"خانواده خوب" ممکن است دستیابی به موفقیت برای Desis در تلویزیون

"خانواده خوب" به شرح زیر چندین انجمن خانواده در میامی; ایشان از ثروتمند زانی با محارم خرده فرهنگ است که نیاز ن

توسط NEWS-SINGLE در 20 اسفند 1398
Seven people arranged on a set.
"خانواده خوب" به شرح زیر چندین انجمن خانواده در میامی; ایشان از ثروتمند زانی با محارم خرده فرهنگ است که نیاز نیست دوربین به تحریک درام.عکس توسط تامی گارسیا / براوو

من به یاد داشته باشید اولین بار من تو را دیدم یک هندی-آمریکایی—یکی از من در تلویزیون واقعیت. نام او "Mo"—Mohit—و او یک خواستگار در سیزدهم فصل "لیسانس." غم انگیز, Mo رو راه بیش از حد مست و خانه فرستاده شد در اولین مراسم رز. اما من فکر می کنم او از روی علاقه به عنوان نسل دوم پایونیر. فراموش نکنید desis تبدیل شدن به جراح عمومی و یا در حال اجرا مایکروسافت یا برنده Pulitzers. که چیزهای که به اصطلاح مدل اقلیت است که قرار است به انجام. تماشای هند به دنبال عشق و رفتار بد در مقابل میلیون ها نفر در تلویزیون ملی—چیزی است که اکثریت می کند تمام وقت—ارائه یک خوشمزه تر از نوع متعلق.

اگر Mo پیشگام از عمیق واقعیت های آمریکا ژانر, ما ممکن است در حال حاضر آغاز مهاجرت در "خانواده خوب" که برای اولین بار روز یکشنبه در براوو. نشان می دهد به شرح زیر چندین انجمن خانواده در میامی; ایشان از ثروتمند زانی با محارم خرده فرهنگ که لزوما نیاز به دوربین های دیجیتال به تحریک درام. یک زن و شوهر درگیر باید با خود آشتی متخاصم مادران است. تند اختلاف بین بچه فراوان. دو تا از بهترین دوستان جذاب خواهد شد-آنها-نمی-آنها پرنیان. یک زن در اواسط سی سالگی, دوره نقاهت بعد از دوازده سال رابطه اندیشد انجماد تخم مرغ خود را اما نمی تواند فرار از اتهامات که او در تلاش برای به تخت او مرد. یک زرق و برق دار, دو بار طلاق چهل و چهار ساله به نام بالی ورزشی براوو-آماده صورتی داغ و طولانی Kardashian, قفل, به عنوان اگر او را در انتظار است تمام زندگی خود را به بود گیرند به "زنان خانه دار واقعی" زیبایی شناسی. در بالی ما نشان می دهد عمده سردستهزنان خواننده اپرا و احتمالا آن inciter-in-chief. او موقعیت تجاری دو نسل در نمایش اجازه می دهد تا او را به دو بار به عنوان بسیاری از دشمنی.

برای چند دهه, بهترین و شناخته شده انجمن در تلویزیون بود Apu از "سیمپسونها". بعد وجود دارد Aziz Ansari تام Haverford در "پارک ها و تفریح" یک شخصیت است که در کل بحث شد به veer asymptotically به سمت سفیدی. امروز حسن Minhaj آدرس جدید "قهوه ای امریکا" در "Patriot Act" و لیلی سینگ دارای یک نقطه در طول تاریخ سفید نر اواخر شب صف. یکی از بهتر قسمت انصاری "استاد هیچ"—"سرخپوستان در تلویزیون"—حتی موفق یک متا-بازتاب نژادپرستی در رسانه های عمومی. "خانواده خوب" من اعتصاب به عنوان یک فرمت از جریان اصلی انجمن رسانه که قبل از آمده اما به عنوان یک نقطه مقابل به آن است. ازدواج, آشنایی والدین و کودکان مخالف بخواهد—"خانواده خوب" سهام این دلمشغولیهای با "استاد هیچ," Gurinder Chadha را "خم آن را مانند بکهام" و Kumail Nanjiani را "بزرگ بیمار است." بر خلاف "خانواده خوب" با این حال کسانی که در اوایل داستان که اغلب در مورد دوم نسل بچه های جنگ به تاریخ و یا ازدواج سفید. "استاد هیچ" و Mindy Kaling را "The Mindy Project" را دیدم آگهی خود را ساخت با بسیاری زیبا از سفیدپوستان است که من تعجب اگر سازندگان آنها در تلاش بودند تا برای یک هزار spurns در وسط مدرسه طبقه رقص. در "بزرگ بیمار" Nanjiani را alter ego که به دنبال یک زن سفید در برابر پدر و مادر خود خواسته غذایی عکس از پتانسیل عروس پاکستانی به یک جعبه سیگار برگ.

در مقابل در "خانواده خوب" براون مردم بیشتر تاریخ دیگر قهوه ای مردم و درام اغلب ناشی از آشنایی در یک مسابقه. درگیر زن و شوهر به دنبال یک رسمی هندی, مراسم نامزدی به صلح با یک طرف از خانواده است. برایان های شاد اصلاح playboy, woos خود را قهوه ای بهترین دوست خود اعلام کرد "سنتی دختر هندی" او نمی خواهد در نظر گرفته اند چند سال پیش. برای اولین بار است که من می توانم به یاد داشته باشید ما در حال گرفتن تلویزیون در مورد هند-آمریکا جامعه به خودی خود نه در مورد مبارزه خود را جذب کنند.

وجود دارد یکی دیگر از تفاوت بین "خانواده خوب" و آن اسکریپت پیشینیان که به انجام درمان از نسل اول است. انصاری Nanjiani و Minhaj بر دوش دارد با این پرسش که چگونه به ضرب و جرح پدر و مادر خود را در معدن خود را autobiographies. انصاری در برخورد با این چالش در "استاد هیچ" توسط ریخته گری واقعی خود را از زندگی با مادر و پدر و نه از آنها این است که یک بازیگر به عنوان پدر و مادر خود را alter ego, Dev. بسیاری از بینندگان عاشق این انتخاب برای بلند کردن autofictional حجاب دار نشان می دهد و برای مقابله با کلیشه های نقد در "سرخپوستان در تلویزیون"—در اینجا واقعی , هندی, پدر و مادر است. اما این مصاحبه همچنین احساس treacly و اجتنابی. آن را نگه داشته نشان از درمان Dev پدر و مادر به عنوان کامل شخصیت ناقص و نشان protectiveness که بد برای هنر هیچ بیننده جرأت قاضی انصاری دوستداشتنی زحمتکش پدر و مادر. Minhaj را "بازگشت پادشاه" مدیریت پیچیدگی بیشتر در موضوع پدر و مادر به دلیل خاص و گاهی اوقات عجیب و غریب بینش. (برای سال Minhaj پدر و مادر نادیده گرفته و به او بگویید که او یک خواهر.) Minhaj تساوی صادق, اگر, دردناک, طنز از فاصله بین پدر و مادر مهاجر و فرزندان خود را: "شما باید واقعی باشد. قهوه ای, عشق است مشروط" او می گوید. Minhaj پدر راه می رفت از مخاطبان در طول یک مداخله از "Patriot Act" و نشان می دهد آن را تبدیل به یک خط پانچ در توییتر—کاملا مخالف انصاری را پدر و مادر خود را به کار در روز.

این براوو فرمت مستلزم آن است که همه خرده و "خانواده خوب" نیست و در همه در رابطه با حفاظت از آن بزرگان است. این aunties و عمه نیست شهادت مهاجران تنها بدهکار قدردانی—می توان آنها شعارهاى gossipy. یکی از خاله شایع است به توبیخ او آینده در قانون در سه روز عروسی roping در بسیاری از روابط به پیوستن به او در دوری می گزیدند. دوربین جلب خاله گفتن دایی که دخترش انتخاب کرده است یک "ادم احمق و ابله" به عنوان یک شریک. وجود تنش بین طلاق والدین و کسانی که دست نخورده ازدواج. یک مادر می خواهد دخترش ازدواج به او نمی کند و تبدیل به یک "خدمتکار قدیمی با رنگ خاکستری موهای ناحیه تناسلی." متاسفانه aunties' و نجف' confessionals و درگیری هستند clumsier از فرزندان خود را: آنها کمتر مسلط به نادرست خود را درام. یک دختر از او می پرسد پدر تنها در دوربین چرا او را نمی دوستیابی و او آماده به نظر می رسد به پیچ. یک bystanding خاله را تشویق می کند تا دوستان خود را به آدرس طولانی در حال اجرا دشمنی اما پس از آن صرف بیشترین تعامل anticlimactically اطمینان بخش او که اختلاف خانواده کسب و کار خود را. او از دست این یادداشت در مورد چگونه واقعیت تلویزیون کار می کند ؟ هنوز هم اولین نسل کمان را به صورت مناسب و معقول B توطئه.

"خانواده خوب" نیست کاملا راحت در پوست خود. در آزمایشی تولید کنندگان بارها و بارها بپرسید: "چطور سنتی هستید؟"—یک خارجی سفید-زل زل نگاه کردن سوال. این هم خشن به تماشای اعضای بازیگران کاهش جمعیت کل به کلیشه. آنها اعلام کرد که هندی ها با وسواس تصویر پیش گیری و خانواده به عنوان هر چند آن هستند و منحصر به فرد طراحی های فنی و یا به عنوان اینکه این غنی هندوها در فلوریدا می تواند صحبت می کنند برای نزدیک به 1.4 میلیارد سرخپوستان. که نه به ذکر است cringeworthy برشنا شرکت از "عجیب و غریب" جمله سنگین دست سه تار موسیقی استفاده می شود که برای انتقال بین صحنه.

تاپیک مختصری جای تعجب صادقانه لحظه در قسمت 2 که من را به فکر کردن در مورد. دوم-نسل مردان را جمع آوری و در یک آرایشگاه. آنها ظرف. راست آنهایی که بحث در مورد اینکه آیا آنها مانند سفید و یا دختران هندی. برایان اذعان می کند او هرگز مورخ هند اما می گوید او در حال حاضر آماده برای او کامل, انجمن دختر. مرد دیگری می گوید او نمی تواند یک رابطه جدی مگر اینکه دختر هندی است. این نوع از مکالمات ما رو از انصاری یا Kaling, که بیشتر نگهداری مسابقه از خود رام-com خطوط داستان. این نوع ارز به خصوص بعید به نظر می رسد در یک آشکارا inoffensive نشان می دهد مانند "استاد هیچ" از آنجا که آن را بد نگاه—مردان typecast انجمن زنان و هیچ اشاره دوستیابی دیگر اقلیت ها.

گفتن گاهی اوقات حقایق زشت در مورد خود و جامعه نیست و فقط یک گام تا نمایندگی نردبان—آن را دقیقا چگونه ما از صرف نمایندگی به احتمال رزونانس روایت است. واقعیت تولید و رهایی از, انگیزه ای برای شخصیت خود را به نظر می رسد قابل تحسین ممکن است تصادفا به چیزی غنی تر از خود را بالاتر-فرهنگ قوم و خویش. شاید براوو نشان می دهد—زیبایی شناسی و اجتماعی-فرهنگی معکوس می گویند یک auteurish, امی نامزد دریافت جایزه Netflix ویژه—فقط آنچه که ما نیاز به رها کردن واقعی درام. در اینجا به این امید که "خانواده خوب" بخشی از یک موج بسیار watchable بیشتر ناقص desis در تلویزیون.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب