FIBA قاضی رد کانادا مردان تیم اعتراض پس از بحث از دست دادن

بدن حاکم بین المللی بسکتبال با رد اعتراض ظ توسط کانادا بسکتبال پس از این کشور مردان تیم از دست 88-84 به جمهوری

توسط NEWS-SINGLE در 7 اسفند 1398

بدن حاکم بین المللی بسکتبال با رد اعتراض ظ توسط کانادا بسکتبال پس از این کشور مردان تیم از دست 88-84 به جمهوری دومینیکن در وقت اضافه در بسکتبال AmeriCup 2021 مقدماتی دوشنبه شب.

FIBA قاضی Lubomir Kotleba اداره سازمان را در اعتراض به روند رد صلاحیت کانادا از سیزده به در-تصمیم دادگاه در اواخر سبد در سانتو دومینگو, جمهوری دومینیکن. در نتیجه این اعتراض رد شد.

کونور مورگان در ابتدا فکر کرد که او برنده این بازی با سه اشاره گر از گوشه در زنگ آن را 76-75 کانادا با خیلی از تیم کانادا در حال اجرا کردن این دادگاه در جشن.

اما پس از یک بررسی تصویری این مقامات اعلام مورگان پا شد روی خط ساخت آن 75-75 مسابقه با اضافه کاری مورد نیاز برای تعیین برنده. در جمهوری دومینیکن رفت و به پیروزی انتقام دست به کانادا از جمعه گذشته در Oshawa, Ont.

کانادا بازگشت به FIBA AmeriCup مقدماتی در نوامبر برابر جزایر ویرجین ایالات متحده و کوبا.

"ما در حال نا امید برای ما بازیکنان و کادر فنی برای این مشکل از دست دادن" کانادا بسکتبال جمهور/مدیر عامل شرکت گلن Grunwald در بیانیه ای گفت.

"ما هنوز در انتظار یک گزارش FIBA از نمایش روشن و قطعی شواهد بصری است که اجازه داده اند برای واژگون از سه نقطه هدف زمینه ساخته شده توسط مقامات در زمین در زمان بازی است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب