"اولین گاو" بررسی: Kelly Reichardt را اشتباه پرتره از اوایل کارآفرینان آمریکایی

Kelly Reichardt "نخستین گاو" یک فیلم تقسیم شده علیه خود.عکس توسط چچنی Riggs / A24Facebookتوییترایمیلنسخه قابل

توسط NEWS-SINGLE در 20 اسفند 1398
A man stands in the woods.
Kelly Reichardt "نخستین گاو" یک فیلم تقسیم شده علیه خود.عکس توسط چچنی Riggs / A24

وجود دارد مقدار زیادی از فیلم در مورد کسب و کار, اما چند که آن را در نظر primally با مشاهده ایستاده لیموناد واقعی یا آرمانی که با آن تجارت آغاز می شود. Kelly Reichardt جدید فیلم "اولین گاو" می کند که دقیقا و تبدیل exertions خود را دست اول بوت استرپ کارآفرینان به هیجان انگیز و suspenseful درام. تناقض این فیلم تایید آن در حال تعلیق از همان آغاز به دلیل Reichardt یک ایده روشن از جایی که کسب و کار آگهی: او شروع فیلم با یک Ozymandias صحنه (به عنوان در شلی شعر نشان دادن غرور و جاه طلبی) را در جریان روز اورگان که در آن یک زن (Alia شوکت) سرگردان را از طریق جنگل با سگ خود را می یابد و excavates از زیر خاک سطحی دو اسکلت باستانی دروغ گفتن در کنار هم.

بقیه فیلم است که در اثر یک فلاش بک به هجده-بیست سالگی اورگان است. وجود دو گرد کارگران—اوتیس (کوکی) Figowitz (با بازی John Magaro), قراردادی تحت شرایط بی رحمانه به trappers و شاه لو (Orion لی) یک مهاجر از چین—دیدار در شرایط وخیم و تیم را برای به اشتراک گذاشتن یک زیستن با هم و اضافه کردن امرار معاش می کنند در حالی که با این وجود خواب بزرگ. ایده آنها این است که به سان فرانسیسکو و باز کردن یک هتل وجود دارد; اما شاه لو مظهر اصل واقعیت تشخیص هزینه های بالای سفر های گسترده ای سرمایه گذاری مورد نیاز مشکل از این شهرستان در رقابت است. کوکی یک آشپز با استعداد است که در جوانی خود شده بود قراردادی و apprenticed به بوستون بیکر—یک خیال باف در راه های دیگر بیش از حد. او فراهم می کند لذت بخش البته متوسط مقدار زیادی از گوشت را برای خود و پادشاه Lu اما رویاهای ساخته شده از بیسکویت با شیر یک کالا است که غیر ممکن است به آمده در پاسگاه. وجود دارد—به عنوان نشان می دهد—یک گاو در منطقه; ورود به آن توسط بارج چیزی بود که از یک محلی عینک. متعلق به یک محلی اصیل زاده به اصطلاح مدیر عامل (توبی جونز). پادشاه Lu متقاعد کوکی که می داند که چگونه به شیر گاو برای پیوستن به او را در یک حمله شبانه در مزرعه به سرقت برخی از شیر است.

تحت پادشاه Lu را هدایت و با salesmanship این جفت ارز به نوبه خود لذت خود را به کسب و کار: آنها را به خمیر و ظرف به گل آلود محلی شهر میدان و فروش کوکی را تازه ساخته شده "چرب کیک." رفتار با خود "راز" دستور العمل (البته از جمله سرقت شیر) هستند بسیار نمونه از کلیشه محصول "فروش مانند hotcakes." خطوط فرم برای کیک خود را; آخرین روز افزایش می دهد به مناقصه جنگ. کوکی و پادشاه دریاچه ارومیه در حال ساخت پول است که آنها ذخیره کردن خود را در "بانک" -- یک سوراخ در یک درخت. اما کوکی به طور فزاینده ای مضطرب خود را در مورد ماموریت های شبانه. آنها بدست دور با خود filching اما او معتقد است که شانس خود را اجرا خواهد کرد. زمانی که مدیر عامل یک Anglophile اپیکوری, سلیقه, یک کیک و تشخیص آن راز ماده دو کارآفرینان خودشان نیرنگ در یک وب غیر قابل اجتناب از فریب.

Reichardt صحنه های دو مرد در خود اعزامی به سرقت شیر اساسی و قدرتمند تنش آنها را یا نمی خواهد آنها را دور با آن است ؟ لرز جفت تحمل قبل از teaming و خوش هیکل برنامه ریزی برای پول زمانی که آنها آن را کردم به مخاطبان افراطی ریشه علاقه در آنها. اگر آنها موفق شوند و سپس این فیلم به صادق و محاصره مردان کار لازم است با روشنایی ضعیف تابیدن از امید یک راه و حتی تا. به علاوه این فیلم نشان میدهد که عامل اصلی از آنها را در حال سرقت یک بزرگتر دزد کسی است که موفق تنها از طریق امتیاز سبعیت و مصونیت از مجازات. در عین حال Reichardt رویکردهای این صحنه با دو دوز اصولی سینمایی مهار. آنها ساخته شده از قطعات یدکی و جدا از حرکات و ترکیب یک نوع سینمایی تم و تغییرات در آن تغییرات نمی بسیار متفاوت به جز به عنوان طرح دیکته. علاوه بر لذت بردن از تماشای کوکی و پادشاه Lu انجام طرح خود را که تضعیف توسط عمدی درجه از ناامیدی است که اجرا می شود از طریق فیلم. Reichart به نظر می رسد تقریبا خجالت به او اجازه دهد مخاطب به ریشه آنها را.

نوشتن اسکریپت با جان ریموند (در اقتباس از رمان "نیمه عمر"), Reichardt endows پادشاه Lu با gnomically فلسفی حساسیت (در یک قابل توجه در کلمات قصار او ادعا میکند که تاریخ هنوز رسیده اورگان) به او زیرک و hard-nosed حس کسب و کار. او عملی حساب برای تعیین اینکه آیا و چه نوع از سان فرانسیسکو امکان پذیر است و چقدر پول آنها نیاز به گرفتن وجود دارد و برای رفتن به کسب و کار. او نیز ارائه می دهد مختصر و مفید و روشنگری بازتاب در مورد تجارت خز به توضیح دهد که چرا او نمی صادرات pelts به چین است. پادشاه Lu است که یک نمونه اولیه از روز دوم کسب و کار فیلسوف است. آن را آسان به تصور او زمانی که تاریخ می رسد, اورگان به عنوان فهیم کارآفرین و زیرک رایگان فروشنده که مسائل رفیع اظهارات که منتشر شده به عنوان یک کتاب و صیقل دادن تصویر عمومی خود را به عنوان یک متفکر و رهبر—حتی به عنوان جاه طلبی لجام گسیخته هدایت کسب و کار خود را خراب کردن.

Reichardt همدردی دروغ محکم تر با کوکی صنعتگر که آرمان ها خو با احتیاط; او همدردی است حاوی ترحم برای او به عنوان یک هوشمند و قادر به فردی که عملی به نظر می رسد تلاش های محکوم به شکست در غیاب خود مخرب بی مبالاتی یا فاسد و بی رحمی. داستان او گفتن ادعا میکند ذاتی فساد از کسب و کار و تجارت با این حال کوچک یا محلی—و آن overleaps این ویژگی به عنوان اگر نشان دادن انتزاعی در مورد شانکر در ریشه داری است. این فیلم از دید مدیر عامل که برخوردار مبهم اقتدار بیش از locale خطوط برای نشان دادن پایان نامه.

مرز مسخره کردن یک انگلیسی اصیل زاده های عامل تعیین شده برای واردات نه تنها دام و مزایای عملی آن (گاو و گوساله درگذشت در سفر) بلکه نوع فرهنگی پالایش که او و دایره خود را می تواند رسیدن به و نشان می دهد خاموش در زمین به نظر او بی ادب و وحشی. در اینجا Reichardt الهام بخش است مشاهدهای او کنجکاوی است سرسخت و روش فهیم. او را به یک بومی آمریکایی که در خانواده زندگی می کند با آنها; به ویژه هنگامی که آنها با هم صحبت می کنند خود گفت و گو نمی زیرنویس. عامل همسر (با بازی لیلی گلدستون که عملکرد نزول Reichardt قبلی فیلم "برخی از زنان") ترجمه خود گفت و گو در یک Chinook, زبان, به زبان انگلیسی و به طور ضمنی برای بینندگان. (در نقش پدر Totillicum, Gary Farmer می دهد عملکرد خوب طنز و بلوف طنز.) Reichardt بر جداسازی Anglophone مهاجران از مردم بومی که سرزمین آنها ساکن و به درستی به تصویر می کشد گفتمان و هنر از Chinook مردم به عنوان جنبه های grand فرهنگ و از خود—که البته عامل و Europhile مهمانان متوجه نیست و نمی خواهد باور.

در "اولین گاو" یک فیلم تقسیم شده علیه خود. Reichardt را مشتاق و یدکی حساسیت به طور همزمان استوکس تعلیق در حالی که shying دور از آن خم نسبت به درک در حالی که با عجله به سمت قضاوت. او پرهیزگار مجموعه از تصاویر و محکم متمرکز درام نشان می دهد که او در زمان لذت بیشتری در انتقال او قضیه از این نیز حیاتی سینمایی لذت کشف شخصیت او. این فیلم ابعاد و خطوط را افزایش و در عین حال یکی دیگر آشنا در مجموع بیش از حد معمول, شکست فیلم های آشکار سیاسی و واردات: غیرشخصی. یدکی شبه طرفی از تصاویر که به نظر می رسد به اعلام حقایق به جای متحده ذهن منعکس انکار از ناهماهنگ عدم علاقه به جنبه های شخصیت و رفتار است که اصلا خط در همان جهت و یا منجر به نتیجه از پیش تعیین شده. شب طولانی در داخل کابین اجتناب ناپذیر داستان-نخ ریسی, خاطراتی, اعترافات—شخصیت شاه لو و کوکی اگر چه نه به طور کامل سکوت کوتاه و کاهش تنزل به عملکرد خود به عنوان حاملان Reichardt را قطعی طراحی شده است. وجود دارد یک جزئی subplot که در نهایت نقش زیادی در فیلم—یکی شبیه به "انگل" است که در آن غنی گودال فقیر در برابر یکدیگر در یک مبارزه برای بقا—اما Reichardt محتوا است به رها کردن آن را در طول بازو و ترک آن را کاملا توسعه نیافته و unconsidered. "اولین گاو" جمع آوری عناصر تجربه فوق العاده تحلیلی بینش و دیدگاه تاریخی اما ارائه آنها باریک و آموزشی faux-هدف آن همدلی و کنجکاوی بیش از حد به شدت جیره بندی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب