پنجاه سال از دوستی با Larry Kramer

Larry Kramer شد, الاغ, به عنوان یک ماده از سیاست. او همچنین عزیزمان خانواده دوست.عکس توسط مایکل آبرامسون / زند

توسط NEWS-SINGLE در 9 خرداد 1399
Larry Kramer.
Larry Kramer شد, الاغ, به عنوان یک ماده از سیاست. او همچنین عزیزمان خانواده دوست.عکس توسط مایکل آبرامسون / زندگی Pitcture مجموعه / گتی

در سال 1997 جوان من, سارا و من هر دو را دعوت به کمک مقالات به گلچین به نام "ما باید یکی دیگر از عشق یا مرگ: زندگی و میراث لری کرامر." معدن آغاز شد مانند این: "وقتی که من پرسید که آیا من می توانم نوشتن در مورد برخی از جنبه های لری کرامر زندگی برای این کتاب من گفت:" من ممکن است قادر به نوشتن یک قطعه در مورد کرامر به عنوان یک درد در الاغ, اما گمان می کنم شما بیش از حد بسیاری از کسانی که آن را به عنوان است.' "سارا در مقاله ای با عنوان "شام کریسمس را با عمو لری," او گفت که فرد عصبانی او را دیدم در تلویزیون—کسی که تا به حال شده است به نام "متخاصم در آمریکا"—هیچ چیز مانند شیرین لری کرامر او می دانستند.

در نزدیک به پنجاه سال از دوستی ما خانوادگی تو را دیدم بسیاری از هر دو کرامرز. (من تمایل به تماس با او کرامر یا Nedster پس از ند هفته درد در باسن شخصیت در "قلب سالم" است که او بر خود.) ما شده بود همکلاسی در دانشگاه ییل اما ما نیست به دانستن هر یک از دیگر تا زمانی که ما پانزدهم کالج, مراسم, در سال 1972 است. کرامر بود به طور منظم در reunions حتی کسانی مانند پانزدهم که نسبتا به آرامی حضور داشتند. من هنوز هم یک تصویر در ذهن من از او چت با تعداد کمی از ما بیشتر محافظه کار همکلاسی در آنچه که باید ما سی و پنجم در سال 1992: هر کس در گفتگو رسمی مراسم دنده به جز کرامر که با پوشیدن خود را عمل می کنند تا کلاه بیس بال. در آن زمان از پانزدهم, او تا به حال فقط نقل مکان کرد و در بازگشت به نیویورک و پس از انجام برخی از فیلمنامه در کالیفرنیا گرفته شده بود یک آپارتمان نه چندان دور از جایی که ما زندگی در روستا است. که باید سال اول او به شام کریسمس.

حضور خود رکورد بعدی چهل و شش سال بود و نه کامل. یکی مارس من دریافت یک کپی از نامه او فرستاده بودم به رئیس جمهور از دانشگاه ییل دریافت کرد و شکایت در مورد چگونه این دانشگاه تا به حال رفتار و انضباط دانش آموزانی که تا به حال مختل سخنرانی وزیر بهداشت و خدمات انسانی. (من یک امانت از دانشگاه ییل در آن زمان است.) در این نامه او گفت که او می خواهم تا دلسرد مورد چگونه کوچولو خود را مستقیما از دوستان انجام داده بود به این علت است که او تا به حال شده است قادر به رویارویی با رفتن به Trillins' برای شام کریسمس. من تحت تاثیر این بود که او شده است می خواهم به خارج از کشور. زمانی که من نشان داد به جهنم همسر من, آلیس, نامه, او گفت:, "عجیب و غریب نوع R. S. V. P." سپس او ترتیب یک شام به وصله کردن با Kramer.

کرامر همیشه می خواستم به عنوان یک نویسنده و نه به عنوان یک فعال. او می شده اند خوشحالم که در تیتر اگهی در گذشت او در برابر این هفته شناسایی او به عنوان یک نویسنده و ایدز فعال در آن منظور. هنگامی که او به دستنوشته از "زدن," اولین رمان خود را به آلیس به نقد آن بود که من به یاد داشته باشید شانزده صد صفحه است. او پیشنهاد برخی کاهش—ظاهرا با توجه به بسیاری از بررسی به اندازه کافی از آنها. "زدن" خوانده شد به عنوان یک محکومیت قاعده مواد مخدر-سوخت حمام, فرهنگ—فرهنگ برخی از مردان همجنسگرا فکر آنها می خواهم مبارزه برای حق را در آغوش, در بخش هایی از جامعه همجنس آن ساخته شده Kramer منفور. آن نوع تمرین که تنها صدای در بیابان.

به عنوان ایدز بحران رشد ما را تماشا Kramer راحت در نقش ترین متخاصم در آمریکا. او در مقایسه با آنچه اتفاق می افتد به هولوکاست. او به نام Anthony Fauci "بی کفایت ادم سفیه و احمق" و حتی موفق به توهین Fauci همسر یک پرستار بود که در درمان ایدز بیماران و توسعه پروتکل برای کاهش درد و رنج خود را. او مختل خدمات کلیسا و مراسم است. او یک بار آن را بر خود را به نوشتن C. E. O. یک شرکت با سیاست های او در نظر گرفته مخل به علت و دولت است که اگر آن را نداشت و راه خود را از برادر بزرگتر خود را در قانون شرکت را ترک نمایندگی آن است. (من فکر آرتور کرامر به عنوان بهترین برادر بزرگ در جهان—ترین و تست شده است.)

در سال 2002 در حالی که صحبت کردن به جو Lelyveld که موقعیت آن به عنوان سردبیر اجرایی از زمان های Kramer هدف من به ذکر است که من رانندگی Kramer تا ما چهل و پنجمین مراسم. جو گفت: "من کمی سرد در لری از او من را متهم به قتل دوست من."

"او احتمالا حتی دیوانه" به من گفت. "او فقط پاک گلو او را."

این همان مردی بود که معشوق با من دختر ؟ وجود دارد مقدار زیادی از راه های توضیح Kramer رفتار. او خود را به عنوان مثال در مورد ذخیره سازی تا خشم در طول یک مشکل دوران کودکی با پدر او متنفر بودم. توضیح من به نفع است که او یک درد بزرگ به عنوان یک ماده از سیاست. او گفت که مردم در حال مرگ هستند و مودب مکالمات به خوبی مدوله صدای در حال رفتن به آنها را ذخیره کنید. آن را برخی از فریاد. و این مهم ترین بخش—حق با او بود.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de