Fireballer استیو Dalkowski الهام برای Nuke LaLoosh می میرد در 80

استیو Dalkowski سخت پرتاب وحشی left-hander که جزئی لیگ حرفه ای الهام گرفته از ایجاد اتمی LaLoosh در فیلم "بول

توسط NEWS-SINGLE در 6 اردیبهشت 1399

استیو Dalkowski سخت پرتاب وحشی left-hander که جزئی لیگ حرفه ای الهام گرفته از ایجاد اتمی LaLoosh در فیلم "بول دورهام" درگذشت. او 80.

او یکشنبه در بیمارستان مرکزی کانکتیکات در نیو بریتین. خواهر, پاتریشیا قابیل روز جمعه گفت او تا به حال چندین شرایط از پیش موجود است که پیچیده شد که او مبتلا به کروناویروس جدید. Dalkowski شده بود در زندگی کمک برای 26 سال به دلیل مشروبات الکلی و زوال عقل است.

Dalkowski هرگز درباره لیگ های بزرگ اما گفته شد به پایین پرتاب کرده اند و بیش از 100 متر.p.h. قبل از سرعت دنبال شد و با دقت او باعث افسانه ای که تخمین زده می شود او با نزدیک شدن 110 مایل در ساعت یا 115 متر.p.h. — بعضی ها می گفتند حتی 125 متر.p.h.

"سریع ترین من تا کنون دیدم" و سپس بازنشسته تد ویلیامز گفت: پس از مواجهه با Dalkowski در طول تمرین پنبه حلاجی شده در بهار آموزش در سال 1963 با توجه به اول شخص داستان توسط کارگردان و نویسنده Ron Shelton.

کلاید پادشاه آینده لیگ بزرگ مدیر و اجرایی است که کار با Dalkowski در آرام, سیستم نوشت او در سال 1999 زندگینامه "پادشاه میراث" که Dalkowski تا به حال بهترین fastball در میان هزاران نفر از کوزه او را دیدم.

اما Dalkowski محل وجود نداشت.

او به طور متوسط 17.6 strikeouts و 18.7 پیاده روی در نه نوبت در کلاس D Kingsport در سال 1957 پرتاب 39 وحشی رزین در 62 نوبت به عنوان او رفت 1-8. که Aug. 31 او را زده 24 و راه می رفت 17 یا 18 — سوابق متفاوت در یک 8-4 دست دادن به بلوفیلد هدف قرار دادن چهار و پرتاب شش وحشی رزین.

در کلاس C استاکتون در سال 1960 او را زده 262 و رفت 262 در 170 نوبت.

"شما شنیده ام همه داستان در مورد استیو و آنها درست است" گفت: تیمی سابق بابی فلوید در حال حاضر نیویورک متس مشاور ارشد. "من می توانم به یاد داشته باشید او که بر روی تپه یک روز در استاکتون او گرم و او فقط پرتاب توپ بیش از ما clubhouse پشت دیوار در سمت چپ مرکز زمینه. آن را تا به حال به حداقل 400 فوت است."

و سپس یک تمرین در شهر ساحلی دایتونای.

"آنها تا به حال یک چوبی خود حصار. آنها را به خود جلب کرد اعتصاب منطقه وجود دارد و به او منتقل شده به حدود 60 فوت, 6 اینچ و او را به حال پرتاب" فلوید گفت. "پس از یک در حالی که وجود دارد بسیاری از حفره های در آن حصار — در داخل و پایین — و اعتصاب منطقه تمیز بود."

بدون توجه به آنچه تلاش Dalkowski سعی و آرام پیشنهاد او هرگز تسلط و کنترل.

"چه می شود اگر ؟ اما آن را در کارت" خواهر او گفت:. "استیوی وحشی بود. که بخشی از چیزی است."

شلتون جزئی بود لیگ infielder با آرام از 1967-71 و با استفاده از داستان های او را شنیده Dalkowski زمانی که او نوشت و کارگردانی 1988 فیلم "بول دورهام."

Dalkowski امضا شده با آرام در سال 1957 و باقی مانده خود در لیگ کوچک سیستم تا سال 1964. او به پایان رسید با تیم پیتسبورگ دزدان دریایی و کالیفرنیا فرشتگان در سال 1965.

"آنها او را به نام 'Dalko' و بچه ها دوست داشتم به قطع با او و زنان می خواستم به مراقبت از او و اگر او راه می رفت به یک اتاق در آن روز او احتمالا مست" شلتون نوشت: در سال 2009 که به نظر می رسد در لس آنجلس تایمز و خورشید در بالتیمور.

"او تا به حال یک رکورد 14 فوت در داخل بیکرزفیلد کالیفرنیا پلیس ایستگاه barroom brawls هیچ چیز جدی پلیس گفت:. او سوار کامیون در سحر به انتخاب انگور با مهاجر کارگران مزرعه شهرستان کرن — و در نهایت حتی نمی تواند نگه داشتن آن شغل است."

Dalkowski تن به تن و کارفرمایی جدید در بریتانیا دبیرستان, تنظیم, کانکتیکات, دبیرستان رکورد با 24 strikeouts در یک بازی.

او با آرام برای لیگ بزرگ بهار آموزش در سال 1963 زمانی که او مجروح خود را تبادل بازو. او هرگز به دست آورد سابق خود سرعت.

"او اندازه گیری شده به صورت یکنواخت در صبح و او تبادل در برابر کسانی که damn Yankees در بعد از ظهر و صدمه زدن به آرنج خود را" خواهر او گفت:.

Dalkowski را جزئی در لیگ برتر بود 46-80 با 1,324 strikeouts, 1,236 پیاده روی و 145 وحشی رزین بیش از 956 نوبت در نه فصل با توجه به بیس بال مرجع.

گرفتار زوال عقل Dalkowski زندگی کرده بود و از سال 1994 در بریتانیا گرندویو توانبخشی و بهداشت و درمان مرکز قبلا به عنوان شناخته شده گردو تپه مرکز مراقبت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"او یک قطعه از کار برادر من. حتی در چند سال گذشته زمانی که همه چیز آنقدر بزرگ نیست, او هنوز هم سرگرم کننده بود به اطراف" قابیل گفت. "او برای رفتن به بشدت از دست رفته نه تنها خودم بلکه بسیاری از افراد دیگر است."

Dalkowski ازدواج ویرجینیا Billingsley در سال 1975 و درگذشت همسرش در سال 1994. در علاوه بر این به خواهر خود او جان سالم به در برد توسط برادرزاده دانیل و دیوید لی, بزرگ زاده آماندا لی و برادرزاده نیکلاس لی.

تشییع جنازه او خواهد بود ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب