ترس از حمل و نقل بد است برای شهرستانها

Coronavirus: COVID-19 بسیاری از سرزنش حمل و نقل عمومی برای شیوع کروناویروس اما شواهد نشان می دهد در غیر ای

توسط NEWS-SINGLE در 25 خرداد 1399
استفانی کیت / گتی

تیتر این گزارش جزئیات مانند عنوان یک 1950s فیلم ترسناک: "مترو کشت عظیم Coronavirus بیماری همه گیر در شهر نیویورک است." به عنوان امریکا متراکم ترین شهرستان شد مرکز ملی بیماری همه گیر در مارس نیویورک مترو سیستم است که انجام 5.5 میلیون نفر در یک روز کاری به طور متوسط در سال 2019 پدید آمده به عنوان تبه کار از مرکزی ، فرود در اواسط ماه آوریل این گزارش نوشته شده توسط MIT استاد اقتصاد به این نتیجه رسید که نیویورک مترو سیستم "عمده disseminator—اگر نه اصل انتقال خودرو" در شهر COVID-19 شیوع.

شوم مقالات با استناد به گزارش های ایجاد شده داد و بیداد, در افتتاحیه هفته از این بیماری همه گیر. برخی از مقامات منتخب خواست فرماندار اندرو کومو را تعطیل نیویورک سیستم حمل و نقل. مفسران محافظه کار طولانی تردید از حمل و نقل عمومی در ایران MIT گزارش به عنوان شواهد بیشتری از حمل و نقل را unviability.

در ماه های اخیر در عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان در ایالات متحده خواست مردم برای جلوگیری از جمعیت فضاهای محصور و زمان صرف شده در تماس نزدیک با دیگران—هر یک از ویژگی های به طور معمول عملکرد سیستم حمل و نقل. این تصور که مترو را به بذر بیماری قطع این قرارداد اجتماعی و همچنین به دیرینه ترس از فضاهای شهری.

حتی در طول یک بیماری همه گیر عمومی-سیستم های حمل و نقل خود را نشان می دهد به طور ضروری به عملکرد شهرهای بزرگ حمل و نقل ضروری کارگران به شغل نیز در حالی که اقدام به عنوان یک موتور از ثبات اقتصادی و حقوق صاحبان سهام. به نیویورک و شهرهای دیگر اقدامات برای بازگشایی, سازمان های حمل و نقل' بیشترین فشار کار در کنار مدیریت بودجه عظیم کمبود خواهد بود مدیر عامل ترس در حالی که آنها به دنبال اصلاح مسافران آنها را از دست داده اند. دید بالا و قوی سلامت-پیام مبارزات همراه با جهانی ماسک پوشیدن می تواند کمک به اطمینان مسافران که آنها می تواند به بازگشت امن سیستم حمل و نقل. اما بیشتر اطمینان بخش هنوز عدم وجود شواهدی وجود دارد که عمومی-سیستم های حمل و نقل نقش داشته اند در COVID-19 انتقال و رشد پژوهش اشاره در جهت دیگر.

زمان MIT گزارش به نظر می رسد با توجه به حمل و نقل-اطلاعات شرکت حمل و نقل ridership در اتوبوس و سیستم های راه آهن در حال حاضر کاهش 74 درصد در نیویورک 79 درصد در واشنگتن 83 درصد در بوستون و 87 درصد در منطقه خلیج از prepandemic سطوح. با این فرض که حمل و نقل بود شتاب عفونت stoked عمومی ترس و سرعت سخت به عقل متعارف. "مترو و قطار و اتوبوس نشسته خالی در سراسر جهان" واشنگتن پست تیتر intoned در مارس تیتر و اضافه میکند: "این روشن نیست که اگر سواران باز خواهد گشت." زمانی که بازار بورس نیویورک بازگشایی در مارس معامله گران مورد نیاز برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی.

زمینه ای است که حکومت فرض است که از خطر است که تا کنون تحقیقات نمی برن بیرون. یک مطالعه اخیر در پاریس یافت که هیچ یک از 150 شناسایی عفونت کروناویروس خوشه های بین اوایل ماه مه و اوایل ماه ژوئن سرچشمه در این شهر سیستم های حمل و نقل. یک مطالعه مشابه در اتریش یافت می شود یکی از 355 مورد خوشه در آوریل و مه بود و قابل ردیابی به سوارکاری حمل و نقل. هر چند این سیستم مانند همتایان آمریکایی خود شد حمل کمتر سواران در چگالی کمتری نسبت به قبل از همه گیر نتایج نشان می دهد به مراتب کمتر شوم نقش حمل و نقل از دانشگاه MIT گزارش شرح داده شده است.

اگر حمل و نقل خود را به یک فوق جهانی پخش و سپس شیوع بزرگ شده اند که انتظار می رود در انبوه هنگ کنگ شهر 7.5 میلیون نفر وابسته به یک سیستم حمل و نقل عمومی است که قبل از همه گیر شد حمل 12.9 میلیون نفر در روز است. Ridership وجود دارد با توجه به پست کاهش قابل ملاحظه ای کمتر از سایر سیستم های حمل و نقل در سراسر جهان. هنوز هنگ کنگ ثبت شده تنها حدود 1,100 COVID-19 موارد یک دهم این تعداد در کانزاس است که کمتر از نیمی از مردم. تکرار هنگ کنگ موفقیت ممکن است شامل اقدامات ایمنی مانند ماسک ماندگاری که هنوز ریشه دوانده در ایالات متحده, اما شواهد تنها مجازند که coronavirus می تواند به گسترش در خارج از حمل و نقل و متراکم محیط های شهری—که ذاتا مضر است.

حتی MIT گزارش نمی ردیابی هر فردی coronavirus مورد به مترو سوار به اشتراک گذاشته شده با آلوده مسافر. آن را تزیین خانه کد پستی بيماران مبتلا به شهر نقشه مترو. منتقدان pilloried این روش اشاره کرد که این گزارش حاکی است که منهتن را متراکم مترو-غنی محله بود و کاهش میزان عفونت از ماشین تحت سلطه استاتن آیلند.

بسیاری از مشخصات بالا شیوع بیماری رخ داده است دور از کشور و اتوبوس و مترو. یازده درصد از آمریکایی عفونت کروناویروس و یک سوم از مرگ و میر در ایالات متحده در اوایل ماه مه رخ داده بود در خانه های سالمندان. نقاط مهم به نظر می رسد در ماه مارس پس از یک مراسم تشییع جنازه در آلبانی گرجستان و پس از تمرین گروه کر در مانت ورنون واشنگتن. در نبراسکا حداقل 3000 بسته بندی گوشت می آمد کارگران آزمایش مثبت برای ویروس. یکی دیگر از 6000 موارد و شمارش را ویران کرده اند نوجو جوامع در جنوب غربی است.

سخت ضربه شهرستانها مانند میلان و هنگ کنگ است که باید آمادگی خود را در سیستم های حمل و نقل را دیده اند و نه پس از آن عفونت خوشه. ژاپن است که برخی از جهان شلوغ ترین شبکه راه آهن به حال تعداد بسیار کمی از عفونت در همه—فقط در مورد 17,000, کمتر از 1 درصد از ایالات متحده—و هیچ گزارش upticks در توکیو از ژاپن شروع شد و بازگشایی آن اقتصاد است. مقامات ترسیم یک پست-اوج شیوع عفونت در سئول کره جنوبی به حمل و نقل اما به فقدان اجتماعی فاصله در این شهر بازگشایی شد, کاباره ها.

چیزی که ژاپنی ها و بسیاری دیگر از شهرها مشترک است یک فرهنگ دیرینه پوشیدن پوشش صورت در عمومی. دانشمندان هنوز مشخص نشده دقیقا چگونه به ماسک موثر در کاهش انتقال ویروس—و چگونه امن حمل و نقل خواهد بود اگر همه آنها را میپوشید اما حتی ناقص پوشش صورت به نظر می رسد به مشورت مزایای هنگامی که اکثر مردم آنها را می پوشند. اتوبوس و قطار که در آن نقاب سواران سکوت فهرست تلفن های خود را ممکن است کمتر خطرناک تر تنظیمات دیگر که در آن کاربران در حال صحبت کردن با صدای بلند و آواز.

آن را دشوار است برای تفاوت های ظریف مانند این را از طریق شکستن زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا می گوید کارفرمایان به منظور تشویق کارکنان برای جلوگیری از حمل و نقل و رانندگی به تنهایی به کار در دفاتر ، این پیام که سر در گم سازمان های حمل و نقل تکاپوی بازیابی نتواند به رسمیت شناختن واقعیت های حمل و نقل از میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای آنها داشتن و حفظ یک ماشین است که به سادگی غیرقابل تحمل و غیر عملی است.

CDC ارشاد نیز نتواند به عنوان یک ماده در حمل و نقل و محیط زیست سیاست: تغییر حمل و نقل مسافران به تک اشغال وسایل نقلیه خواهد خفه شهرهای با تراکم و آلودگی و تقویت مرگبار نتایج از یک قرن از ماشین متمرکز برنامه ریزی شهری است که شهرها شده اند در تلاش برای فرار. هر سال 1.3 میلیون نفر در تصادفات در سراسر جهان اطراف 37,000 سالانه در ایالات متحده—و یکی دیگر از 4.2 میلیون مرگ در سطح جهانی از سلامت, اثرات آلودگی هوا است که تشدید خودرو تولید گازهای گلخانه ای.

قبل از همه گیر شهرستانها بودند اقدام به صورت محلی برای مبارزه با تغییر آب و هوا را در خیابان های خود را امن تر و دستیابی به عدالت در میان محله. ساکنان خواهد بود به درستی furious اگر رهبران خود را ترمیم شهرستانها به حداکثر ترافیک و افزایش ماشین وابستگی—بازگرداندن همان مسائل از تراکم آلودگی عدالتی و عدم دسترسی به عنوان قبل از بحران اما ارائه حتی کمتر از گزینه های حمل و نقل آنها را به مقابله با.

ترسناک ترین جنبه های این بیماری همه گیر شامل چیزهایی که ما می توانید ببینید. ما می توانید ببینید virus ما نمی به طور کامل درک آن اپيدميولوژي و ما نمی دانیم که دقیقا همان چیزی است که موثر ترین گام برای کاهش یا حتی از بین بردن ریسک در حمل و نقل و عمومی است. اما احیا سیستم های حمل و نقل ممکن است نیاز به بیمارستان های سطح مایع به کار با خیال راحت و به پیروزی سواران. آنها همچنین باید نگاه و احساس امنیت و سازمان باید ایجاد یک جدید حمل و نقل از فرهنگ است که تقویت بهداشت عمومی و ترویج شستن دست قبل و بعد از سفر. گسترش تماس با ما پرداخت و حفاظت از حمل و نقل کارگران می تواند کمک به کاهش لمس نقاط و شهرستانها مشغول به کار دوباره تا یک واکسن موثر و درمان در دسترس هستند.

روانی و بصری آسایش در حال حاضر به نظر می رسد مهم برای مسافران است. Ridership رساندیم که به شدت در امریکا اتوبوس محلی شبکه در سراسر کشور. در ماه مه تعداد اتوبوس سواران در نیویورک پیشی گرفتن تعداد مترو سواران; معمولا اتوبوس جذب تنها یک سوم به عنوان بسیاری از. برخی از حمل و نقل طرفداران گزارش که سواران راحت تر احساس بالاتر از زمین از قطار و ایستگاه و از آنها محدود کردن زمان صرف شده موجود در مناطق است.

راه خروج از بحران اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر در امتداد ریل و خطوط اتوبوس از شهرستانها و بازسازی شهری حمل و نقل شبکه به نیروی کامل در حال گسترش خدمات خود و گسترش رسیدن به خود را در سراسر شهرستانها باید در بالای هر کشور اقتصادی-بازیابی استراتژی است. به دور از پوسته پوسته شدن پشت در حمل و نقل عمومی شهرستانها در سراسر کشور نیاز به یک حمل و نقل گسترش است که آنها را قادر به جلوگیری از تحرک بحران است که تهدید به آنها را فرو اگر حتی کسری از سابق حمل و نقل مسافران را به اتومبیل. ملت نمی خواهد بهبود و اگر از آن می افزاید: یک ترافیک بحران مداوم سلامت و بحران اقتصادی است.

شهرستانها می تواند گام های عملی در حال حاضر به نفع خود مسافران و ایجاد یک پست-COVID میثاق با حمل و نقل سواران. بزرگتر سلامت خطر ممکن است در نهایت به اتوبوس یا مترو ماشین که در آن شما صرف نیم ساعت با یک گروه از غریبه ها از مکان های که شما در حال سفر به و از. محققان هنوز خیلی چیزها برای یادگیری. چه در حال تبدیل شدن روشن است که با اقدامات احتیاطی مناسب حمل و نقل سواران می توانید احساس راحتی کشیدن خود را MetroCards دوباره و سازمان ها می توانید شروع به ساختمان پست-همه گیر سیستم های حمل و نقل است که شهرها و ساکنان خود را می خواهید برای دیدن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن