی از کا

توسط NEWS-SINGLE در 21 فروردین 1399

لندن — با نزدیک به نیمی از فصل در حال حاضر تغییر توسط coronavirus همه گیر فرمول یک گفت: آن را کردند نیمی از کارکنان خود را تا پایان ماه مه و مدیران ارشد را کاهش دستمزد.

F1 به نام ماه گذشته جایزه بزرگ استرالیا است و به تعویق افتاد هفت مسابقه تا کنون در این فصل. جایزه بزرگ موناکو لغو شد آشکار.

بیشتر تعویق هستند به احتمال زیاد به نوبه خود به لغو اما F1 گفته است هنوز امیدوار به مرحله بین 15 و 18 مسابقه از اصلی 22.

F1 گفت: رهبری ارشد آمار و ارقام را "داوطلبانه کاهش پرداخت در حالی که هنوز هم ادامه کار و نه در کردند" و این که مدیر عامل تعقیب کری را "بسیار عمیق تر" قطع پرداخت.

مک لارن و ویلیامز تیم در حال حاضر قرار دادن برخی از کارکنان در طرح کردند. رانندگان مک لارن Lando نوریس و Carlos Sainz گرفته اند کاهش پرداخت.

فصل در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای شروع در فرانسه در ژوئن 28, اما هر یک از دست رفته مسابقه بازدید تیم درآمد از حمایت و سایر فعالیت های تجاری.

این یک چالش برای همه تیم ها, اما حتی بیشتر از آن برای کسانی که لازم نیست که پشتوانه اصلی تولید کننده ماشین مثل فراری یا مرسدس بنز یا یک شرکت چند ملیتی مانند ردبول.

F1 مدل کسب و کار ثابت شده است آسیب پذیر تر از بسیاری از ورزش به اختلال ناشی از کوروناویروس.

حتی اگر مسابقات برگزار می شود و بدون طرفداران آنها هنوز هم نیاز تیم به پرواز در صدها نفر از کارکنان از سراسر جهان که اغلب در اتومبیل در تنگ گودال-شرایط خط. توده حوادث از انواع مختلف هستند ممنوع در بسیاری از کشورهایی که میزبان F1 مسابقه.

که آسیب پذیری در ماه گذشته زمانی که استرالیا جایزه بزرگ نامیده می شد ساعت خاموش قبل از تمرین جمعه بود که با توجه به آغاز خواهد شد. بود که بعد از مک لارن انصراف هنگامی که یکی از کارکنان آن آزمایش مثبت برای ویروس.

حتی اگر F1 می کند پیدا کردن زمان کافی برای برنامه 18 نژادها در سراسر جهان خواهد بود که کوتاه ترین فصل از سال 2009. 15-مسابقه نجومی خواهد بود کوتاهترین از سال 1981.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب