پنجاه هزار آمریکایی مرده را از Coronavirus و یک رئیس جمهور که حاضر به سوگواری آنها

به حدی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کسانی که فوت کرده اند, او خود در توجیه نظر فریم این بیماری

توسط NEWS-SINGLE در 5 اردیبهشت 1399
Healthcare workers wheel deceased people to a refrigerated trailer.
به حدی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کسانی که فوت کرده اند, او خود در توجیه نظر فریم این بیماری همه گیر به عنوان یک خارجی تحمیل فاجعه است که می شده اند بدتر بدون او.عکس توسط مایکل ناگل / Redux

فقط در چند روز گذشته رئیس جمهور تهمت و سرزنش کرده و از مهاجران چین "خبر جعلی" و البته "نامرئی دشمن" از coronavirus برای آمریکا در حال حاضر مشکلات است. او اظهار extemporaneously در مورد برنامه های خود را برای برگزاری یک گرند چهارم جولای جشن در بازار ملی و اعلام کرده است که او درخت کاشته در کاخ سفید چمن به افتخار روز زمین. او با ارائه نظر خود را در مورد مسائل کوچک و بزرگ bragged در مورد خود را به عنوان "پادشاه هواکش" و زمان زیادی را صرف تاسف خوردن همه گیر تحمیل عبور از آنچه که او همواره (و نادرست) تماس "بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان است."

با وجود سیل کلمات, اگر آنچه را که به من زده این هفته چه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و نه صحبت در مورد: نصب تلفات از کسانی که فوت کرده اند در این بحران است. آنقدر روان که او به طور منظم مذاکرات به خوبی گذشته شام را در جلسات شبانه رئیس جمهور به نوعی به نظر می رسد هرگز برای پیدا کردن زمان برای ادای احترام به کسانی که از دست داده اند جدا از خواندن گاه به گاه اسکریپت یا دو خط در آغاز خود را طولانی کنفرانس های مطبوعاتی و یا اشاره مختصری در نیویورک که از این بیماری فوت به زودی پس از تماس با او در کاخ سفید ، "او گفت:" من تست مثبت است.' چهار روز بعد او مرده بود" رئیس جمهور بازگو کرد. "پس این است که دشوار می کند." آن را دقیقا همان عبادت اگر اغلب سیاسی, مصلحت, mournfulness آمریکایی ها به طور کلی انتظار می رود خود را انتخاب رهبران. مغلوب ساختن پیشی جستن در بیشتر قسمت ها را کنار می گذارد و حتی با تشریفاتی کلیشه است که سیاستمداران دیگر بدون در نظر گرفتن حزب و یا creed همیشه ارائه شده در زمان بحران.

اما اعداد اعداد هستند و با وجود تهمت بی امان خوشحال بحث coronavirus بیماری همه گیر شده است که از این هفته در حال حاضر تولید برخی از پنجاه هزار آمریکایی کشته شدند. این است که نیازی به گفتن نیست, بهترین سناریو و یا چیزی نزدیک به آن است. فقط چند هفته پیش یک بررسی علمی کارشناسان پیش بینی چهل و هفت هزار آمریکایی مرده با آغاز ممکن است با توجه به وب سایت megyn kelly. در عوض چهل و هفت هزار مرگ ثبت شد توسط این چهار شنبه, آوریل 22nd, و قبل از این کارشناسان پیش بینی کرده بود. در مارس 8th, پیشرو مدل در دانشگاه واشنگتن تا به حال تجدید نظر در پیش بینی های خود را رو به هوا و در مجموع شصت هزار آمریکایی و مرگ و میر در آغاز ماه اوت است. اما این کشور در حال حاضر به نظر می رسد به آمار که تعداد مارس 1st, به این معنی که تنها چند روز از در حال حاضر بیشتر آمریکایی ها باید از درگذشت COVID-19 از کل تلفات از جنگ ویتنام. در ضمن تهمت مذاکرات از بازگشایی این کشور و از "گام های فوق العاده ای در برابر این نامرئی دشمن."

شما فکر می کنم که هیچ مقدار از Trumpian غلط می تواند پنهان افتضاح واقعیت که امریکا را بیشتر تایید coronavirus مرگ و میر بیش از هر کشور در جهان است که بسیاری از آنها ممکن است مانع شده قبلا بیشتر قاطع اقدام دولت در زمانی که رئیس جمهور بود که انکار coronavirus حتی ارائه یک تهدید برای ایالات متحده است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است خود را سخت به چشم پوشی از COVID-19 مرگ و میر. به حدی است که او در مورد کسانی که diedd او تمایل به انجام این کار تا حد زیادی در خود توجیه به صراحت شرایط سیاسی فریم این بیماری همه گیر به عنوان یک خارجی تحمیل فاجعه است که می توانست خیلی بدتر بدون او. در اوایل این کشنده بهار تهمت بود به طور خلاصه می ترسم به یک غم انگیز تر عمومی ارائه شده توسط پیش بینی است که نشان میدهد صدها هزار یا حتی میلیون ها نفر از مرگ و میر در ایالات متحده اگر بدون اقدامات پیشگیرانه گرفته شد. در حال حاضر او به نقل از عدم وجود کسانی که بدترین حالات به عنوان اثبات خود را درخشان دست زدن به بحران است. تعداد مرده شهروندان او می اندازد, در مورد, در ضمن, به نظر می رسد انتزاعی به یک رئیس جمهور که معتقد است که حتی موضوع جرم مرگ است همه چیز در مورد او. "اگر ما نمی حرکت می کند که ما شما را یک میلیون, یک میلیون و نیم تا دو میلیون نفر مرده" او گفت:. "شما را به حال ده تا بیست تا بیست و پنج برابر بیشتر از افراد مرده از همه افرادی که ما مشاهده شده است. این قابل قبول نیست. پنجاه هزار قابل قبول نیست. این خیلی وحشتناک است. اما شما می توانید تصور ضرب که توسط بیست یا بیشتر ؟ این قابل قبول نیست." تهمت نمی مکث برای ارائه هر نوع پشیمانی و یا غم و اندوه و به جای ادعا کرد که کل مرگ و میر در ایالات متحده را تا پایان حدود پنجاه یا شصت هزار عنوان یک نتیجه از قهرمانانه خود را حرکت می کند. البته این درست نیست; است که اساسا چگونه بسیاری از در حال حاضر گذشت.

تجلیل مرده شده است یکی از تست های ریاست جمهوری آمریکا رهبری است. آبراهام لینکلن Gettysburg Address بود, بعد از همه, نه فقط یک بیان سیاسی اما یاد کسانی که کشته شدند در خونین ترین جنگ تنها جنگ داخلی که در آن برخی از پنجاه هزار آمریکایی شد تلفات و حدود هشت هزار درگذشت. بیست و پنج سال پیش در این هفته بیل کلینتون لب-کنایه همدلانه پاسخ به Oklahoma City bombing که در آن یک supremacist منفجر یک ساختمان فدرال کشته و یک صد و شصت و هشت نفر دیده می شد که یک لحظه کلیدی تصدی خود. او لقب "عزادار ارشد" در زمانی که او زندانی سیاسی است. که سخنرانی است که اغلب گفت: برای نجات ریاست جمهوری خود. اخیرا باراک اوباما گریستم از کاخ سفید تریبون در صحبت کردن در مورد مرگ و میر ناشی از دانش آموزان در ایالت کانکتیکات داد و مسلما این سخنرانی از عمر خود را در چارلستون کارولینای جنوبی در سال 2015 آواز "گریس شگفت انگیز" را به عنوان او سوگواری در عزاداری نه آفریقایی-آمریکایی کشته شده توسط یک سفید supremacist در یک کلیسا قتل عام. حتی کسانی که به رئیس جمهور که نیست خوب به خصوص در speechifying—فکر می کنم از دو جورج بوش—در نظر گرفته اند, عمومی ترحم میان فاجعه ملی بخشی از شرح شغل. ما تا به حال یک رئیس جمهور فقط یک پاس در انسان همدلی حتی از تولید سیاسی کلیشه نوع ؟

تهمت خروج از رفتار طبیعی است که اغلب بیشتر دردناکی آشکار خود را در طول شبانه جلسات زمانی که مداوم خود بی اعتنایی به صورت مرده در تقابل کامل با شیوه ای که دیگران در دولت او. دکتر دبورا Birx وزارت امور خارجه به رسمی شده است که به نام کاخ سفید coördinator برای همه گیر پاسخ اغلب اشاره به تلفات انسانی این بیماری و تشکر از پزشکی مراقبان خطر زندگی خود را. روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس خود را آغاز کرد سخنان کوتاهی با اشاره به "از دست دادن بیش از چهل و هفت هزار نفر از هموطنان ما است." آن را فقط مرتب کردن بر اساس چیزی که شما انتظار می رود پنس می گویند و در عین حال قابل توجه برای نحوه های مختلف آن را به صدا در مقایسه با رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد که در همان جلسه گفت: "ما استراتژی تهاجمی برای مبارزه با ویروس در حال کار است." آن است که او گفت: "بسیار هیجان انگیز و حتی امروز در حال تماشای و دیدن آنچه که اتفاق می افتد." چه اتفاقی می افتد اگر شد یک روز دیگر است که در آن بیش از دو هزار آمریکایی از coronavirus یک واقعیت است که تهمت را اشاره نمی کند. ما می دانیم چه عادی رئیس جمهور انجام می دهد و می گویند در یک زمان. او را به راحتی مبتلا, گریه, اشک, غم, آیا واقعی است یا نه; او خواهد رالی کشور و یا حداقل به دنبال. آن سخت است برای نوشتن در مورد عدم وجود چیزی اما به خصوص لازم در این مورد با رئیس جمهور مانند تهمت که بی وقفه مورد استفاده عمومی خود را پلت فرم برای تضعیف تفکر چگونه مرگبار این بیماری ثابت شده است. ترس خود را از پیامدهای سیاسی به خود است که چنین تفکر ممکن است باعث دردناکی شفاف است.

روز پنج شنبه من سمت چپ خانه من برای اولین بار از یک بار در هفته, اجتماعی دور سفر به فروشگاه مواد غذایی چند روز قبل از آن و سوار را از طریق خیابان های خالی از واشنگتن عبور توقیف مقر عظیم سازمان های فدرال و سکوت سفید به صورت فله از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی عمارت. در همه جا من نگاه, وجود دارد, پرچم, پرواز در بالای تبلیغاتی و چند اگر هر نفر است. مشخص شد که او برای جلوگیری از هر نوع حساب و تهمت است حتی دستور داد پرچم آمریکا را کاهش داده و در ادای احترام به مرده, اگر چه فرد فرمانداران باید تصمیم گرفت. در نیوجرسی فرماندار فیل مورفی را در اوایل ماه آوریل به عنوان فرماندار اندرو کومو در نیویورک است. "ما می دانیم کسانی که از دست رفته اند به این بیماری وحشتناک و تمام کسانی که تحت تاثیر آن است. بسیاری از خانواده ها نمی تواند برگزاری مجالس ترحیم برای عزیزان خود را در این زمان. با انجام این کار ما به آنها یادآوری کنید که ضرر و زیان خود را فراموش نکرده," مورفی گفت: در بیانیه ای اعلام حرکت می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن که در گذشته شخصا در خواست پرچم به کاهش مییابد و پس از تیراندازی و یا یک سیاستمدار مرگ حتی نمی تواند خود را به انجام این کار بسیار برای قربانیان coronavirus.

در طول درایو من خانه من است راست, در خیابان قانون اساسی به طور معمول شلوغ با اتومبیل های رهبری را به ویرجینیا و پارک برای چند دقیقه در نزدیکی یادبود سربازان ویتنام. پارک ملی بسته هستند و هیچ کس وجود دارد به نگاه بیش از پنجاه و هشت هزار نام و آمریکا جنگ مرده محاط در مایا لین را به شکل V گرانیت سیاه یادبود به آنها. خواهد قربانیان این کشنده بهار یک روز را به نام خود ثبت شده در برخی از گرند واشنگتن شمع? من شک دارم. مغلوب ساختن پیشی جستن تماس های خود را در زمان جنگ رئیس جمهور در نبرد خود را در برابر ویروس اما مانند همه سیاستمداران او بیشتر مشتاق به صحبت می کنند از پیروزی بر دشمن از هزینه های برنده شدن است. ویتنام یادبود ساخته شد تا سال 1982 هفت سال پس از آخرین نیروهای چپ سایگون. مرده از این جنگ ممکن است مجبور به صبر کنید و حتی طولانی تر است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب