فیفا می گوید حمایت از زنان را به بازی خود ادامه خواهد داد با وجود همه گیر

فوتبال بین المللی حاکم بر بدن می گوید آن را حفظ بودجه برای فوتبال زنان با وجود نگرانی هایی در مورد تاثیر این ب

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399

فوتبال بین المللی حاکم بر بدن می گوید آن را حفظ بودجه برای فوتبال زنان با وجود نگرانی هایی در مورد تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از جام جهانی فوتبال زنان در سال گذشته رئیس فیفا جیانی رده مربیان متعهد به سرمایه گذاری 1 $میلیارد دلار (ایالات متحده) در زنان بازی در طول چهار سال آینده.

"در خط با فیفا فوتبال زنان استراتژی و فیفا را به چشم انداز بلند مدت برای توسعه فوتبال زنان این کمک های مالی خواهد شد سرمایه گذاری به طیف وسیعی از مناطق در بازی از جمله مسابقات ظرفیت سازی و توسعه برنامه های حکومت و رهبری حرفه ای و ویژگی های برنامه های" فیفا در بیانیه ای گفت: ارائه سه شنبه به آسوشیتد پرس. "ما می توانیم تایید می کنند که این بودجه در حال حاضر متعهد شده است توسط فیفا و نمی خواهد نهفته فعلی COVID-19 بحران است."

نگهبان برای اولین بار گزارش داد که فیفا بودجه نمی خواهد رها از آنجا که از coronavirus.

فیفا نیز گفت: این ارزیابی مالی تاثیر این بیماری همه گیر است که با داشتن در فوتبال در سراسر جهان از جمله زنان و بررسی راه های ممکن برای ارائه کمک.

"فرمت های دقیق و جزئیات این کمک ها در حال حاضر مورد بحث قرار گرفته و در حال مذاکره با فیفا انجمن های عضو کنفدراسیون ها و سایر ذینفعان" سازمان گفت.

فیفا گفته است که می بیند یک وظیفه برای ارائه یک راه نجات از آن ذخایر نقدی, آخرین گزارش در بیش از $2.7 میلیارد دلار به عنوان پیامدهای اقتصادی همه گیر موج در سراسر جهانی فوتبال.

"فیفا است در قوی وضعیت مالی و این وظیفه ما است که برای انجام بیشترین تلاش خود را برای کمک به آنها در ساعت نیاز" سازمان در بیانیه ای گفت: در اواخر ماه گذشته. "فیفا در حال کار بر روی امکانات برای ارائه کمک به جامعه فوتبال در سراسر جهان پس از یک ارزیابی جامع از تاثیر مالی این بیماری همه گیر را در فوتبال است."

رده مربیان تصریح کرد: این تعهد در یک پیام ویدئویی به فیفا عضو انجمن.

فیفا تعهد می آید پس از FIFPro بین المللی اتحادیه بازیکنان خواهان ادامه حمایت مالی از فوتبال زنان در سراسر جهان است. این اتحادیه با انتشار گزارشی گفت COVID-19 است "به احتمال زیاد در حال حاضر تقریبا یک تهدید وجودی برای زنان بازی اگر بدون ملاحظات خاص داده می شود برای محافظت از فوتبال زنان در صنعت است."

وجود نشانه های اولیه این بیماری همه گیر در حال حاضر در نظر گرفتن تلفات در زنان, بازی, در علاوه بر این به لغو و به تعویق افتادن بازی لیگ و مسابقات در سراسر جهان است. در کلمبیا Independiente سانتافه به حالت تعلیق همه بازیکن قرارداد خود را برای فوتبال زنان تیم به تازگی اما گفت: آن مردان و تیم را تنها دیدن کاهش پرداخت.

همه گیر رخ داد در زمانی که فوتبال زنان در شکوفایی را افزایش داد, با موفقیت از سال گذشته جام جهانی در فرانسه.

"ما باید نگرانی در مورد سرمایه گذاری در بازی کاهش یافته و یا کاهش می یابد یا precrisis سرمایه گذاری بودن خارج و در نهایت از بازی. ما نگران آن است که تصمیم گیرندگان ممکن است نادیده گرفتن نیازهای زنان یا حذف فوتبال بانوان از دوره نقاهت حمایت از برنامه گفت:" آماندا Vandervort رئیس فوتبال زنان افسر FIFPro.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب