جو بایدن 'دشمنان' لیست

سیاست در سخنرانی امروز معاون رئیس جمهور به تصویر کشیده حوادث این هفته به عنوان یک نقطه عطف برای امریکا—و ب

توسط NEWS-SINGLE در 14 خرداد 1399
پل Spella / اطلس*

دیگر عمده-نامزد حزب در تاریخ به نام نیروهای سیاسی نزدیک نشسته جمهور ایالات متحده دشمنان آمریکا. اما این چیزی است که جو بایدن را امروز.

"من دوستان آمریکایی ما در مواجهه با دشمنان نیرومند. آنها نه تنها شامل coronavirus و اثرات وحشتناک به زندگی و معیشت و همچنین خودخواهی و ترس است که باید بیش از loomed زندگی ملی ما برای سه سال گذشته" بایدن گفت: صحبت کردن از داخل فیلادلفیا شهرستان سالن. "من در انتخاب این کلمات advisedly: خودخواهی و ترس."

بایدن هشدار داده برای تقریبا سه سال پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن equivocated در مورد نازی ها راهپیمایان در Charlottesville, Virginia, که آمریکایی ها در وسط یک نبرد برای ملت روح ، شده است که موضوع انتخابات ریاست جمهوری بیش از حد. در صحبت با مشاوران پس از تماشای تظاهرات در سراسر این کشور شب گذشته بایدن متزلزل شد. این بود یک استعاره کنه. این بود که در نبرد با باطوم و تانک و کوکتل مولوتف و چکش رفتن در خیابان.

او نمی توانید به سخنرانی امروز به راحتی. بایدن بسیار یک institutionalist که او تا به حال به تحت فشار قرار دادند به حمایت از استیضاح پاییز گذشته. او خود را صرف کل کمپین تا کنون و گفت که او نمی خواهند به بحث در مورد تهمت, که او می خواهد به بحث در مورد امریکا به جای. قبل از این بود که رئیس جمهور بود و معترضان مسالمت آمیز جدا-گاز کشته تا راه را برای یک عملیات عکس از او برگزاری یک کتاب مقدس در مقابل یک کلیسا.

امروز بایدن گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است جنگ در کشور خود که او "تبدیل این کشور به یک میدان جنگ هدایت می شود با خشم و تازه ترس. او فکر می کند بخش او کمک می کند. او خودشیفتگی تبدیل شده است مهم تر از ملت خوبی است که او منجر می شود."

نماینده برندان بویل از پنسیلوانیا متحد بایدن را به من گفت که به او تماشا گفتار او را منعکس چقدر او "از دست رفته داشتن یک آدرس ریاست جمهوری از نرمال همدلانه فرد در تلاش برای آوردن ما با هم."

"من نوشت: یک قطعه بیش از چهار سال پیش که من فکر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منحصر به فرد در تاریخ آمریکا است که او اولین نامزد ریاست جمهوری بود که روشن و در حال حاضر خطری برای کشور گفت:" بیل که یکی از تنها تعداد انگشت شماری از مردم که شنیده بایدن در فرد صحبت می کنند امروز. "متاسفانه که ثابت کرده در این مورد."

او افزود: "دیگر ما رفتن و ما لازم نیست کسی برای بازی در نقش رئیس دولت در تلاش برای آوردن ما هم سخت تر از آن خواهد بود."

و یا به عنوان نماینده جان Yarmuth کنتاکی توییتی شب گذشته: "رئیس جمهور فقط اعلام جنگ میلیون ها نفر از آمریکایی ها و 1 متمم. او بزرگترین تهدید برای زندگی به سبک آمریکایی در تاریخ ما است."

بایدن در سخنرانی کرده بود لازم توییتر-دوستانه zingers. در مورد کتاب مقدس رئیس جمهور برگزار شد در, عجیب و غریب, عکس op "من فقط آرزو می کنم او آن را باز کرد یک بار در در حالی که به جای brandishing آن است." وجود دارد چند طرح قانونی مانند تماس در کنگره به تصویب قانون ممنوعیت chokeholds به علاوه یک جامد دوز, احساس خوب, Americana که نام و نام خانوادگی بررسی می شود, در میان دیگران, جوناس سالک فردریک داگلاس, Franklin D. Roosevelt, Neil Armstrong, Harriet Tubman و رزا پارکس. اما این محور در سراسر در تلاش برای به تصویر کشیدن این هفته گذشته به عنوان یک نقطه عطف برای امریکا است.

در یک کشور از هم پاشیده بایدن گفت: "این رئیس جمهور است که امروز بخشی از مشکل است." مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان سوگند به "حفظ و دفاع از قانون اساسی ایالات متحده" اما بایدن گفت که پس از آخرین شب نمایش "ما آمرزیده شود می تواند باور رئیس جمهور این است که بیشتر علاقه مند به قدرت از اصل بیشتر علاقه مند در خدمت احساسات از پایگاه خود را نسبت به نیازهای مردم در مراقبت از خود است."

پاسخ از حزب جمهوری خواه کمیته ملی استاندارد بود سیاست: آن را اشاره به بایدن را "رکورد طولانی از متعصب نظرات و سیاست که به طور نامتناسبی صدمه زدن به سیاه و سفید جامعه است." پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استاندارد Trumpian من لاستیک شما چسب تاکتیک: "او به وضوح ساخته شده زمخت سیاسی محاسبه است که ناآرامی در امریکا به نفع نامزدی خود را."

در ضمن پاسخ از جمهوری خواهان در کنگره به ناروا را سرکوب نشان می دهد که اکثر گرفته اند نشانه خود را از Westworld روبات. "من واقعا نمی آن را ببینید" سناتور ران جانسون از ویسکانسین گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op. "من نمی تماشای آن از نزدیک به اندازه کافی به دانستن" گفت: یوتا سناتور میت رامنی. "ببخشید من دیر برای ناهار" وایومینگ سناتور مایک Enzi گفت: NBC Kasie شکار.

آلاسکا سناتور لیزا Murkowski در ضمن گفت که شب گذشته "بود نه امریکا که من می دانم."

پس از سخنرانی من پرسید: Cedric, Richmond, لوئیزیانا کنگره و بایدن-مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی, آیا با نامزد خود توصیف جمهور به عنوان در حال جنگ با ملت خود وجود دارد می تواند صلح بین طرفین پیش رو است.

"به طور معمول شما می توانید که رهبری از رئیس جمهور" ریچموند گفت. "روشن است که از روز گذشته که رئیس جمهور نمی خواهد آن را انجام دهد. بنابراین من فکر می کنم این کشور خواهد شد و انجام آن در خود آن است."


*عکس-کلاژ تصاویر: Callaghan o'hare / بلومبرگ / یاسین Ozturk / Anadolu Agency / گتی / شاتر

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب