پنج غیر انتفاعی افتخار برای تجدید جوامع خود را از زمین تا

اتاق پرس تجدید برندگان جایزه انتخاب از هزاران نفر از نامزدهای دریافت بودجه ملی و به رسمیت شناختن از اقیانو

توسط NEWS-SINGLE در 26 تیر 1399

جهانی و همه گیر. نژادی و بی عدالتی است. شدید سیاسی میکنند. در فوق العاده به چالش کشیده لحظه ای برای کشور و مردم فوق العاده ای در جوامع در سراسر آمریکا در حال کار خستگی ناپذیر به نور راه رو به جلو است. سازمانهای مبتنی بر جامعه تبدیل شده اند ضروری و حیاتی است که چرا پنج سازمان های غیر انتفاعی است که نشان دهنده درخشان ترین چراغ انتخاب شدند به عنوان دریافت کنندگان این سال تجدید جوایز.

تجدید جوایز ارائه شده توسط اقیانوس اطلس و Allstate در یک رقابت ملی به رسمیت شناختن سازمان های که با استفاده از راه حل های نوآورانه برای ایجاد تغییر پایدار در جوامع است. برندگان امسال هستند 5 کلاس از دریافت کنندگان این جایزه بودند و انتخاب از بیش از 13000 نامزد. هر برنده دریافت $40,000 کمک مالی برای تقویت ماموریت خود را کمک به دیگران, همراه با به رسمیت شناختن ملی است که افزایش مشخصات خود و آگاهی برای کار خود را.

با وجود مواجهه با اعتبار قابل توجه و چالش های نیروی انسانی در این بی سابقه ای در سال های برنده سازمان همچنان به ماندن خستگی ناپذیر متمرکز فراگیر ترین و چالش های سیستمیک مؤثر در جامعه—بی خانمانی عدالت آموزشی مهارت ها و آموزش های شغلی و کودکان و خانواده های نیازمند. هر سازمان در خدمت نیازهای مختلف اما همه متحد هستند توسط یک هسته باور است که تعریف ما بار—مهم نیست که ما می تواند هر یک از دیگر تا در زمان نیاز.

2020 برندگان (به ترتیب حروف الفبا):

  • را انتخاب کنید 180 (بارین WA): درگیر جوانان در لحظات بحرانی و سبب آنها را برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود به خصوص در هنگام مواجهه با زمان زندان و یا از مدرسه اخراج. *Allstate جوانان توانمند برنده جایزه.

  • کالج به کنگره (واشنگتن دی سی): سطوح زمین بازی و پرورش bipartisanship برای کنگره کارورزان ارائه هر دو حمایت مالی و آموزشی در سراسر راهرو.

  • رو به بی خانمانی (بلوک پروژه) (سیاتل): ادغام 125 فوت مربع جدا و لوازم جانبی واحد مسکونی در مجتمع مسکونی حیاط به کاهش بی خانمانی.

  • سلام همسایه (Pittsburgh, PA): به تازگی با پشتیبانی از اسکان پناهندگان آموزشی, آموزشی و آموزش و رویدادهای اجتماعی.

  • بیش از کلمات (Waltham, MA): سبب جوانی که در پرورش و مراقبت دادگاه-درگیر بی خانمان و یا خارج از مدرسه با کمک به اجرای یک کتابفروشی.

"ما مفتخریم به ادامه این مهم با همکاری Allstate به خصوص در زمان بی سابقه حوادث تاثیر چشمگیری در تمام جوامع در سراسر کشور گفت:" هیلی Romer, اقیانوس اطلس's ناشر و CRO. "سخاوتمندانه روح و بی امان کار مدل سازی توسط این رهبران جامعه است که الهام بخش و رانندگی پیشرفت نیاز داریم."

"سال 2020 تغییر کرده است راه ما از زندگی و در عین حال این پنج سازمان همچنان به پیدا کردن راه هایی برای خدمت به دیگران با وجود چالش های فراوانی آنها به صورت" توضیح Stacy شارپ, Allstate معاون ارشد رئیس جمهور از شرکت های بزرگ تجاری است. "این شگفت انگیز رهبران جامعه باید به همه ما یادآوری هر چیزی که ممکن است زمانی که شما می دانید هدف خود را و اشتیاق برای ایجاد یک تاثیر ماندگار."

فینالیست انتخاب شدند آتلانتیک's سردبیران و نویسندگان. برندگان مورد بررسی قرار گرفت توسط یک پانل از قضات که شامل شهرداران سابق, رام امانوئل (شیکاگو) و کارن فریمن-ویلسون (Gary, IN); Anne Marie Burgoyne مدیر عامل نوآوری اجتماعی در Emerson Collective; کیت Nack مدیر بنیاد Allstate; سابق تشکر. کارلوس Palo! (فلوریدا); و دو گذشته تجدید جایزه برندگان Juedy مامان, مدیر کامپتون ابتکار و پاملا Urquieta مدیر عامل و مدیر اجرایی بیایید نوآوری از طریق آموزش و پرورش. Allstate انتخاب جوانان توانمند برنده جایزه.

آغاز شده در سال 2015 تجدید جایزه ویژه مردمی راه حل برای چالش های پیش روی جوامع سراسر کشور و مردم ساخت یک تفاوت مثبت. جوایز گل سرسبد ابتکار تجدید پروژه اطلس و Allstate را گسترده تر مشارکت را پوشش می دهد که نوآوری و جشن تغییر سازان در جوامع محلی. با این سال جایزه 31 سازمان دریافت کرده اند بیش از 800.000 دلار در بودجه از اقیانوس اطلس و Allstate بیشتر به کار خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز و جزئیات در مورد برندگان گذشته مراجعه کنید TheRenewalProject.com.

###

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب