شعله های آتش تغییر برنامه های, اعلام برنامه های کمک به کارکنان

کلگری—این شرکت که صاحب Calgary Flames معکوس, البته, گفته, آن کمک خواهد کرد که بخشی-زمان رویداد کارکنان خواهد شد که underemployed در تعلیق NHL فصل.

این شرکت اعلام کرد در روز یکشنبه — یک روز پس از آن در یک ایمیل که کلگری ورزش و سرگرمی شرکت کارکنان تحت تاثیر توقف در عملیات در Scotiabank Saddledome نمی خواهید برای دریافت پرداخت برای از دست تغییرات است.

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Calgary, ورزشی و سرگرمی, جان باقلا می گوید: در بیانیه ای که این سازمان در حال حاضر خواهد شد “اتخاذ درآمد bridge پشتیبانی برنامه مقدماتی برای کارکنان.”

CSE است همچنین اپراتور از عرصه آن متعلق به شهر کلگری.

ریموند لاو از کارکنان سابق در Saddledome آغاز شده آنلاین جمع آوری کمک برای کمک به جبران تاثیر COVID-19 همه گیر در کارگران در محل هنگامی که او برای اولین بار شنیده CSE نمی تواند جبران کارکنان.

این کمپین که سهم از شعله های آتش بازیکنان میلان Lucic سام بنت و زک رینالدو همراه با همسران TJ برودی و علامت جوردانو به حال مطرح شده بیش از $60,000 که از بعد از ظهر یکشنبه به خوبی گذشته خود را $10,000 هدف است.

لوبیا همچنین می گوید: در بیانیه ای که CSE “به دست آمده تعدادی از تکه های اضافی از اطلاعات از جمله برقراری ارتباط مستقیم با بسیاری از وقت کارکنان” که منجر به اعلام برنامه.

کلگری ورزش و سرگرمی نیز صاحب غربی هاکی لیگ قاتل و ملی چوگان سرپهن لیگ Roughnecks. هر دو از این لیگ نیز به حالت تعلیق در فصل خود را.

در روز یکشنبه, Montreal Canadiens اعلام کرد یک برنامه کمک های خود را برای بازی روز کارکنان بدون کار یک طرح شبیه به کسانی که نورد توسط Toronto Maple Leafs, Edmonton Oilers و ونکوور کناکز در اوایل این هفته برای تیم NHL و خواص دیگر.

در ضمن شمال واقعی ورزش و سرگرمی رئیس علامت Chipman, که اجرا می شود Winnipeg Jets گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه خود در شرکت پاره وقت کارکنان نمی دریافت هر گونه جبران خسارت.

جت که خود نیز آمریکا هاکی لیگ Manitoba گوزن شمالی دو برابر شده است-را در Chipman نظرات در نامه ای به بخشی-زمان رویداد کارکنان در بل MTS محل در روز شنبه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>