اول می آید پلیس اصلاحات. پس از آن می آید هر چیز دیگری.

سیاست آمریکایی ها در زمان به خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس. اما نیاز به اصلاحات سیستمیک اجرا می شود بس

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399
استفانی کیت / گتی

مردم در اعتراض به سیگنال است که آنها در حال تغذیه با وضع موجود. اما اعتراض به ندرت فوق العاده متمرکز شده است. مردم در خیابان ها در این تابستان بیش قتل جورج فلوید اما زمان نژادی حساب در امریکا فراتر از کشنده پلیس. مردم در خیابان ها به دلیل دانش آموزان سیاه پوست پنج برابر بیشتر از سفید دانشجویان به حضور بسیار تفکیک مدارس. چرا که سیاه بیکاری است که به طور منظم دو بار سفید-نرخ بیکاری. چون نژادپرستانه سیاست های مسکن باید قفل سیاه و سفید خانواده به نابرابر محله و از چشم انداز ساختمان ثروت است.

در ضمن سیاست پاسخ به اعتراضات باید تا کنون شده است فوق العاده با تمرکز بر خشونت پلیس. رهبران دولت در حال حاضر به امضا رشته ای از تغییرات به قانون است. آیوا کیم رینولدز امضا لایحه محدود کردن chokeholds; فرماندار نیویورک اندرو کومو امضا لایحه که مجازات افسران که کشتن کسی که پس از قرار دادن آنها را در یک سبد تا 15 سال در زندان است که پلیس انضباطی پرونده در دسترس عموم و که نیاز به افسران به پزشکی یا روان-سلامت توجه به مردم آنها را دستگیر کرده اند.

در 18 روز پس از فلوید را قتل 16 متحده معرفی شده و یا گذشت مختلف پلیس-اصلاح صورتحساب. اما به طور موثر و تلاش برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند باید کشش تا آنجا که نابرابری خود را می کند. که کار در حال حاضر آغاز در شوراهای شهر و statehouses در سراسر کشور—عمدتا در دموکراتیک متمایل متحده—که در آن قانونگذاران در حال تحت فشار قرار دادند به عمل در سیاست های تبعیض آمیز.

فعالان در, Hartford, کانکتیکات, هستند, دادخواست محلی و مقامات دولتی برای از بین بردن نژادپرستانه قوانین منطقه بندی است که بلوک های مقرون به صرفه مسکن فرصت ها و جداسازی این شهرستان است. در ویسکانسین اعضای هیئت مدیره برای میلواکی عمومی-منطقه مدرسه در حال نوشتن یک منطقه ای لغو تبعیض نژادی مشخص برنامه ریزی برای جنوب شرقی بخشی از دولت است. دو هفته پیش هنگامی که اعضای هیئت مدیره رای گیری این قطعنامه برای شروع کار خود آن را تصویب كند.

"این جنبش آغاز شده و با برخورد با جنایی-عدالت اصلاحات و پلیس اصلاحات—در برخورد با نهاد توده حبس—اما توقف وجود ندارد" جمال بومن که شکست نماینده الیوت انگل را به نفع خود ژوئن اولیه در نیویورک شانزدهم منطقه به من گفت. بومن مدافع سبز معامله جدید, جهانی, بهداشت, مراقبت های بهداشتی و طرح مسکن است که بر مسکن عمومی و اجرای عادلانه استانداردهای مسکن. "اینها همه به هم پیوسته سیاست هایی است که ریشه در برابری و عدالت برای همه مردم و مطمئن شوید که ما همه ما می توانیم برای بالا بردن طبقه کارگر و فقیر," او گفت:.

کارهای عملی انجام می شود به آدرس برخی از این اختلافات نه تنها ایده های بزرگ است که upend هنجارهای پذیرفته شده بلکه گام های کودک برای حفظ شتاب رفتن. در آموزش فعالان در حال هل دادن رهبران به تجدید چگونه ثروت احتکار در عمدتا سفید مدارس. اگر متحده هم مخلوط ملک-دلار مالیات و توزیع آنها را به طور مساوی به مدارس به جای اجازه می دهد ثروت انباشته به دیکته کردن حداقل بخشی از مدرسه تامین مالی آمریکا آموزش و پرورش را نگاه برابر بیشتر ربکا سیبیلیا بنیانگذار EdBuild غیر انتفاعی تمرکز در مدرسه کمک مالی به من گفت. اما بسیاری از آمریکایی ها بر این باورند که کنترل محلی از منطقه مدرسه به معنای نگه داشتن همه از پول خود را وجود دارد, او اضافه شده است.

در ضمن فدرال قانونگذاران در تلاش هستند تا با ضربت بزمین کوبیدن موانع مسکن. این ماه در یک حرکت رهبری نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز, مجلس نمایندگان رای به لغو Faircloth متمم است که مانع ساخت و ساز جدید مسکن در ایالات متحده برای چندین دهه است. اما این اقدام محکوم است و در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا که آن را محدود کرده است در پاسخ به فلوید را کشته و پس از آن تظاهرات به پیشنهاد پلیس-لایحه اصلاحات بود که با توجه به شکست از ابتدا.

سفید آمریکایی به سرقت آمریکایی های سیاه و سفید' زمین. آنها به سرقت رفته و اموال خود را. در برخی از مکان ها وجود دارد با 20 سال امید به زندگی فاصله بین سفید و سیاه و سفید مردم است. این شکاف را در وقت و پول ، بومن بسته اصلاحات او معتقد است که کشور نیاز به یک جدید "بازسازی دستور کار"—که شامل رایگان, کالج, مالیات بر ثروت و نوزاد اوراق قرضه. اما دستور کار خود آغاز می شود, آشتی با تاریخ است. که آشتی خواهد به ناچار نیاز به نوعی از غرامت بومن گفت. او بیان چه کسانی پرداخت غرامت خواهد بود اما تاکید کرد که باید برای آنها.

بومن, که پس از پیروزی اولیه به احتمال زیاد برنده انتخابات عمومی در به شدت دموکراتیک منطقه ممکن است کشف که بسیاری از جدید خود را در کاپیتول هیل و همکاران به اشتراک گذاری احساسات. چندین خانه دموکرات ها از جمله نماینده کارن باس کالیفرنیا بر این باورند که H. R. 40—لایحه که ایجاد یک کمیسیون برای مطالعه میراث برده داری و بررسی غرامت پیشنهاد—می تواند رای دادند قبل از پایان سال است. که حداقل کنگره می تواند انجام دهد نماینده گرگوری Meeks شرکت حامی این لایحه به من گفت: "به طوری که مردم می گرفتن و دسترسی به همه چیز است که هر کس دیگری اعطا شده طول می کشد."

برای فعالان پیشرو ملی خلق و خوی به نظر می رسد امیدوار کننده است. اما آمریکایی ها را تماشا کرده اند داستان از ناآرامی های مدنی و سیاست رکود آشکار در یک حلقه برای بیش از یک قرن است. "نه جمهوری است امن که تحمل یک طبقه ممتاز و یا انکار می کند برای هر یک از شهروندان خود را از حقوق برابر و مساوی به معنی حفظ آنها" فردریک داگلاس نوشت: در این اطلس در سال 1866. کلمات او بودند با هدف بازسازی کنگره وظیفه بازسازی امریکا پس از جنگ داخلی.

نزدیک به 100 سال بعد در سال 1960 سه دهه قبل از او وارد کنگره یک جوان گرگوری Meeks می تواند جاسوسی خود را در مدرسه ابتدایی در سراسر خیابان را از او عمومی-مجتمع مسکونی در شرق هارلم. Meeks به تازگی تکمیل شده کلاس دوم هنگامی که یک مدرسه رسمی در مورد رشد و گفته مادرش او را به خارج. این کتاب در مدرسه بودند. وجود دارد چند اگر هر گونه فعالیت های بعد از مدرسه. خود را توسعه آموزشی خفه خواهد شد وجود دارد ، بنابراین در کنار یک دیگر سیاه, دانشجو او رفت و به یکی دیگر از مدارس ابتدایی در یک محله خاموش خیابان نیویورک ده ها تن از بلوک های جنوب شرق فوقانی جانبی.

چهار سال بعد در ژوئیه 16 سال 1964 تظاهرات و شورش ورزشگاه در نیویورک پس از یک پلیس سفید ستوان شات جیمز پاول سیاه کلاس نهم. دو گلوله سوراخ پاول بدن او را به قتل نه چندان دور از Meeks مدرسه جدید. اعتراضات به قتل به طول انجامید به مدت شش روز; تظاهر کنندگان خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و برای حفاظت یکسان در برابر قانون. گفته 15 ساله انداخت بازوی خود را به حفاظت از خود را هنگامی که افسر کشیده تفنگ خود را. افسر بود تبرئه توسط یک هیئت منصفه پس از حفظ که پاول به حال lunged در او را با یک چاقو.

Meeks فکر می کند بسیاری در مورد چیزهایی که تغییر نکرده اند چگونه این مسائل از دوران کودکی خود را در آینه مسائل امروز است. "من می خواهم همیشه تعجب که چرا آنها نمی تواند فقط رفع مدرسه بود که حق در سراسر خیابان را به مطمئن شوید که آن را خوب خواهد بود برای همه کودکان و نوجوانان" او به من گفت. "زمان آن برای حسابداری می شود ساخته شده در این کشور اگر ما واقعا می خواهید برای دریافت به علل ریشه ای مشکل نژاد پرستی در امریکا است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن